Név:
E-mail:
 CSATA DSE  
 ZSROS AKADMIA  
2018/02/18 :
 GEIEG UNI GIRO.  
 SOPRONI DARAZS.  
2018/02/18 :
 ZAGREB  
 SNATT'S FEMENI.  
2018/02/18 :
Férfi NB I. B Zöld
 BKG-Príma SE  
 EKE Eger KOK  
2018/02/18 18:45
Női Amatőr NB I. Piros
 Szolnok  
 DEAC  
2018/02/18 15:00
Női Amatőr NB I. Piros
 ELTE Fortis  
 Kecskemét  
2018/02/18 18:00
Női Amatőr NB I. Fehér
 ELTE-BEAC Újbu.  
 Szombathely  
2018/02/18 16:00
Női Amatőr NB I. Zöld
 PINKK SE  
 Dávid Kornél  
2018/02/18 16:00
Női Amatőr NB I. Zöld
 BKG DSE  
 Szeged  
2018/02/18 16:30
Férfi NB II. Kelet
 DEAC II.  
 Szentesi KK  
2018/02/18 16:00
Férfi NB II. Kelet
 BKGDSE  
 PRIMA SE II.  
2018/02/18 18:00
Férfi NB II. Nyugat
 SZOESE  
 PTE-PEAC  
2018/02/18 16:00
Férfi NB II. Közép A
 Gödi SE  
 Újpest-MT  
2018/02/18 16:00
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 Tehetséges Fia.  
2018/02/18 15:00
Férfi NB II. Közép B
 MAFC Martos  
 TFSE  
2018/02/18 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Zuglói Sasok  
 Budafok  
2018/02/18 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 Százhalombatta.  
2018/02/18 19:30
Férfi NB II. Közép B
 Darazsak Oldbo.  
 Közgáz SC és  
2018/02/18 19:30
Magyar Kupa, Férfi
 Alba  
 ASE  
2018/02/18 15:00
Magyar Kupa, Férfi
 Szolnok  
 Falco  
2018/02/18 17:30
Hepp Kupa, Férfi
 PVSK - Kronosz  
 Beszterce KK  
2018/02/18 10:00
Hepp Kupa, Férfi
 NYKK  
 Oroszlány  
2018/02/18 12:30
NB I. B Zöld, F U20
 Zsíros Akadémi.  
 EKE Eger KOK  
2018/02/18 20:45
Fiú Junior, Alsóház, Kelet
 Szolnoki Sport.  
 ELITE Basket T.  
2018/02/18 12:30
Fiú Junior, Regionális
 BKGDSE  
 Újpest-MT/C  
2018/02/18 10:00
Fiú Junior, Regionális
 Budapesti Honv.  
 Újpest-MT/A  
2018/02/18 10:00
Fiú Junior, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 Budafoki KK  
2018/02/18 18:15
Fiú Kadett, Felsőház
 Szolnoki Sport.  
 Alba Fehérvár/.  
2018/02/18 11:00
Fiú Kadett, Felsőház
 Vasas Akadémia.  
 MAFC/A  
2018/02/18 16:00
Fiú Serdülő
 Dombóvári Kosá.  
 Szombathelyi S.  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 Dávid Kornél  
 Vasas Akadémia.  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szerencs VSE  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Békéscsabai KK.  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Nyíregyházi Sp.  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Paksi Harcosok.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő
 Soproni Sporti.  
 Vasas Akadémia.  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti Kos.  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Budapesti Honv.  
 Lehel Kosársul.  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 MEAFC - Jezsui.  
 Vásárhelyi Kob.  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Nyíregyházi Ké.  
 Kiss Lenke KS  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Bajai Bácska F.  
 Dávid Kornél  
2018/02/18 11:45
Fiú Serdülő, Regionális
 Tapolcai Szikl.  
 Soproni Sporti.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Megyeri Tigris.  
 BKGDSE  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Marcali VSZSE  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Szentesi KK  
 Kecskeméti KA/.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 PAFC Basket  
2018/02/18 11:30
Fiú Serdülő, Regionális
 BKGDSE  
 Monori SE  
2018/02/18 11:40
Fiú Serdülő, Regionális
 Zalakerámia ZT.  
 Ifjú Sólymok  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 PVSK-Panthers/.  
 Dunaújvárosi  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Siófoki Kosárs.  
 Tamási Dámok  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Félegyházi TSI.  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 TFSE  
 BKG-VMG DSE  
2018/02/18 13:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Gyulai SI  
 Szolnoki Sport.  
2018/02/18 13:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Monori SE  
 Megyeri Tigris.  
2018/02/18 13:20
Fiú Serdülő, Regionális
 Gödi SE  
 MAFC/B  
2018/02/18 13:30
Fiú Serdülő, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Dunaújvárosi  
2018/02/18 14:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Tamási Dámok  
2018/02/18 14:00
Fiú Serdülő, Regionális
 FKE  
 TFSE  
2018/02/18 14:45
Fiú Serdülő, Regionális
 SZEDEÁK/C  
 Gyulai SI  
2018/02/18 15:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 PVSK-Panthers/.  
2018/02/18 16:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Marcali VSZSE  
 Siófoki Kosárs.  
2018/02/18 16:00
Fiú Serdülő, Regionális
 BKG-VMG DSE  
 FKE  
2018/02/18 16:30
Fiú Serdülő, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 SZEDEÁK/C  
2018/02/18 17:00
Leány Junior
 Csata DSE  
 BEAC -Újbuda K.  
2018/02/18 13:30
Leány Junior
 Zalaegerszegi  
 MTK Budapest  
2018/02/18 16:00
Leány Kadett, Alsóház, Kelet
 BEAC -Újbuda K.  
 DVTK Akadémia/.  
2018/02/18 13:30
Leány Kadett, Alsóház, Nyugat
 Dávid Kornél  
 Török Flóris  
2018/02/18 14:00
Leány Kadett, Rájátszás, Felsőház
 KSC Szekszárd  
 Széchenyi KA  
2018/02/18 15:00
Leány Kadett, Rájátszás, Felsőház
 Csata DSE  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/18 16:00
Leány Kadett, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 Kiss Lenke KS  
2018/02/18 90:0
Leány Kadett, Regionális
 BEAC -Újbuda K.  
 KKS  
2018/02/18 10:00
Leány Serdülő, Regionális
 Gyöngyösi SI  
 MVSI Vadmacská.  
2018/02/18 10:00
Leány Serdülő, Regionális
 DVTK Akadémia/.  
 DVTK-ÉLKSK Z  
2018/02/18 10:30
Leány Serdülő, Regionális
 Debreceni KA/B  
 Gyöngyösi SI  
2018/02/18 12:00
Leány Serdülő, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Z  
 Nyíregyházi Ko.  
2018/02/18 12:30
Leány Serdülő, Regionális
 MVSI Vadmacská.  
 Debreceni KA/B  
2018/02/18 14:00
Leány Serdülő, Regionális
 Nyíregyházi Ko.  
 DVTK Akadémia/.  
2018/02/18 14:30
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Far.  
 MP Sport Timis.  
2018/02/18 90:0
Gyermek Kupa
 MP Sport Timis.  
 Kisújszállási  
2018/02/18 10:30
Gyermek Kupa
 Kisújszállási  
 Vásárhelyi Far.  
2018/02/18 12:00
Kenguru Kupa
 Atomerőmű SE  
 DKKA Ugrómókus.  
2018/02/18 12:00
Kenguru Kupa
 DKKA Ugrómókus.  
 Marcali Szürke.  
2018/02/18 13:15
Kenguru Kupa
 Marcali Szürke.  
 Atomerőmű SE  
2018/02/18 14:30
Ranglisták - Magyar Kupa, Férfi - 2016/2017

Minimum 0 lejátszott mérkőzés

Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. GOVENS Darrin 1-2 1 40
2. מאליק קוק 3-4 1 39
3. Wisseh Jaytornah 1 1 38
4. SULOVIC Nenad 5 3 37.67
5. LILOV Ivan 2 3 37.33
6. Smith, Jr. Lenzelle 2-3 3 36.33
7. BOLTIC Marko 1 3 36
8. JUHOS Levente 4 3 35
9. FRAZIER Winsome 2 1 35
10. VOJVODA Dávid 2-3 3 34.33
11. NORFLEET Julian Vincent 1-2 1 33
12. Petty Parish 1-2 3 33
13. CIRIC Andrija 2-3 3 33
14. HENDLEIN Roland 4-5 1 33
15. BUDIMIR Veljko 3-4 1 32
16. PUSTAHVAR Aliaksandr 3-4 1 32
17. Pavlicevic Nikola 1-2 2 32
18. CSORVÁSI Milán 5 3 32
19. ANDRIC Luksa 5 3 31.67
20. FERENCZ Csaba 3 3 31
21. VÁRADI Benedek 2-3 1 31
22. SMITH Cristopher 3 1 30
23. NELSON Anthony 1 1 30
24. LÓRÁNT Péter 4-5 3 29.33
25. Allen Terry 4-5 3 29.33
26. BARNIES Troy 3-4 3 28.67
27. UBILLA Emanuel 1-2 1 27
28. 에드워즈 저스틴 2-3 3 26.67
29. EILINGSFELD János 4 3 26.67
30. BENKE Szilárd 3 1 26
31. Barham Drew 3-4 1 26
32. Shepard Winston 3 3 26
33. SZABÓ Zsolt 4 1 25
34. SIMMS Kenneth 5 1 25
35. Burgess Bradford 4-5 3 24.67
36. SUPOLA Zoltán 2-3 1 24
37. TAYLOR Brandon 1 3 24
38. SEJFIC Ismet 5 1 24
39. GIBBS Sterling Dupree 1-2 2 23.5
40. HALÁSZ Ákos 1 1 23
41. BORISOV Milos 3-4 3 23
42. KELLER Ákos 4-5 3 22.67
43. BÁN Tibor 2 1 22
44. ZIGERANOVIC Ivan 5 1 22
45. Medford Lester 1 1 22
46. Popovic Aleksa 2-3 3 22
47. Drungilas Adomas 5 1 19
48. BÍRÓ Olivér 1 1 19
49. BAKI Gergely 2-3 1 18
50. KERPEL-FRONIUS Balázs 3 1 18
51. HARAZIN Tamás 4-5 1 18
52. Farr James 5 3 17.67
53. WRIGHT Jerrel 5 1 17
54. FODOR Márton 1 1 16
55. NÉMETH Ákos 1-2 3 15.33
56. MOHÁCSI Máté 3-4 1 15
57. GREBENÁR Péter 5 1 14
58. WITTMANN Krisztián 1 3 13.67
59. TÓTH Norbert 4 1 13
60. Markovic Luka 2 3 12
61. WIRTH Ádám 1-2 3 11.67
62. TÓTH Ádám 5 2 10.5
63. TÓTH Péter 1-2 3 10
64. BOGNÁR Kristóf 4 1 8
65. PAPP Péter 1-2 1 7
66. FEKETE Viktor 2 1 7
67. KOVÁCS Péter 2 1 6
68. KELLER Iván 2 2 5.5
69. CZINGER Zoltán 5 1 5
70. KIS Raul 2-3 1 5
71. DOKTOR Péter 1 2 4.5
72. MÁRTON Ádám 3 2 3.5
73. NSHIMBA Joel 5 2 3.5
74. RÉVÉSZ Ádám 4-5 2 3
75. GÁLL Dominik 2 1 3
76. OROSZI Bence 3-4 2 2.5
77. VARGA Máté 2 2 1.5
78. MOLNÁR Levente 1-2 1 1


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok