Név:
E-mail:
Női Amatőr NB I. Piros
 Csata DSE  
 DVTK  
2018/02/25 17:00
Női Amatőr NB I. Piros
 Kecskemét  
 Kiss Lenke  
2018/02/25 17:00
Női Amatőr NB I. Piros
 TFSE  
 NyKS  
2018/02/25 18:00
Női Amatőr NB I. Fehér
 ZTE NKK II.  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2018/02/25 17:30
Férfi NB II. Kelet
 BKGDSE  
 Vásárhelyi Kos.  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Kelet
 Szentesi KK  
 Békéscsaba  
2018/02/25 17:30
Férfi NB II. Nyugat
 BKG-VMG DSE  
 MOGAAC  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dunaújváros  
 Kap.  
2018/02/25 17:00
Férfi NB II. Közép A
 Bp. Honvéd U23.  
 BLF KK  
2018/02/25 15:30
Férfi NB II. Közép A
 MAFC BME  
 KKS  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Közép A
 Dunaharaszti  
 Gödi SE  
2018/02/25 17:00
Férfi NB II. Közép A
 BKG DSE  
 Józsefvárosi  
2018/02/25 20:00
Férfi NB II. Közép B
 ELTE-BEAC  
 Tehetséges Fia.  
2018/02/25 14:30
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 SZPA-Cserpes T.  
2018/02/25 15:00
Férfi NB II. Közép B
 Zuglói Sasok  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 18:00
NB I. B Zöld, F U20
 Budaörsi DSE  
 SMAFC  
2018/02/25 18:15
Fiú Junior, Regionális
 Békési SzSK  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 11:00
Fiú Junior, Regionális
 OSE Lions  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/25 17:00
Fiú Junior, Regionális
 Győri KC  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 19:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödöll?i SK  
 JKC  
2018/02/25 93:0
Fiú Kadett, Regionális
 Kanizsa KK  
 Monok SE  
2018/02/25 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödi SE  
 KKS  
2018/02/25 12:00
Fiú Kadett, Regionális
 MAFC/B  
 ELITE Basket T.  
2018/02/25 12:20
Fiú Kadett, Regionális
 Kaszások Akadé.  
 BLF KK  
2018/02/25 13:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Atomerőmű SE  
2018/02/25 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 GYKSE Szekszár.  
 Dombóvári Kosá.  
2018/02/25 15:30
Fiú Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 Újpest-MT  
2018/02/25 18:00
Fiú Serdülő, Regionális
 NYKK-Eötvös/B  
 Egri VSI KOK/B  
2018/02/25 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Soproni Tigris.  
 VUKE - Veszpré.  
2018/02/25 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Sunshine NYIKS.  
 Debreceni KA/C  
2018/02/25 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Győri KC  
 Szombathelyi S.  
2018/02/25 12:00
Leány Kadett, Rájátszás, Felsőház
 Széchenyi KA  
 MTK Budapest  
2018/02/25 17:00
Leány Kadett, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 BEAC -Újbuda K.  
2018/02/25 90:0
Leány Kadett, Regionális
 Kanizsai Vadma.  
 Zalaegerszegi  
2018/02/25 93:0
Leány Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti KA/.  
2018/02/25 10:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK M  
 DVTK-ÉLKSK Z  
2018/02/25 10:30
Leány Kadett, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 Mez?berényi KK.  
2018/02/25 10:30
Leány Kadett, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/25 11:30
Leány Kadett, Regionális
 Nyíregyházi Ko.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/25 12:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Ó  
 DVTK-ÉLKSK T  
2018/02/25 12:15
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 12:30
Leány Kadett, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Kanizsai Vadma.  
2018/02/25 13:30
Leány Kadett, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 DVTK-ÉLKSK Ó  
2018/02/25 14:15
Leány Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Nyíregyházi Ko.  
2018/02/25 14:30
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK M  
 Kecskeméti KA/.  
2018/02/25 14:30
Leány Kadett, Regionális
 Pénzügy?r SE  
 KKS  
2018/02/25 15:00
Leány Kadett, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 Zalaegerszegi  
2018/02/25 15:30
Leány Kadett, Regionális
 Mez?berényi KK.  
 DVTK-ÉLKSK T  
2018/02/25 16:00
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/25 16:30
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Z  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 16:30
Gyermek Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Gödi SE Farkas.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Karcagi SE Oro.  
 Tószegi Vadróz.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 KASI/B  
 PVSK-Panthers/.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Komló Sport  
 Mágusok Egyesü.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Miklósi Kékrók.  
 FTSI Leány  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Nagyk?rösi Sól.  
 Pityke Leány  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Lenti  
 RICSILLA-Egerv.  
2018/02/25 93:0
Gyermek Kupa
 SLÁGER Kazincb.  
 MVSI Vadmacská.  
2018/02/25 93:0
Gyermek Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 KSC Szekszárd  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Tiszai Virágok.  
 Szolnoki Sport.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
 Nyíregyházi Sp.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 DKKA Bikák  
 Pápai KC  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Dunaújvárosi  
 Pusztaszabolcs.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 UNI Győr - Szé.  
 GYKC Oroszláno.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 KLIKK Zsiráfok.  
 Hernádi Kosárl.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Gödi SE Farkas.  
 Ziccer Manók  
2018/02/25 10:20
Gyermek Kupa
 Tószegi Vadróz.  
 Vásárhelyi Mam.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 GYKSE Szekszár.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Pécsi VSK/B  
 KASI/D  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 CEKK  
 Miklósi Kékrók.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Nagyk?rösi Sól.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Ifjú Sólymok  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Egerv.  
 Soproni Darazs.  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 MVSI Vadmacská.  
 Salgótarjáni  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 Pápai KC  
 Siófoki KS  
2018/02/25 11:15
Gyermek Kupa
 Pusztaszabolcs.  
 Velencei Csuká.  
2018/02/25 11:15
Gyermek Kupa
 DKKA Rókák  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 A.S. Baschet S.  
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 OSE Vadmacskák.  
 UNI Győr - Szé.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Bajai MNÁMK Ra.  
 FTSI Fiú 2.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Budapesti Honv.  
 Zsíros Akadémi.  
2018/02/25 11:40
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Mam.  
 Karcagi SE Oro.  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 GYKSE Szekszár.  
 KASI/B  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 FTSI Leány  
 CEKK  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Pityke Leány  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Siófoki KS  
 DKKA Bikák  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Velencei Csuká.  
 Dunaújvárosi  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Tatabányai KC  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Körmendi Törpö.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Soproni Darazs.  
 RICSILLA-Lenti  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Salgótarjáni  
 SLÁGER Kazincb.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Ziccer Manók  
 Budapesti Honv.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 KSC Szekszárd  
 DKKA Rókák  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Tiszai Virágok.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 Nyíregyházi Sp.  
 A.S. Baschet S.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 GYKC Oroszláno.  
 OSE Vadmacskák.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 Győri KC Zsirá.  
 Mez?örsi Hangy.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Ifjú Sólymok  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Soproni Tigris.  
 Sportiskolás T.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Salgó Basket S.  
 MEAFC Kossuth  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 BKGDSE-UP12  
 Csata Garfield  
2018/02/25 14:20
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Zalas.  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 MEAFC Mókusok  
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 Vörösmartys Zs.  
 Salgó Basket S.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 Ziccer Tigrise.  
 BKGDSE-UP12  
2018/02/25 15:40
Gyermek Kupa
 Újpest-MT/B  
 BSC-Páty  
2018/02/25 16:00
Gyermek Kupa
 Kaszások Akadé.  
 PAFC Basket  
2018/02/25 16:30
Gyermek Kupa
 Csata Garfield  
 Ziccer Tigrise.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 Sportiskolás T.  
 RICSILLA-Zalas.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
 MEAFC Mókusok  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 MEAFC Kossuth  
 Vörösmartys Zs.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 KKS-Girls  
 Monori SE  
2018/02/25 17:20
Gyermek Kupa
 BSC-Páty  
 Diósdi Sasok  
2018/02/25 17:20
Gyermek Kupa
 Radobasket-Érd.  
 KKS-Girls  
2018/02/25 18:40
Gyermek Kupa
 Diósdi Sasok  
 Újpest-MT/B  
2018/02/25 18:40
Ranglisták - Férfi NB I. B Piros - 2017/2018

Minimum 10 lejátszott mérkőzés

Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. CANDIDO Fulvio 1 Nagykõrös 10 2.2
2. DOBOS László 5 Nagykõrös 12 2.08
3. SPAGNOLO Thomas Ryan 3-4 OSE Lions 18 0.94
4. FILIPOVIC Stefan 5 Tehetséges Fiatalok BP 17 0.88
5. VARGA Zalán 3-4 Vásárhelyi Kosársuli 17 0.88
6. DEMETER Attila 1-2-3 PVSK-Kronosz 13 0.85
7. CZINGER Zoltán 5 Nyíregyháza 11 0.82
8. PERINGER Balázs 5 Vasas Akadémia 11 0.82
9. Domsitz Marton 5 Széchenyi Egyetem Gyõr 15 0.73
10. MÁCSAI Károly 4 Nagykõrös 18 0.72
11. KŐVÁGÓ-LASKA Márk 5 PVSK-Kronosz 17 0.71
12. BAKI Sándor 2-3 Knipl Kft. Bonyhádi KSE 17 0.71
13. VAS Péter 3-4 Vásárhelyi Kosársuli 19 0.68
14. KOMA Dániel 4 Calle Pubfood Békés 18 0.67
15. ANDRÁSSY Géza 3-4 Vasas Akadémia 14 0.64
16. NAGY Szabolcs 5 MTK Törökbálint 17 0.53
17. GAJIC Nemanja 4-5 Vásárhelyi Kosársuli 17 0.53
18. SZOBI Dániel 1-4 Tehetséges Fiatalok BP 19 0.53
19. NÁRAI Bence 5 Széchenyi Egyetem Gyõr 14 0.5
20. KOVÁCS Balázs 3-4 Knipl Kft. Bonyhádi KSE 17 0.47
21. TÓTH Viktor 2-3 Nagykõrös 17 0.47
22. SZABÓ Tibor 5 MTK Törökbálint 18 0.44
23. VÖLGYI Marcell 4 Vasas Akadémia 14 0.43
24. TÖMÖSVÁRY Máté 4-5 Knipl Kft. Bonyhádi KSE 14 0.43
25. GOMBÁS Gábor 3-4 Széchenyi Egyetem Gyõr 19 0.42
26. MOKÁNSZKI Máté 3-4 Nyíregyháza 19 0.42
27. COOK Ryan 1-2 PE Veszprém 12 0.42
28. HEGEDŰS Gergely 3 PE Veszprém 17 0.41
29. CSABA György 2-3 Széchenyi Egyetem Gyõr 17 0.41
30. KOVÁCS Gábor 1-2 OSE Lions 15 0.4
31. HORVÁTH Ádám 3-4 Széchenyi Egyetem Gyõr 18 0.39
32. STEFÁN Dávid 5 Budapesti Honvéd SE 18 0.39
33. TIMKÓ Norbert 4-5 MEAFC 16 0.38
34. ZSÍROS Péter 3-4 OSE Lions 19 0.37
35. PAVLOVIC Vuk 3 Vásárhelyi Kosársuli 14 0.36
36. BERKICS Bence 3-4 PVSK-Kronosz 17 0.35
37. MADÁR András 1-2 OSE Lions 19 0.32
38. KERKAI Ákos 2-3 Tehetséges Fiatalok BP 19 0.32
39. GÁLL Dominik 2 Széchenyi Egyetem Gyõr 19 0.32
40. NAGY Krisztián 3-4 Nyíregyháza 19 0.32
41. SITKU Márton 4 Nyíregyháza 17 0.29
42. SOMOGYFOKI Szabolcs 4-5 Knipl Kft. Bonyhádi KSE 17 0.29
43. KOVÁCS Soma 1 PE Veszprém 17 0.29
44. GÉBERT Attila 2-3 Knipl Kft. Bonyhádi KSE 14 0.29
45. KOCSIS Máté 3-4 Nagykõrös 14 0.29
46. KOVÁTS Róbert 5 Budapesti Honvéd SE 18 0.28
47. KISS Barnabás 2-3 Vasas Akadémia 18 0.28
48. BEÁK Gábor 3-4 Tehetséges Fiatalok BP 18 0.28
49. BOINITZER Dávid 3-4 MTK Törökbálint 19 0.26
50. KRNJAJSKI Boris 1 PVSK-Kronosz 12 0.25
51. BÉRES Nándor 3 Vásárhelyi Kosársuli 17 0.24
52. MOLNÁR Miklós 2 Nagykõrös 17 0.24
53. KÖRTÉLYESI Gergely 3-4 PE Veszprém 17 0.24
54. PÁVEL Dániel 2 PE Veszprém 17 0.24
55. BIHARI Máté 3-4 MTK Törökbálint 17 0.24
56. HELMECZI András 2 PE Veszprém 13 0.23
57. Zrinyi Viktor 4-5 Calle Pubfood Békés 18 0.22
58. SÖMENEK Martin 4-3 OSE Lions 18 0.22
59. BOROS Márk 2 Vasas Akadémia 18 0.22
60. BÖDÖR Bence 5 OSE Lions 19 0.21
61. GRUDA Gergely 5 Calle Pubfood Békés 19 0.21
62. MÁTÉ Balázs 3 MEAFC 19 0.21
63. RUJÁK Bence 1-2 Széchenyi Egyetem Gyõr 19 0.21
64. KATONA Róbert 2 Vasas Akadémia 15 0.2
65. KOVACS Bálint Benedek 5 Vasas Akadémia 16 0.19
66. PAPP Bendegúz 1-2 Calle Pubfood Békés 11 0.18
67. BARÓCSI Ádám 4-5 Vasas Akadémia 11 0.18
68. FEHÉR Péter 2-3 Nagykõrös 18 0.17
69. SÓLYOM Botond 2-3 Vasas Akadémia 12 0.17
70. ADEBAYO Osiyemi 2-3 Calle Pubfood Békés 18 0.17
71. JAKAB Peter 1-2 MTK Törökbálint 19 0.16
72. NAGY Balázs 3 Calle Pubfood Békés 19 0.16
73. LIPPAI Szabolcs 4-5 MEAFC 19 0.16
74. KERTÉSZ Dániel 1-2 Calle Pubfood Békés 19 0.16
75. KISS Ádám 3-4 OSE Lions 14 0.14
76. LOGÁR Bence 3-4 PE Veszprém 16 0.13
77. ADEGBITE Denis 5 Tehetséges Fiatalok BP 16 0.13
78. MOLNÁR Bence 2 Vásárhelyi Kosársuli 16 0.13
79. HAJDU Márton 3 Calle Pubfood Békés 17 0.12
80. BÉRES Dávid 4-5 MEAFC 17 0.12
81. MUCZA Tamás 2-3 Budapesti Honvéd SE 18 0.11
82. MÁTÉ Márk 2 Budapesti Honvéd SE 18 0.11
83. SOMOGYFOKI Péter 1 Knipl Kft. Bonyhádi KSE 18 0.11
84. ILLÉS Máté 1 OSE Lions 18 0.11
85. PINTÉR Dávid 3 Budapesti Honvéd SE 19 0.11
86. KRSTIC Danijel 1 Calle Pubfood Békés 19 0.11
87. HOMOKI Donat Laszlo 3-4 MEAFC 10 0.1
88. VINCZE Balázs 5 Budapesti Honvéd SE 10 0.1
89. TÓTH Bence 1-2 Budapesti Honvéd SE 11 0.09
90. STOJANOVIC Srdan 3-4 Nyíregyháza 11 0.09
91. BURAI Róbert 2-3 OSE Lions 12 0.08
92. DRAGASEVIC Veljko 2 PVSK-Kronosz 12 0.08
93. MOHAY Péter 3-4 MTK Törökbálint 12 0.08
94. BÁNSZKI Róbert 4 Calle Pubfood Békés 12 0.08
95. BEA Bence 2-3 Budapesti Honvéd SE 13 0.08
96. STEIER Bence 2-3 Vasas Akadémia 15 0.07
97. POPGYÁKUNIK Balázs 2-3-4 PVSK-Kronosz 16 0.06
98. BENKE Krisztián 1-2 PVSK-Kronosz 16 0.06
99. FÜLÖP László Botond 3 Budapesti Honvéd SE 16 0.06
100. PUSZTA Dávid 2-3 Széchenyi Egyetem Gyõr 16 0.06
101. LAKOSA Ákos 1-2 Nagykõrös 16 0.06
102. KOPASZ Márton 2-3 MEAFC 18 0.06
103. BUZÁS Bence 2 Tehetséges Fiatalok BP 18 0.06
104. BÁLINT Erik 3-4 Vásárhelyi Kosársuli 19 0.05
105. CSABÁK Balázs 1-2 Tehetséges Fiatalok BP 19 0.05
106. KISS Kornél 1-2 OSE Lions 19 0.05
107. FETZER Maximilián 1 Knipl Kft. Bonyhádi KSE 14 0
108. PECHÁR Csaba 1 Knipl Kft. Bonyhádi KSE 13 0
109. HORVÁTH Martin 1 Vásárhelyi Kosársuli 15 0
110. SCHÉDA Martin 3 PE Veszprém 16 0
111. SZABÓ Peter 1 Vásárhelyi Kosársuli 19 0
112. JILLING László 1-2 Knipl Kft. Bonyhádi KSE 13 0
113. BUS Iván 1-2 Nyíregyháza 17 0
114. BÍRÓ Levente 1 PVSK-Kronosz 17 0
115. HARGITAI Krisztián 5 Budapesti Honvéd SE 15 0
116. KÓNYA Levente 1 Nagykõrös 18 0
117. RISKÓ Dávid 4-5 PVSK-Kronosz 17 0
118. NAGY Tamás 1-2 Széchenyi Egyetem Gyõr 17 0
119. DOBOS Márk 1 MTK Törökbálint 18 0
120. STEIER Roland 1 Budapesti Honvéd SE 11 0
121. SZONDI Ákos 5 Nyíregyháza 13 0
122. KOVÁCS Sándor 5 Nagykõrös 10 0
123. MÁRIÁS Gergely 3-4 MTK Törökbálint 15 0
124. DREVENKA Dávid 1-2 Budapesti Honvéd SE 12 0
125. TAKÁCS Dániel 1-2 MEAFC 14 0
126. CZURA Attila 2 Nyíregyháza 19 0
127. BOGNÁR Mátyás 1-2 MTK Törökbálint 19 0
128. DRAHOS Gábor 1-2 MEAFC 19 0
129. KOZMA Norbert 1 Vasas Akadémia 16 0
130. OLÁH Zoltán 2-3 Nyíregyháza 19 0
131. SZALAY Ákos 1 Budapesti Honvéd SE 18 0
132. KUN Gergő 1 Vásárhelyi Kosársuli 13 0
133. GOMBOS Ádám Attila 1 Knipl Kft. Bonyhádi KSE 12 0
134. MORAVCSIK Áron 1 Vasas Akadémia 14 0
135. GEIGER Bálint 3 Széchenyi Egyetem Gyõr 13 0
136. ORLICZKI Márton 1 MEAFC 15 0
137. SZÖGI Ádám 1 MEAFC 15 0
138. FARKAS Gergő 3 Calle Pubfood Békés 18 0


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok