Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Ny.
 PVSK - Kronosz  
 Bonyhád  
2017/03/29 19:00
Férfi NB II. Ny
 SZOESE  
 Soproni Tigris.  
2017/03/29 19:15
Amatőr Női NB I. Ny
 PINKK SE  
 Szombathely  
2017/03/29 13:00
Amatőr Női NB I. Ny
 ELTE-BEAC Újbu.  
 TFSE  
2017/03/29 19:00
Leány egyetemi, Kelet
 MEAFC  
 USC Szeged  
2017/03/29 18:30
Fiú U20 NB I. B Ny
 PVSK - Kronosz  
 Bonyhád  
2017/03/29 17:00
Fiú junior Reg.
 Kecskeméti KA  
 Egri KOK VSI  
2017/03/29 16:30
Fiú kadett - Felsőház
 Budapesti Honv.  
 Alba Fehérvár/.  
2017/03/29 16:15
Fiú kadett - Felsőház
 MAFC/A  
 Kosárlabda Aka.  
2017/03/29 17:30
Fiú kadett reg.
 Félegyházi TSI.  
 Békési SZSK  
2017/03/29 17:30
Fiú kadett reg.
 Mez?berényi KK.  
 Szentesi KK  
2017/03/29 17:45
Leány kad. Alsóház, Nyugat
 Pécsi VSK/A  
 Dávid Kornél  
2017/03/29 15:15
Leány kad. Felsőház
 Soproni Darazs.  
 Vasas Akadémia.  
2017/03/29 15:00
Leány kad. Felsőház
 Csata DSE/B  
 Kosárlabda Aka.  
2017/03/29 18:15
Ranglisták - NB I. B Nyugati csoport, Fiú U20 - 2016/2017

Minimum 10 lejátszott mérkőzés

Eladott labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. SCHMITZ Dávid PE Veszprém 14 0
2. FRANK Ágoston SMAFC-NYME 12 0
3. BOGNÁR Mátyás MTK Törökbálint 14 0
4. LUBLÓVÁRY György Bajai Bácska FKE 13 0
5. SZEMES Gábor Bonyhádi KSE 10 0
6. PIUKOVICS Patrik Mirkó Bajai Bácska FKE 13 0
7. POLGÁRDY Ádám SMAFC-NYME 12 0
8. EPERJESI Dániel Bajai Bácska FKE 14 0
9. TÓTH Márk Budafok 13 0
10. MÁRIÁS Gergely Antal MTK Törökbálint 14 0
11. PERÉNYI Domonkos TF-Budapest 13 0
12. PÁVEL Dániel TF-Budapest 12 0
13. HEIMANN Dániel Bonyhádi KSE 13 0
14. PIUKOVICS Bálint Bajai Bácska FKE 10 0
15. ILLÉS Levente Bonyhádi KSE 12 0
16. VARGA Zoltán Széchenyi Egyetem Gyõr 12 0
17. MÁJER Máté PE Veszprém 14 0
18. VASS Áron SMAFC-NYME 12 0
19. TÓTH András MTK Törökbálint 11 0
20. VARGA Roland Széchenyi Egyetem Gyõr 15 0
21. DEZSÉRI Bence Széchenyi Egyetem Gyõr 14 0
22. MÁNDITY Dániel Bajai Bácska FKE 13 0
23. PETÕ Marcell Pápai KC 12 0
24. HORVÁTH Ádám Széchenyi Egyetem Gyõr 12 0
25. DÁVID Róbert Bonyhádi KSE 13 0
26. SZANATI Gergõ Pápai KC 13 0
27. POPADIC Miljan PVSK-Kronosz 15 0
28. FILIPOVIC Stefan TF-Budapest 14 0
29. IRECZKY Dániel Bonyhádi KSE 12 0
30. MATAJSZ Gergõ OSE Lions 10 0
31. TÚRI András OSE Lions 10 0
32. HEGEDÛS Ákos TF-Budapest 13 0
33. KOZÁRI István PVSK-Kronosz 13 0
34. SÁRI Ádám Bajai Bácska FKE 12 0
35. SZEIFERT Zalán PE Veszprém 14 0
36. SZÕKE Olivér Budafok 14 0
37. NYULASI Bence TF-Budapest 14 0
38. SZÁNTÓ András MTK Törökbálint 12 0
39. SÁRVÁRI Barnabás TF-Budapest 14 0
40. MÉSZÁROS Csaba Budafok 10 0
41. HILTIBRAN John Budafok 11 0
42. TÓTH Ákos Széchenyi Egyetem Gyõr 15 0
43. KÁLNAI Baldvin MTK Törökbálint 15 0
44. DOMJÁN Ádám Pápai KC 14 0
45. BOGATIN Ádám OSE Lions 10 0
46. GARAB Dávid SMAFC-NYME 10 0
47. LADOS Erik Budafok 14 0
48. KÖVECS Martin PVSK-Kronosz 12 0
49. FORGÁCS Gábor Attila Bajai Bácska FKE 14 0
50. KÁMÁN Bálint Széchenyi Egyetem Gyõr 15 0
51. PRÉSING Bence Pápai KC 10 0
52. BUZÁS Bence TF-Budapest 14 0
53. BERECZKI Márk Pápai KC 13 0
54. GÖNCZÖL Márk PE Veszprém 14 0
55. BARÓCSI Ádám TF-Budapest 14 0
56. TÓTH-MEISELS Bence TF-Budapest 14 0
57. TELEK Gergõ Széchenyi Egyetem Gyõr 13 0
58. GOTTLIEB Mátyás SMAFC-NYME 13 0
59. NAGY Adrián MTK Törökbálint 14 0
60. LAJOS Norbert PVSK-Kronosz 15 0
61. RÁTVAY Balázs SMAFC-NYME 10 0
62. ROZSI Norman Bajai Bácska FKE 13 0
63. HORVÁTH Csaba SMAFC-NYME 12 0
64. MOLNÁR Vince Budafok 12 0
65. KÁRPÁTI Balázs PVSK-Kronosz 14 0
66. SÉRTÕ Ádám PVSK-Kronosz 10 0
67. VUKICEVIC Milos Bajai Bácska FKE 14 0
68. PÁLKERTI Tamás Bajai Bácska FKE 14 0
69. KISS Martin Pápai KC 12 0
70. NAGY Gergely Martin PE Veszprém 14 0
71. ZSENITS Bendegúz Levent OSE Lions 12 0
72. VARGA György Széchenyi Egyetem Gyõr 14 0
73. SCHVEIGHOFFER Péter Áron Pápai KC 14 0
74. MÁNDITY Markó PVSK-Kronosz 13 0
75. KÁLLÓ Nándor PE Veszprém 11 0
76. BAGI Donát MTK Törökbálint 14 0
77. BERNACCHINI Dániel MTK Törökbálint 13 0
78. ZÁBÓ Dániel Széchenyi Egyetem Gyõr 13 0
79. DOBOS Márk MTK Törökbálint 15 0
80. HORVÁTH Kristóf MTK Törökbálint 12 0
81. ROSIC Uros PVSK-Kronosz 13 0
82. HERBEL Péter Bonyhádi KSE 13 0
83. KÕSZEGI József Bonyhádi KSE 12 0
84. SZÛCS Péter PE Veszprém 14 0
85. SZEGLET Gergõ Attila OSE Lions 13 0
86. TELEGDY Dániel Márton TF-Budapest 14 0
87. NÉMETH Márk SMAFC-NYME 12 0
88. NAGY Márk Széchenyi Egyetem Gyõr 14 0
89. SOÓS Bence SMAFC-NYME 11 0
90. GOLDRING József Bence Bajai Bácska FKE 10 0
91. PIFKÓ Péter Bonyhádi KSE 11 0
92. JUHÁSZ Gellért Bonyhádi KSE 12 0
93. HADNAGY Bence Pápai KC 14 0
94. BOKOR Zoltán PVSK-Kronosz 14 0
95. LÁSZLÓ Arnold Széchenyi Egyetem Gyõr 15 0
96. CZAKÓ Balázs PE Veszprém 11 0
97. KOCSIS Tamás Zoltán OSE Lions 13 0
98. TUKOVICS Balázs SMAFC-NYME 12 0
99. CSIKI Attila OSE Lions 10 0
100. PRESING Áron Pápai KC 10 0
101. GONDA Zsombor MTK Törökbálint 11 0
102. SCHUBERT Bence Bajai Bácska FKE 11 0
103. BAGÓ László PE Veszprém 14 0
104. TAKÁCS Péter Budafok 14 0
105. NAMÉNYI Márk PE Veszprém 11 0
106. NOVÁK Patrik PE Veszprém 11 0
107. NÁS Andor Attila TF-Budapest 11 0
108. SZABÓ Domokos TF-Budapest 13 0
109. DANI Dániel Pápai KC 14 0


Tabella

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok