MKOSZ
magyar angol
FELIRATKOZÁS A HÍRLEVÉLRE
Férfi
NB I.
A csoport
Női
NB I.
A csoport
Ranglisták - Férfi NB I. A csoport, rájátszás a 13-14. helyért

Férfi NB I. A csoport, rájátszás a 13-14. helyért - minimum 5 lejátszott mérkőzés

Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. Hart Jarrett 2 ZTE KK 7 37,57
2. FISCHER David 4-5 MAFC-Újbuda 10 35,8
3. POJBICS Szabolcs 1-2 MAFC-Újbuda 10 34,5
4. MADISON DelMonte 1-2 MAFC-Újbuda 9 34,11
5. SITKU Ernő 4-5 Marso-C. S. NYKK 10 33,5
6. HARPER Brett 1-2 Dombóvár KC 8 32,63
7. Carr Markkus 1-2 Soproni sÖrdögök 7 32,57
8. Seth Scott 5 Marso-C. S. NYKK 10 32,2
9. LISAUSKAS Nerijus 5 Dombóvár KC 8 32,13
10. KÁLMÁN László 1-2 Falco KC 9 32
11. DASIC Jugoslav 2-3 Marso-C. S. NYKK 10 31,9
12. Rudzitis Uldis 1 Dombóvár KC 10 31,6
13. DÁVID Gergely 4 Dombóvár KC 9 31,56
14. SAVIC Brane 1 Marso-C. S. NYKK 10 31,2
15. PETROVIC DALIBOR 2-3 Marso-C. S. NYKK 10 31
16. SIMMMONS Haashim 2-3 ZTE KK 5 31
17. VULETA Sasa 3-4 Soproni sÖrdögök 7 30
18. KAUKENAS Valdas 4 MAFC-Újbuda 9 29,67
19. BORSZÉKI Csaba 4 Falco KC 9 29,44
20. DUSCAK SLAVKO 2 Soproni sÖrdögök 6 29,17
21. KRASZNAI Tibor 1 Dombóvár KC 9 28,44
22. PANKÁR Tibor 3 Falco KC 9 27,33
23. PORZINGIS JANIS 3 Soproni sÖrdögök 8 26,75
24. BOLDIZSÁR Ferenc 4 Soproni sÖrdögök 10 25,9
25. HOFFMANN Balázs 3-4 ZTE KK 10 25,4
26. VÁRADI Kornél 1-2 Falco KC 8 25,38
27. MISIAKOS DIMITRIS 3-4 MAFC-Újbuda 8 25
28. CSESZLAI Ádám 1 ZTE KK 10 24,6
29. Zejnilovic Kenan 3-4 Soproni sÖrdögök 10 24,2
30. BALOGH László 2-3 Dombóvár KC 10 23,8
31. KALVELIS Mindaugas 5 Falco KC 6 23,67
32. KERESZTES Rafael 5 ZTE KK 10 23,2
33. BAKI Gergely 2-3 ZTE KK 10 22,6
34. HENRIK István 3 Falco KC 10 22,6
35. EDMONDSON Charles 5 ZTE KK 8 21,63
36. FEIGL Imre 5 Falco KC 10 21,6
37. CSAPLÁR-NAGY Arnold 5 Soproni sÖrdögök 6 21,33
38. PALOTAI Péter 1 Soproni sÖrdögök 10 19,9
39. SZABÓ Zsolt 4 Falco KC 10 17,2
40. SIMON Nándor 1-2 Marso-C. S. NYKK 10 17,1
41. VARGA István 3-4 Dombóvár KC 9 17
42. CSAPLÁR-NAGY Ervin 5 ZTE KK 10 15,6
43. VERTETICS Ádám 1-2 ZTE KK 7 14,71
44. TÓTH Szabolcs 5 MAFC-Újbuda 9 14,67
45. SZILÁGYI Tamás 1-2 Dombóvár KC 7 14,57
46. WEHNER Zoltán 2 MAFC-Újbuda 10 14,2
47. Tóth Adam 5 ZTE KK 5 14
48. JAROSEVITS Róbert 5 Falco KC 9 13,67
49. KECSKÉS Péter 5 Marso-C. S. NYKK 9 12,67
50. VESZTERGOM Zsolt 2 Soproni sÖrdögök 6 12
51. BALOGH Gergely 3 Soproni sÖrdögök 7 12
52. OCITTI Stanley 3-4 Dombóvár KC 5 11,4
53. FARAGÓ Péter 1-2 MAFC-Újbuda 9 11,33
54. BOCZKÓ Ádám 1 Marso-C. S. NYKK 10 8,9
55. KOVÁTS Viktor 2 ZTE KK 10 8,1
56. WILL Tamás 2-3 Falco KC 5 7,8
57. ZÁCÓI Péter 2 Marso-C. S. NYKK 5 5,4
58. Halmosi Gergely 4 MAFC-Újbuda 7 4


Tabella