Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 JKSE  
 ZTE  
2017/10/22 18:00
Női NB I. A
 Győr  
 Szekszárd  
2017/10/22 17:00
Női NB I. A
 Zala Volán  
 PEAC-Pécs  
2017/10/22 17:00
Női NB I. A
 Sopron Basket  
 Ceglédi EKK  
2017/10/22 18:00
Férfi NB I. B Piros
 PVSK - Kronosz  
 Győr  
2017/10/22 17:00
Férfi NB I. B Zöld
 BKG-Príma SE  
 Baja  
2017/10/22 18:00
Férfi NB I. B Zöld
 MAFC II.  
 Tiszaújváros  
2017/10/22 18:00
Amatőr Női NB Piros
 Kecskemét  
 Csata DSE  
2017/10/22 17:00
Amatőr Női NB Fehér
 ELTE-BEAC Újbu.  
 Tatai SE  
2017/10/22 16:00
Amatőr Női NB Zöld
 FONTI TRANS-Pe.  
 Szeged  
2017/10/22 16:00
Amatőr Női NB Zöld
 MTK  
 PINKK SE  
2017/10/22 17:00
Amatőr Női NB Zöld
 Vasas Akadémia.  
 BKG DSE  
2017/10/22 17:00
Férfi NB II. Kelet
 Békési SZSK U2.  
 Gyulai Color  
2017/10/22 17:00
Férfi NB II. Kelet
 Szentesi KK  
 DEAC II.  
2017/10/22 17:30
Férfi NB II. Nyugat
 BKG-VMG DSE  
 Marcali  
2017/10/22 16:00
NB I. B Zöld, F U20
 Zsíros Akadémi.  
 Baja  
2017/10/22 20:00
Fiú Junior, Kelet
 Debreceni KA  
 Budapesti Honv.  
2017/10/22 16:00
Fiú Junior, Kelet
 SZEDEÁK/A  
 ELITE Basket T.  
2017/10/22 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Pápai KC  
 OSE Lions  
2017/10/22 11:00
Fiú Junior, Regionális
 Kiss Lenke KS  
 Dunaújvárosi  
2017/10/22 16:00
Fiú Kadett, Kelet
 Vásárhelyi Kos.  
 Zsíros Akadémi.  
2017/10/22 17:15
Fiú Kadett, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Siófoki Kosárs.  
2017/10/22 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Tiszaújvárosi  
2017/10/22 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Marcali VSZSE  
 Dunaújvárosi  
2017/10/22 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Bonyhádi KSE  
 Monok SE  
2017/10/22 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 SZEDEÁK  
 Pityke KSE  
2017/10/22 12:45
Fiú Kadett, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Kanizsa KK  
2017/10/22 13:00
Fiú Kadett, Regionális
 Ifjú Sólymok/A.  
 Alba Fehérvár/.  
2017/10/22 15:00
Leány Kadett, Kelet
 KSC Szekszárd  
 MTK Budapest  
2017/10/22 16:00
Ranglisták - - 2011/2012

Minimum 10 lejátszott mérkőzés

Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. ZSEMLYE Sándor 4 EKF-Eger-HÉSZ SE 19 8.9
2. SZABÓ Balázs 5 MTK Törökbálint 16 8.88
3. MÉSZÁROS Máté 3 Kecskeméti Fõiskola 13 8.62
4. MÁNDITY Máté 4-5 Bajai Bácska FKE 20 8.3
5. GODENA Ferenc 5 Salgótarjáni KSE 20 8.15
6. LIKÁR Péter 4 Salgótarjáni KSE 14 8.14
7. NAGY Szabolcs 4-5 DEAC 14 7.93
8. HORVÁTH Márton 5 Óbudai Kaszások 18 7.89
9. GRUDA Gergely 5 Kecskeméti Fõiskola 15 7.53
10. ÁGFALVI Bálint 4-5 Bajai Bácska FKE 15 7.2
11. GORSKI Jaroslav 3-4 Salgótarjáni KSE 11 7
12. KOVÁTS Róbert 5 EKF-Eger-HÉSZ SE 19 6.32
13. ENDRÉSZ Tamás 4-5 Szerencs 16 6.19
14. VÁSÁRI Attila 2-3 Szerencs 11 6.18
15. VAS Péter 3 EnterNet Vásárhelyi KS 20 6
16. HÁZI Roland 5 Nagykõrös 14 6
17. ANGYAL Tamás 4 Nagykõrös 20 5.95
18. MICIC Dalibor 5 Tiszaújvárosi Tisza TV 11 5.91
19. KUKLA Zsolt 4-5 EnterNet Vásárhelyi KS 19 5.89
20. PUSZTA Dávid 2-3 Kecskeméti Fõiskola 16 5.88
21. HARTVICH Tamás 4-5 Salgótarjáni KSE 11 5.82
22. SURMANN Péter 1 Salgótarjáni KSE 17 5.71
23. LAKOSA Zsolt 1-2 Nagykõrös 17 5.59
24. MÓCSAi Milán 3-4 EnterNet Vásárhelyi KS 18 5.56
25. BIHARI Máté 3-4 MTK Törökbálint 19 5.37
26. VARGA Imre 4-5 Bajai Bácska FKE 17 5.24
27. BAROSS Kristóf 5 MTK Törökbálint 17 5.06
28. MÁCSAI Károly 4 Nagykõrös 19 5
29. HOSSZÚ Gergely 1-2 Bajai Bácska FKE 20 4.85
30. PÖSTÉNYI Zoltán 4-5 Tiszaújvárosi Tisza TV 20 4.65
31. JAKAB László 1 Szerencs 20 4.65
32. TÓTH Viktor 2-3 Nagykõrös 13 4.54
33. MIKE László 4 Óbudai Kaszások 18 4.5
34. MÁTÉ Balázs 3 EKF-Eger-HÉSZ SE 15 4.4
35. BEN?CS Dávid 4-5 Tiszaújvárosi Tisza TV 20 4.3
36. MAROSI Otto 4-5 DEAC 19 4.21
37. SCHÉDA Martin 3 EnterNet Vásárhelyi KS 18 4.17
38. UTASI Gábor 2-3 EnterNet Vásárhelyi KS 20 4.15
39. FEHÉR Csaba 3-4 Bajai Bácska FKE 19 4.11
40. KOVÁCS Árpád 4-5 Szerencs 20 4.1
41. PONGÓ Máté 1 Kecskeméti Fõiskola 16 4.06
42. LAJSZ Gergely 5 Tiszaújvárosi Tisza TV 17 4
43. FARKASINSZKI Gábor 4 EKF-Eger-HÉSZ SE 18 4
44. KISS Lajos 4 DEAC 18 3.94
45. NAGY Bálint 3 Óbudai Kaszások 20 3.9
46. GÁSPÁR Zoltán 4 Óbudai Kaszások 13 3.69
47. RÉTI András 3-4 Tiszaújvárosi Tisza TV 16 3.69
48. PONGÓ Martin 2 Kecskeméti Fõiskola 15 3.67
49. LAKITS András 3 Kecskeméti Fõiskola 16 3.5
50. MAGYAR László 1-2 Tiszaújvárosi Tisza TV 11 3.36
51. TÓTH Tamás 3-4 Tiszaújvárosi Tisza TV 18 3.33
52. KISS Károly 3-4 Salgótarjáni KSE 17 3.24
53. NEDELCU Gergő 4-5 MTK Törökbálint 13 3.08
54. ASZTALOS Soma 2 DEAC 14 3.07
55. ERDEI Ádám 2-3 EKF-Eger-HÉSZ SE 20 2.95
56. KOCSIS Tamás 2 Salgótarjáni KSE 14 2.93
57. SURMANN Gábor 2 Salgótarjáni KSE 19 2.74
58. RADÁNYI László Ádám 5 Tiszaújvárosi Tisza TV 15 2.73
59. DUDÁS Tamás 4 Nagykõrös 19 2.68
60. KÓTHAY László 1 Tiszaújvárosi Tisza TV 19 2.63
61. CSABÁK Balázs 1-2 Tiszaújvárosi Tisza TV 20 2.6
62. NAGY Botond 1 DEAC 16 2.56
63. SZERDAHELYI Ádám 4 EKF-Eger-HÉSZ SE 16 2.56
64. HAJMÁSY Péter 3 MTK Törökbálint 13 2.46
65. SPIRIEV Olivér 1 MTK Törökbálint 11 2.46
66. KRASZNAI Tibor 1 EKF-Eger-HÉSZ SE 20 2.35
67. MEDVE Milan 3 Óbudai Kaszások 10 2.3
68. SZARVAS Gábor 1-2 MTK Törökbálint 20 2.25
69. VEJINOVIC Sasa 1 EnterNet Vásárhelyi KS 18 2.22
70. TAKÁCS Krisztián 1-2 Szerencs 16 2.19
71. CSABÁK Bence 1-2 Tiszaújvárosi Tisza TV 11 2.18
72. SZABÓ Márton 2 Óbudai Kaszások 19 2.16
73. STORK Dávid 3 Salgótarjáni KSE 11 2
74. GÁL Krisztián 1-2 DEAC 18 1.89
75. MARTON Péter 2-3 Szerencs 18 1.89
76. KÓNYA Levente 1 Nagykõrös 16 1.81
77. BAK Márton 5 DEAC 10 1.8
78. KOVÁCS Sándor 5 Nagykõrös 14 1.79
79. CZIBERE Zoltán 2 EnterNet Vásárhelyi KS 18 1.78
80. SOLYMOSI Tamás 3-4 Óbudai Kaszások 11 1.73
81. SZILÁGYI László 1-2 EnterNet Vásárhelyi KS 18 1.72
82. NAGY Dániel 1 Bajai Bácska FKE 19 1.68
83. SZABÓ Zoltán 1-2 Salgótarjáni KSE 17 1.65
84. SZABÓ Ádám 2-3 Bajai Bácska FKE 19 1.63
85. KOLLÁR Balázs 1-2 Óbudai Kaszások 11 1.55
86. MARTON Bence 4-5 Szerencs 15 1.53
87. BÁCS Csaba 3 DEAC 20 1.45
88. BÁNYAI Viktor 1-2 Nagykõrös 17 1.41
89. KLEPEJ Roland 2-3 EKF-Eger-HÉSZ SE 19 1.37
90. KOVÁCS Bence 2 Nagykõrös 19 1.37
91. SZARVAS Péter 1-2 EKF-Eger-HÉSZ SE 20 1.35
92. LOSONCZY Dániel 1 Óbudai Kaszások 19 1.32
93. MERZA Domonkos MTK Törökbálint 13 1.31
94. BARTUCZ Csaba 5 EnterNet Vásárhelyi KS 10 1.3
95. DAMU Dániel 3 DEAC 19 1.26
96. Nagy B 1 DEAC 13 1.23
97. PIUKOVICS Bálint 2 Bajai Bácska FKE 15 1.2
98. KORONA Zsolt 2 Óbudai Kaszások 16 1.19
99. KÁLLAI Ferenc 3-4 Szerencs 12 1.17
100. DONGÓ Péter 2-3 EKF-Eger-HÉSZ SE 10 1.1
101. MESTERHÁZY Péter 1-2 Óbudai Kaszások 10 1.1
102. GÁSPÁR Attila 1-2 Óbudai Kaszások 13 0.92
103. VOLZOVÁR Tamás 2-3 Salgótarjáni KSE 12 0.92
104. GREZSA Bence 2 EnterNet Vásárhelyi KS 12 0.92
105. BAUMANN Dávid 2-3 EKF-Eger-HÉSZ SE 12 0.83
106. KEREZSI Gergő 2 DEAC 12 0.83
107. KERESZTES Gergő 1 DEAC 10 0.8
108. SALÁTA Gergő 1-2 Szerencs 16 0.63
109. KISS Gergõ 1-2 EnterNet Vásárhelyi KS 18 0.5
110. LICSKA József 2 DEAC 13 0.39
111. WEJWÁR Dávid 1-2 Salgótarjáni KSE 11 0.36


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok