Név:
E-mail:
Ranglisták - Férfi NB I. B Zöld - 2017/2018

Minimum 6 lejátszott mérkőzés

VAL
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. NAGY Botond 1 BKG-Príma SE 11 33.82
2. BORDÁCS Gábor Soma 5 MAFC II. 9 29.89
3. OMENAKA Godwin Ekene 4-5 DEAC U23 7 28
4. JACKSON Denzel John 4-5 Tiszaújvárosi Phoenix KK 11 27.73
5. BAGÓ Martin 5 Sopron KC-Sportiskola 11 25.64
6. SURMANN Péter 1 Salgótarjáni KSE 11 25.18
7. KOVÁCS Benedek 4 SMAFC 11 24.82
8. DURÁZI Krisztofer 3-4 Falco KC Szombathely U23 8 24.63
9. TURSICS Krisztián 2 Ford Ivanics-Budafok 11 24.55
10. BERNECZEI László 2-3 SMAFC 11 23.82
11. WEHNER Zoltán 2-3 Ford Ivanics-Budafok 10 23.2
12. SIKLÓS Olivér 3 MAFC II. 11 22.55
13. MÁNDITY Máté 4-5 Bajai Bácska FKE 10 22
14. WERNER Viktor 3-4 Sopron KC-Sportiskola 11 21.91
15. VARGA Máté 2 Alba Fehérvár 8 21.5
16. VUKICEVIC Milos 4-5 Bajai Bácska FKE 11 21
17. CSÁKVÁRI Csaba 4-5 EKE Eger KOK 10 20.9
18. KÁNTOR Olivér 1-2 Sopron KC-Sportiskola 11 20.82
19. NAGY Benedek 1 BKG-Príma SE 11 20.46
20. OLASZ Ádám 4-5 Salgótarjáni KSE 11 19.37
21. KUCSORA Csaba 1-2 Falco KC Szombathely U23 7 19
22. VARGA Dániel 1 Ford Ivanics-Budafok 11 18.91
23. FEHÉR Csaba 3-4 Ford Ivanics-Budafok 11 18.73
24. CZUKOR Bence 1-2 SMAFC 8 18.5
25. HORVÁTH Márton 5 Ford Ivanics-Budafok 11 18.27
26. RÁTVAY Balázs 5 SMAFC 11 17.91
27. KOLLÁR Zsombor 1-2 Óbudai Kaszások 10 17.5
28. GÁSPÁR Balázs 1 Tiszaújvárosi Phoenix KK 11 17.27
29. KÁLMÁN László 1 Motax-Pápai KC 10 17.2
30. RÁTVAY Tamás 1-2 SMAFC 11 17.18
31. NAGY Dániel 1 Bajai Bácska FKE 11 16.91
32. OPRE Roland 2 DEAC U23 10 16.8
33. SURMANN Gábor 2 Salgótarjáni KSE 11 16.45
34. KOVÁCS Bence 1-2 Falco KC Szombathely U23 10 16.4
35. KHAKONOV Ruslan 4 BKG-Príma SE 11 16.36
36. TÓTH Bence Miklós 1 DEAC U23 10 16.2
37. POLGÁRDY Ádám 1-2 Sopron KC-Sportiskola 10 16
38. JAKAB Péter 4 Salgótarjáni KSE 10 15.9
39. KOZÁK Márton 1-2 DEAC U23 9 15.55
40. VÁMOS László 3 Óbudai Kaszások 9 15.44
41. VARGA István 3-4 Óbudai Kaszások 9 15
42. SZICSÁK Bence 4-5 EKE Eger KOK 10 14.8
43. LADOS Erik 1 Ford Ivanics-Budafok 10 14.7
44. TAKÁCS Milán 1 Alba Fehérvár 10 14.3
45. CSAPAI Péter 3-4 Salgótarjáni KSE 11 14.18
46. FAZEKAS Csaba 1-2 DEAC U23 7 14
47. FÜZI Róbert 3 SMAFC 11 13.73
48. PIUKOVICS Bálint 2 Tiszaújvárosi Phoenix KK 10 13.4
49. MÉSZÁROS Bence 1 EKE Eger KOK 10 13.2
50. SZELECZKI István 5 BKG-Príma SE 11 13.18
51. HORVÁTH Attila 1 Motax-Pápai KC 11 12.18
52. TANÁCS Attila 4-5 BKG-Príma SE 11 11.73
53. KELLER Vidor 4-5 Motax-Pápai KC 11 11.45
54. LUKÁCS Norbert 3-4 Alba Fehérvár 9 11.44
55. NAGY Gergő 5 MAFC II. 9 11.44
56. HALÁSZ Ákos 2-3 BKG-Príma SE 11 11.37
57. BALSAY Ádám 1 Alba Fehérvár 9 11.33
58. PÖSTÉNYI Zoltán 4-5 Tiszaújvárosi Phoenix KK 11 11.09
59. SONYÁK Béla 2-3 Salgótarjáni KSE 11 11.09
60. KÖRÖMI László 1 Falco KC Szombathely U23 10 10.9
61. HORVÁTH Gergő 2-3 Motax-Pápai KC 11 10.55
62. PINTÉR Máté 1 Óbudai Kaszások 8 10.5
63. REITER Bence 3 Óbudai Kaszások 9 9.89
64. ÁGFALVI Bálint 4-5 Bajai Bácska FKE 9 9.45
65. SZANYI Róbert 1-2 MAFC II. 9 9.33
66. DÉLITY Bence 3 Bajai Bácska FKE 10 9
67. KOVÁCS Barnabás 2-3 Bajai Bácska FKE 11 8.91
68. VÍGH Marcell 4 MAFC II. 10 8.9
69. LÉVI Kevin Dominik 5 Alba Fehérvár 10 8.8
70. KALUHA Csaba 1 BKG-Príma SE 11 8.73
71. FEHÉR Ákos 1 MAFC II. 10 8.7
72. NAGY Gergő 1 SMAFC 8 8.38
73. CZAKÓ Tamás 3-4 BKG-Príma SE 11 8.36
74. POMÁZI Patrik 1-2 EKE Eger KOK 9 8.33
75. PAPP Barna 1-2 Sopron KC-Sportiskola 9 8.33
76. PAPP István 2 Alba Fehérvár 7 8.29
77. JOÓ Tamás 3-4 Salgótarjáni KSE 8 8.25
78. NAGY Levente 3 MAFC II. 9 8.22
79. KERESZTESI Dávid 2 Óbudai Kaszások 9 8.11
80. ENDRÉSZ Tamás 4-5 Tiszaújvárosi Phoenix KK 11 8.09
81. POLSTER Attila 3 Alba Fehérvár 10 8
82. KISS Balázs 1-2 Tiszaújvárosi Phoenix KK 10 8
83. TÓTH Szabolcs 5 Ford Ivanics-Budafok 11 8
84. REIZER Roland 4-5 BKG-Príma SE 11 7.91
85. SCHVEIGHOFFER Péter 1 Motax-Pápai KC 11 7.73
86. SEBŐK Bence 5 Óbudai Kaszások 9 7.56
87. KUTROVICH Bence 1 Óbudai Kaszások 10 7.3
88. ILLÉS Balázs 3-4 EKE Eger KOK 10 6.9
89. HORVÁTH Róbert 5 EKE Eger KOK 6 6.83
90. BUZSÁKI Bence 3-4 Sopron KC-Sportiskola 11 6.73
91. KOZÁK Bertalan 3-4 DEAC U23 9 6.67
92. TISZA Bálint 1-2 DEAC U23 11 6.64
93. MAGYARI Viktor 3 Motax-Pápai KC 7 6.43
94. SZABÓ Norbert 1 Tiszaújvárosi Phoenix KK 10 6.4
95. UGRINIC Sinisa 2 Bajai Bácska FKE 11 6.18
96. SZILASI Bence 2-3 Tiszaújvárosi Phoenix KK 10 6
97. KOVÁCS Benedek Balázs 1 Falco KC Szombathely U23 11 5.91
98. SZŰCS Péter 2-3 Alba Fehérvár 9 5.89
99. MÉSZÁROS Csaba 1 Ford Ivanics-Budafok 9 5.67
100. BERECZKI Márk 1 Falco KC Szombathely U23 11 5.64
101. FÜLÖP András 1 Motax-Pápai KC 11 5.64
102. NÉMETH Márk 3-4 Sopron KC-Sportiskola 10 5.6
103. MUCIBABIC Momcilo 2 Salgótarjáni KSE 11 5.55
104. NÉMETH Balázs 2-3 Falco KC Szombathely U23 11 5.27
105. KISS Bálint 3 EKE Eger KOK 9 5.22
106. PONGRÁCZ Gergely 3-4 Tiszaújvárosi Phoenix KK 7 5.14
107. SCHUBERT Bence 3-4 Bajai Bácska FKE 11 5.09
108. CSERKÚTI Áron 1-2 MAFC II. 8 5
109. ASSZÚ Ádám 1-2 DEAC U23 11 4.82
110. GARAB Gergely 3 Sopron KC-Sportiskola 9 3.67
111. MOLNÁR László 4 Óbudai Kaszások 8 3.63
112. BEN KANE Dávid 4-5 BKG-Príma SE 11 3.55
113. KOVÁCS Dénes 1 Salgótarjáni KSE 11 3.36
114. NÉMETH Armand 2-3 Motax-Pápai KC 10 3.3
115. MEGYES Ákos 2-3 EKE Eger KOK 8 3.13
116. SZŐKE Olivér 2-3 Ford Ivanics-Budafok 10 3.1
117. KUTTOR Gergő 4 Alba Fehérvár 11 3.09
118. SZENDREI JÓzsef 3-4 BKG-Príma SE 10 3
119. FORGÁCS Gábor Attila 3-4 Bajai Bácska FKE 11 3
120. UNGI Keve 3-4 EKE Eger KOK 10 2.9
121. KOVÁCS Zoltán 2-3 Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 2.75
122. DEBRECENI Gergő 4-5 BKG-Príma SE 11 2.64
123. KATLAN Roland 2-3 Tiszaújvárosi Phoenix KK 11 2.64
124. LUKÁCS Döme 3-4 Falco KC Szombathely U23 6 2.5
125. OROSZ Dominik 2-3 Tiszaújvárosi Phoenix KK 10 2.4
126. STEIER Krisztián 3 Ford Ivanics-Budafok 8 2.25
127. VERES Dávid 2-3 EKE Eger KOK 7 2
128. HORVÁTH Csaba 3 SMAFC 9 1.89
129. SZABÓ Gábor 1-2 EKE Eger KOK 10 1.6
130. KÖRMENDI Bence 2-3 Falco KC Szombathely U23 6 1.5
131. KISS Mihály Barna 1-2 Ford Ivanics-Budafok 10 1.5
132. KARSAI Attila 4-5 SMAFC 8 1.5
133. PÁVAY Kornél 3 Alba Fehérvár 7 1.43
134. DOMJÁN Ádám 2-3 Motax-Pápai KC 7 1.14
135. PRESING Áron 3 Motax-Pápai KC 10 1
136. KASZA Krisztián 3 Motax-Pápai KC 9 0.67
137. LAMAN Richárd 1-2 Falco KC Szombathely U23 6 0
138. SOÓS Bence 1-2 SMAFC 9 -0.11
139. SZŰCS Bence DEAC U23 6 -0.33
140. SPÉDER Martin 1 Sopron KC-Sportiskola 6 -0.67


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok