Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kelet
 PRIMA SE II.  
 DEAC II.  
2017/12/13 21:00
Férfi NB II. Közép B
 Budafok  
 BKG-Veresegyhá.  
2017/12/13 19:15
NB I. B Piros, F U20
 MEAFC  
 Bp. Honvéd  
2017/12/13 19:30
NB I. B Zöld, F U20
 EKE Eger KOK  
 Pápai KC  
2017/12/13 19:30
Fiú Junior, Regionális
 Budapesti Honv.  
 Zsíros Akadémi.  
2017/12/13 17:00
Fiú Junior, Regionális
 Nyíregyházi Ké.  
 Nyíradonyi VVT.  
2017/12/13 17:15
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/B  
 BKGDSE  
2017/12/13 17:30
Fiú Junior, Regionális
 Békéscsabai KK.  
 Békési SzSK  
2017/12/13 18:40
Fiú Junior, Regionális
 Nyíradonyi VVT.  
 Nyíregyházi Ké.  
2017/12/13 18:45
Fiú Junior, Regionális
 Lehel Kosársul.  
 Szolnoki Olaj  
2017/12/13 19:30
Fiú Kadett, Regionális
 MEAFC/B  
 Nyíregyházi Sp.  
2017/12/13 15:45
Fiú Kadett, Regionális
 Békéscsabai KK.  
 SZEDEÁK  
2017/12/13 15:45
Fiú Kadett, Regionális
 Debreceni KA/B  
 Egri VSI KOK  
2017/12/13 16:30
Leány Junior
 MTK Budapest  
 Török Flóris  
2017/12/13 17:40
Leány Junior
 Debreceni KA  
 Monori SE  
2017/12/13 19:30
Ranglisták - Férfi NB II. Kelet - 2017/2018

Minimum 3 lejátszott mérkőzés

Büntetőszázalék
P. Név Csapat M. Érték
1. UTASI Gábor Vásárhelyi Kosársuli II. 4 100
2. ONDIMA Olivér Szolnoki Olaj KK 9 100
3. DRÁVAI Tamás Szentesi KK 7 100
4. BLASKOVICS Áron Szentesi KK 7 100
5. TÓTH Tamás MEAFC II. 6 100
6. MARSCHAL Ákos Gyulai Color 3 100
7. KOVÁCS Imre DEAC 5 100
8. RÁCZ András DEAC 5 100
9. SOLEVIC Nikola Mezõberényi KK 8 90
10. HEGEDÛS Gergely Ceglédi KE 8 90
11. PÉK Dávid DEAC 7 87.5
12. NAGY Csaba Békési SZSK U23 9 86.87
13. ASZTALOS Soma DEAC II. 3 86.36
14. ERDEI Ádám DEAC 7 84
15. CSÁK Bence Szolnoki Olaj KK 9 83.33
16. ZSIROS Gábor Mezõberényi KK 8 83.33
17. DR. FEJES János MEAFC II. 7 83.33
18. BELEZNAI István Gyulai Color 8 83.33
19. BARTUCZ Csaba Vásárhelyi Kosársuli II. 7 80
20. KUKLA Zsolt Vásárhelyi Kosársuli II. 4 80
21. PALI Dávid PRIMA SE II. 9 80
22. CSOMA Lóránd DEAC II. 8 80
23. CZIFRÁK Csaba Békéscsaba 7 80
24. VAS Viktor DEAC 7 79.31
25. NÁDASI Endre MEAFC II. 6 78.57
26. NAGY Lajos DEAC II. 8 78.57
27. SZÕKE Gábor MEAFC II. 5 76.92
28. KÓKAI Dávid Szolnoki Olaj KK 10 75
29. BUJÁKI Dániel Szolnoki Olaj KK 10 75
30. HELGASON Pall PRIMA SE II. 8 75
31. SZEKERES József Mezõberényi KK 6 75
32. MAGYAR László MEAFC II. 5 75
33. EGRI Viktor DEAC II. 7 75
34. CEJAN Kastriot BKGDSE 6 75
35. BOTOS Roland Benjámin Békéscsaba 9 74
36. TAIWO Samuel Szolnoki Olaj KK 10 73.08
37. OLÁH Márton DEAC 7 71.43
38. RUDNER Gábor Szolnoki Olaj KK 9 70.83
39. HÁZI Márk Bálint Gyulai Color 3 70.59
40. VARGA Ádám DEAC 7 70
41. MAGYAR Bálint Mezõberényi KK 6 69.23
42. FÖLDESI Norbert Sunshine-NYIKSE 7 68.75
43. MÁNDOKI Tamás Ceglédi KE 8 68.75
44. VUJADINOVIC Vladimir Szentesi KK 7 66.67
45. PÁLUR Máté PRIMA SE II. 9 66.67
46. KÓTHAY László DEAC II. 5 66.67
47. SALAMON Tamás Békéscsaba 9 66.67
48. SZTRIHA István Békéscsaba 6 66.67
49. BENCSIK Bertold Patrik Békéscsaba 8 66.67
50. DR. FAZEKAS Csaba MEAFC II. 5 65.85
51. RUDNER Dávid Békéscsaba 7 65.38
52. ASSAF Aiman PRIMA SE II. 9 65.22
53. MAROSI Ottó PRIMA SE II. 9 64.71
54. BERKICS Máté Ceglédi KE 8 64.71
55. VEJINOVIC Sasa Vásárhelyi Kosársuli II. 4 64.29
56. ASZTALOS István Sunshine-NYIKSE 8 64.29
57. MONDZINGER Márk Ceglédi KE 8 64.29
58. NEMES Péter Ceglédi KE 8 64.29
59. HAJDÚ Zoltán Gyulai Color 7 63.89
60. BAK Márton DEAC II. 4 63.64
61. SAVIC Brane Sunshine-NYIKSE 8 62.5
62. KOVÁCS István DEAC II. 7 62.5
63. GAÁL Róbert Ceglédi KE 8 62.5
64. TAKÁCS Máté Sunshine-NYIKSE 8 61.54
65. LUDÁNYI Balázs Gyulai Color 6 61.11
66. MILENKOVIC Nikola Szentesi KK 7 60.38
67. FARKASINSZKI Gábor Sunshine-NYIKSE 4 60
68. FÖLDI Mihály Mezõberényi KK 8 60
69. NAGY Ádám DEAC II. 6 60
70. NÓGRÁDI Zsolt Békési SZSK U23 7 60
71. JANCSIKA Árpád Békéscsaba 8 60
72. REZÁK Tamás Ceglédi KE 8 59.26
73. OSIYEMI Adebayo Békési SZSK U23 4 58.82
74. NYIRI Péter Sunshine-NYIKSE 7 57.14
75. ASSAF Eyad PRIMA SE II. 8 57.14
76. MAGYAR Ferenc Gyulai Color 4 57.14
77. KOVÁCS Ádám Levente Békési SZSK U23 9 57.14
78. SZÉLL Gábor DEAC II. 7 56.76
79. GYARMAT Imre Zsolt Gyulai Color 4 56.25
80. ROSTÁS Gábor Vásárhelyi Kosársuli II. 7 55.26
81. NAGY Zsolt Gyulai Color 4 54.55
82. TAKÁCS Dániel DEAC 5 54.55
83. SIPAKI István Békési SZSK U23 8 52.94
84. SZABÓ Norbert Szolnoki Olaj KK 8 52.63
85. VÁCZI Mihály Gyulai Color 8 52.63
86. KENÉZ Balázs Vásárhelyi Kosársuli II. 4 50
87. ELEK András Vásárhelyi Kosársuli II. 7 50
88. DARU Árpád Vásárhelyi Kosársuli II. 4 50
89. ZAJÁCZ Krisztián Sunshine-NYIKSE 8 50
90. GROSKA Ádám Sunshine-NYIKSE 8 50
91. SZABÓ Attila PRIMA SE II. 6 50
92. KIS Sándor Mezõberényi KK 8 50
93. KOVÁCS Árpád Mezõberényi KK 8 50
94. SZÕKE Péter MEAFC II. 7 50
95. SZABÓ Attila MEAFC II. 4 50
96. SZÉNÁSI Krisztián Gyulai Color 5 50
97. SZÛCS Máté DEAC II. 4 50
98. BECSKY István DEAC 7 50
99. DEMECS Máté Ceglédi KE 8 50
100. DOBOZY Róbert Ceglédi KE 8 50
101. HALÁSZ Mihály BKGDSE 5 50
102. GURA Norbert Békéscsaba 8 50
103. SZÛCS Gergõ Bendegúz Békéscsaba 9 46.67
104. GÉMES Imre Szentesi KK 5 45.45
105. IGNÁCZ János Mezõberényi KK 7 45.45
106. SERES Imre BKGDSE 7 45.45
107. MAROSSY Arnold Szentesi KK 6 43.75
108. NAGY Dömötör Szolnoki Olaj KK 7 42.86
109. PIUKOVICS Patrik Mirkó Békési SZSK U23 6 42.86
110. TÓTH Csaba Békési SZSK U23 7 42.86
111. HORVÁTH Marcell MEAFC II. 5 42.11
112. FEKETE István Tamás BKGDSE 7 41.18
113. ANDA Dávid Szolnoki Olaj KK 10 38.89
114. DR. SNEIDER Zoltán MEAFC II. 6 37.5
115. BÁNSZKI Róbert Békési SZSK U23 8 37.5
116. FRIKKER Marcell Szolnoki Olaj KK 9 36.84
117. SIPTER Dániel BKGDSE 4 36.84
118. GREZSA Bence Vásárhelyi Kosársuli II. 5 35.71
119. VISINKA Dominik Szentesi KK 7 33.33
120. NÉMETH Kornél Mezõberényi KK 7 33.33
121. KÚTVÖLGYI Csaba Szentesi KK 7 25
122. ANTAL Tamás Szentesi KK 7 25
123. HORVÁTH Bence Sunshine-NYIKSE 6 22.22
124. FARAGÓ Gergõ BKGDSE 4 20
125. KIS MOLNÁR Zoltán Vásárhelyi Kosársuli II. 7 0
126. CSÁBI Áron Szentesi KK 3 0
127. CSIRPÁK Patrik Sunshine-NYIKSE 8 0
128. HAWRLANT Benjamin PRIMA SE II. 9 0
129. SZÁSZ Jonatán PRIMA SE II. 9 0
130. BRAZOWSKI Jonathan PRIMA SE II. 9 0
131. BENYOVSZKI Mihály Mezõberényi KK 7 0
132. NAGY Norbert DEAC 5 0
133. KALMÁR Bálint Ceglédi KE 4 0
134. GAJDA Gergõ BKGDSE 7 0
135. GONDA Dávid János BKGDSE 5 0
136. BÍRÓ László BKGDSE 5 0
137. TÖRÖK Csaba BKGDSE 4 0
138. PLAVECZ Adrián Békési SZSK U23 8 0
139. BALOG Tamás Békési SZSK U23 9 0
140. RUNA Tamás Békéscsaba 7 0


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok