Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Ny.
 PVSK - Kronosz  
 Bonyhád  
2017/03/29 19:00
Férfi NB II. Ny
 SZOESE  
 Soproni Tigris.  
2017/03/29 19:15
Amatőr Női NB I. Ny
 PINKK SE  
 Szombathely  
2017/03/29 13:00
Amatőr Női NB I. Ny
 ELTE-BEAC Újbu.  
 TFSE  
2017/03/29 19:00
Leány egyetemi, Kelet
 MEAFC  
 USC Szeged  
2017/03/29 18:30
Fiú U20 NB I. B Ny
 PVSK - Kronosz  
 Bonyhád  
2017/03/29 17:00
Fiú junior Reg.
 Kecskeméti KA  
 Egri KOK VSI  
2017/03/29 16:30
Fiú kadett - Felsőház
 Budapesti Honv.  
 Alba Fehérvár/.  
2017/03/29 16:15
Fiú kadett - Felsőház
 MAFC/A  
 Kosárlabda Aka.  
2017/03/29 17:30
Fiú kadett reg.
 Félegyházi TSI.  
 Békési SZSK  
2017/03/29 17:30
Fiú kadett reg.
 Mez?berényi KK.  
 Szentesi KK  
2017/03/29 17:45
Leány kad. Alsóház, Nyugat
 Pécsi VSK/A  
 Dávid Kornél  
2017/03/29 15:15
Leány kad. Felsőház
 Soproni Darazs.  
 Vasas Akadémia.  
2017/03/29 15:00
Leány kad. Felsőház
 Csata DSE/B  
 Kosárlabda Aka.  
2017/03/29 18:15
Ranglisták - NB I. B Nyugati csoport, Fiú U20 - 2016/2017

Minimum 10 lejátszott mérkőzés

Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. MÁJER Máté PE Veszprém 14 0
2. VASS Áron SMAFC-NYME 12 0
3. TÓTH András MTK Törökbálint 11 0
4. VARGA Roland Széchenyi Egyetem Gyõr 15 0
5. DEZSÉRI Bence Széchenyi Egyetem Gyõr 14 0
6. MÁNDITY Dániel Bajai Bácska FKE 13 0
7. PETÕ Marcell Pápai KC 12 0
8. HORVÁTH Ádám Széchenyi Egyetem Gyõr 12 0
9. DÁVID Róbert Bonyhádi KSE 13 0
10. SZANATI Gergõ Pápai KC 13 0
11. POPADIC Miljan PVSK-Kronosz 15 0
12. PIUKOVICS Bálint Bajai Bácska FKE 10 0
13. ILLÉS Levente Bonyhádi KSE 12 0
14. VARGA Zoltán Széchenyi Egyetem Gyõr 12 0
15. IRECZKY Dániel Bonyhádi KSE 12 0
16. MATAJSZ Gergõ OSE Lions 10 0
17. TÚRI András OSE Lions 10 0
18. HEGEDÛS Ákos TF-Budapest 13 0
19. KOZÁRI István PVSK-Kronosz 13 0
20. SÁRI Ádám Bajai Bácska FKE 12 0
21. SZEIFERT Zalán PE Veszprém 14 0
22. SZÕKE Olivér Budafok 14 0
23. NYULASI Bence TF-Budapest 14 0
24. SZÁNTÓ András MTK Törökbálint 12 0
25. SÁRVÁRI Barnabás TF-Budapest 14 0
26. MÉSZÁROS Csaba Budafok 10 0
27. HILTIBRAN John Budafok 11 0
28. FILIPOVIC Stefan TF-Budapest 14 0
29. KÁLNAI Baldvin MTK Törökbálint 15 0
30. DOMJÁN Ádám Pápai KC 14 0
31. BOGATIN Ádám OSE Lions 10 0
32. GARAB Dávid SMAFC-NYME 10 0
33. LADOS Erik Budafok 14 0
34. KÖVECS Martin PVSK-Kronosz 12 0
35. FORGÁCS Gábor Attila Bajai Bácska FKE 14 0
36. KÁMÁN Bálint Széchenyi Egyetem Gyõr 15 0
37. PRÉSING Bence Pápai KC 10 0
38. BUZÁS Bence TF-Budapest 14 0
39. BERECZKI Márk Pápai KC 13 0
40. GÖNCZÖL Márk PE Veszprém 14 0
41. TÓTH Ákos Széchenyi Egyetem Gyõr 15 0
42. TELEK Gergõ Széchenyi Egyetem Gyõr 13 0
43. GOTTLIEB Mátyás SMAFC-NYME 13 0
44. NAGY Adrián MTK Törökbálint 14 0
45. LAJOS Norbert PVSK-Kronosz 15 0
46. RÁTVAY Balázs SMAFC-NYME 10 0
47. ROZSI Norman Bajai Bácska FKE 13 0
48. HORVÁTH Csaba SMAFC-NYME 12 0
49. MOLNÁR Vince Budafok 12 0
50. KÁRPÁTI Balázs PVSK-Kronosz 14 0
51. SÉRTÕ Ádám PVSK-Kronosz 10 0
52. VUKICEVIC Milos Bajai Bácska FKE 14 0
53. PÁLKERTI Tamás Bajai Bácska FKE 14 0
54. BARÓCSI Ádám TF-Budapest 14 0
55. TÓTH-MEISELS Bence TF-Budapest 14 0
56. NAGY Gergely Martin PE Veszprém 14 0
57. ZSENITS Bendegúz Levent OSE Lions 12 0
58. VARGA György Széchenyi Egyetem Gyõr 14 0
59. SCHVEIGHOFFER Péter Áron Pápai KC 14 0
60. MÁNDITY Markó PVSK-Kronosz 13 0
61. KÁLLÓ Nándor PE Veszprém 11 0
62. BAGI Donát MTK Törökbálint 14 0
63. BERNACCHINI Dániel MTK Törökbálint 13 0
64. ZÁBÓ Dániel Széchenyi Egyetem Gyõr 13 0
65. DOBOS Márk MTK Törökbálint 15 0
66. HORVÁTH Kristóf MTK Törökbálint 12 0
67. ROSIC Uros PVSK-Kronosz 13 0
68. KISS Martin Pápai KC 12 0
69. SZÛCS Péter PE Veszprém 14 0
70. SZEGLET Gergõ Attila OSE Lions 13 0
71. TELEGDY Dániel Márton TF-Budapest 14 0
72. NÉMETH Márk SMAFC-NYME 12 0
73. NAGY Márk Széchenyi Egyetem Gyõr 14 0
74. SOÓS Bence SMAFC-NYME 11 0
75. GOLDRING József Bence Bajai Bácska FKE 10 0
76. PIFKÓ Péter Bonyhádi KSE 11 0
77. JUHÁSZ Gellért Bonyhádi KSE 12 0
78. HADNAGY Bence Pápai KC 14 0
79. BOKOR Zoltán PVSK-Kronosz 14 0
80. LÁSZLÓ Arnold Széchenyi Egyetem Gyõr 15 0
81. HERBEL Péter Bonyhádi KSE 13 0
82. KÕSZEGI József Bonyhádi KSE 12 0
83. KOCSIS Tamás Zoltán OSE Lions 13 0
84. TUKOVICS Balázs SMAFC-NYME 12 0
85. CSIKI Attila OSE Lions 10 0
86. PRESING Áron Pápai KC 10 0
87. GONDA Zsombor MTK Törökbálint 11 0
88. SCHUBERT Bence Bajai Bácska FKE 11 0
89. BAGÓ László PE Veszprém 14 0
90. TAKÁCS Péter Budafok 14 0
91. NAMÉNYI Márk PE Veszprém 11 0
92. NOVÁK Patrik PE Veszprém 11 0
93. NÁS Andor Attila TF-Budapest 11 0
94. SZABÓ Domokos TF-Budapest 13 0
95. DANI Dániel Pápai KC 14 0
96. CZAKÓ Balázs PE Veszprém 11 0
97. FRANK Ágoston SMAFC-NYME 12 0
98. BOGNÁR Mátyás MTK Törökbálint 14 0
99. LUBLÓVÁRY György Bajai Bácska FKE 13 0
100. SZEMES Gábor Bonyhádi KSE 10 0
101. PIUKOVICS Patrik Mirkó Bajai Bácska FKE 13 0
102. POLGÁRDY Ádám SMAFC-NYME 12 0
103. EPERJESI Dániel Bajai Bácska FKE 14 0
104. TÓTH Márk Budafok 13 0
105. MÁRIÁS Gergely Antal MTK Törökbálint 14 0
106. PERÉNYI Domonkos TF-Budapest 13 0
107. PÁVEL Dániel TF-Budapest 12 0
108. HEIMANN Dániel Bonyhádi KSE 13 0
109. SCHMITZ Dávid PE Veszprém 14 0


Tabella

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok