Név:
E-mail:
Ranglisták - Férfi NB I. B Zöld - 2017/2018

Minimum 13 lejátszott mérkőzés

Eladott labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. KATONA Bence 1-2 MAFC II. 14 4.86
2. KOZÁK Márton 1-2 DEAC U23 24 3.79
3. KÁNTOR Olivér 1-2 Sopron KC-Sportiskola 25 3.72
4. OMENAKA Godwin Ekene 4-5 DEAC U23 16 3.25
5. SIKLÓS Olivér 3 MAFC II. 25 3.16
6. TÓTH Bence 1 DEAC U23 23 3.09
7. MÉSZÁROS Bence 1 EKE Eger KOK 25 3.04
8. KÁLMÁN László 1 Motax-Pápai KC 25 3.04
9. POLGARDY Adam 1-2 Sopron KC-Sportiskola 24 2.92
10. BORDÁCS Gábor Soma 5 MAFC II. 22 2.91
11. KOVÁCS Bence 1-2 Falco KC Szombathely U23 19 2.84
12. KERESZTESI Dávid 2 Óbudai Kaszások 24 2.83
13. VÁMOS László 3 Óbudai Kaszások 23 2.83
14. DURÁZI Krisztofer 3-4 Falco KC Szombathely U23 19 2.79
15. BERNECZEI László 2-3 SMAFC 24 2.75
16. JACKSON Denzel John 4-5 Tiszaújvárosi Phoenix KK 24 2.67
17. KUTROVICH Bence 1 Óbudai Kaszások 21 2.62
18. VUKICEVIC Milos 4-5 Bajai Bácska FKE 26 2.54
19. NAGY Botond 1 BKG-Príma SE 26 2.54
20. FÜLÖP András 1 Motax-Pápai KC 23 2.52
21. PIUKOVICS Bálint 2 Tiszaújvárosi Phoenix KK 22 2.46
22. TURSICS Krisztián 2 Ford Ivanics-Budafok 25 2.44
23. KOVÁCS Benedek 4 SMAFC 25 2.4
24. TAKÁCS Milán 1 Alba Fehérvár 19 2.37
25. KUCSORA Csaba 1-2 Falco KC Szombathely U23 17 2.35
26. RACKLEY Darion Angelo 1-2 Salgótarjáni KSE 18 2.33
27. CZUKOR Bence 1-2 SMAFC 19 2.32
28. LADOS Erik 1 Ford Ivanics-Budafok 25 2.28
29. RATVAY Balazs 5 SMAFC 25 2.28
30. BAGÓ Martin 5 Sopron KC-Sportiskola 26 2.27
31. BURAI Róbert 2-3 Salgótarjáni KSE 13 2.23
32. BERECZKI Márk 1 Falco KC Szombathely U23 24 2.13
33. VARGA Máté 2 Alba Fehérvár 17 2.12
34. PONGÓ Martin 2 Bajai Bácska FKE 17 2.12
35. RÁTVAY Tamás 1-2 SMAFC 26 2.12
36. CSÁKVÁRI Csaba 4-5 EKE Eger KOK 26 2.12
37. NAGY Dániel 1 Bajai Bácska FKE 22 2.09
38. HORVÁTH Márton 5 Ford Ivanics-Budafok 26 2
39. ILLÉS Balázs 3-4 EKE Eger KOK 26 1.92
40. GÁSPÁR Balázs 1 Tiszaújvárosi Phoenix KK 26 1.85
41. PAPP István 2 Alba Fehérvár 19 1.84
42. SEBŐK Bence 5 Óbudai Kaszások 22 1.77
43. SONYÁK Béla 2-3 Salgótarjáni KSE 26 1.77
44. PINTÉR Máté 1 Óbudai Kaszások 17 1.77
45. VARGA Dániel 1 Ford Ivanics-Budafok 26 1.73
46. FÜZI Róbert 3 SMAFC 22 1.73
47. PAPP Barna 1-2 Sopron KC-Sportiskola 22 1.73
48. DÉLITY Bence 3 Bajai Bácska FKE 25 1.64
49. LUK�CS Norbert 3-4 Alba Fehérvár 19 1.63
50. CSERKÚTI Áron 1-2 MAFC II. 14 1.57
51. BUZSÁKI Bence 3-4 Sopron KC-Sportiskola 23 1.57
52. FEHÉR Csaba 3-4 Ford Ivanics-Budafok 26 1.5
53. OLASZ Ádám 4-5 Salgótarjáni KSE 20 1.5
54. WEHNER Zoltán 2-3 Ford Ivanics-Budafok 20 1.5
55. LUKÁCS Döme 3-4 Falco KC Szombathely U23 13 1.46
56. NAGY Gergő 1 SMAFC 18 1.44
57. TANÁCS Attila 4-5 BKG-Príma SE 25 1.44
58. JOÓ Tamás 3-4 Salgótarjáni KSE 23 1.44
59. HORVÁTH Csaba 3 SMAFC 21 1.43
60. NAGY Benedek 1 BKG-Príma SE 26 1.42
61. MÉSZÁROS Csaba 1 Ford Ivanics-Budafok 17 1.41
62. SZABÓ Gábor 1-2 EKE Eger KOK 25 1.4
63. HORVÁTH Attila 1 Motax-Pápai KC 25 1.4
64. LÉVI Kevin Dominik 5 Alba Fehérvár 25 1.4
65. WERNER Viktor 3-4 Sopron KC-Sportiskola 26 1.39
66. KHAKONOV Ruslan 4 BKG-Príma SE 26 1.39
67. KÖRÖMI László 1 Falco KC Szombathely U23 25 1.36
68. SOÓS Bence 1-2 SMAFC 17 1.35
69. KISS Bálint 3 EKE Eger KOK 17 1.35
70. SZŰCS Péter 2-3 Alba Fehérvár 18 1.33
71. KELLER Vidor 4-5 Motax-Pápai KC 26 1.31
72. FEHÉR Ákos 1 MAFC II. 24 1.29
73. KUTTOR Gergő 4 Alba Fehérvár 24 1.25
74. ASSZÚ Ádám 1-2 DEAC U23 25 1.24
75. NÉMETH Bence Tamás 1 Falco KC Szombathely U23 18 1.22
76. POLSTER Attila 3 Alba Fehérvár 23 1.22
77. MEGYES Ákos 2-3 EKE Eger KOK 19 1.21
78. VAN DER MEER Lóránd 4-5 Óbudai Kaszások 19 1.21
79. VERES Dávid 2-3 EKE Eger KOK 15 1.2
80. JAKAB Péter 4 Salgótarjáni KSE 25 1.2
81. SCHUBERT Bence 3-4 Bajai Bácska FKE 20 1.2
82. CSAPAI Péter 3-4 Salgótarjáni KSE 26 1.19
83. MÁNDITY Máté 4-5 Bajai Bácska FKE 17 1.18
84. HÓDI Patrik 3 Falco KC Szombathely U23 17 1.18
85. UNGI Keve 3-4 EKE Eger KOK 24 1.17
86. VARGA István 3-4 Óbudai Kaszások 25 1.16
87. TÓTH Szabolcs 5 Ford Ivanics-Budafok 21 1.14
88. OPRE Roland 2 DEAC U23 24 1.13
89. VÍGH Marcell 4 MAFC II. 25 1.12
90. PONGRÁCZ Gergely 3-4 Tiszaújvárosi Phoenix KK 21 1.1
91. KISS Balázs 1-2 Tiszaújvárosi Phoenix KK 23 1.09
92. SZICSÁK Bence 4-5 EKE Eger KOK 25 1.08
93. FRIEDL Kristóf 1-2 Falco KC Szombathely U23 13 1.08
94. MOLNÁR László 4 Óbudai Kaszások 16 1.06
95. TISZA Bálint 1-2 DEAC U23 18 1.06
96. NÉMETH Balázs 2-3 Falco KC Szombathely U23 21 1.05
97. SZANYI Róbert 1-2 MAFC II. 21 1
98. SZILASI Bence 2-3 Tiszaújvárosi Phoenix KK 25 1
99. GOLDRING Gergő 2-3 Bajai Bácska FKE 19 1
100. ENDRÉSZ Tamás 4-5 Tiszaújvárosi Phoenix KK 26 1
101. SZELECZKI István 5 BKG-Príma SE 25 0.96
102. KOVÁCS Barnabás 2-3 Bajai Bácska FKE 25 0.96
103. KOZÁK Bertalan 3-4 DEAC U23 23 0.96
104. KOVÁCS Benedek Balázs 1 Falco KC Szombathely U23 17 0.94
105. LAMAN Richárd 1-2 Falco KC Szombathely U23 17 0.94
106. MUCIBABIC Momcilo 2 Salgótarjáni KSE 14 0.93
107. SZŰCS Bence DEAC U23 13 0.92
108. HALÁSZ Ákos 2-3 BKG-Príma SE 26 0.92
109. BAPTISZTA Péter Olivér 5 Óbudai Kaszások 13 0.92
110. SZABÓ Norbert 1 Tiszaújvárosi Phoenix KK 22 0.91
111. CZAKÓ Tamás 3-4 BKG-Príma SE 26 0.89
112. HORVÁTH Gergő 2-3 Motax-Pápai KC 26 0.89
113. NAGY Levente 3 MAFC II. 20 0.85
114. REITER Bence 3 Óbudai Kaszások 24 0.83
115. SCHVEIGHOFFER Péter 1 Motax-Pápai KC 26 0.81
116. NÉMETH Márk 3-4 Sopron KC-Sportiskola 25 0.8
117. HADNAGY Bence 5 Motax-Pápai KC 15 0.8
118. DEBRECENI Gergő 4-5 BKG-Príma SE 19 0.79
119. KALUHA Csaba 1 BKG-Príma SE 26 0.77
120. GARAB Gergely 3 Sopron KC-Sportiskola 21 0.71
121. KATLAN Roland 2-3 Tiszaújvárosi Phoenix KK 24 0.67
122. POMÁZI Patrik 1-2 EKE Eger KOK 24 0.67
123. PÖSTÉNYI Zoltán 4-5 Tiszaújvárosi Phoenix KK 25 0.64
124. KISS Mihály Barna 1-2 Ford Ivanics-Budafok 24 0.63
125. ZSUGA Tamás 3 DEAC U23 18 0.61
126. KOVÁCS Dénes 1 Salgótarjáni KSE 25 0.56
127. SZŐKE Olivér 2-3 Ford Ivanics-Budafok 20 0.55
128. PRESING Áron 3 Motax-Pápai KC 18 0.5
129. NAGY Gergő 5 MAFC II. 21 0.48
130. STEIER Krisztián 3 Ford Ivanics-Budafok 21 0.43
131. HORVÁTH Róbert 5 EKE Eger KOK 19 0.42
132. REIZER Roland 4-5 BKG-Príma SE 26 0.39
133. BEN KANE Dávid 4-5 BKG-Príma SE 24 0.38
134. KARSAI Attila 4-5 SMAFC 16 0.38
135. SZENDREI JÓzsef 3-4 BKG-Príma SE 22 0.36
136. KOVÁCS Zoltán 2-3 Tiszaújvárosi Phoenix KK 21 0.33
137. KASZA Krisztián 3 Motax-Pápai KC 13 0.31
138. FORGÁCS Gábor Attila 3-4 Bajai Bácska FKE 23 0.3
139. OROSZ Dominik 2-3 Tiszaújvárosi Phoenix KK 20 0.3
140. KOCSIS Tamás 5 Motax-Pápai KC 17 0.29


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok