Név:
E-mail:
Női NB I. A
 BEAC  
 Aluinvent DVTK.  
2017/12/17 16:00
Női NB I. A
 Zala Volán  
 Győr  
2017/12/17 17:00
Női NB I. A
 Szekszárd  
 PEAC-Pécs  
2017/12/17 18:00
Férfi NB I. B Zöld
 Falco KC U23  
 DEAC U23  
2017/12/17 16:00
Amatőr Női NB Zöld
 FONTI TRANS-Pe.  
 Vasas Akadémia.  
2017/12/17 16:00
Amatőr Női NB Zöld
 Baja  
 BKG DSE  
2017/12/17 17:00
Amatőr Női NB Zöld
 MTK  
 Dávid Kornél  
2017/12/17 17:00
Férfi NB II. Kelet
 DEAC  
 Gyulai Color  
2017/12/17 16:00
Férfi NB II. Kelet
 Békési SZSK U2.  
 MEAFC II.  
2017/12/17 17:00
Férfi NB II. Kelet
 Szentesi KK  
 Mezőberényi KK.  
2017/12/17 17:30
Férfi NB II. Nyugat
 Atomerőmű SE  
 Marcali  
2017/12/17 15:00
Férfi NB II. Nyugat
 BKG-VMG DSE  
 Dombóvár  
2017/12/17 16:00
Férfi NB II. Közép A
 Gödi SE  
 BLF KK  
2017/12/17 16:00
Férfi NB II. Közép A
 Közgáz SC és  
 Bikák KK U23  
2017/12/17 17:45
Férfi NB II. Közép A
 MAFC BME  
 Monor  
2017/12/17 19:45
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 Százhalombatta.  
2017/12/17 15:00
Férfi NB II. Közép B
 MAFC Martos  
 Közgáz SC és  
2017/12/17 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Zuglói Sasok  
 Tehetséges Fia.  
2017/12/17 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 SZPA-Cserpes T.  
2017/12/17 19:30
Férfi NB II. Közép B
 Darazsak Oldbo.  
 Malév SC  
2017/12/17 19:30
Hepp Kupa, Férfi
 Beszterce KK  
 Vásárhely  
2017/12/17 17:00
Hepp Kupa, Női
 ELTE-BEAC Újbu.  
 Tatabánya  
2017/12/17 19:00
Fiú Junior, Kelet
 SZEDEÁK/A  
 MAFC  
2017/12/17 16:00
Fiú Junior, Nyugat
 Budaörsi DSE/A.  
 Zalakerámia ZT.  
2017/12/17 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Bonyhádi KSE  
 Dombóvári Kosá.  
2017/12/17 10:00
Fiú Junior, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 Újpest-MT/A  
2017/12/17 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 Szentesi KK  
 Félegyházi TSI.  
2017/12/17 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Budaörsi DSE  
 Budapesti Honv.  
2017/12/17 13:30
Fiú Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 Vasas Akadémia.  
2017/12/17 15:00
Fiú Serdülő
 Lehel Kosársul.  
 Nyíregyházi Ké.  
2017/12/17 90:0
Fiú Serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Dávid Kornél  
2017/12/17 93:0
Fiú Serdülő
 OSE Lions/A  
 Bajai Bácska F.  
2017/12/17 93:0
Fiú Serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Dávid Kornél  
2017/12/17 93:0
Fiú Serdülő
 Szerencs VSE  
 Békéscsabai KK.  
2017/12/17 93:0
Fiú Serdülő
 Nyíregyházi Sp.  
 Kecskeméti Kos.  
2017/12/17 93:0
Fiú Serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Kiss Lenke KS  
2017/12/17 10:45
Fiú Serdülő
 PVSK-Panthers/.  
 Soproni Sporti.  
2017/12/17 11:15
Fiú Serdülő
 Dombóvári Kosá.  
 Vasas Akadémia.  
2017/12/17 11:15
Fiú Serdülő
 Szombathelyi S.  
 MAFC/A  
2017/12/17 11:15
Fiú Serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Zsíros Akadémi.  
2017/12/17 11:15
Fiú Serdülő
 Budapesti Honv.  
 MEAFC - Jezsui.  
2017/12/17 11:15
Fiú Serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Nyíregyházi Ké.  
2017/12/17 15:00
Fiú Serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Lehel Kosársul.  
2017/12/17 16:45
Ranglisták - Férfi NB I. B Piros - 2017/2018

Minimum 6 lejátszott mérkőzés

Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. SZOBI Dániel 1-4 Tehetséges Fiatalok BP 11 39.64
2. BEÁK Gábor 3-4 Tehetséges Fiatalok BP 10 37.2
3. KERTÉSZ Dániel 1-2 Calle Pubfood Békés 11 36.82
4. CZURA Attila 2 Nyíregyháza 11 36.55
5. KERKAI Ákos 2-3 Tehetséges Fiatalok BP 11 36
6. KOVÁCS Gábor 1-2 OSE Lions 8 36
7. NAGY Krisztián 3-4 Nyíregyháza 11 35.09
8. KOMA Dániel 4 Calle Pubfood Békés 10 34.7
9. SZABÓ Peter 1 Vásárhelyi Kosársuli 10 34.6
10. KATONA Róbert 2 Vasas Akadémia 11 33.36
11. KOVÁCS Soma 1 PE Veszprém 11 33.18
12. MORAVCSIK Áron 1 Vasas Akadémia 11 33.18
13. BUZÁS Bence 2 Tehetséges Fiatalok BP 10 33.1
14. KÖRTÉLYESI Gergely 3-4 PE Veszprém 11 32.82
15. GÁLL Dominik 2 Széchenyi Egyetem Gyõr 11 32.73
16. DRAHOS Gábor 1-2 MEAFC 11 32.46
17. COOK Ryan 1-2 PE Veszprém 11 32.27
18. JAKAB Peter 1-2 MTK Törökbálint 10 32.1
19. BOINITZER Dávid 3-4 MTK Törökbálint 10 31.8
20. FEHÉR Péter 2-3 Nagykõrös 11 31.18
21. SOMOGYFOKI Péter 1 Knipl Kft. Bonyhádi KSE 11 31
22. SZÖGI Ádám 1 MEAFC 9 30.89
23. FARAGÓ Péter 2 Knipl Kft. Bonyhádi KSE 7 30.57
24. HEGEDŰS Gergely 3 PE Veszprém 10 30.5
25. TÓTH Viktor 2-3 Nagykõrös 11 30.36
26. DEMETER Attila 1-2-3 PVSK-Kronosz 8 30.25
27. VAS Péter 3-4 Vásárhelyi Kosársuli 10 30.2
28. BUS Iván 1-2 Nyíregyháza 9 29.89
29. RUJÁK Bence 1-2 Széchenyi Egyetem Gyõr 11 29.46
30. LAKOSA Ákos 1-2 Nagykõrös 9 29.11
31. KRSTIC Danijel 1 Calle Pubfood Békés 11 28.91
32. TÖMÖSVÁRY Máté 4-5 Knipl Kft. Bonyhádi KSE 7 28.86
33. BAKI Sándor 2-3 Knipl Kft. Bonyhádi KSE 10 27.8
34. BOROS Márk 2 Vasas Akadémia 11 27.18
35. ANTÓNI Csanád 2-3 PVSK-Kronosz 6 27
36. FILIPOVIC Stefan 5 Tehetséges Fiatalok BP 11 26.91
37. MADÁR András 1-2 OSE Lions 11 26.91
38. MOKÁNSZKI Máté 3-4 Nyíregyháza 11 26.82
39. KOVÁTS Róbert 5 Budapesti Honvéd SE 7 26.71
40. ILLÉS Máté 1 OSE Lions 10 26.6
41. BIHARI Máté 3-4 MTK Törökbálint 8 26.38
42. GOMBÁS Gábor 3-4 Széchenyi Egyetem Gyõr 11 26.27
43. POPGYÁKUNIK Balázs 2-3-4 PVSK-Kronosz 8 26.13
44. HELMECZI András 2 PE Veszprém 7 26
45. KISS Kornél 1-2 OSE Lions 11 26
46. PUSZTA Dávid 2-3 Széchenyi Egyetem Gyõr 11 25.91
47. SPAGNOLO Thomas Ryan 3-4 OSE Lions 10 25.7
48. MÁCSAI Károly 4 Nagykõrös 11 25.55
49. MÁTÉ Balázs 3 MEAFC 11 25.55
50. GALLÓ Márk 4-5 MEAFC 8 25.5
51. ADEBAYO Osiyemi 2-3 Calle Pubfood Békés 10 25.4
52. MARKOVIC Dusan 4 Nagykõrös 6 25.17
53. STEFÁN Dávid 5 Budapesti Honvéd SE 8 25
54. BERKICS Bence 3-4 PVSK-Kronosz 9 23.89
55. MÁTÉ Márk 2 Budapesti Honvéd SE 8 23.63
56. TÓTH Bence 1-2 Budapesti Honvéd SE 6 23.5
57. ANDRÁSSY Géza 3-4 Vasas Akadémia 8 23
58. NÁRAI Bence 5 Széchenyi Egyetem Gyõr 6 23
59. VARGA Zalán 3-4 Vásárhelyi Kosársuli 10 22.8
60. GAJIC Nemanja 4-5 Vásárhelyi Kosársuli 10 22.5
61. DELEGAL Eddie Lee 2-3 Nyíregyháza 8 22.5
62. DRAGASEVIC Veljko 2 PVSK-Kronosz 9 22.44
63. KŐVÁGÓ-LASKA Márk 5 PVSK-Kronosz 10 22.2
64. LOGÁR Bence 3-4 PE Veszprém 10 22.1
65. SOMOGYFOKI Szabolcs 4-5 Knipl Kft. Bonyhádi KSE 10 22.1
66. CANDIDO Fulvio 1 Nagykõrös 6 22
67. PINTÉR Dávid 3 Budapesti Honvéd SE 8 21.75
68. DOBOS László 5 Nagykõrös 6 21.17
69. NAGY Szabolcs 5 MTK Törökbálint 10 21.1
70. HORVÁTH Ádám 3-4 Széchenyi Egyetem Gyõr 11 21.09
71. CSABA György 2-3 Széchenyi Egyetem Gyõr 11 20.91
72. MOLNÁR Miklós 2 Nagykõrös 10 20.8
73. TAKÁCS Dániel 1-2 MEAFC 7 20.71
74. SZALAY Ákos 1 Budapesti Honvéd SE 7 20.43
75. MOHAY Péter 3-4 MTK Törökbálint 10 20.3
76. BOGNÁR Mátyás 1-2 MTK Törökbálint 10 20.2
77. GÉBERT Attila 2-3 Knipl Kft. Bonyhádi KSE 11 20.18
78. CSABÁK Balázs 1-2 Tehetséges Fiatalok BP 11 20.09
79. JILLING László 1-2 Knipl Kft. Bonyhádi KSE 6 20
80. DREVENKA Dávid 1-2 Budapesti Honvéd SE 8 20
81. BÉRES Dávid 4-5 MEAFC 10 19.8
82. PÁVEL Dániel 2 PE Veszprém 11 19.64
83. SZABÓ Tibor 5 MTK Törökbálint 10 19.5
84. PERINGER Balázs 5 Vasas Akadémia 11 19.18
85. KOVÁCS Balázs 3-4 Knipl Kft. Bonyhádi KSE 11 19.18
86. KISS Barnabás 2-3 Vasas Akadémia 11 19.09
87. GOMBOS Ádám Attila 1 Knipl Kft. Bonyhádi KSE 11 18.91
88. NAGY Balázs 3 Calle Pubfood Békés 11 18.91
89. MOLNÁR Bence 2 Vásárhelyi Kosársuli 10 18.7
90. BÍRÓ Levente 1 PVSK-Kronosz 10 18.5
91. VÖLGYI Marcell 4 Vasas Akadémia 10 18.2
92. OLÁH Zoltán 2-3 Nyíregyháza 11 17.73
93. HAJDU Márton 3 Calle Pubfood Békés 11 17.64
94. RISKÓ Dávid 4-5 PVSK-Kronosz 10 17.5
95. KÓNYA Levente 1 Nagykõrös 11 17.18
96. KOPASZ Márton 2-3 MEAFC 10 16.9
97. DOBOS Márk 1 MTK Törökbálint 10 16.6
98. KUN Gergő 1 Vásárhelyi Kosársuli 7 16.57
99. PAVLOVIC Vuk 3 Vásárhelyi Kosársuli 7 16.29
100. SCHÉDA Martin 3 PE Veszprém 9 16.22
101. SÖMENEK Martin 4-3 OSE Lions 10 16.2
102. BÖDÖR Bence 5 OSE Lions 11 16
103. BURAI Róbert 2-3 OSE Lions 11 15.73
104. HORVÁTH Martin 1 Vásárhelyi Kosársuli 7 15.71
105. BÁLINT Erik 3-4 Vásárhelyi Kosársuli 10 15.6
106. BENKE Krisztián 1-2 PVSK-Kronosz 9 15.44
107. MÁRIÁS Gergely 3-4 MTK Törökbálint 7 15.14
108. ZSÍROS Péter 3-4 OSE Lions 11 14.82
109. MUCZA Tamás 2-3 Budapesti Honvéd SE 7 14.71
110. GEIGER Bálint 3 Széchenyi Egyetem Gyõr 10 14.6
111. PAPP Bendegúz 1-2 Calle Pubfood Békés 7 14.29
112. SITKU Márton 4 Nyíregyháza 9 13.89
113. ORLICZKI Márton 1 MEAFC 7 13.57
114. LIPPAI Szabolcs 4-5 MEAFC 11 13.55
115. TIMKÓ Norbert 4-5 MEAFC 11 13.46
116. STEIER Bence 2-3 Vasas Akadémia 8 13.25
117. KOZMA Norbert 1 Vasas Akadémia 10 12.4
118. ADEGBITE Denis 5 Tehetséges Fiatalok BP 11 12.36
119. Zrinyi Viktor 4-5 Calle Pubfood Békés 11 12.18
120. Domsitz Marton 5 Széchenyi Egyetem Gyõr 9 11.89
121. NAGY Tamás 1-2 Széchenyi Egyetem Gyõr 9 11.22
122. BÉRES Nándor 3 Vásárhelyi Kosársuli 9 11.11
123. FÜLÖP László Botond 3 Budapesti Honvéd SE 8 10.5
124. KOCSIS Máté 3-4 Nagykõrös 7 10.43
125. GRUDA Gergely 5 Calle Pubfood Békés 11 10.27
126. FETZER Maximilián 1 Knipl Kft. Bonyhádi KSE 8 10
127. HARGITAI Krisztián 5 Budapesti Honvéd SE 6 10
128. KISS Ádám 3-4 OSE Lions 6 9
129. KOVÁCS Sándor 5 Nagykõrös 6 8.83
130. PECHÁR Csaba 1 Knipl Kft. Bonyhádi KSE 7 8.71
131. KOVACS Bálint Benedek 5 Vasas Akadémia 9 7.89
132. VASKÓ György 1 Nyíregyháza 6 7.83
133. FARKAS Gergő 3 Calle Pubfood Békés 10 6.9
134. SZONDI Ákos 5 Nyíregyháza 9 6.33
135. BÁNSZKI Róbert 4 Calle Pubfood Békés 8 6
136. PETRÁS Vajk 3 Nagykõrös 6 5.5


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok