Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 KTE  
 Szeged  
2017/10/20 18:00
Férfi NB I. A
 Sopron  
 Kaposvár  
2017/10/20 18:45
Férfi NB I. B Piros
 NYKK  
 MTK  
2017/10/20 16:30
Férfi NB I. B Piros
 Veszprém  
 Vásárhely  
2017/10/20 17:00
Férfi NB I. B Piros
 Oroszlány  
 Nagykőrös  
2017/10/20 19:00
Férfi NB I. B Piros
 Bonyhád  
 Tehetséges Fia.  
2017/10/20 19:30
Férfi NB I. B Zöld
 SMAFC  
 Alba Fehérvár  
2017/10/20 17:30
Férfi NB I. B Zöld
 Beszterce KK  
 Budafok  
2017/10/20 19:00
Amatőr Női NB Piros
 NyKS  
 ELTE Fortis  
2017/10/20 18:00
Amatőr Női NB Piros
 TFSE  
 DEAC  
2017/10/20 18:45
Férfi NB II. Kelet
 NYIKSE  
 Mezőberényi KK.  
2017/10/20 19:00
Férfi NB II. Kelet
 Vásárhelyi Kos.  
 Szolnoki Olaj  
2017/10/20 20:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dunaújváros  
 MOGAAC  
2017/10/20 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 Kap.  
 Dombóvár  
2017/10/20 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 PTE-PEAC  
 SZOESE  
2017/10/20 20:00
Férfi NB II. Közép A
 FSzSE  
 BLF KK  
2017/10/20 20:20
Férfi NB II. Közép B
 SZPA-Cserpes T.  
 BKG-Veresegyhá.  
2017/10/20 19:40
NB I. A, Fiú U20
 KTE  
 Szeged  
2017/10/20 14:30
NB I. A, Fiú U20
 Sopron  
 Kaposvár  
2017/10/20 16:00
NB I. B Piros, F U20
 Oroszlány  
 Nagykőrös  
2017/10/20 16:30
NB I. B Piros, F U20
 Bonyhád  
 Tehetséges Fia.  
2017/10/20 17:30
NB I. B Piros, F U20
 Veszprém  
 Vásárhely  
2017/10/20 19:00
NB I. B Piros, F U20
 NYKK  
 MTK  
2017/10/20 19:00
NB I. B Zöld, F U20
 Beszterce KK  
 Budafok  
2017/10/20 16:30
Fiú Junior, Nyugat
 Körmendi Törpö.  
 Budaörsi DSE/A.  
2017/10/20 20:00
Fiú Junior, Regionális
 SZEDEÁK/B  
 Félegyházi TSI.  
2017/10/20 18:15
Fiú Kadett, Kelet
 Debreceni KA/A  
 Kiss Lenke KS  
2017/10/20 16:30
Fiú Kadett, Regionális
 Budaörsi DSE  
 MAFC/B  
2017/10/20 19:00
Leány Junior
 Zalaegerszegi  
 Szombathelyi S.  
2017/10/20 15:00
Leány Junior
 Szolnoki MÁV S.  
 KSC Szekszárd  
2017/10/20 15:30
Leány Junior
 BEAC-Újbuda KA.  
 Kiss Lenke KS  
2017/10/20 17:10
Leány Junior
 Bajai NKK  
 Dávid Kornél  
2017/10/20 18:00
Leány Kadett, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 Kecskeméti KA/.  
2017/10/20 15:00
Leány Kadett, Regionális
 Szeged KE  
 Mez?berényi KK.  
2017/10/20 15:00
Leány Kadett, Regionális
 BEAC -Újbuda K.  
 Kiss Lenke KS  
2017/10/20 15:30
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Mez?berényi KK.  
2017/10/20 17:00
Leány Kadett, Regionális
 Szeged KE  
 Félegyházi TSI.  
2017/10/20 17:00
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Ti.  
 SZEDEÁK Karoli.  
2017/10/20 14:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Ezüstr.  
 SZEDEÁK Dózsa  
2017/10/20 15:45
Ranglisták - Férfi NB I. B Zöld - 2017/2018

Minimum 3 lejátszott mérkőzés

VAL
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BAGÓ Martin 5 Sopron KC-Sportiskola 4 30.5
2. SURMANN Péter 1 Salgótarjáni KSE 5 28
3. NAGY Botond 1 BKG-Príma SE 5 28
4. TURSICS Krisztián 2 Ford Ivanics-Budafok 5 27.6
5. JACKSON Denzel John 4-5 Tiszaújvárosi Phoenix KK 5 26.2
6. KOVÁCS Benedek 4 SMAFC 4 26
7. DURÁZI Krisztofer 3-4 Falco KC Szombathely U23 3 25.33
8. WERNER Viktor 3-4 Sopron KC-Sportiskola 4 24.75
9. KÁNTOR Olivér 1-2 Sopron KC-Sportiskola 4 24.25
10. MÁNDITY Máté 4-5 Bajai Bácska FKE 5 24.2
11. FEHÉR Csaba 3-4 Ford Ivanics-Budafok 5 22.8
12. OMENAKA Godwin Ekene 4-5 DEAC U23 4 21.75
13. HEGEDŰS Attila 3-4 Motax-Pápai KC 5 21.4
14. WEHNER Zoltán 2-3 Ford Ivanics-Budafok 5 21
15. NAGY Benedek 1 BKG-Príma SE 5 20.8
16. BERNECZEI László 2-3 SMAFC 4 20.5
17. VARGA Máté 2 Alba Fehérvár 3 20.33
18. KOLLÁR Zsombor 1-2 Óbudai Kaszások 5 19.8
19. KÁLMÁN László 1 Motax-Pápai KC 5 19.8
20. HORVÁTH Márton 5 Ford Ivanics-Budafok 5 19.6
21. VARGA Dániel 1 Ford Ivanics-Budafok 5 19.2
22. SIKLÓS Olivér 3 MAFC II. 3 18.33
23. KHAKONOV Ruslan 4 BKG-Príma SE 5 18
24. OPRE Roland 2 DEAC U23 5 17.8
25. RÁTVAY Balázs 5 SMAFC 4 17.75
26. CSÁKVÁRI Csaba 4-5 EKE Eger KOK 6 17.5
27. VÁMOS László 3 Óbudai Kaszások 5 17.4
28. POLGÁRDY Ádám 1-2 Sopron KC-Sportiskola 4 17.25
29. PIUKOVICS Bálint 2 Tiszaújvárosi Phoenix KK 5 16.8
30. DANCSECS András 1 Falco KC Szombathely U23 3 16.67
31. TÓTH Bence Miklós 1 DEAC U23 6 16.33
32. OLASZ Ádám 4-5 Salgótarjáni KSE 5 16
33. NAGY Dániel 1 Bajai Bácska FKE 5 16
34. TAKÁCS Milán 1 Alba Fehérvár 4 15.75
35. KOVÁCS Bence 1-2 Falco KC Szombathely U23 4 15.5
36. FÜZI Róbert 3 SMAFC 4 15.5
37. LADOS Erik 1 Ford Ivanics-Budafok 5 14.8
38. RÁTVAY Tamás 1-2 SMAFC 4 14.75
39. FEHÉR Ákos 1 MAFC II. 3 14.67
40. JAKAB Péter 4 Salgótarjáni KSE 5 14.6
41. VARGA István 3-4 Óbudai Kaszások 5 14.6
42. SZELECZKI István 5 BKG-Príma SE 5 14.4
43. PAPP István 2 Alba Fehérvár 3 14.33
44. VUKICEVIC Milos 4-5 Bajai Bácska FKE 5 14.2
45. CSAPAI Péter 3-4 Salgótarjáni KSE 5 13.4
46. SZICSÁK Bence 4-5 EKE Eger KOK 6 13.34
47. GÁSPÁR Balázs 1 Tiszaújvárosi Phoenix KK 5 13.2
48. KÖRÖMI László 1 Falco KC Szombathely U23 5 13
49. SURMANN Gábor 2 Salgótarjáni KSE 5 13
50. NAGY Gergő 5 MAFC II. 3 13
51. SONYÁK Béla 2-3 Salgótarjáni KSE 5 12.6
52. POLSTER Attila 3 Alba Fehérvár 4 12.5
53. PINTÉR Máté 1 Óbudai Kaszások 4 11.75
54. MÉSZÁROS Bence 1 EKE Eger KOK 6 11.67
55. FAZEKAS Csaba 1-2 DEAC U23 3 11.67
56. KUTROVICH Bence 1 Óbudai Kaszások 5 11.2
57. REITER Bence 3 Óbudai Kaszások 5 11.2
58. JOÓ Tamás 3-4 Salgótarjáni KSE 5 10.6
59. TANÁCS Attila 4-5 BKG-Príma SE 5 10.6
60. LUKÁCS Norbert 3-4 Alba Fehérvár 5 10.4
61. KALUHA Csaba 1 BKG-Príma SE 5 10.2
62. HALÁSZ Ákos 2-3 BKG-Príma SE 5 10.2
63. PÖSTÉNYI Zoltán 4-5 Tiszaújvárosi Phoenix KK 5 10.2
64. BALSAY Ádám 1 Alba Fehérvár 5 10
65. DÉLITY Bence 3 Bajai Bácska FKE 5 9.8
66. KOZÁK Márton 1-2 DEAC U23 4 9.75
67. CZAKÓ Tamás 3-4 BKG-Príma SE 5 9.4
68. HORVÁTH Gergő 2-3 Motax-Pápai KC 5 9.2
69. KOVÁCS Benedek Balázs 1 Falco KC Szombathely U23 5 9
70. VAN DER MEER Lóránd 4-5 Óbudai Kaszások 4 8.75
71. TÓTH Szabolcs 5 Ford Ivanics-Budafok 5 8.6
72. KELLER Vidor 4-5 Motax-Pápai KC 5 8.6
73. SZABÓ Norbert 1 Tiszaújvárosi Phoenix KK 5 8.4
74. POMÁZI Patrik 1-2 EKE Eger KOK 6 8.17
75. BUZSÁKI Bence 3-4 Sopron KC-Sportiskola 4 8
76. BERECZKI Márk 1 Falco KC Szombathely U23 5 7.8
77. MAGYARI Viktor 3 Motax-Pápai KC 5 7.4
78. KOVÁCS Barnabás 2-3 Bajai Bácska FKE 5 7.4
79. LÉVI Kevin Dominik 5 Alba Fehérvár 5 7.4
80. KISS Bálint 3 EKE Eger KOK 6 7.33
81. SZILASI Bence 2-3 Tiszaújvárosi Phoenix KK 4 7.25
82. TISZA Bálint 1-2 DEAC U23 6 7
83. FÜLÖP András 1 Motax-Pápai KC 5 7
84. SEBŐK Bence 5 Óbudai Kaszások 5 6.8
85. PONGRÁCZ Gergely 3-4 Tiszaújvárosi Phoenix KK 4 6.75
86. ILLÉS Balázs 3-4 EKE Eger KOK 6 6.67
87. ENDRÉSZ Tamás 4-5 Tiszaújvárosi Phoenix KK 5 6.4
88. NYULÁSZ Barnabás 4 Alba Fehérvár 3 6.33
89. KISS Balázs 1-2 Tiszaújvárosi Phoenix KK 4 6.25
90. KERESZTESI Dávid 2 Óbudai Kaszások 4 6
91. MUCIBABIC Momcilo 2 Salgótarjáni KSE 5 6
92. ASSZÚ Ádám 1-2 DEAC U23 6 5.83
93. REIZER Roland 4-5 BKG-Príma SE 5 5.8
94. HORVÁTH Attila 1 Motax-Pápai KC 5 5.8
95. SCHVEIGHOFFER Péter 1 Motax-Pápai KC 5 5.8
96. ZSUGA Tamás 3 DEAC U23 3 5.67
97. KOZÁK Bertalan 3-4 DEAC U23 5 5.6
98. MÉSZÁROS Csaba 1 Ford Ivanics-Budafok 4 5.5
99. GARAB Gergely 3 Sopron KC-Sportiskola 3 5
100. ÁGFALVI Bálint 4-5 Bajai Bácska FKE 5 5
101. UGRINIC Sinisa 2 Bajai Bácska FKE 5 5
102. LUKÁCS Döme 3-4 Falco KC Szombathely U23 3 5
103. NÉMETH Balázs 2-3 Falco KC Szombathely U23 5 4.8
104. HORVÁTH Csaba 3 SMAFC 3 4.67
105. BEN KANE Dávid 4-5 BKG-Príma SE 5 4.4
106. SZŐKE Olivér 2-3 Ford Ivanics-Budafok 5 4.4
107. NÉMETH Márk 3-4 Sopron KC-Sportiskola 4 4
108. MOLNÁR László 4 Óbudai Kaszások 4 4
109. NÉMETH Armand 2-3 Motax-Pápai KC 5 4
110. VERES Dávid 2-3 EKE Eger KOK 4 3.75
111. SCHUBERT Bence 3-4 Bajai Bácska FKE 5 3.6
112. SZŰCS Péter 2-3 Alba Fehérvár 5 3.6
113. NEMESSÁLYI Márton 4 DEAC U23 4 3.5
114. KOVÁCS Dénes 1 Salgótarjáni KSE 5 3.4
115. SZENDREI JÓzsef 3-4 BKG-Príma SE 5 3.4
116. KUTTOR Gergő 4 Alba Fehérvár 5 3.4
117. PAPP Barna 1-2 Sopron KC-Sportiskola 3 3.33
118. FORGÁCS Gábor Attila 3-4 Bajai Bácska FKE 5 3
119. STEIER Krisztián 3 Ford Ivanics-Budafok 3 2.67
120. KISS Mihály Barna 1-2 Ford Ivanics-Budafok 4 2.5
121. KATLAN Roland 2-3 Tiszaújvárosi Phoenix KK 5 2.4
122. VÍGH Marcell 4 MAFC II. 3 2.33
123. KÖRMENDI Bence 2-3 Falco KC Szombathely U23 4 2.25
124. PÁVAY Kornél 3 Alba Fehérvár 4 2
125. SZABÓ Gábor 1-2 EKE Eger KOK 6 1.83
126. MEGYES Ákos 2-3 EKE Eger KOK 6 1.67
127. DOMJÁN Ádám 2-3 Motax-Pápai KC 4 1
128. UNGI Keve 3-4 EKE Eger KOK 6 0.83
129. PRESING Áron 3 Motax-Pápai KC 5 0.8
130. LAMAN Richárd 1-2 Falco KC Szombathely U23 4 0.75
131. DEBRECENI Gergő 4-5 BKG-Príma SE 5 0.6
132. KASZA Krisztián 3 Motax-Pápai KC 4 0
133. KOVÁCS Zoltán 2-3 Tiszaújvárosi Phoenix KK 4 0
134. OROSZ Dominik 2-3 Tiszaújvárosi Phoenix KK 4 0
135. SOÓS Bence 1-2 SMAFC 3 -1.33


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok