Név:
E-mail:
Férfi NB II. K
 DEAC  
 BKG-Príma SE  
2017/03/24 20:00
Férfi NB II. Ny
 Hévízi SK  
 Kozármisleny-P.  
2017/03/24 19:00
Férfi NB II. Ny
 Siófok  
 SZOESE  
2017/03/24 19:00
Férfi NB II. Ny
 PTE-PEAC  
 Marcali  
2017/03/24 20:00
Férfi NB II. Kö A
 Toldy Viziváro.  
 Szentendrei KS.  
2017/03/24 20:20
Férfi NB II. Kö B
 FSzSE  
 Monori SE  
2017/03/24 20:20
Fiú junior Reg.
 SZEDEÁK  
 Vásárhelyi KS  
2017/03/24 18:15
Fiú junior Reg.
 Falco KC  
 Pápai KC  
2017/03/24 18:30
Fiú junior Reg.
 BKGDSE  
 Százhalombatta.  
2017/03/24 18:45
Fiú junior Reg.
 Gyulai SI  
 Nagyk?rösi Sól.  
2017/03/24 19:50
Fiú kadett reg.
 Pápai KC  
 Alba Fehérvár/.  
2017/03/24 16:15
Fiú kadett reg.
 Kecskeméti KA  
 Békési SZSK  
2017/03/24 17:00
Fiú kadett reg.
 ELITE Basket T.  
 Újpest-MT/B  
2017/03/24 17:30
Fiú kadett reg.
 F?zf?i AK  
 Veszprémi UKE  
2017/03/24 18:10
Fiú kadett reg.
 MEAFC/A  
 Szolnoki Sport.  
2017/03/24 18:20
Leány kadett Reg.
 BEAC -Újbuda K.  
 BEAC -Újbuda K.  
2017/03/24 16:00
Leány kadett Reg.
 Vasas Akadémia.  
 BEAC -Újbuda K.  
2017/03/24 17:30
Ranglisták - Férfi NB II. Keleti csoport - 2016/2017

Minimum 8 lejátszott mérkőzés

Büntető
P. Név Csapat M. Érték
1. REZÁK Tamás Ceglédi KE 16 59
2. KOZÁK Márton DKA-DEAC 15 56
3. SOLEVIC Nikola Békéscsaba 17 53
4. NAGY Lajos DEAC 18 49
5. SZÛCS Máté Ziccer Tigrisek 19 46
6. KHAUKONOV Ruslan BKG-Príma SE 15 46
7. ASZTALOS Soma Ziccer Tigrisek 16 45
8. KISS Balázs MEAFC II. 14 41
9. HORVÁTH Marcell MEAFC II. 16 36
10. FARKASINSZKI Gábor Sunshine-NYIKSE 12 36
11. HALÁSZ Ákos Szentesi KK 18 36
12. VEJINOVIC Sasa Szentesi KK 18 36
13. BAK Márton Ziccer Tigrisek 17 35
14. SZÉLL Gábor DEAC 13 34
15. OPRE Roland DKA-DEAC 14 34
16. NAGY Botond Ágoston BKG-Príma SE 15 34
17. GAÁL Róbert Ceglédi KE 15 32
18. GAJIC Nemanja Szentesi KK 18 30
19. TÓTH Máté Mezõberényi KK 17 29
20. TISZA Bálint Sunshine-NYIKSE 14 29
21. SZÛCS Gergõ Bendegúz Békéscsaba 16 28
22. BALOGH András Sunshine-NYIKSE 15 28
23. VUJADINOVIC Vladimir Szentesi KK 18 28
24. KISS István Ziccer Tigrisek 16 28
25. EGRI Viktor DEAC 14 27
26. KONDÉ Benedek DKA-DEAC 18 25
27. VÁCZI Mihály Gyulai Color 17 24
28. VESZPRÉMY Zoltán Ziccer Tigrisek 19 24
29. TÓTH Tamás MEAFC II. 11 23
30. VAS Viktor DEAC 8 22
31. URBÁN Antal Ziccer Tigrisek 18 22
32. KIS Sándor Mezõberényi KK 15 21
33. BERÉNYI Sándor DEAC 12 19
34. ASSAF Aiman BKG-Príma SE 15 19
35. HORVÁTH Bence Sunshine-NYIKSE 14 18
36. NAGY Benedek Ágoston BKG-Príma SE 15 18
37. BERKICS Máté Ceglédi KE 15 17
38. NAGY Zsolt Gyulai Color 12 17
39. SZÕKE Péter MEAFC II. 14 17
40. ORGONA Gergõ Szentesi KK 15 17
41. SZEPESI Szabolcs MEAFC II. 9 16
42. BERE Márton Mezõberényi KK 9 16
43. MÓCSAI Milán Mezõberényi KK 8 16
44. BEN-KANE Dávid DKA-DEAC 18 15
45. DR. FEJES János MEAFC II. 15 15
46. BOTOS Roland Benjámin Békéscsaba 18 14
47. NAGY Ádám DEAC 18 14
48. TÓTH Péter DKA-DEAC 8 14
49. SZÛCS Bence DKA-DEAC 14 14
50. MARTON Péter MEAFC II. 13 14
51. BECSKY István DEAC 15 13
52. JAKAB Tibor DEAC 17 13
53. JANCSIKA Árpád Békéscsaba 16 12
54. ORLICZKI Márton MEAFC II. 10 12
55. ZAJÁCZ Krisztián Sunshine-NYIKSE 14 12
56. ASZTALOS István Sunshine-NYIKSE 8 12
57. FÉLIX Ákos Békéscsaba 12 11
58. SZABÓ Norbert Ceglédi KE 14 11
59. TAKÁCS Máté Sunshine-NYIKSE 14 11
60. LAKATOS Bence Ziccer Tigrisek 12 11
61. KOVÁCS István DEAC 12 10
62. ZILINYI Zsombor DEAC 12 10
63. BARTUCZ Csaba Mezõberényi KK 11 10
64. MAGYAR Bálint Mezõberényi KK 12 10
65. MAROSSY Arnold Szentesi KK 17 10
66. BOZSÓ Ádám Ceglédi KE 15 9
67. SZÉNÁSI Krisztián Gyulai Color 14 9
68. KENÉZ Attila Gyulai Color 12 9
69. BALOGH Bendegúz Sunshine-NYIKSE 12 9
70. KOTROCZÓ Péter Békéscsaba 18 8
71. OLÁH Márton DKA-DEAC 13 8
72. GYARMAT Imre Zsolt Gyulai Color 12 8
73. KOVÁCS Árpád Mezõberényi KK 10 8
74. FÖLDESI Norbert Sunshine-NYIKSE 15 8
75. ASSAF Eyad BKG-Príma SE 15 8
76. BUJÁKI Dániel Ceglédi KE 16 7
77. BUJDOSÓ Sándor DKA-DEAC 13 7
78. FÓRIÁN Balázs Gyulai Color 14 7
79. BELEZNAI István Gyulai Color 17 7
80. MÁCSAI Krisztián Szentesi KK 15 7
81. SZTRIHA István Békéscsaba 10 6
82. GERGELY Dávid Szentesi KK 16 6
83. HELGASON Pall BKG-Príma SE 15 6
84. CZIFRÁK Csaba Békéscsaba 12 5
85. SALAMON Tamás Békéscsaba 14 5
86. KALMÁR Bálint Ceglédi KE 14 5
87. MAGYAR Ferenc Gyulai Color 19 5
88. DR. SNEIDER Zoltán MEAFC II. 11 5
89. HANZEL Tamás Ziccer Tigrisek 17 5
90. SZENDREI József BKG-Príma SE 14 5
91. DEMECS Máté Ceglédi KE 16 4
92. VELKEY Lõrinc DKA-DEAC 14 4
93. BOGDÁN Mihály DKA-DEAC 10 4
94. SÖRLEI Attila MEAFC II. 12 4
95. KOMLÓDI József Mezõberényi KK 16 4
96. PALOTÁS Gergõ Mezõberényi KK 13 4
97. SZANYI Ádám Szentesi KK 12 4
98. ZOMBAI Levente Zalán Békéscsaba 15 2
99. DOBOZY Róbert Ceglédi KE 16 2
100. CSÁBI Áron Szentesi KK 18 2
101. PÁLUR Máté BKG-Príma SE 15 2
102. HAWRLANT Benjamin BKG-Príma SE 15 2
103. SCHNEIDER Bertold Gyulai Color 12 1
104. BUJ Bence Gyulai Color 10 1
105. FÖLDI Mihály Mezõberényi KK 12 1
106. BALOGH Balázs Bence Sunshine-NYIKSE 11 1
107. NAGY Sándor Ziccer Tigrisek 13 1
108. NAGY Norbert Ziccer Tigrisek 14 1
109. SZÉNÁSI Szabolcs Ceglédi KE 14 0
110. BARTUS Zsolt BKG-Príma SE 14 0


Tabella

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok