Név:
E-mail:
Férfi NB II. Ny
 OSE Lions II.  
 Hévízi SK  
2017/04/29 18:00
Férfi NB II. Ny
 ZTE  
 Siófok  
2017/04/29 19:00
Férfi NB II. Kö A
 Treff 07 SE  
 BLF KK  
2017/04/29 16:00
Férfi NB II. Kö A
 BC Csepel II.  
 Újpest-MT  
2017/04/29 18:00
Fiú junior Reg.
 Budafoki KK  
 Zsíros Akadémi.  
2017/04/29 10:45
Fiú junior Reg.
 Soproni Sporti.  
 Békéscsabai KK.  
2017/04/29 11:00
Fiú junior Reg.
 MEAFC/A  
 Budaörsi DSE/A.  
2017/04/29 12:45
Fiú junior Reg.
 Nyíradonyi VVT.  
 Nyíregyháza Bl.  
2017/04/29 16:00
Fiú junior Reg.
 Budaörsi DSE/A.  
 Soproni Sporti.  
2017/04/29 17:00
Fiú junior Reg.
 MEAFC/A  
 Békéscsabai KK.  
2017/04/29 18:45
Fiú kadett reg.
 Gyulai Sportis.  
 Szentesi KK  
2017/04/29 10:00
Fiú kadett reg.
 Atomerőmű SE  
 Kosárlabda Aka.  
2017/04/29 11:00
Fiú kadett reg.
 Kiss Lenke KS  
 BLF - Ziccer  
2017/04/29 11:00
Fiú kadett reg.
 Veszprémi UKE  
 Ajka  
2017/04/29 12:00
Fiú kadett reg.
 Ajka  
 Veszprémi UKE  
2017/04/29 14:00
Leány tini reg.
   
   
2017/04/29 11:00
Leány tini reg.
   
   
2017/04/29 12:45
Leány tini reg.
   
   
2017/04/29 17:00
Leány tini reg.
   
   
2017/04/29 18:45
Ranglisták - Férfi NB I. B Nyugati csoport - 2016/2017

Minimum 11 lejátszott mérkőzés

Szerzett labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. LEWIS Jestin Kion 1-2 OSE Lions 16 4.19
2. JAKAB Peter 1-2 MTK Törökbálint 22 3.05
3. DREVENKA Dávid 1-2 Budafok 20 2.6
4. KÖRTÉLYESI Gergely 3-4 PE Veszprém 23 2.48
5. LADOS Erik 1 Budafok 21 2.33
6. SZANATI Mátyás 1 Motax-Pápai KC 23 2.26
7. KOVÁCS Benedek 4 SMAFC-NYME 17 2
8. PUSZTA Dávid 2-3 Széchenyi Egyetem Gyõr 20 1.9
9. SZOBI Dániel 1-4 TF-Budapest 22 1.86
10. KOVÁCS Soma 1 Széchenyi Egyetem Gyõr 22 1.82
11. BAKI Sándor 2-3 Bonyhádi KSE 22 1.82
12. KRNJAJSKI Boris 1 PVSK-Kronosz 21 1.81
13. FEHÉR Csaba 3-4 Budafok 20 1.8
14. BEÁK Gábor 3-4 TF-Budapest 21 1.67
15. KOVÁCS Gábor 1-2 OSE Lions 21 1.67
16. BURAI Róbert 2-3 OSE Lions 22 1.59
17. MAJIC Nikola 3-4 Motax-Pápai KC 16 1.56
18. TÓTH Dávid Zoltán 1-2 TF-Budapest 22 1.55
19. PAVLOVIC Nebojsa 4-5 PE Veszprém 17 1.47
20. HEGED?S Gergely 1-2 Széchenyi Egyetem Gyõr 21 1.43
21. MOHAY Péter 3-4 MTK Törökbálint 19 1.42
22. RÁTVAY Tamás 1-2 SMAFC-NYME 19 1.42
23. PIUKOVICS Bálint 2 Bajai Bácska FKE 20 1.4
24. NAGY Dániel 1 Bajai Bácska FKE 20 1.4
25. BUZÁS Bence 2 TF-Budapest 22 1.36
26. PÁLKERTI Tamás 1-2 Bajai Bácska FKE 22 1.36
27. HEGED?S Attila 3-4 PE Veszprém 23 1.35
28. BRAUN Bence 2-3 Bonyhádi KSE 12 1.33
29. WEHNER Zoltán 2-3 OSE Lions 22 1.32
30. ZSÍROS Péter 3-4 OSE Lions 20 1.3
31. KÁLLÓ Nándor 2 PE Veszprém 21 1.29
32. TAKÁCS Milán 1 Alba Fehérvár 11 1.27
33. HORVATH Kristof 2-3 MTK Törökbálint 20 1.25
34. KISS Kornél 1-2 OSE Lions 20 1.25
35. UGRINIC Sinisa 2 Bonyhádi KSE 22 1.23
36. TÖMÖSVÁRY Máté 4-5 Bonyhádi KSE 21 1.19
37. BIHARI Máté 3-4 MTK Törökbálint 21 1.19
38. KERKAI Ákos 2-3 TF-Budapest 21 1.19
39. KELLER Iván 2 Alba Fehérvár 12 1.17
40. VUKICEVIC Milos 4-5 Bajai Bácska FKE 22 1.14
41. BERNECZEI László 2-3 SMAFC-NYME 22 1.14
42. VERBÉNYI Kálmán 4-5 Budafok 19 1.11
43. DEMETER Attila 1-2-3 PVSK-Kronosz 21 1.1
44. DRAGASEVIC Veljko 2 PVSK-Kronosz 21 1.1
45. GOLDRING József 2-3 Bajai Bácska FKE 14 1.07
46. KÁMÁN Tamás 3-4 PE Veszprém 16 1.06
47. SOMOGYFOKI Péter 1 Alba Fehérvár 19 1.05
48. NAGY Gerg? 1 SMAFC-NYME 22 1.05
49. RUJÁK Bence 1-2 Széchenyi Egyetem Gyõr 22 1.05
50. BOINITZER Dávid 3-4 MTK Törökbálint 22 1
51. ANTÓNI Csanád 2-3 PVSK-Kronosz 16 1
52. GOMBÁS Gábor 3-4 Széchenyi Egyetem Gyõr 22 0.96
53. SZABÓ Domokos 1-2 TF-Budapest 21 0.95
54. NÁRAI Bence 5 Széchenyi Egyetem Gyõr 21 0.95
55. MÉSZÁROS Bence 1 Budafok 13 0.92
56. JILLING László 1-2 PE Veszprém 23 0.91
57. WERNER Viktor 3-4 SMAFC-NYME 21 0.91
58. SIMON László 1-2 PE Veszprém 23 0.87
59. GÉBERT Attila 2-3 Bonyhádi KSE 21 0.86
60. GÉBERT Zsolt 2-3 Bonyhádi KSE 13 0.85
61. VARGA Máté 2 Alba Fehérvár 18 0.83
62. HELMECZI András 2 PE Veszprém 23 0.83
63. GORZSÁS Krisztián 3-4 OSE Lions 14 0.79
64. VARGA Dániel 1 OSE Lions 22 0.77
65. K?VÁGÓ-LASKA Márk 5 PVSK-Kronosz 13 0.77
66. BERKICS Bence 3-4 PVSK-Kronosz 21 0.76
67. BÍRÓ Levente 1 PVSK-Kronosz 18 0.72
68. KOVÁCS Barnabás 2-3 Széchenyi Egyetem Gyõr 14 0.71
69. POPGYÁKUNIK Balázs 2-3-4 PVSK-Kronosz 21 0.71
70. DÉLITY Bence 3 Bajai Bácska FKE 21 0.71
71. HADNAGY Bence 5 Motax-Pápai KC 23 0.7
72. DOBOS Márk 1 MTK Törökbálint 13 0.69
73. SZABÓ Ádám 2-3 Bajai Bácska FKE 22 0.68
74. SOMOGYFOKI Szabolcs 4-5 TF-Budapest 21 0.67
75. BAKOS Miklós Gergely 3 Alba Fehérvár 21 0.67
76. KÁLMÁN László 1 Motax-Pápai KC 20 0.65
77. POLGÁRDY Ádám 3 SMAFC-NYME 17 0.65
78. HORVÁTH Ádám 3-4 Széchenyi Egyetem Gyõr 18 0.61
79. FETZER Maximilián 1 Bonyhádi KSE 17 0.59
80. KARÁCSONYI Gergely 1 SMAFC-NYME 18 0.56
81. PAPP Barna 1-2 SMAFC-NYME 20 0.55
82. FILIPOVIC Stefan 5 TF-Budapest 13 0.54
83. SIPOS Ádám 4 PE Veszprém 15 0.53
84. NYULÁSZ Barnabás 4 Alba Fehérvár 17 0.53
85. TIBA János 5 Budafok 20 0.5
86. HORVÁTH Gerg? 2-3 Motax-Pápai KC 22 0.5
87. FÜLÖP András 1 Motax-Pápai KC 22 0.5
88. Zrinyi Viktor 4-5 OSE Lions 14 0.5
89. TÓTH Szabolcs 5 Budafok 16 0.44
90. STEIER Krisztián 3 Budafok 21 0.43
91. BARUTA Richárd 3-4 Széchenyi Egyetem Gyõr 14 0.43
92. FEKETE József 4-5 Budafok 19 0.42
93. FORRAI Daniel 1-2 SMAFC-NYME 22 0.41
94. FRANCZVA Ádám 5 TF-Budapest 20 0.4
95. FÜZI Róbert 3 SMAFC-NYME 16 0.38
96. HORVÁTH Csaba 3 SMAFC-NYME 11 0.36
97. FORGÁCS Gábor Attila 3-4 Bajai Bácska FKE 11 0.36
98. HORVÁTH Attila 1 Motax-Pápai KC 22 0.36
99. SZEIFERT Zalán 3-4 PE Veszprém 11 0.36
100. KERESZTES Rafael 4-5 Motax-Pápai KC 22 0.36
101. BERECZKI Márk 1 Motax-Pápai KC 20 0.35
102. KELLER Vidor 4-5 OSE Lions 12 0.33
103. SZ?KE Olivér 2-3 Budafok 12 0.33
104. MÉSZÁROS Csaba 1 Budafok 18 0.33
105. SÉRT? Ádám 4-5 PVSK-Kronosz 13 0.31
106. RISKÓ Dávid 4-5 PVSK-Kronosz 14 0.29
107. MÁRIÁS Gergely 3-4 MTK Törökbálint 14 0.29
108. ADEGBITE Denis 5 Alba Fehérvár 18 0.28
109. SZABÓ Tibor 5 MTK Törökbálint 22 0.27
110. VAJDA Balázs 3 Motax-Pápai KC 12 0.25
111. RÁTVAY Balázs 5 SMAFC-NYME 13 0.23
112. SENKÁR László 2-3 Budafok 16 0.19
113. KONTA Balázs 4 Alba Fehérvár 13 0.15
114. SZANATI Gergõ 4 Motax-Pápai KC 19 0.11
115. BAGI Donát 3 MTK Törökbálint 11 0.09
116. PECHÁR Csaba 1 Bonyhádi KSE 13 0.08
117. BAROSS Kristóf 5 MTK Törökbálint 16 0
118. MÁJER Máté 3-4 PE Veszprém 12 0


Tabella

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok