MKOSZ
magyar angol
FELIRATKOZÁS A HÍRLEVÉLRE
Férfi
NB I.
A csoport
Női
NB I.
A csoport
Ranglisták - Férfi NB I. A csoport, rájátszás a 13-14. helyért

Férfi NB I. A csoport, rájátszás a 13-14. helyért - minimum 5 lejátszott mérkőzés

Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. FISCHER David 4-5 MAFC-Újbuda 10 9,5
2. KALVELIS Mindaugas 5 Falco KC 6 8,5
3. DÁVID Gergely 4 Dombóvár KC 9 7,67
4. CSAPLÁR-NAGY Arnold 5 Soproni sÖrdögök 6 7,33
5. Seth Scott 5 Marso-C. S. NYKK 10 7
6. LISAUSKAS Nerijus 5 Dombóvár KC 8 6,63
7. KAUKENAS Valdas 4 MAFC-Újbuda 9 6,44
8. Hart Jarrett 2 ZTE KK 7 6,43
9. SITKU Ernő 4-5 Marso-C. S. NYKK 10 5,8
10. Carr Markkus 1-2 Soproni sÖrdögök 7 5,29
11. KERESZTES Rafael 5 ZTE KK 10 5
12. PETROVIC DALIBOR 2-3 Marso-C. S. NYKK 10 4,6
13. DASIC Jugoslav 2-3 Marso-C. S. NYKK 10 4,6
14. VULETA Sasa 3-4 Soproni sÖrdögök 7 4,57
15. HARPER Brett 1-2 Dombóvár KC 8 4,38
16. HOFFMANN Balázs 3-4 ZTE KK 10 4,3
17. PORZINGIS JANIS 3 Soproni sÖrdögök 8 4,25
18. EDMONDSON Charles 5 ZTE KK 8 4,25
19. BORSZÉKI Csaba 4 Falco KC 9 4,22
20. FEIGL Imre 5 Falco KC 10 4
21. VÁRADI Kornél 1-2 Falco KC 8 3,88
22. Tóth Adam 5 ZTE KK 5 3,6
23. CSAPLÁR-NAGY Ervin 5 ZTE KK 10 3,5
24. Rudzitis Uldis 1 Dombóvár KC 10 3,5
25. SIMMMONS Haashim 2-3 ZTE KK 5 3,4
26. MADISON DelMonte 1-2 MAFC-Újbuda 9 3,22
27. JAROSEVITS Róbert 5 Falco KC 9 3,22
28. POJBICS Szabolcs 1-2 MAFC-Újbuda 10 3,2
29. BOLDIZSÁR Ferenc 4 Soproni sÖrdögök 10 3,2
30. SZABÓ Zsolt 4 Falco KC 10 3
31. PANKÁR Tibor 3 Falco KC 9 3
32. SAVIC Brane 1 Marso-C. S. NYKK 10 2,9
33. MISIAKOS DIMITRIS 3-4 MAFC-Újbuda 8 2,63
34. Zejnilovic Kenan 3-4 Soproni sÖrdögök 10 2,5
35. OCITTI Stanley 3-4 Dombóvár KC 5 2,4
36. SIMON Nándor 1-2 Marso-C. S. NYKK 10 2,4
37. BAKI Gergely 2-3 ZTE KK 10 2,2
38. KÁLMÁN László 1-2 Falco KC 9 2,11
39. BALOGH László 2-3 Dombóvár KC 10 2
40. KECSKÉS Péter 5 Marso-C. S. NYKK 9 1,89
41. VESZTERGOM Zsolt 2 Soproni sÖrdögök 6 1,83
42. WEHNER Zoltán 2 MAFC-Újbuda 10 1,8
43. CSESZLAI Ádám 1 ZTE KK 10 1,8
44. KRASZNAI Tibor 1 Dombóvár KC 9 1,78
45. SZILÁGYI Tamás 1-2 Dombóvár KC 7 1,72
46. HENRIK István 3 Falco KC 10 1,6
47. PALOTAI Péter 1 Soproni sÖrdögök 10 1,5
48. TÓTH Szabolcs 5 MAFC-Újbuda 9 1,33
49. VERTETICS Ádám 1-2 ZTE KK 7 1,29
50. VARGA István 3-4 Dombóvár KC 9 1,22
51. KOVÁTS Viktor 2 ZTE KK 10 1,2
52. WILL Tamás 2-3 Falco KC 5 1,2
53. DUSCAK SLAVKO 2 Soproni sÖrdögök 6 1,17
54. FARAGÓ Péter 1-2 MAFC-Újbuda 9 1
55. BALOGH Gergely 3 Soproni sÖrdögök 7 0,86
56. Halmosi Gergely 4 MAFC-Újbuda 7 0,72
57. ZÁCÓI Péter 2 Marso-C. S. NYKK 5 0,6
58. BOCZKÓ Ádám 1 Marso-C. S. NYKK 10 0,5


Tabella