MKOSZ
magyar angol
FELIRATKOZÁS A HÍRLEVÉLRE
Férfi
NB I.
A csoport
Női
NB I.
A csoport
Ranglisták - Férfi NB I. B csoport, rájátszás a 17-24. helyért

Férfi NB I. B csoport, rájátszás a 17-24. helyért - minimum 4 lejátszott mérkőzés

Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. GODENA Ferenc 5 Jászberényi KSE 7 9,86
2. SZABÓ Tibor 5 Fehérvár-Kodolányi 4 8,75
3. SZELECZKY István 5 Hegyv.-Diana ELITE 7 7,72
4. RÓZSA Ádám Hegyv.-Diana ELITE 6 7,33
5. CSÁNYI Tamás 5 Közgáz 6 6,83
6. TAKÁCS Dániel 3 DEKE 7 6,71
7. KOVÁCS Imre 4-5 DEKE 6 6,67
8. MAGYAR Zoltán 5 Siókosár UK 7 6,57
9. KOVÁCS Zsolt 4-5 Siókosár UK 8 6,5
10. MOLNÁR László 4-5 MEAFC 7 6,43
11. MILLEI Attila 5 Kanizsa KK DKG EAST 8 6,25
12. LÖVEI László MEAFC 6 6,17
13. VITÁLIS László MEAFC 6 5,17
14. MÁRTON Erik MEAFC 7 5
15. FEKETE Csaba 4 Fehérvár-Kodolányi 4 5
16. MURVAI Dániel 3 Kanizsa KK DKG EAST 8 4,88
17. MOLNÁR Miklós 2 DEKE 6 4,83
18. GÁL László Közgáz 6 4,83
19. VARGA István 3-4 Siókosár UK 6 4,83
20. SZIRA Zsombor Hegyv.-Diana ELITE 6 4,83
21. HIDI Tamás 2-3 Fehérvár-Kodolányi 4 4,5
22. ZSÁMÁR Krisztián 4 Kanizsa KK DKG EAST 7 4,43
23. WITTMANN Krisztián 1 Fehérvár-Kodolányi 4 4,25
24. VÁRSZEGI Zoltán 3 Siókosár UK 8 4
25. BEÁK Gábor 2-3 Hegyv.-Diana ELITE 6 3,83
26. ABBE roland Kanizsa KK DKG EAST 6 3,83
27. NYÍRY Péter 1-2 Hegyv.-Diana ELITE 5 3,8
28. HARAZIN Tamás 4 Jászberényi KSE 5 3,6
29. SURMANN Gábor 2 Közgáz 5 3,6
30. MÉSZÁROS Richárd 2 Jászberényi KSE 7 3,57
31. LACZKA István 1 Hegyv.-Diana ELITE 6 3,33
32. ÁCS Péter 4 Kanizsa KK DKG EAST 7 3,29
33. Vincz Antal 3-4 Fehérvár-Kodolányi 4 3,25
34. RAJKÓ Zsolt 2 Siókosár UK 8 3,25
35. BALOGH Gyula 2-3 Jászberényi KSE 5 3
36. NAGY Róbert 1 Jászberényi KSE 7 3
37. BIHARI Máté 3-4 Közgáz 6 2,83
38. KOZMA Tamás Siókosár UK 5 2,8
39. VARRÓ Levente 3 DEKE 7 2,71
40. RADOVICS Richárd 3 Közgáz 6 2,67
41. SÁGI Péter 1 Kanizsa KK DKG EAST 7 2,43
42. BECK Attila 2 Kanizsa KK DKG EAST 7 2,43
43. ERDEI Ádám 1-2 DEKE 7 2,43
44. KECSKÉS Áron MEAFC 7 2,43
45. Kangyal Gergely 2 Hegyv.-Diana ELITE 6 2,33
46. BARTUS Gergely 1 Közgáz 6 2,33
47. KENYERES Sándor 3 Jászberényi KSE 7 2,29
48. GÓRÁCZ Bence 1-2 DEKE 6 2,17
49. MAROSI Otto 4-5 DEKE 4 2
50. Balogh Zoltán Hegyv.-Diana ELITE 4 2
51. KŐHALMI Balázs 2 Közgáz 6 1,83
52. KÉPLI Attila 2-3 Siókosár UK 4 1,75
53. KUNGLER Sándor 2-3 DEKE 6 1,67
54. SZÁNTÓ Zsolt 3-4 Hegyv.-Diana ELITE 5 1,6
55. CSALA Márton 3 Siókosár UK 5 1,6
56. KOVÁCS Csaba 5 Kanizsa KK DKG EAST 4 1,5
57. BENDE Gábor MEAFC 6 1,17
58. DARGAI Gyula MEAFC 5 1
59. BABÓCSAI Péter 2 Kanizsa KK DKG EAST 7 1
60. BOGNÁR Dániel 5 Közgáz 5 0,8
61. FÁBIÁN Dénes MEAFC 5 0,8
62. BENK András 3 Kanizsa KK DKG EAST 4 0,75
63. SZILÁGYI Gergely Siókosár UK 4 0,75
64. GUDMON András 3-4 Jászberényi KSE 7 0,72
65. KOVÁCS Gábor 3-4 Hegyv.-Diana ELITE 4 0,5
66. KISS Viktor Kanizsa KK DKG EAST 8 0,38
67. POZGÁR Tamás Siókosár UK 5 0,2


Tabella