Név:
E-mail:
Ranglisták - NB I. A csoport, Fiú U20 - 2016/2017

Minimum 13 lejátszott mérkőzés

Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. OROSZI Bence Egis Körmend 25 1.72
2. TAIWO Samuel Szolnoki Olaj KK 20 1.7
3. BAGÓ Martin Atomerõmû SE 13 1.62
4. NSHIMBA Kalau Alba Fehérvár 13 1.23
5. BORDÁCS Gábor Soma MAFC 15 1.2
6. STELLER Balázs Kaposvári KK 23 1.13
7. KOCSIS Zalán Kaposvári KK 24 1.08
8. KÕVÁGÓ-LASKA Márk PVSK 15 1.07
9. PONGRÁCZ Levente Sopron KC 20 0.95
10. GULYÁS Milán Atomerõmû SE 17 0.94
11. BONIFERT Bendegúz Naturtex-SZTE-Szedeák 19 0.84
12. KUCSERA Dániel KTE-Pallasz Athéné Egyetem 19 0.84
13. PERINGER Balázs Vasas Budapest 26 0.81
14. KIS Attila Raul Zalakerámia ZTE KK 23 0.78
15. ANDRÁSSY Géza Vasas Budapest 21 0.76
16. DEMETER Attila PVSK 25 0.76
17. PÁPAI Máté MAFC 23 0.74
18. OLASZ Ádám Zalakerámia ZTE KK 14 0.71
19. GÁSPÁR Erik Dániel Kaposvári KK 21 0.62
20. KELLER Iván Alba Fehérvár 22 0.59
21. FÜLÖP Bence KTE-Pallasz Athéné Egyetem 24 0.54
22. LÓGÁR Bence Zalakerámia ZTE KK 26 0.54
23. ANDA Dávid Szolnoki Olaj KK 26 0.54
24. HÁRI Brendon Márk Sopron KC 25 0.52
25. HÓDI Patrik Falco KC 25 0.48
26. BOROS Márk Vasas Budapest 23 0.48
27. BALÁZS Bodó Kaposvári KK 26 0.46
28. RUDNER Gábor Szolnoki Olaj KK 20 0.45
29. SZAPPANOS Máté Jászberény 16 0.44
30. FAZEKAS Viktor Atomerõmû SE 19 0.42
31. FRANK Áron Szolnoki Olaj KK 23 0.39
32. NÉMETH Ákos Egis Körmend 24 0.38
33. OROSZI Viktor Egis Körmend 22 0.36
34. BEIN András Zalakerámia ZTE KK 14 0.36
35. VARGA Máté Alba Fehérvár 25 0.32
36. SZÉNÁSI Szabolcs Szolnoki Olaj KK 19 0.32
37. MÁRTON Ádám Egis Körmend 26 0.31
38. BOGDÁN Benedek Kaposvári KK 17 0.29
39. VÖLGYI Marcell Vasas Budapest 14 0.29
40. FARKAS Attila Zalakerámia ZTE KK 21 0.29
41. PERÁK Denis Falco KC 18 0.28
42. NYÍRI Dániel Jászberény 15 0.27
43. MÁRTON László Egis Körmend 24 0.25
44. KRNJAJSKI Boris PVSK 24 0.25
45. FRIKKER Marcell Szolnoki Olaj KK 22 0.23
46. SZABÓ Norbert Szolnoki Olaj KK 22 0.23
47. ONDIMA Olivér Jászberény 24 0.21
48. NÉMETH Balázs Falco KC 15 0.2
49. MLCOCH Máté Szolnoki Olaj KK 16 0.19
50. KOVÁCS Benedek Balázs Falco KC 16 0.19
51. DRAGASEVIC Veljko PVSK 23 0.17
52. NYULÁSZ Barnabás Alba Fehérvár 24 0.17
53. VÍGH Marcell MAFC 24 0.17
54. STEIER Bence Vasas Budapest 24 0.17
55. POLSTER Attila Zalakerámia ZTE KK 24 0.17
56. KÖRÖMI László Falco KC 13 0.15
57. BERKICS Bence PVSK 26 0.15
58. MOLNÁR Dániel KTE-Pallasz Athéné Egyetem 26 0.15
59. VARGA Ákos Naturtex-SZTE-Szedeák 20 0.15
60. SZABÓ Martin Jászberény 20 0.15
61. FARKAS Gergõ Sopron KC 20 0.15
62. KALMÁR Viktor Atomerõmû SE 21 0.14
63. RADNAI Mihály Kaposvári KK 21 0.14
64. SCHÖLL Ákos Sopron KC 21 0.14
65. VÁGVÖLGYI Ákos Naturtex-SZTE-Szedeák 23 0.13
66. KOZMA Gergõ Falco KC 23 0.13
67. CSÁK Bence Szolnoki Olaj KK 23 0.13
68. KERESZTY Loránd Naturtex-SZTE-Szedeák 16 0.13
69. HAJDU Márton Szolnoki Olaj KK 24 0.13
70. SIKLÓS Olivér MAFC 25 0.12
71. POPGYÁKUNIK Balázs PVSK 26 0.12
72. SZATMÁRI Zsombor Naturtex-SZTE-Szedeák 19 0.11
73. MOLNÁR Alex Jászberény 20 0.1
74. FEHÉR Ákos MAFC 20 0.1
75. SPÉDER Martin Sopron KC 20 0.1
76. BENCSIK Barnabás Vasas Budapest 22 0.09
77. SZALAI Milán Zsolt Atomerõmû SE 23 0.09
78. ILLÉS Máté Atomerõmû SE 23 0.09
79. NÉMETH Bence Tamás Falco KC 24 0.08
80. ADEGBITE Dennis Alba Fehérvár 24 0.08
81. MOLNÁR Marcell MAFC 24 0.08
82. BUJDOSÓ Dániel Sopron KC 24 0.08
83. PUPP Bence Atomerõmû SE 24 0.08
84. FEHÉR Péter KTE-Pallasz Athéné Egyetem 25 0.08
85. SOMOGYFOKI Péter Alba Fehérvár 25 0.08
86. ORBÁN Richárd Jászberény 25 0.08
87. PLÉZER Gábor Atomerõmû SE 26 0.08
88. HOCK Gergõ Kaposvári KK 26 0.08
89. TAKÁCS Milán Alba Fehérvár 16 0.06
90. KATONA Bence Vasas Budapest 16 0.06
91. BÖRCSÖK Bence Naturtex-SZTE-Szedeák 17 0.06
92. BAKOS Miklós Gergely Alba Fehérvár 18 0.06
93. GARAMVÖLGYI Dániel Vasas Budapest 18 0.06
94. DOKTOR Péter Egis Körmend 20 0.05
95. GÁSPÁR Zsombor Zalakerámia ZTE KK 20 0.05
96. HORVÁTH Krisztián Sopron KC 20 0.05
97. MURAI Gábor Egis Körmend 21 0.05
98. KOVÁCS József Naturtex-SZTE-Szedeák 21 0.05
99. GERÕHÁZI Ádám Kaposvári KK 22 0.05
100. MOLNÁR Levente Egis Körmend 22 0.05
101. PÁLINKÁS Tibor KTE-Pallasz Athéné Egyetem 23 0.04
102. RISKÓ Dávid PVSK 25 0.04
103. KRASZNAI Iván Atomerõmû SE 25 0.04
104. SZIGEDI Bence Jászberény 26 0.04
105. MONDI Richárd Jászberény 18 0
106. GARDI Ádám Naturtex-SZTE-Szedeák 14 0
107. SAVANYA Ferenc Naturtex-SZTE-Szedeák 15 0
108. KIRÁLY Zalán MAFC 15 0
109. MOLNÁR Máté MAFC 17 0
110. KOVÁCS Martin Zalakerámia ZTE KK 24 0
111. BUJÁKI Dániel Szolnoki Olaj KK 14 0
112. SÓLYOM Botond Vasas Budapest 13 0
113. WEISZ Martin Zalakerámia ZTE KK 15 0
114. PAPP István Alba Fehérvár 18 0
115. KÁNTOR Olivér Sopron KC 15 0
116. SZAVAI Balázs PVSK 21 0
117. FAZEKAS István KTE-Pallasz Athéné Egyetem 17 0
118. TÓTH Dávid Gábor Kaposvári KK 22 0
119. KUCSORA Csaba MAFC 20 0
120. POLÁNYI Kristóf Naturtex-SZTE-Szedeák 20 0
121. MAJOR Martin Atomerõmû SE 18 0
122. CSÁK Máté Egis Körmend 17 0
123. LÕRINCZ Miklós Jászberény 14 0
124. NAGY Dániel Sopron KC 13 0
125. JÓZSA Szilárd Falco KC 17 0
126. VASS Dominik Zalakerámia ZTE KK 25 0
127. KISS Mihály Falco KC 23 0
128. POPA Erik KTE-Pallasz Athéné Egyetem 21 0
129. FEKETE Viktor Zalakerámia ZTE KK 14 0
130. SZAPPANOS András KTE-Pallasz Athéné Egyetem 25 0
131. SÜTÕ Attila PVSK 15 0
132. KONTA Balázs Alba Fehérvár 14 0
133. NÉMETH Levente Egis Körmend 13 0
134. VESZELSZKI Ede KTE-Pallasz Athéné Egyetem 14 0
135. POMÁZI Patrik Szolnoki Olaj KK 15 0
136. HORVÁTH Barnabás Falco KC 25 0
137. BÍRÓ Levente PVSK 21 0
138. DANCSECS András Falco KC 25 0
139. TAKÁCS Martin Alba Fehérvár 15 0
140. KOZMA Norbert Vasas Budapest 18 0
141. CSOBÁN Dávid Atomerõmû SE 16 0
142. KOMLÓDI Dénes PVSK 23 0
143. ESKÜDT Zsombor Kaposvári KK 16 0
144. SZABÓ Dominik Zalakerámia ZTE KK 15 0


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok