Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kö A
 MAFC BME  
 Újpest-MT  
2017/03/26 16:00
Férfi NB II. Kö A
 Dunaharaszti  
 Treff 07 SE  
2017/03/26 17:00
Férfi NB II. Kö A
 BKG DSE  
 Malév SC  
2017/03/26 18:00
Férfi NB II. Kö B
 TFSE  
 MAFC OB  
2017/03/26 20:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Budafok  
 MTK  
2017/03/26 19:00
Fiú junior - Felsőház
 Nyírsuli Kosár.  
 Soproni Sporti.  
2017/03/26 16:30
Fiú junior Reg.
 Kecskeméti KA  
 Lehel Kosársul.  
2017/03/26 10:00
Fiú junior Reg.
 BLF KK  
 Budafoki KK  
2017/03/26 10:30
Fiú junior Reg.
 Kanizsa KK  
 Budaörsi DSE/B.  
2017/03/26 11:00
Fiú junior Reg.
 Dunaharaszti M.  
 SZPA-HSE  
2017/03/26 15:00
Fiú junior Reg.
 Szentesi KK  
 Félegyházi TSI.  
2017/03/26 15:30
Fiú kadett - Felsőház
 Szolnoki Sport.  
 ZTE KK  
2017/03/26 15:00
Fiú kadett reg.
 Soproni Tigris.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2017/03/26 10:00
Fiú kadett reg.
 Újpest-MT/B  
 Kiss Lenke KS  
2017/03/26 11:00
Fiú kadett reg.
 BLF - Ziccer  
 ELITE Basket T.  
2017/03/26 12:30
Fiú kadett reg.
 Kanizsa KK  
 Dombóvári Kosá.  
2017/03/26 13:00
Fiú kadett reg.
 Újpest-MT/B  
 BKGDSE  
2017/03/26 13:00
Fiú kadett reg.
 Sárbogárdi KC  
 Siófoki Kosárs.  
2017/03/26 14:00
Fiú kadett reg.
 Gödöll?i SK  
 Százhalombatta.  
2017/03/26 16:00
Leány kad. Alsóház, Kelet
 Szolnoki Sport.  
 BEAC -Újbuda K.  
2017/03/26 11:00
Leány kadett Reg.
 Kiss Lenke KS  
 Újpest-MT  
2017/03/26 14:00
Leány kadett Reg.
 Zsíros Akadémi.  
 MTK Budapest  
2017/03/26 16:30
Leány tini
 KSC Szekszárd  
 Ziccer Tigrise.  
2017/03/26 93:0
Leány tini
 Pécsi VSK  
 Kiss Lenke KS  
2017/03/26 93:0
Leány tini
 Kanizsa DKK /  
 Török Flóris  
2017/03/26 93:0
Leány tini
 Dávid Kornél  
 NyFSE - NyKS /.  
2017/03/26 93:0
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 10:00
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 10:30
Leány tini
 UNI Győr - Szé.  
 Vasas Akadémia.  
2017/03/26 11:15
Leány tini
 Csata DSE  
 Soproni Darazs.  
2017/03/26 11:15
Leány tini
 Zsíros Akadémi.  
 DVTK-ÉLKSK  
2017/03/26 11:15
Leány tini
 Kosárlabda Aka.  
 MVSI Vadmacská.  
2017/03/26 11:15
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 12:00
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 12:30
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 14:00
Gyermek Kupa
 Mágusok Egyesü.  
 Komló Sport  
2017/03/26 90:0
Gyermek Kupa
 Békési Gladiát.  
 Tiszai Virágok.  
2017/03/26 10:00
Gyermek Kupa
 Pécsi VSK Zebr.  
 Szekszárdi Kar.  
2017/03/26 10:30
Gyermek Kupa
 Bajai Bácska  
 Békési Gladiát.  
2017/03/26 11:30
Gyermek Kupa
 Tiszai Virágok.  
 Bajai Bácska  
2017/03/26 13:00
Ranglisták - Férfi NB I. B Nyugati csoport - 2016/2017

Minimum 11 lejátszott mérkőzés

Szerzett labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. LEWIS Jestin Kion 1-2 OSE Lions 15 4.27
2. JAKAB Peter 1-2 MTK Törökbálint 20 2.8
3. DREVENKA Dávid 1 Budafok 18 2.56
4. KÖRTÉLYESI Gergely 4 PE Veszprém 22 2.46
5. LADOS Erik 1-2 Budafok 19 2.37
6. SZANATI Mátyás 1 Motax-Pápai KC 22 2.23
7. PUSZTA Dávid 1-2 Széchenyi Egyetem Gyõr 19 2
8. KOVÁCS Benedek 3-4 SMAFC-NYME 16 1.94
9. KRNJAJSKI Boris 1 PVSK-Kronosz 19 1.9
10. FEHÉR Csaba 3 Budafok 18 1.89
11. SZOBI Dániel 1-3 TF-Budapest 21 1.86
12. KOVÁCS Soma 2-3 Széchenyi Egyetem Gyõr 21 1.86
13. BAKI Sándor 2-3 Bonyhádi KSE 21 1.86
14. KOVÁCS Gábor 2-3 OSE Lions 20 1.7
15. BURAI Róbert 1-2 OSE Lions 21 1.67
16. MAJIC Nikola 4 Motax-Pápai KC 16 1.56
17. PIUKOVICS Bálint 1 Bajai Bácska FKE 18 1.56
18. TÓTH Dávid Zoltán 1-2 TF-Budapest 21 1.52
19. HEGEDŰS Gergely 1-2 Széchenyi Egyetem Gyõr 20 1.5
20. BEÁK Gábor 2-3 TF-Budapest 20 1.5
21. MOHAY Péter 2-3 MTK Törökbálint 17 1.47
22. PÁLKERTI Tamás Bajai Bácska FKE 20 1.45
23. PAVLOVIC Nebojsa 4 PE Veszprém 16 1.44
24. HEGEDŰS Attila 3-4 PE Veszprém 22 1.41
25. RÁTVAY Tamás 2-3 SMAFC-NYME 18 1.39
26. NAGY Dániel 1 Bajai Bácska FKE 18 1.39
27. WEHNER Zoltán 2 OSE Lions 21 1.38
28. BUZÁS Bence 2-3 TF-Budapest 21 1.38
29. ZSÍROS Péter 4 OSE Lions 19 1.37
30. BRAUN Bence 3-2 Bonyhádi KSE 12 1.33
31. BIHARI Máté 3-4 MTK Törökbálint 19 1.26
32. KISS Kornél 1-2 OSE Lions 19 1.26
33. KÁLLÓ Nándor PE Veszprém 20 1.25
34. TÖMÖSVÁRY Máté 4-5 Bonyhádi KSE 20 1.2
35. VUKICEVIC Milos 3 Bajai Bácska FKE 20 1.2
36. KERKAI Ákos 2-3 TF-Budapest 20 1.2
37. UGRINIC Sinisa 2 Bonyhádi KSE 21 1.19
38. KELLER Iván 2 Alba Fehérvár 12 1.17
39. KÁMÁN Tamás 3 PE Veszprém 15 1.13
40. SOMOGYFOKI Péter 1-2 Alba Fehérvár 18 1.11
41. DRAGASEVIC Veljko 2 PVSK-Kronosz 19 1.11
42. RUJÁK Bence 1-2 Széchenyi Egyetem Gyõr 21 1.1
43. BERNECZEI László 3 SMAFC-NYME 21 1.1
44. GOLDRING József 1-2 Bajai Bácska FKE 13 1.08
45. DEMETER Attila 1-2-3 PVSK-Kronosz 19 1.05
46. BOINITZER Dávid 3-4 MTK Törökbálint 20 1.05
47. HORVATH Kristof 1-2 MTK Törökbálint 18 1
48. ANTÓNI Csanád 2-3 PVSK-Kronosz 14 1
49. NAGY Gergő 1 SMAFC-NYME 21 1
50. GOMBÁS Gábor 4 Széchenyi Egyetem Gyõr 21 1
51. NÁRAI Bence 4 Széchenyi Egyetem Gyõr 20 0.95
52. VERBÉNYI Kálmán Budafok 18 0.94
53. MÉSZÁROS Bence 1-2 Budafok 13 0.92
54. JILLING László 1 PE Veszprém 22 0.91
55. GÉBERT Attila 2-3 Bonyhádi KSE 20 0.9
56. SZABÓ Domokos 1-2 TF-Budapest 20 0.9
57. WERNER Viktor 4 SMAFC-NYME 20 0.9
58. SIMON László 1-2 PE Veszprém 22 0.86
59. HELMECZI András 1-2 PE Veszprém 22 0.86
60. GÉBERT Zsolt 2-3 Bonyhádi KSE 13 0.85
61. VARGA Máté 1-2 Alba Fehérvár 18 0.83
62. BÍRÓ Levente 1 PVSK-Kronosz 16 0.81
63. VARGA Dániel 4 OSE Lions 21 0.81
64. BERKICS Bence 2-3 PVSK-Kronosz 19 0.79
65. GORZSÁS Krisztián 2 OSE Lions 14 0.79
66. K?VÁGÓ-LASKA Márk 5 PVSK-Kronosz 13 0.77
67. DOBOS Márk 1-2 MTK Törökbálint 12 0.75
68. POPGYÁKUNIK Balázs 4 PVSK-Kronosz 19 0.74
69. HADNAGY Bence 1-2 Motax-Pápai KC 22 0.73
70. KOVÁCS Barnabás 3 Széchenyi Egyetem Gyõr 14 0.71
71. SOMOGYFOKI Szabolcs 3 TF-Budapest 20 0.7
72. POLGÁRDY Ádám 1-2 SMAFC-NYME 16 0.69
73. KÁLMÁN László 1-2 Motax-Pápai KC 19 0.68
74. DÉLITY Bence 2-3 Bajai Bácska FKE 19 0.68
75. BAKOS Miklós Gergely 3 Alba Fehérvár 20 0.65
76. HORVÁTH Ádám 4-5 Széchenyi Egyetem Gyõr 17 0.65
77. SZABÓ Ádám 1 Bajai Bácska FKE 20 0.6
78. FETZER Maximilián 1 Bonyhádi KSE 17 0.59
79. PAPP Barna 1-2 SMAFC-NYME 19 0.58
80. KARÁCSONYI Gergely 1 SMAFC-NYME 18 0.56
81. SIPOS Ádám 3-4 PE Veszprém 15 0.53
82. NYULÁSZ Barnabás 3 Alba Fehérvár 17 0.53
83. Zrinyi Viktor 4-5 OSE Lions 14 0.5
84. FILIPOVIC Stefan 5 TF-Budapest 12 0.5
85. FÜLÖP András 1 Motax-Pápai KC 21 0.48
86. TÓTH Szabolcs 5 Budafok 16 0.44
87. BARUTA Richárd Széchenyi Egyetem Gyõr 14 0.43
88. HORVÁTH Gergő Motax-Pápai KC 21 0.43
89. FORRAI Daniel 3 SMAFC-NYME 21 0.43
90. FRANCZVA Ádám 4-5 TF-Budapest 19 0.42
91. FEKETE József Budafok 17 0.41
92. FÜZI Róbert 3-4 SMAFC-NYME 15 0.4
93. HORVÁTH Attila 2 Motax-Pápai KC 21 0.38
94. MÉSZÁROS Csaba 1-2 Budafok 16 0.38
95. BERECZKI Márk 2-3 Motax-Pápai KC 19 0.37
96. STEIER Krisztián 3 Budafok 19 0.37
97. HORVÁTH Csaba 3 SMAFC-NYME 11 0.36
98. SZEIFERT Zalán PE Veszprém 11 0.36
99. TIBA János 5 Budafok 18 0.33
100. KELLER Vidor 4-5 OSE Lions 12 0.33
101. KERESZTES Rafael 5 Motax-Pápai KC 21 0.33
102. MÁRIÁS Gergõ 2-3 MTK Törökbálint 13 0.31
103. ADEGBITE Denis 4 Alba Fehérvár 18 0.28
104. SÉRTŐ Ádám 3 PVSK-Kronosz 11 0.27
105. SZŐKE Olivér 2-3 Budafok 11 0.27
106. VAJDA Balázs 2-3 Motax-Pápai KC 12 0.25
107. RÁTVAY Balázs 5 SMAFC-NYME 13 0.23
108. SENKÁR László Budafok 14 0.21
109. SZABÓ Tibor 5 MTK Törökbálint 20 0.2
110. RISKÓ Dávid 3 PVSK-Kronosz 12 0.17
111. KONTA Balázs 4 Alba Fehérvár 13 0.15
112. SZANATI Gergõ 4-5 Motax-Pápai KC 18 0.11
113. BAGI Donát 3 MTK Törökbálint 11 0.09
114. PECHÁR Csaba 1 Bonyhádi KSE 12 0.08
115. BAROSS Kristóf 5 MTK Törökbálint 14 0
116. MÁJER Máté 5 PE Veszprém 11 0


Tabella

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok