MKOSZ
magyar angol
FELIRATKOZÁS A HÍRLEVÉLRE
Férfi
NB I.
A csoport
Női
NB I.
A csoport
Ranglisták - Férfi NB I. B csoport, rájátszás a 17-24. helyért

Férfi NB I. B csoport, rájátszás a 17-24. helyért - minimum 4 lejátszott mérkőzés

Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. GODENA Ferenc 5 Jászberényi KSE 7 9.86
2. SZABÓ Tibor 5 Fehérvár-Kodolányi 4 8.75
3. SZELECZKY István 5 Hegyv.-Diana ELITE 7 7.72
4. RÓZSA Ádám Hegyv.-Diana ELITE 6 7.33
5. CSÁNYI Tamás 5 Közgáz 6 6.83
6. TAKÁCS Dániel 3 DEKE 7 6.71
7. KOVÁCS Imre 4-5 DEKE 6 6.67
8. MAGYAR Zoltán 5 Siókosár UK 7 6.57
9. KOVÁCS Zsolt 4-5 Siókosár UK 8 6.5
10. MOLNÁR László 4-5 MEAFC 7 6.43
11. MILLEI Attila 5 Kanizsa KK DKG EAST 8 6.25
12. LÖVEI László MEAFC 6 6.17
13. VITÁLIS László MEAFC 6 5.17
14. MÁRTON Erik MEAFC 7 5
15. FEKETE Csaba 4 Fehérvár-Kodolányi 4 5
16. MURVAI Dániel 3 Kanizsa KK DKG EAST 8 4.88
17. MOLNÁR Miklós 2 DEKE 6 4.83
18. GÁL László Közgáz 6 4.83
19. VARGA István 3-4 Siókosár UK 6 4.83
20. SZIRA Zsombor Hegyv.-Diana ELITE 6 4.83
21. HIDI Tamás 2-3 Fehérvár-Kodolányi 4 4.5
22. ZSÁMÁR Krisztián 4 Kanizsa KK DKG EAST 7 4.43
23. WITTMANN Kriszti�n 1 Fehérvár-Kodolányi 4 4.25
24. VÁRSZEGI Zoltán 3 Siókosár UK 8 4
25. ABBE roland Kanizsa KK DKG EAST 6 3.83
26. BEÁK Gábor 2-3 Hegyv.-Diana ELITE 6 3.83
27. NYÍRY Péter 1-2 Hegyv.-Diana ELITE 5 3.8
28. HARAZIN Tamás 4 Jászberényi KSE 5 3.6
29. SURMANN Gábor 2 Közgáz 5 3.6
30. MÉSZÁROS Richárd 2 Jászberényi KSE 7 3.57
31. LACZKA István 1 Hegyv.-Diana ELITE 6 3.33
32. ÁCS Péter 4 Kanizsa KK DKG EAST 7 3.29
33. RAJKÓ Zsolt 2 Siókosár UK 8 3.25
34. Vincz Antal 3-4 Fehérvár-Kodolányi 4 3.25
35. BALOGH Gyula 2-3 Jászberényi KSE 5 3
36. NAGY Róbert 1 Jászberényi KSE 7 3
37. BIHARI Máté 3-4 Közgáz 6 2.83
38. KOZMA Tamás Siókosár UK 5 2.8
39. VARRÓ Levente 3 DEKE 7 2.71
40. RADOVICS Richárd 3 Közgáz 6 2.67
41. SÁGI Péter 1 Kanizsa KK DKG EAST 7 2.43
42. BECK Attila 2 Kanizsa KK DKG EAST 7 2.43
43. ERDEI Ádám 1-2 DEKE 7 2.43
44. KECSKÉS Áron MEAFC 7 2.43
45. Kangyal Gergely 2 Hegyv.-Diana ELITE 6 2.33
46. BARTUS Gergely 1 Közgáz 6 2.33
47. KENYERES Sándor 3 Jászberényi KSE 7 2.29
48. GÓRÁCZ Bence 1-2 DEKE 6 2.17
49. Balogh Zoltán Hegyv.-Diana ELITE 4 2
50. MAROSI Otto 4-5 DEKE 4 2
51. KŐHALMI Balázs 2 Közgáz 6 1.83
52. KÉPLI Attila 2-3 Siókosár UK 4 1.75
53. KUNGLER Sándor 2-3 DEKE 6 1.67
54. CSALA Márton 3 Siókosár UK 5 1.6
55. SZÁNTÓ Zsolt 3-4 Hegyv.-Diana ELITE 5 1.6
56. KOVÁCS Csaba 5 Kanizsa KK DKG EAST 4 1.5
57. BENDE Gábor MEAFC 6 1.17
58. DARGAI Gyula MEAFC 5 1
59. BABÓCSAI Péter 2 Kanizsa KK DKG EAST 7 1
60. FÁBIÁN Dénes MEAFC 5 0.8
61. BOGNÁR Dániel 5 Közgáz 5 0.8
62. BENK András 3 Kanizsa KK DKG EAST 4 0.75
63. SZILÁGYI Gergely Siókosár UK 4 0.75
64. GUDMON András 3-4 Jászberényi KSE 7 0.72
65. KOVÁCS Gábor 3-4 Hegyv.-Diana ELITE 4 0.5
66. KISS Viktor Kanizsa KK DKG EAST 8 0.38
67. POZGÁR Tamás Siókosár UK 5 0.2


Tabella