Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Piros
 Vásárhely  
 Veszprém  
2018/02/23 17:00
Férfi NB I. B Zöld
 EKE Eger KOK  
 DEAC U23  
2018/02/23 18:00
Férfi NB I. B Zöld
 Budafok  
 Beszterce KK  
2018/02/23 19:00
Férfi NB II. Kelet
 Mezőberényi KK.  
 PRIMA SE II.  
2018/02/23 18:00
Férfi NB II. Kelet
 Gyulai Color  
 NYIKSE  
2018/02/23 20:00
Férfi NB II. Nyugat
 Ricsilla Sport  
 PTE-PEAC  
2018/02/23 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 Siófok  
 SZOESE  
2018/02/23 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 Soproni Tigris.  
 Marcali  
2018/02/23 19:30
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 Közgáz SC és  
2018/02/23 19:30
Férfi NB II. Közép B
 TFSE  
 MAFC-Csepel  
2018/02/23 20:00
NB I. B Piros, F U20
 Vásárhely  
 Veszprém  
2018/02/23 19:15
NB I. B Zöld, F U20
 Budafok  
 Beszterce KK  
2018/02/23 16:30
Fiú Junior, Regionális
 Dombóvári Kosá.  
 Dunaújvárosi  
2018/02/23 18:00
Fiú Junior, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Soproni Sporti.  
2018/02/23 20:00
Fiú Kadett, Felsőház
 Alba Fehérvár/.  
 Kiss Lenke KS  
2018/02/23 15:30
Fiú Kadett, Alsóház, Nyugat
 Soproni Sporti.  
 AKMÉ Körmendi  
2018/02/23 17:30
Fiú Kadett, Regionális
 Ajka  
 Ifjú Sólymok/A.  
2018/02/23 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 Beszterce KK  
 Pityke KSE  
2018/02/23 17:00
Fiú Kadett, Regionális
 Soproni Tigris.  
 OSE Lions/A  
2018/02/23 17:30
Fiú Serdülő
 PVSK-Panthers/.  
 OSE Lions/A  
2018/02/23 16:30
Fiú Serdülő
 MAFC/A  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/23 18:15
Leány Junior, Regionális
 Szombathelyi S.  
 BEAC-Újbuda KA.  
2018/02/23 16:00
Leány Kadett, Alsóház, Kelet
 DVTK Akadémia/.  
 Szeged KE  
2018/02/23 16:30
Leány Kadett, Regionális
 BEAC -Újbuda K.  
 Kiss Lenke KS  
2018/02/23 15:30
Ranglisták - Férfi NB II. Nyugat - 2017/2018

Minimum 6 lejátszott mérkőzés

Büntető
P. Név Csapat M. Érték
1. HOFFMANN Balázs Ricsilla Sport 15 60
2. TÓTH Olivér Ricsilla Sport 15 49
3. DÉKÁNY Balázs Siófoki KS 10 47
4. FÖLDESI Marcell SZOESE 14 46
5. KÖVÉR Balázs Siófoki KS 12 42
6. HORVÁTH Norbert Kaposvár 14 40
7. ÁCS Péter Ricsilla Sport 15 39
8. BALOGH Gergely Soproni Tigrisek KE 15 34
9. VASS Dominik Zalaegerszeg 13 33
10. BUDAY-SÁNTHA Attila PTE-PEAC 14 32
11. FODOR Dénes Kaposvár 14 31
12. KALMÁR Viktor Atomerõmû SE 13 31
13. VERTETICS Ádám Zalaegerszeg 12 29
14. MÉSZÁROS Richárd Ricsilla Sport 10 27
15. SIPOS Ádám Kozármisleny-Petõfi SE 13 27
16. KERÉNYI Gergõ BKG-VMG DSE 13 27
17. MÉSZÁROS Máté SZOESE 14 25
18. TÓTH Dávid Zoltán SZOESE 14 25
19. VESZTERGOM Zoltán Soproni Tigrisek KE 15 24
20. KIS Milán PTE-PEAC 14 24
21. KISS Viktor Marcali 13 24
22. ÁRMOS Tamás Dunaújváros 14 24
23. KOMÁROMI Gábor Zalaegerszeg 13 23
24. PERÁK Denis SZOESE 14 23
25. TÓTH Richárd MOGAAC 15 23
26. MIHALICS Zoltán Kaposvár 14 23
27. TÓTH Kristóf Dombóvár 15 23
28. SZILÁGYI Tamás Dombóvár 15 23
29. MIHÁCZI Ádám BKG-VMG DSE 13 23
30. PUPP Bence Atomerõmû SE 13 23
31. SÉRTÕ Ádám PTE-PEAC 14 22
32. BOSNYÁK Tamás BKG-VMG DSE 13 22
33. RÉMAI Roland Siófoki KS 12 21
34. ÓNOZÓ Levente PTE-PEAC 11 21
35. BAKK Krisztián Soproni Tigrisek KE 14 20
36. VEREIN Ádám Ricsilla Sport 15 20
37. SZÕNYI Dániel Kozármisleny-Petõfi SE 10 20
38. CSOBOD Lajos Marcali 14 19
39. TAKÁCS András Kozármisleny-Petõfi SE 13 19
40. MOLNÁR Tamás Dunaújváros 13 19
41. BECZE Barnabás Zalaegerszeg 11 18
42. ERDÕSI Gyula Soproni Tigrisek KE 15 18
43. CSAPLÁR NAGY Arnold Soproni Tigrisek KE 15 18
44. BARUTA Richárd MOGAAC 13 18
45. TÓTH Máté Dombóvár 15 18
46. GAÁL Patrik Marcali 13 17
47. TÓTH Balázs Marcali 10 17
48. KARAGITY Milán SZOESE 11 16
49. NAGY Bence PTE-PEAC 13 16
50. JUHÁSZ Máté MOGAAC 12 16
51. MÉSZÁROS Márton Kozármisleny-Petõfi SE 13 16
52. CSABAI Máté Kaposvár 14 16
53. KUTASI Gergely Ricsilla Sport 9 15
54. BAK Máté Dunaújváros 14 15
55. KOMA Krisztián Marcali 13 14
56. PLÉZER Gábor Atomerõmû SE 15 14
57. NOVÁK Patrik Kozármisleny-Petõfi SE 13 13
58. VALACZKAY Gábor BKG-VMG DSE 13 13
59. TAKÁCS Gábor Zalaegerszeg 13 12
60. GÁBOR Máté SZOESE 13 12
61. DÉRI Barnabás Kaposvár 13 12
62. PÖLÖSKE Kornél Dombóvár 15 12
63. PAJOR Dávid Atomerõmû SE 14 12
64. HALÁSZ Tamás Soproni Tigrisek KE 15 11
65. LOVAS Dávid Dombóvár 14 11
66. KOVÁCS Kristóf Zalaegerszeg 13 10
67. NÉMETH Béla Siófoki KS 12 10
68. BANAI Attila Dombóvár 15 10
69. KERN Péter BKG-VMG DSE 13 10
70. NWANERI Emmanuel Nnamdi Atomerõmû SE 16 10
71. VICZE Kristóf SZOESE 16 9
72. RÉDEI Bálint MOGAAC 11 9
73. NYITRAI Ákos BKG-VMG DSE 13 9
74. JAKAB Márton Atomerõmû SE 13 9
75. CZEIGLI Roland Zalaegerszeg 9 8
76. SALLAY Gábor Soproni Tigrisek KE 15 8
77. FORRAI Dániel Soproni Tigrisek KE 15 8
78. TAMÁS Márton PTE-PEAC 14 8
79. TÍMÁR Zoltán Dunaújváros 14 8
80. TAMÁS Péter Dombóvár 12 8
81. FOGARASSY Levente Siófoki KS 12 7
82. SÜTÕ Attila Kozármisleny-Petõfi SE 13 7
83. FONAI Milán Kaposvár 14 7
84. MURVAI Dániel Dombóvár 10 7
85. SZALAI Milán Zsolt Atomerõmû SE 14 7
86. PAVLIK Jan Atomerõmû SE 10 7
87. KEREKES Gábor Ferenc SZOESE 13 6
88. FÖLDES Dániel PTE-PEAC 14 6
89. TOMPA Gellért MOGAAC 9 6
90. OLÁH Tamás MOGAAC 14 6
91. MAGYAR Viktor Marcali 11 6
92. KOVÁCS Botond Áron Marcali 12 6
93. CSÉPÁNYI Zalán Dunaújváros 14 6
94. KRASZNAI Iván Atomerõmû SE 15 6
95. GECSEG Ádám Zalaegerszeg 9 5
96. SZABÓ Bence SZOESE 13 5
97. BARLAI Gábor Soproni Tigrisek KE 10 5
98. MÁTÉ Levente Péter Soproni Tigrisek KE 7 5
99. KÕHALMI Máté PTE-PEAC 8 5
100. IVÁNCSICS Ákos MOGAAC 14 5
101. BALOGH Dániel Marcali 8 5
102. KOVÁCS Dániel Kozármisleny-Petõfi SE 12 5
103. PÖTTENDI Gábor Kaposvár 13 5
104. KUN Kenéz Dombóvár 14 5
105. CZUCZ András Siófoki KS 12 4
106. RAPALI Imre Siófoki KS 11 4
107. KIRÁLY Csaba MOGAAC 9 4
108. MOSTBACHER Antal MOGAAC 9 4
109. SZIVA Balázs Marcali 14 4
110. KOMLÓDI Dénes Kozármisleny-Petõfi SE 12 4
111. HERBEL Péter Kozármisleny-Petõfi SE 13 4
112. HORVÁTH Richárd Dunaújváros 14 4
113. MOLNÁR Péter Dunaújváros 14 4
114. SZALAI Ádám BKG-VMG DSE 7 4
115. JENEY Attila Siófoki KS 9 3
116. MOGYORÓDI Róbert Siófoki KS 12 3
117. HORVÁTH Péter Marcali 13 3
118. MADARÁSZ András Kaposvár 14 3
119. PÓRÉ Marcell Kaposvár 14 3
120. BÉRCES Bálint Atomerõmû SE 14 3
121. KOCSI Dávid Zalaegerszeg 12 2
122. PONGRÁCZ Márk Ricsilla Sport 14 2
123. MAYER Barnabás MOGAAC 15 2
124. SZAVAI Péter Kozármisleny-Petõfi SE 13 2
125. SZABOTIN Zalán Dombóvár 15 2
126. SÍPOS Gábor BKG-VMG DSE 13 2
127. GALAMBOS Mátyás SZOESE 14 1
128. SCHREINER Gábor Ricsilla Sport 14 1
129. DROSS Bálint Kaposvár 8 1
130. BOZSIK Vilmos József Dunaújváros 14 1
131. DRAB Attila Dunaújváros 8 1
132. NÉMETH Krisztián Dunaújváros 11 1
133. KOVÁCH András BKG-VMG DSE 14 1
134. MATIKA Patrik Péter BKG-VMG DSE 13 1
135. RÓZSÁS Gábor Zalaegerszeg 9 0
136. MEKOTA Norbert Siófoki KS 6 0
137. TIMÁR Gergely Ricsilla Sport 15 0
138. Barna György Ricsilla Sport 9 0
139. TÓTH Bence PTE-PEAC 14 0
140. LUKÁCS Szabolcs PTE-PEAC 15 0


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok