Név:
E-mail:
Női NB I. A 1-8.
 Szekszárd  
 UNIQA Sopron  
2017/04/25 20:30
Férfi NB I. A, Középház
 PVSK  
 Szeged  
2017/04/25 18:00
Férfi NB I. A, Alsóház
 ASE  
 Vasas  
2017/04/25 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 Alba Fehérvár  
 MAFC  
2017/04/25 15:30
Férfi NB II. Kö B
 BC Csepel I.  
 TFSE  
2017/04/25 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Bp. Honvéd U23.  
 Gödi SE  
2017/04/25 19:40
Férfi NB II. Kö B
 FSzSE  
 Budaörsi DSE  
2017/04/25 20:20
Fiú egy. Playoff
 Veszprémi Egye.  
 DMSE  
2017/04/25 19:20
Fiú junior Reg.
 BKGDSE  
 Dunaharaszti M.  
2017/04/25 18:45
Fiú kadett reg.
 TFSE  
 Százhalombatta.  
2017/04/25 17:30
Ranglisták - NB I. A csoport, Fiú U20 - 2016/2017

Minimum 13 lejátszott mérkőzés

Gólpassz
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. KIS Attila Raul Zalakerámia ZTE KK 23 6.48
2. ILLÉS Máté Atomerõmû SE 23 5.52
3. KOCSIS Zalán Kaposvári KK 24 5.38
4. KRNJAJSKI Boris PVSK 24 4.96
5. BOROS Márk Vasas Budapest 23 4.96
6. KOZMA Gergõ Falco KC 23 4.48
7. KOZMA Norbert Vasas Budapest 18 4.17
8. BÍRÓ Levente PVSK 21 4.1
9. FRIKKER Marcell Szolnoki Olaj KK 22 3.96
10. HÓDI Patrik Falco KC 25 3.92
11. SOMOGYFOKI Péter Alba Fehérvár 25 3.8
12. DEMETER Attila PVSK 25 3.68
13. MOLNÁR Marcell MAFC 24 3.63
14. HAJDU Márton Szolnoki Olaj KK 24 3.63
15. GULYÁS Milán Atomerõmû SE 17 3.59
16. HOCK Gergõ Kaposvári KK 26 3.58
17. NÉMETH Ákos Egis Körmend 24 3.54
18. DOKTOR Péter Egis Körmend 20 3.5
19. FEHÉR Péter KTE-Pallasz Athéné Egyetem 25 3.4
20. KUCSORA Csaba MAFC 20 3.15
21. PÁPAI Máté MAFC 23 3.13
22. VÁGVÖLGYI Ákos Naturtex-SZTE-Szedeák 23 3.04
23. VARGA Máté Alba Fehérvár 25 3.04
24. BALÁZS Bodó Kaposvári KK 26 3
25. RUDNER Gábor Szolnoki Olaj KK 20 3
26. FRANK Áron Szolnoki Olaj KK 23 2.78
27. PUPP Bence Atomerõmû SE 24 2.71
28. KOVÁCS Martin Zalakerámia ZTE KK 24 2.71
29. MOLNÁR Levente Egis Körmend 22 2.64
30. DRAGASEVIC Veljko PVSK 23 2.57
31. SZIGEDI Bence Jászberény 26 2.54
32. SIKLÓS Olivér MAFC 25 2.52
33. OLASZ Ádám Zalakerámia ZTE KK 14 2.5
34. KELLER Iván Alba Fehérvár 22 2.5
35. KOVÁCS József Naturtex-SZTE-Szedeák 21 2.43
36. MOLNÁR Dániel KTE-Pallasz Athéné Egyetem 26 2.42
37. TAKÁCS Milán Alba Fehérvár 16 2.31
38. KÁNTOR Olivér Sopron KC 15 2.27
39. SZAPPANOS Máté Jászberény 16 2.25
40. PÁLINKÁS Tibor KTE-Pallasz Athéné Egyetem 23 2.22
41. DANCSECS András Falco KC 25 2.16
42. BONIFERT Bendegúz Naturtex-SZTE-Szedeák 19 2.16
43. SÓLYOM Botond Vasas Budapest 13 2.15
44. VARGA Ákos Naturtex-SZTE-Szedeák 20 2.15
45. HORVÁTH Krisztián Sopron KC 20 2.15
46. HORVÁTH Barnabás Falco KC 25 2.08
47. TAKÁCS Martin Alba Fehérvár 15 2.07
48. KATONA Bence Vasas Budapest 16 2.06
49. PAPP István Alba Fehérvár 18 2.06
50. MURAI Gábor Egis Körmend 21 2
51. MOLNÁR Máté MAFC 17 2
52. BUJDOSÓ Dániel Sopron KC 24 1.96
53. CSÁK Bence Szolnoki Olaj KK 23 1.91
54. FEHÉR Ákos MAFC 20 1.9
55. FEKETE Viktor Zalakerámia ZTE KK 14 1.86
56. FARKAS Attila Zalakerámia ZTE KK 21 1.86
57. BOGDÁN Benedek Kaposvári KK 17 1.82
58. MÁRTON Ádám Egis Körmend 26 1.81
59. BERKICS Bence PVSK 26 1.77
60. ANDRÁSSY Géza Vasas Budapest 21 1.76
61. LÓGÁR Bence Zalakerámia ZTE KK 26 1.73
62. VÖLGYI Marcell Vasas Budapest 14 1.71
63. ONDIMA Olivér Jászberény 24 1.63
64. KISS Mihály Falco KC 23 1.57
65. GARAMVÖLGYI Dániel Vasas Budapest 18 1.56
66. SPÉDER Martin Sopron KC 20 1.55
67. BENCSIK Barnabás Vasas Budapest 22 1.55
68. SZATMÁRI Zsombor Naturtex-SZTE-Szedeák 19 1.53
69. BORDÁCS Gábor Soma MAFC 15 1.47
70. POPGYÁKUNIK Balázs PVSK 26 1.46
71. VÍGH Marcell MAFC 24 1.42
72. NÉMETH Levente Egis Körmend 13 1.39
73. BAGÓ Martin Atomerõmû SE 13 1.39
74. MOLNÁR Alex Jászberény 20 1.35
75. OROSZI Bence Egis Körmend 25 1.32
76. NAGY Dániel Sopron KC 13 1.31
77. STEIER Bence Vasas Budapest 24 1.29
78. PERÁK Denis Falco KC 18 1.28
79. SZALAI Milán Zsolt Atomerõmû SE 23 1.26
80. KIRÁLY Zalán MAFC 15 1.2
81. NÉMETH Bence Tamás Falco KC 24 1.17
82. GÁSPÁR Zsombor Zalakerámia ZTE KK 20 1.15
83. SZABÓ Norbert Szolnoki Olaj KK 22 1.14
84. NSHIMBA Kalau Alba Fehérvár 13 1.08
85. MAJOR Martin Atomerõmû SE 18 1.06
86. MÁRTON László Egis Körmend 24 1.04
87. TÓTH Dávid Gábor Kaposvári KK 22 1
88. TAIWO Samuel Szolnoki Olaj KK 20 1
89. PERINGER Balázs Vasas Budapest 26 0.96
90. FARKAS Gergõ Sopron KC 20 0.95
91. MLCOCH Máté Szolnoki Olaj KK 16 0.94
92. KÕVÁGÓ-LASKA Márk PVSK 15 0.93
93. POMÁZI Patrik Szolnoki Olaj KK 15 0.87
94. KUCSERA Dániel KTE-Pallasz Athéné Egyetem 19 0.84
95. SZAPPANOS András KTE-Pallasz Athéné Egyetem 25 0.84
96. POLSTER Attila Zalakerámia ZTE KK 24 0.83
97. FÜLÖP Bence KTE-Pallasz Athéné Egyetem 24 0.79
98. LÕRINCZ Miklós Jászberény 14 0.79
99. GARDI Ádám Naturtex-SZTE-Szedeák 14 0.79
100. KÖRÖMI László Falco KC 13 0.77
101. POPA Erik KTE-Pallasz Athéné Egyetem 21 0.76
102. KALMÁR Viktor Atomerõmû SE 21 0.76
103. VASS Dominik Zalakerámia ZTE KK 25 0.76
104. PONGRÁCZ Levente Sopron KC 20 0.75
105. NYÍRI Dániel Jászberény 15 0.73
106. SAVANYA Ferenc Naturtex-SZTE-Szedeák 15 0.73
107. HÁRI Brendon Márk Sopron KC 25 0.72
108. RISKÓ Dávid PVSK 25 0.72
109. ADEGBITE Dennis Alba Fehérvár 24 0.71
110. BÖRCSÖK Bence Naturtex-SZTE-Szedeák 17 0.71
111. KOMLÓDI Dénes PVSK 23 0.65
112. POLÁNYI Kristóf Naturtex-SZTE-Szedeák 20 0.65
113. BUJÁKI Dániel Szolnoki Olaj KK 14 0.64
114. NYULÁSZ Barnabás Alba Fehérvár 24 0.63
115. KERESZTY Loránd Naturtex-SZTE-Szedeák 16 0.63
116. KOVÁCS Benedek Balázs Falco KC 16 0.63
117. ORBÁN Richárd Jászberény 25 0.6
118. NÉMETH Balázs Falco KC 15 0.6
119. GÁSPÁR Erik Dániel Kaposvári KK 21 0.57
120. KRASZNAI Iván Atomerõmû SE 25 0.52
121. OROSZI Viktor Egis Körmend 22 0.5
122. BAKOS Miklós Gergely Alba Fehérvár 18 0.5
123. ESKÜDT Zsombor Kaposvári KK 16 0.5
124. FAZEKAS István KTE-Pallasz Athéné Egyetem 17 0.47
125. SÜTÕ Attila PVSK 15 0.47
126. SZABÓ Martin Jászberény 20 0.45
127. JÓZSA Szilárd Falco KC 17 0.41
128. WEISZ Martin Zalakerámia ZTE KK 15 0.4
129. SZABÓ Dominik Zalakerámia ZTE KK 15 0.4
130. SZAVAI Balázs PVSK 21 0.38
131. RADNAI Mihály Kaposvári KK 21 0.38
132. PLÉZER Gábor Atomerõmû SE 26 0.35
133. SZÉNÁSI Szabolcs Szolnoki Olaj KK 19 0.32
134. SCHÖLL Ákos Sopron KC 21 0.29
135. BEIN András Zalakerámia ZTE KK 14 0.29
136. CSOBÁN Dávid Atomerõmû SE 16 0.25
137. ANDA Dávid Szolnoki Olaj KK 26 0.23
138. GERÕHÁZI Ádám Kaposvári KK 22 0.23
139. MONDI Richárd Jászberény 18 0.22
140. CSÁK Máté Egis Körmend 17 0.18
141. FAZEKAS Viktor Atomerõmû SE 19 0.16
142. KONTA Balázs Alba Fehérvár 14 0.14
143. VESZELSZKI Ede KTE-Pallasz Athéné Egyetem 14 0.07
144. STELLER Balázs Kaposvári KK 23 0.04


Tabella

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok