Név:
E-mail:
Női NB I. A csoport 1-8.
 ZALA  
 GYŐR  
2018/04/27 17:00
Férfi NB I. B Piros - Playoff
 GYŐR  
 BONY  
2018/04/27 18:00
Férfi NB I. B Piros - Playoff
 BÉKÉ  
 VÁSÁ  
2018/04/27 19:30
Férfi NB I. A, Középszakasz, Középház
 KVÁR  
 PVSK  
2018/04/27 18:00
Férfi NB II. Kelet
 NYIKSE  
 MEAFC II.  
2018/04/27 19:00
Férfi NB II. Kelet
 Szolnoki Olaj  
 Mezőberényi KK.  
2018/04/27 19:00
Férfi NB II. Kelet
 DEAC  
 Ceglédi KE  
2018/04/27 19:30
Férfi NB II. Nyugat
 Kap.  
 PTE-PEAC  
2018/04/27 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 Ricsilla Sport  
 Siófok  
2018/04/27 19:30
Férfi NB II. Közép B
 SZPA-Cserpes T.  
 Darazsak Oldbo.  
2018/04/27 19:30
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 Zuglói Sasok  
2018/04/27 19:45
Amatőr Női NB, 19-26. helyért
 Baja  
 Kiss Lenke  
2018/04/27 17:00
Amatőr Női NB, 19-26. helyért
 FONTI TRANS-Pe.  
 ELTE Fortis  
2018/04/27 20:00
Fiú Junior
 Vasas Akadémia.  
 SZEDEÁK/A  
2018/04/27 11:00
Fiú Junior
 Kosárlabda Aka.  
 Budapesti Honv.  
2018/04/27 13:00
Fiú Junior
 Zalakerámia ZT.  
 ELITE Basket T.  
2018/04/27 13:00
Fiú Junior
 FALCO KC Szomb.  
 Alba Fehérvár  
2018/04/27 15:00
Fiú Junior
 MAFC  
 Budaörsi DSE/A.  
2018/04/27 15:00
Fiú Junior
 SZEDEÁK/A  
 Nyíregyházi Sp.  
2018/04/27 17:00
Fiú Junior
 Szolnoki Sport.  
 Soproni Sporti.  
2018/04/27 17:00
Fiú Junior
 Debreceni KA  
 Vasas Akadémia.  
2018/04/27 19:00
Fiú Junior
 PVSK Nemzeti A.  
 Kaszások Akadé.  
2018/04/27 19:00
Fiú Junior, Regionális
 MEAFC/B  
 Nyíregyházi Ké.  
2018/04/27 16:30
Fiú Kadett, Regionális
 Ajka  
 Ifjú Sólymok/B.  
2018/04/27 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Alisca Sólymok.  
2018/04/27 17:15
Fiú Kadett, Regionális
 Soproni Tigris.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/04/27 17:30
Fiú Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Pityke KSE  
2018/04/27 18:30
Fiú Kadett, Regionális
 Atomerőmű SE  
 Monok SE  
2018/04/27 18:30
Fiú Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 Budaörsi DSE  
2018/04/27 19:00
Leány Kadett, Regionális
 Török Flóris  
 BEAC -Újbuda K.  
2018/04/27 18:40
Ranglisták - Férfi NB I. B Zöld - 2017/2018

Minimum 13 lejátszott mérkőzés

Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. KOVÁCS Benedek 4 SMAFC 25 1.6
2. BAGÓ Martin 5 Sopron KC-Sportiskola 26 1.58
3. HORVÁTH Márton 5 Ford Ivanics-Budafok 26 1.5
4. OMENAKA Godwin Ekene 4-5 DEAC U23 16 1.25
5. KELLER Vidor 4-5 Motax-Pápai KC 26 1.23
6. RATVAY Balazs 5 SMAFC 25 0.88
7. CSAPAI Péter 3-4 Salgótarjáni KSE 26 0.85
8. SZICSÁK Bence 4-5 EKE Eger KOK 25 0.8
9. VUKICEVIC Milos 4-5 Bajai Bácska FKE 26 0.69
10. VARGA Máté 2 Alba Fehérvár 17 0.65
11. SEBŐK Bence 5 Óbudai Kaszások 22 0.64
12. DURÁZI Krisztofer 3-4 Falco KC Szombathely U23 19 0.63
13. CSÁKVÁRI Csaba 4-5 EKE Eger KOK 26 0.62
14. MÁNDITY Máté 4-5 Bajai Bácska FKE 17 0.59
15. BORDÁCS Gábor Soma 5 MAFC II. 22 0.55
16. BERNECZEI László 2-3 SMAFC 24 0.54
17. GÁSPÁR Balázs 1 Tiszaújvárosi Phoenix KK 26 0.54
18. WERNER Viktor 3-4 Sopron KC-Sportiskola 26 0.54
19. LUK�CS Norbert 3-4 Alba Fehérvár 19 0.53
20. RACKLEY Darion Angelo 1-2 Salgótarjáni KSE 18 0.5
21. JOÓ Tamás 3-4 Salgótarjáni KSE 23 0.48
22. VAN DER MEER Lóránd 4-5 Óbudai Kaszások 19 0.42
23. KÖRÖMI László 1 Falco KC Szombathely U23 25 0.4
24. VARGA István 3-4 Óbudai Kaszások 25 0.4
25. PINT�R M�t� 1 Óbudai Kaszások 17 0.35
26. SCHVEIGHOFFER Péter 1 Motax-Pápai KC 26 0.35
27. JACKSON Denzel John 4-5 Tiszaújvárosi Phoenix KK 24 0.33
28. OPRE Roland 2 DEAC U23 24 0.33
29. KOVÁCS Barnabás 2-3 Bajai Bácska FKE 25 0.32
30. LADOS Erik 1 Ford Ivanics-Budafok 25 0.32
31. HORVÁTH Róbert 5 EKE Eger KOK 19 0.32
32. SZŰCS Bence DEAC U23 13 0.31
33. HORVÁTH Gergő 2-3 Motax-Pápai KC 26 0.31
34. OLASZ Ádám 4-5 Salgótarjáni KSE 20 0.3
35. TÓTH Szabolcs 5 Ford Ivanics-Budafok 21 0.29
36. NAGY Dániel 1 Bajai Bácska FKE 22 0.27
37. KARSAI Attila 4-5 SMAFC 16 0.25
38. MOLNÁR László 4 Óbudai Kaszások 16 0.25
39. HORVÁTH Attila 1 Motax-Pápai KC 25 0.24
40. KUCSORA Csaba 1-2 Falco KC Szombathely U23 17 0.24
41. KHAKONOV Ruslan 4 BKG-Príma SE 26 0.23
42. SZABÓ Norbert 1 Tiszaújvárosi Phoenix KK 22 0.23
43. FÜZI Róbert 3 SMAFC 22 0.23
44. LÉVI Kevin Dominik 5 Alba Fehérvár 25 0.2
45. TANÁCS Attila 4-5 BKG-Príma SE 25 0.2
46. REIZER Roland 4-5 BKG-Príma SE 26 0.19
47. CZAKÓ Tamás 3-4 BKG-Príma SE 26 0.19
48. KUTROVICH Bence 1 Óbudai Kaszások 21 0.19
49. PONGÓ Martin 2 Bajai Bácska FKE 17 0.18
50. POLGARDY Adam 1-2 Sopron KC-Sportiskola 24 0.17
51. PRESING Áron 3 Motax-Pápai KC 18 0.17
52. SIKLÓS Olivér 3 MAFC II. 25 0.16
53. DEBRECENI Gergő 4-5 BKG-Príma SE 19 0.16
54. PONGRÁCZ Gergely 3-4 Tiszaújvárosi Phoenix KK 21 0.14
55. NAGY Gergő 5 MAFC II. 21 0.14
56. MUCIBABIC Momcilo 2 Salgótarjáni KSE 14 0.14
57. KOZÁK Bertalan 3-4 DEAC U23 23 0.13
58. KOZÁK Márton 1-2 DEAC U23 24 0.13
59. KERESZTESI Dávid 2 Óbudai Kaszások 24 0.13
60. TURSICS Krisztián 2 Ford Ivanics-Budafok 25 0.12
61. HÓDI Patrik 3 Falco KC Szombathely U23 17 0.12
62. ILLÉS Balázs 3-4 EKE Eger KOK 26 0.12
63. KOVÁCS Bence 1-2 Falco KC Szombathely U23 19 0.11
64. PIUKOVICS Bálint 2 Tiszaújvárosi Phoenix KK 22 0.09
65. POLSTER Attila 3 Alba Fehérvár 23 0.09
66. BUZSÁKI Bence 3-4 Sopron KC-Sportiskola 23 0.09
67. FEHÉR Ákos 1 MAFC II. 24 0.08
68. BERECZKI Márk 1 Falco KC Szombathely U23 24 0.08
69. REITER Bence 3 Óbudai Kaszások 24 0.08
70. ENDRÉSZ Tamás 4-5 Tiszaújvárosi Phoenix KK 26 0.08
71. KASZA Krisztián 3 Motax-Pápai KC 13 0.08
72. BURAI Róbert 2-3 Salgótarjáni KSE 13 0.08
73. BAPTISZTA Péter Olivér 5 Óbudai Kaszások 13 0.08
74. VARGA Dániel 1 Ford Ivanics-Budafok 26 0.08
75. LUKÁCS Döme 3-4 Falco KC Szombathely U23 13 0.08
76. KATONA Bence 1-2 MAFC II. 14 0.07
77. KISS Bálint 3 EKE Eger KOK 17 0.06
78. KOCSIS Tamás 5 Motax-Pápai KC 17 0.06
79. KOVÁCS Benedek Balázs 1 Falco KC Szombathely U23 17 0.06
80. LAMAN Richárd 1-2 Falco KC Szombathely U23 17 0.06
81. NAGY Gergő 1 SMAFC 18 0.06
82. CZUKOR Bence 1-2 SMAFC 19 0.05
83. TAKÁCS Milán 1 Alba Fehérvár 19 0.05
84. WEHNER Zoltán 2-3 Ford Ivanics-Budafok 20 0.05
85. NAGY Levente 3 MAFC II. 20 0.05
86. STEIER Krisztián 3 Ford Ivanics-Budafok 21 0.05
87. SZANYI Róbert 1-2 MAFC II. 21 0.05
88. TÓTH Bence 1 DEAC U23 23 0.04
89. KUTTOR Gergő 4 Alba Fehérvár 24 0.04
90. BEN KANE Dávid 4-5 BKG-Príma SE 24 0.04
91. UNGI Keve 3-4 EKE Eger KOK 24 0.04
92. KATLAN Roland 2-3 Tiszaújvárosi Phoenix KK 24 0.04
93. SZELECZKI István 5 BKG-Príma SE 25 0.04
94. MÉSZÁROS Bence 1 EKE Eger KOK 25 0.04
95. RÁTVAY Tamás 1-2 SMAFC 26 0
96. NÉMETH Bence Tamás 1 Falco KC Szombathely U23 18 0
97. NAGY Botond 1 BKG-Príma SE 26 0
98. SOÓS Bence 1-2 SMAFC 17 0
99. CSERKÚTI Áron 1-2 MAFC II. 14 0
100. SCHUBERT Bence 3-4 Bajai Bácska FKE 20 0
101. TISZA Bálint 1-2 DEAC U23 18 0
102. OROSZ Dominik 2-3 Tiszaújvárosi Phoenix KK 20 0
103. DÉLITY Bence 3 Bajai Bácska FKE 25 0
104. KISS Balázs 1-2 Tiszaújvárosi Phoenix KK 23 0
105. HADNAGY Bence 5 Motax-Pápai KC 15 0
106. MEGYES Ákos 2-3 EKE Eger KOK 19 0
107. SZENDREI JÓzsef 3-4 BKG-Príma SE 22 0
108. SZŐKE Olivér 2-3 Ford Ivanics-Budafok 20 0
109. VERES Dávid 2-3 EKE Eger KOK 15 0
110. SZABÓ Gábor 1-2 EKE Eger KOK 25 0
111. KOVÁCS Dénes 1 Salgótarjáni KSE 25 0
112. SONYÁK Béla 2-3 Salgótarjáni KSE 26 0
113. SZŰCS Péter 2-3 Alba Fehérvár 18 0
114. FÜLÖP András 1 Motax-Pápai KC 23 0
115. NÉMETH Márk 3-4 Sopron KC-Sportiskola 25 0
116. MÉSZÁROS Csaba 1 Ford Ivanics-Budafok 17 0
117. HALÁSZ Ákos 2-3 BKG-Príma SE 26 0
118. SZILASI Bence 2-3 Tiszaújvárosi Phoenix KK 25 0
119. KÁNTOR Olivér 1-2 Sopron KC-Sportiskola 25 0
120. VÁMOS László 3 Óbudai Kaszások 23 0
121. VÍGH Marcell 4 MAFC II. 25 0
122. FRIEDL Kristóf 1-2 Falco KC Szombathely U23 13 0
123. GOLDRING Gergő 2-3 Bajai Bácska FKE 19 0
124. PÖSTÉNYI Zoltán 4-5 Tiszaújvárosi Phoenix KK 25 0
125. PAPP Barna 1-2 Sopron KC-Sportiskola 22 0
126. NÉMETH Balázs 2-3 Falco KC Szombathely U23 21 0
127. KOVÁCS Zoltán 2-3 Tiszaújvárosi Phoenix KK 21 0
128. POMÁZI Patrik 1-2 EKE Eger KOK 24 0
129. ASSZÚ Ádám 1-2 DEAC U23 25 0
130. GARAB Gergely 3 Sopron KC-Sportiskola 21 0
131. KALUHA Csaba 1 BKG-Príma SE 26 0
132. FEHÉR Csaba 3-4 Ford Ivanics-Budafok 26 0
133. FORGÁCS Gábor Attila 3-4 Bajai Bácska FKE 23 0
134. KÁLMÁN László 1 Motax-Pápai KC 25 0
135. KISS Mihály Barna 1-2 Ford Ivanics-Budafok 24 0
136. JAKAB Péter 4 Salgótarjáni KSE 25 0
137. ZSUGA Tamás 3 DEAC U23 18 0
138. HORVÁTH Csaba 3 SMAFC 21 0
139. NAGY Benedek 1 BKG-Príma SE 26 0
140. PAPP István 2 Alba Fehérvár 19 0


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok