Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kelet
 PRIMA SE II.  
 DEAC II.  
2017/12/13 21:00
Férfi NB II. Közép B
 Budafok  
 BKG-Veresegyhá.  
2017/12/13 19:15
NB I. B Piros, F U20
 MEAFC  
 Bp. Honvéd  
2017/12/13 19:30
NB I. B Zöld, F U20
 EKE Eger KOK  
 Pápai KC  
2017/12/13 19:30
Fiú Junior, Regionális
 Budapesti Honv.  
 Zsíros Akadémi.  
2017/12/13 17:00
Fiú Junior, Regionális
 Nyíregyházi Ké.  
 Nyíradonyi VVT.  
2017/12/13 17:15
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/B  
 BKGDSE  
2017/12/13 17:30
Fiú Junior, Regionális
 Békéscsabai KK.  
 Békési SzSK  
2017/12/13 18:40
Fiú Junior, Regionális
 Nyíradonyi VVT.  
 Nyíregyházi Ké.  
2017/12/13 18:45
Fiú Junior, Regionális
 Lehel Kosársul.  
 Szolnoki Olaj  
2017/12/13 19:30
Fiú Kadett, Regionális
 MEAFC/B  
 Nyíregyházi Sp.  
2017/12/13 15:45
Fiú Kadett, Regionális
 Békéscsabai KK.  
 SZEDEÁK  
2017/12/13 15:45
Fiú Kadett, Regionális
 Debreceni KA/B  
 Egri VSI KOK  
2017/12/13 16:30
Leány Junior
 MTK Budapest  
 Török Flóris  
2017/12/13 17:40
Leány Junior
 Debreceni KA  
 Monori SE  
2017/12/13 19:30
Ranglisták - Férfi NB II. Kelet - 2017/2018

Minimum 3 lejátszott mérkőzés

Pont
P. Név Csapat M. Érték
1. NAGY Csaba Békési SZSK U23 9 32.33
2. VARGA Ádám DEAC 7 27.86
3. ASSAF Aiman PRIMA SE II. 9 25.89
4. MILENKOVIC Nikola Szentesi KK 7 23.71
5. ZSIROS Gábor Mezõberényi KK 8 23.25
6. LUDÁNYI Balázs Gyulai Color 6 22.67
7. SOLEVIC Nikola Mezõberényi KK 8 22.63
8. ROSTÁS Gábor Vásárhelyi Kosársuli II. 7 22.43
9. ASSAF Eyad PRIMA SE II. 8 22.25
10. VAS Viktor DEAC 7 20.43
11. HÁZI Márk Bálint Gyulai Color 3 20.33
12. RUDNER Gábor Szolnoki Olaj KK 9 19.44
13. KIS MOLNÁR Zoltán Vásárhelyi Kosársuli II. 7 19.14
14. MAROSI Ottó PRIMA SE II. 9 18.56
15. ERDEI Ádám DEAC 7 17.57
16. ASZTALOS Soma DEAC II. 3 17.33
17. KÓKAI Dávid Szolnoki Olaj KK 10 17.3
18. HAJDÚ Zoltán Gyulai Color 7 17.29
19. VUJADINOVIC Vladimir Szentesi KK 7 17.14
20. SAVIC Brane Sunshine-NYIKSE 8 16.25
21. CZIFRÁK Csaba Békéscsaba 7 15.57
22. DR. FAZEKAS Csaba MEAFC II. 5 15.4
23. TAKÁCS Máté Sunshine-NYIKSE 8 15.25
24. HEGEDÛS Gergely Ceglédi KE 8 15.25
25. MÁNDOKI Tamás Ceglédi KE 8 15
26. MONDZINGER Márk Ceglédi KE 8 14.63
27. MAGYAR László MEAFC II. 5 14.6
28. NAGY Ádám DEAC II. 6 14.5
29. PÉK Dávid DEAC 7 14.43
30. SZÉLL Gábor DEAC II. 7 14.29
31. BAK Márton DEAC II. 4 14.25
32. SZABÓ Norbert Szolnoki Olaj KK 8 13.75
33. GAÁL Róbert Ceglédi KE 8 13.75
34. SZÕKE Péter MEAFC II. 7 13.57
35. BOTOS Roland Benjámin Békéscsaba 9 13.44
36. EGRI Viktor DEAC II. 7 13.14
37. NAGY Lajos DEAC II. 8 12.88
38. NEMES Péter Ceglédi KE 8 12.63
39. DR. FEJES János MEAFC II. 7 12.57
40. NAGY Zsolt Gyulai Color 4 12.5
41. REZÁK Tamás Ceglédi KE 8 12
42. FEKETE István Tamás BKGDSE 7 11.86
43. SZÕKE Gábor MEAFC II. 5 11.6
44. BERKICS Máté Ceglédi KE 8 11.5
45. ZAJÁCZ Krisztián Sunshine-NYIKSE 8 11.38
46. PIUKOVICS Patrik Mirkó Békési SZSK U23 6 10.5
47. HORVÁTH Marcell MEAFC II. 5 10.4
48. UTASI Gábor Vásárhelyi Kosársuli II. 4 10.25
49. SIPAKI István Békési SZSK U23 8 10.13
50. KUKLA Zsolt Vásárhelyi Kosársuli II. 4 10
51. FARKASINSZKI Gábor Sunshine-NYIKSE 4 10
52. MAGYAR Ferenc Gyulai Color 4 10
53. TAIWO Samuel Szolnoki Olaj KK 10 9.7
54. VEJINOVIC Sasa Vásárhelyi Kosársuli II. 4 9.5
55. NÁDASI Endre MEAFC II. 6 9.33
56. ASZTALOS István Sunshine-NYIKSE 8 9.25
57. SZTRIHA István Békéscsaba 6 9.17
58. HELGASON Pall PRIMA SE II. 8 9
59. VÁCZI Mihály Gyulai Color 8 9
60. TAKÁCS Dániel DEAC 5 8.8
61. GURA Norbert Békéscsaba 8 8.63
62. KOVÁCS Imre DEAC 5 8.6
63. KENÉZ Balázs Vásárhelyi Kosársuli II. 4 8.5
64. FÖLDESI Norbert Sunshine-NYIKSE 7 8.43
65. IGNÁCZ János Mezõberényi KK 7 8.14
66. OSIYEMI Adebayo Békési SZSK U23 4 8
67. BECSKY István DEAC 7 7.86
68. TÓTH Csaba Békési SZSK U23 7 7.86
69. SALAMON Tamás Békéscsaba 9 7.78
70. BARTUCZ Csaba Vásárhelyi Kosársuli II. 7 7.71
71. KOVÁCS István DEAC II. 7 7.71
72. KOVÁCS Ádám Levente Békési SZSK U23 9 7.67
73. FRIKKER Marcell Szolnoki Olaj KK 9 7.56
74. PALI Dávid PRIMA SE II. 9 7.56
75. SZÛCS Gergõ Bendegúz Békéscsaba 9 7.33
76. SIPTER Dániel BKGDSE 4 7.25
77. CSÁK Bence Szolnoki Olaj KK 9 7.11
78. ANDA Dávid Szolnoki Olaj KK 10 7
79. TÓTH Tamás MEAFC II. 6 7
80. SERES Imre BKGDSE 7 7
81. KIS Sándor Mezõberényi KK 8 6.88
82. CSOMA Lóránd DEAC II. 8 6.88
83. CEJAN Kastriot BKGDSE 6 6.83
84. GREZSA Bence Vásárhelyi Kosársuli II. 5 6.8
85. RÁCZ András DEAC 5 6.8
86. SZÛCS Máté DEAC II. 4 6.75
87. HORVÁTH Bence Sunshine-NYIKSE 6 6.33
88. RUDNER Dávid Békéscsaba 7 6.14
89. MARSCHAL Ákos Gyulai Color 3 6
90. JANCSIKA Árpád Békéscsaba 8 6
91. ONDIMA Olivér Szolnoki Olaj KK 9 5.89
92. FÖLDI Mihály Mezõberényi KK 8 5.75
93. SZÉNÁSI Krisztián Gyulai Color 5 5.4
94. CSÁBI Áron Szentesi KK 3 5.33
95. SZEKERES József Mezõberényi KK 6 5.33
96. DR. SNEIDER Zoltán MEAFC II. 6 5.17
97. NÉMETH Kornél Mezõberényi KK 7 5.14
98. DRÁVAI Tamás Szentesi KK 7 5
99. KÓTHAY László DEAC II. 5 5
100. NÓGRÁDI Zsolt Békési SZSK U23 7 5
101. PÁLUR Máté PRIMA SE II. 9 4.89
102. CSIRPÁK Patrik Sunshine-NYIKSE 8 4.5
103. KOVÁCS Árpád Mezõberényi KK 8 4.25
104. SZABÓ Attila MEAFC II. 4 4.25
105. GYARMAT Imre Zsolt Gyulai Color 4 4.25
106. PLAVECZ Adrián Békési SZSK U23 8 4.25
107. MAROSSY Arnold Szentesi KK 6 4.17
108. NYIRI Péter Sunshine-NYIKSE 7 4.14
109. SZABÓ Attila PRIMA SE II. 6 4
110. BÁNSZKI Róbert Békési SZSK U23 8 4
111. NAGY Dömötör Szolnoki Olaj KK 7 3.86
112. DARU Árpád Vásárhelyi Kosársuli II. 4 3.75
113. BELEZNAI István Gyulai Color 8 3.75
114. GROSKA Ádám Sunshine-NYIKSE 8 3.5
115. VISINKA Dominik Szentesi KK 7 3.43
116. RUNA Tamás Békéscsaba 7 3.43
117. BENCSIK Bertold Patrik Békéscsaba 8 2.88
118. BUJÁKI Dániel Szolnoki Olaj KK 10 2.7
119. HAWRLANT Benjamin PRIMA SE II. 9 2.67
120. GÉMES Imre Szentesi KK 5 2.6
121. NAGY Norbert DEAC 5 2.6
122. ELEK András Vásárhelyi Kosársuli II. 7 2.43
123. GONDA Dávid János BKGDSE 5 2.4
124. SZÁSZ Jonatán PRIMA SE II. 9 2.33
125. OLÁH Márton DEAC 7 2.14
126. BÍRÓ László BKGDSE 5 2
127. HALÁSZ Mihály BKGDSE 5 2
128. BALOG Tamás Békési SZSK U23 9 2
129. GAJDA Gergõ BKGDSE 7 1.86
130. MAGYAR Bálint Mezõberényi KK 6 1.83
131. BLASKOVICS Áron Szentesi KK 7 1.71
132. KÚTVÖLGYI Csaba Szentesi KK 7 1.57
133. DEMECS Máté Ceglédi KE 8 1.5
134. TÖRÖK Csaba BKGDSE 4 1.5
135. FARAGÓ Gergõ BKGDSE 4 1.5
136. BENYOVSZKI Mihály Mezõberényi KK 7 1.29
137. DOBOZY Róbert Ceglédi KE 8 1.25
138. ANTAL Tamás Szentesi KK 7 1
139. BRAZOWSKI Jonathan PRIMA SE II. 9 0.78
140. KALMÁR Bálint Ceglédi KE 4 0


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok