Név:
E-mail:
Női NB I. A 1-8.
 Szekszárd  
 UNIQA Sopron  
2017/04/25 20:30
Férfi NB I. A, Középház
 PVSK  
 Szeged  
2017/04/25 18:00
Férfi NB I. A, Alsóház
 ASE  
 Vasas  
2017/04/25 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 Alba Fehérvár  
 MAFC  
2017/04/25 15:30
Férfi NB II. Kö B
 BC Csepel I.  
 TFSE  
2017/04/25 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Bp. Honvéd U23.  
 Gödi SE  
2017/04/25 19:40
Férfi NB II. Kö B
 FSzSE  
 Budaörsi DSE  
2017/04/25 20:20
Fiú egy. Playoff
 Veszprémi Egye.  
 DMSE  
2017/04/25 19:20
Fiú junior Reg.
 BKGDSE  
 Dunaharaszti M.  
2017/04/25 18:45
Fiú kadett reg.
 TFSE  
 Százhalombatta.  
2017/04/25 17:30
Ranglisták - Férfi NB II. Keleti csoport - 2016/2017

Minimum 8 lejátszott mérkőzés

Pont
P. Név Csapat M. Érték
1. NAGY Botond Ágoston BKG-Príma SE 19 28
2. SOLEVIC Nikola Békéscsaba 19 22.47
3. KOZÁK Márton DKA-DEAC 15 20.53
4. BAK Márton Ziccer Tigrisek 18 19.89
5. GAÁL Róbert Ceglédi KE 18 19.11
6. KHAUKONOV Ruslan BKG-Príma SE 19 19.05
7. REZÁK Tamás Ceglédi KE 19 18.79
8. NAGY Lajos DEAC 19 18.26
9. FARKASINSZKI Gábor Sunshine-NYIKSE 12 17.5
10. GAJIC Nemanja Szentesi KK 20 16.6
11. OPRE Roland DKA-DEAC 14 15.86
12. VAS Viktor DEAC 9 15.78
13. NAGY Ádám DEAC 19 14.95
14. TÓTH Tamás MEAFC II. 13 14.69
15. LUDÁNYI Balázs Gyulai Color 8 14.63
16. KISS Balázs MEAFC II. 16 14.44
17. TÓTH Péter DKA-DEAC 8 14.38
18. HORVÁTH Bence Sunshine-NYIKSE 15 14.27
19. ASZTALOS Soma Ziccer Tigrisek 17 14.12
20. VEJINOVIC Sasa Szentesi KK 20 13.35
21. HALÁSZ Ákos Szentesi KK 20 13.3
22. SZEPESI Szabolcs MEAFC II. 9 13.11
23. SZÕKE Péter MEAFC II. 16 12.63
24. EGRI Viktor DEAC 15 12.47
25. TANKÓ István DEAC 8 12.38
26. NAGY Benedek Ágoston BKG-Príma SE 19 12.37
27. MÓCSAI Milán Mezõberényi KK 8 12.25
28. BERE Márton Mezõberényi KK 9 12
29. TISZA Bálint Sunshine-NYIKSE 15 12
30. SZÉLL Gábor DEAC 13 11.85
31. MONDZINGER Márk Ceglédi KE 8 11.13
32. NAGY Zsolt Gyulai Color 13 10.69
33. BERKICS Máté Ceglédi KE 17 10.59
34. VESZPRÉMY Zoltán Ziccer Tigrisek 20 10.55
35. SZÛCS Máté Ziccer Tigrisek 20 10.4
36. KIS Sándor Mezõberényi KK 17 9.94
37. FÉLIX Ákos Békéscsaba 14 9.29
38. HORVÁTH Marcell MEAFC II. 18 9.11
39. URBÁN Antal Ziccer Tigrisek 19 9.05
40. BECSKY István DEAC 16 9
41. HELGASON Pall BKG-Príma SE 19 8.95
42. CZIFRÁK Csaba Békéscsaba 13 8.62
43. SZÉNÁSI Krisztián Gyulai Color 15 8.6
44. VÁCZI Mihály Gyulai Color 18 8.44
45. ASZTALOS István Sunshine-NYIKSE 9 8.44
46. BERÉNYI Sándor DEAC 13 8.23
47. BALOGH András Sunshine-NYIKSE 16 8.19
48. DR. FEJES János MEAFC II. 17 8.18
49. DR. SNEIDER Zoltán MEAFC II. 13 8.08
50. BOTOS Roland Benjámin Békéscsaba 20 8
51. KISS István Ziccer Tigrisek 17 8
52. KENÉZ Attila Gyulai Color 13 7.92
53. ORGONA Gergõ Szentesi KK 17 7.88
54. OLÁH Márton DKA-DEAC 13 7.69
55. ASSAF Aiman BKG-Príma SE 18 7.67
56. TÓTH Máté Mezõberényi KK 19 7.63
57. SZABÓ Norbert Ceglédi KE 16 7.56
58. BARTUCZ Csaba Mezõberényi KK 11 7.45
59. SÖRLEI Attila MEAFC II. 12 7.33
60. SZTRIHA István Békéscsaba 10 7.3
61. VUJADINOVIC Vladimir Szentesi KK 20 7.15
62. MARTON Péter MEAFC II. 14 7.07
63. JAKAB Tibor DEAC 17 6.71
64. BOZSÓ Ádám Ceglédi KE 18 6.61
65. SZÛCS Gergõ Bendegúz Békéscsaba 18 6.28
66. KONDÉ Benedek DKA-DEAC 19 6.21
67. VELKEY Lõrinc DKA-DEAC 15 6.13
68. BUJDOSÓ Sándor DKA-DEAC 14 6.07
69. TAKÁCS Máté Sunshine-NYIKSE 15 6
70. MAGYAR Bálint Mezõberényi KK 13 5.92
71. MAROSI Ottó BKG-Príma SE 11 5.91
72. JANCSIKA Árpád Békéscsaba 18 5.83
73. SZENDREI József BKG-Príma SE 17 5.82
74. BEN-KANE Dávid DKA-DEAC 19 5.68
75. LAKATOS Bence Ziccer Tigrisek 12 5.67
76. ZOMBAI Levente Zalán Békéscsaba 17 5.47
77. KOMLÓDI József Mezõberényi KK 18 5.44
78. GYARMAT Imre Zsolt Gyulai Color 12 5.33
79. ASSAF Eyad BKG-Príma SE 19 5.16
80. SZÛCS Bence DKA-DEAC 14 5.14
81. BOGDÁN Mihály DKA-DEAC 10 5.1
82. ZAJÁCZ Krisztián Sunshine-NYIKSE 15 5.07
83. KOVÁCS István DEAC 13 4.92
84. CSÁBI Áron Szentesi KK 20 4.35
85. SALAMON Tamás Békéscsaba 16 4.31
86. SZANYI Ádám Szentesi KK 14 4.14
87. BALOGH Bendegúz Sunshine-NYIKSE 13 4.08
88. GERGELY Dávid Szentesi KK 18 4.06
89. BUJ Bence Gyulai Color 11 3.91
90. FÖLDESI Norbert Sunshine-NYIKSE 15 3.87
91. SCHNEIDER Bertold Gyulai Color 13 3.85
92. MAGYAR Ferenc Gyulai Color 20 3.8
93. ORLICZKI Márton MEAFC II. 10 3.8
94. FÖLDI Mihály Mezõberényi KK 14 3.79
95. KALMÁR Bálint Ceglédi KE 16 3.63
96. PÁLUR Máté BKG-Príma SE 19 3.58
97. FÓRIÁN Balázs Gyulai Color 14 3.57
98. BALOGH Balázs Bence Sunshine-NYIKSE 12 3.17
99. HANZEL Tamás Ziccer Tigrisek 18 3.11
100. KOTROCZÓ Péter Békéscsaba 20 2.95
101. MÁCSAI Krisztián Szentesi KK 17 2.88
102. MAROSSY Arnold Szentesi KK 19 2.84
103. NAGY Sándor Ziccer Tigrisek 14 2.71
104. NAGY Norbert Ziccer Tigrisek 15 2.6
105. BUJÁKI Dániel Ceglédi KE 19 2.58
106. DEMECS Máté Ceglédi KE 19 2.53
107. PALOTÁS Gergõ Mezõberényi KK 15 2.53
108. KISS László Mezõberényi KK 18 2.17
109. DOBOZY Róbert Ceglédi KE 19 1.16
110. HAWRLANT Benjamin BKG-Príma SE 17 0.47


Tabella

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok