Név:
E-mail:
Női NB I. A 1-8.
 Szekszárd  
 UNIQA Sopron  
2017/04/25 20:30
Férfi NB I. A, Középház
 PVSK  
 Szeged  
2017/04/25 18:00
Férfi NB I. A, Alsóház
 ASE  
 Vasas  
2017/04/25 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 Alba Fehérvár  
 MAFC  
2017/04/25 15:30
Férfi NB II. Kö B
 BC Csepel I.  
 TFSE  
2017/04/25 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Bp. Honvéd U23.  
 Gödi SE  
2017/04/25 19:40
Férfi NB II. Kö B
 FSzSE  
 Budaörsi DSE  
2017/04/25 20:20
Fiú egy. Playoff
 Veszprémi Egye.  
 DMSE  
2017/04/25 19:20
Fiú junior Reg.
 BKGDSE  
 Dunaharaszti M.  
2017/04/25 18:45
Fiú kadett reg.
 TFSE  
 Százhalombatta.  
2017/04/25 17:30
Ranglisták - Férfi NB II. Közép B csoport - 2016/2017

Minimum 10 lejátszott mérkőzés

Büntető
P. Név Csapat M. Érték
1. VÖRÖS Miklós Közgáz SC és DSK/A 18 74
2. SOMOGYI Zsolt BC Csepel I. 18 72
3. BARTUS Gergely MAFC Martos 21 66
4. MACSALI Róbert Százhalombattai KSE 20 65
5. TILINGER Bence Százhalombattai KSE 21 65
6. KÁROLY Máté Budafok 20 63
7. KWAME Robert MAFC Martos 21 57
8. TAKÁCS Gergely TFSE 20 54
9. SOLTI Dániel Budaörsi DSE 13 49
10. TAKÁCS Márton Budafok 20 48
11. PÁLHÁZI Richárd Budapesti Honvéd U23 19 45
12. LADOS Erik Budafok 22 43
13. MISEK Márk Budaörsi DSE 11 41
14. BARÓCSI Ádám TF-BP U23 19 41
15. ILLÉS Bálint Százhalombattai KSE 20 40
16. PERINGER Balázs Vasas II. 21 40
17. SURMANN Péter Vasas II. 21 40
18. HARSÁNYI Tibor Közgáz SC és DSK/A 15 39
19. PÁVEL Dániel TF-BP U23 16 39
20. BURJÁN Imre Monori SE 21 38
21. DÉVÉNYI András Gödi SE 17 37
22. MUNTEÁN András FSzSE 19 36
23. NYULASI Bence TF-BP U23 19 36
24. KENDELÉNYI Ádám MAFC OB 20 35
25. HENSCH Norbert MAFC Martos 19 34
26. GOMOLA Bence Monori SE 21 34
27. SINKOVITS Dániel TFSE 23 34
28. VARGA Balázs Gödi SE 19 33
29. BAUER Péter Kandó FSC 21 33
30. MOLNÁR Attila MAFC Martos 17 33
31. VALERIO BONILLA Ramon Budapesti Honvéd U23 17 32
32. TÓTH Zoltán MAFC OB 20 32
33. MOLNÁR Alex Lehel Kosársuli 15 31
34. KISS Barnabás Vasas II. 13 31
35. PETRUCSIK Bence TFSE 19 30
36. LANTOS Bálint FSzSE 19 29
37. GYURICSKÓ András Monori SE 10 29
38. KISS Lajos Vasas II. 20 29
39. VINCZE Balázs Budapesti Honvéd U23 19 28
40. RADOVICS Richárd Budaörsi DSE 20 28
41. BUZOGÁNY Mátyás MAFC OB 21 28
42. SURMANN Gábor Vasas II. 13 28
43. SÍPOS Tamás FSzSE 17 27
44. SZIGEDI Bence Lehel Kosársuli 15 27
45. BOLDIZSÁR Norbert Kandó FSC 21 26
46. SZLATKOVSZKY Ákos MAFC Martos 16 26
47. LÕRINCZ Miklós Lehel Kosársuli 13 25
48. FERTER Attila Százhalombattai KSE 20 25
49. VELENYÁK János TF-BP U23 18 25
50. NÉMETH Kristóf TFSE 20 25
51. KISS Ádám Budapesti Honvéd U23 19 24
52. VARGA Ádám Gödi SE 16 24
53. FEKETE-NAGY Ádám Százhalombattai KSE 16 24
54. KÖVÉR Krisztián Gödi SE 19 23
55. VÁGVÖLGYI Ádám Közgáz SC és DSK/A 10 23
56. CSAPÓCZI János Monori SE 18 23
57. LAZA Máté Monori SE 13 23
58. FILIPOVIC Stefan TF-BP U23 13 23
59. VÖLGYI Marcell Vasas II. 13 22
60. TEMESVÁRI Zsolt Budaörsi DSE 15 21
61. CSULITS Bálint Budaörsi DSE 18 21
62. MAROSSY Dávid Kandó FSC 18 21
63. STEIER Krisztián Budafok 18 20
64. BECZÁSSY Máté Gödi SE 12 20
65. WIELLING Jasper Ekke MAFC Martos 22 20
66. BUZÁS Bence TF-BP U23 16 20
67. STEIER Bence Vasas II. 19 20
68. SEBÕK Bence Budapesti Honvéd U23 12 19
69. SZENTELEKI László Budafok 19 18
70. HORVÁTH Géza MAFC Martos 18 18
71. TÁPAI Attila TFSE 23 18
72. VÁMOS Viktor Budafok 19 17
73. FEJES Péter Budafok 20 17
74. BEA Gergely Budapesti Honvéd U23 16 17
75. MOGYORÓS Bence Budaörsi DSE 21 17
76. MOKOS Dániel MAFC OB 21 17
77. VENCZEL Gergely Monori SE 18 17
78. WEISZ András Budapesti Honvéd U23 18 16
79. HÁRY Szabolcs Monori SE 21 16
80. TELEGDY Dániel Márton TF-BP U23 19 16
81. MAROSSY Gergely Budafok 20 15
82. JAKAB Arnold Lehel Kosársuli 11 15
83. SZAKOLCZAY Kornél Százhalombattai KSE 19 15
84. TÓTH András BC Csepel I. 18 14
85. ZELENYÁK Balázs Budaörsi DSE 13 14
86. VALACZKAY Gábor FSzSE 11 14
87. DINNYÉS Dávid Ferenc Közgáz SC és DSK/A 12 14
88. SZLÁVIK Balázs MAFC OB 15 14
89. KATONA Péter TFSE 21 14
90. BOROS Márk Vasas II. 14 14
91. BÁLINT Zoltán BC Csepel I. 18 13
92. VAJDA Péter Budafok 17 13
93. SÁNDOR Árpád Gödi SE 15 13
94. MIHALICS Gábor Kandó FSC 12 13
95. MEZÕ Dániel Kandó FSC 17 13
96. CSERNÁK Ádám MAFC Martos 17 13
97. BENYOVSZKY Balázs MAFC OB 10 13
98. VOLF Barna BC Csepel I. 15 12
99. FARKAS Dezsõ Gödi SE 13 12
100. TÓTH Ádám Kandó FSC 18 12
101. SZATMÁRI Barnabás Közgáz SC és DSK/A 16 12
102. KÕHALMI Balázs Budaörsi DSE 22 11
103. HORVÁTH Márton TFSE 20 11
104. BUDAY Levente Budafok 16 10
105. GOMBOS Ádám Attila Budapesti Honvéd U23 14 10
106. MONDI Richárd Lehel Kosársuli 16 10
107. MARKÓ Attila Budaörsi DSE 15 9
108. BERNÁTH Viktor Kandó FSC 13 9
109. ÁGOSTON László MAFC Martos 19 9
110. BOZSIK László MAFC OB 20 9
111. BÜRGÉS Gábor Monori SE 21 9
112. MENDZSÁK László BC Csepel I. 18 8
113. VOLF Dávid BC Csepel I. 13 8
114. BARTA Kolos Budaörsi DSE 12 8
115. FÁBIÁN Dénes FSzSE 20 8
116. BEGE Áron FSzSE 17 8
117. RIMÁR Gergely Kandó FSC 16 8
118. TÓTH Szabolcs Közgáz SC és DSK/A 18 8
119. MAJOR Elõd TF-BP U23 19 8
120. ARATÓ Balázs TFSE 12 8
121. PERÉNYI Domonkos TF-BP U23 19 7
122. TÓTIN Richárd FSzSE 14 6
123. BÁNSÁGI Attila FSzSE 16 6
124. BIKÁDI Zoltán Kandó FSC 14 6
125. KOVÁTS Bence Közgáz SC és DSK/A 13 6
126. BESENYEI Gábor Százhalombattai KSE 20 6
127. VILÁGI Kristóf TFSE 23 6
128. CSÍK Roland Vasas II. 19 6
129. CSERNICZKY Zsolt BC Csepel I. 17 5
130. MARTINEZ Ralf Budapesti Honvéd U23 14 5
131. DÜRR Edgár MAFC OB 21 5
132. LACZÓ Levente TFSE 23 5
133. BÓDY Gábor BC Csepel I. 18 4
134. SOMOGYI László BC Csepel I. 17 4
135. LOSONCI Gergely Közgáz SC és DSK/A 15 4
136. KOZMA Norbert Vasas II. 14 4
137. KATONA József FSzSE 14 3
138. MARTON Bence Közgáz SC és DSK/A 17 3
139. CSESZNYIK Márton Lehel Kosársuli 11 3
140. FÜLÖP Dávid MAFC OB 21 3
141. SVÉGER Gábor Százhalombattai KSE 15 3
142. NÁS Andor Attila TF-BP U23 17 3
143. SZEVERÉNYI Dávid Gödi SE 20 2
144. PAPP Gábor Közgáz SC és DSK/A 17 2
145. ORBÁN Richárd Lehel Kosársuli 17 2
146. SZABÓ Martin Lehel Kosársuli 17 2
147. MARKOVIC Goran MAFC Martos 20 2
148. CSÁNYI Kristóf Százhalombattai KSE 10 2
149. HIMMEL Márk BC Csepel I. 18 1
150. SZARVAS Gábor Budapesti Honvéd U23 11 1
151. VÖRÖS András FSzSE 10 1
152. KRECSKA Dominik Gödi SE 17 1
153. PÁSZTOR Dávid Levente Lehel Kosársuli 19 1
154. GAÁL Gergõ Gödi SE 12 0
155. TAKÁTS Imre Kandó FSC 15 0
156. URBÁN Roland Lehel Kosársuli 12 0
157. KOPANECZ Tamás MAFC OB 12 0
158. VARGA Zoltán Monori SE 17 0
159. DÉCSI Krisztián Vikto Monori SE 12 0
160. DARABANT Zsolt Százhalombattai KSE 16 0


Tabella

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok