Név:
E-mail:
Ranglisták - Férfi NB I. A - 2017/2018

Minimum 10 lejátszott mérkőzés

Védőlepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. ARMWOOD Gerald Isaiah 4-5 DEAC 19 7.74
2. WATKINS Ryan 5 Sopron KC 19 6.84
3. IVOSEV Tomiszlav 4-5 Kaposvári KK 19 6.26
4. HENDLEIN Roland 4-5 Kaposvári KK 20 6.25
5. EILINGSFELD János 4 Atomerõmû SE 18 6.17
6. SZABÓ Zsolt 4 Zalakerámia ZTE KK 20 6.15
7. DAVIS Bennet 4-5 MAFC 16 5.94
8. FORD Quincy G. 3-4 Szolnoki Olaj KK 19 5.63
9. LÓRÁNT Péter 4-5 Alba Fehérvár 15 5.4
10. VÁRADI Benedek 2-3 Falco KC 18 5.39
11. SEJFIC Ismet 5 Jászberény 19 5.37
12. CIRIC Andrija 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 12 5.33
13. LILOV Ivan 2 DEAC 18 5.22
14. BUDIMIR Veljko 3-4 PVSK 19 4.95
15. FERENCZ Csaba 3 Egis Körmend 19 4.9
16. EVANS MONTGOMERY SCOTT 1-2 Kaposvári KK 13 4.85
17. KARAHODZIC Kemal 5 KTE-Duna Aszfalt 19 4.84
18. RADIC Ivica 5 Zalakerámia ZTE KK 19 4.68
19. RAKIC Miljan 1-2 Jászberény 20 4.5
20. BORISOV Milos 3-4 Falco KC 16 4.5
21. VOJVODA Dávid 2-3 Szolnoki Olaj KK 19 4.42
22. LEE DUNN Christopher 1-2 Kaposvári KK 20 4.4
23. WALLACE Devante 2-3 Jászberény 15 4.27
24. NEIGHBOUR William Charles 4-5 MAFC 13 4.23
25. MILOSEVIC Strahinja 3-4 Szolnoki Olaj KK 16 4.19
26. DURHAM Jabril 1 PVSK 19 4.16
27. FARKAS Attila 4-5 DEAC 14 4.14
28. KELLER Ákos 4-5 Alba Fehérvár 19 4.11
29. DAVIS-SMITH Steven Lee 4 Egis Körmend 16 4.06
30. SULOVIC Nenad 5 Naturtex-SZTE-Szedeák 17 4
31. THOMPSON James Bernard 2 KTE-Duna Aszfalt 19 4
32. DRAMICANIN Rastko 5 KTE-Duna Aszfalt 19 3.95
33. HORTON Christopher 4-5 Alba Fehérvár 15 3.93
34. GUINN Richard Thomas 4-5 Atomerõmû SE 12 3.92
35. JONES Jahmal 1-2 DEAC 18 3.89
36. EL-AMIN Moukhament 2-3 Sopron KC 12 3.83
37. BOLTIC Marko 1 Naturtex-SZTE-Szedeák 17 3.82
38. HOT Amin 1 MAFC 19 3.79
39. PERRY Kendrick 1 Szolnoki Olaj KK 17 3.77
40. CVETKOVIC Dusan 5 MAFC 20 3.75
41. DERASIMOVIC Marko 2-3 KTE-Duna Aszfalt 19 3.74
42. SARLIJA Marino 5 PVSK 19 3.74
43. GOVENS Darrin 1-2 Falco KC 19 3.68
44. BARNIES Troy 3-4 Atomerõmû SE 18 3.67
45. PERL Zoltán 3 Falco KC 18 3.61
46. KINNEY James 1 Zalakerámia ZTE KK 12 3.5
47. FORTUNE Joshua Demetri 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 16 3.44
48. BENKE Szilárd 3 Zalakerámia ZTE KK 20 3.4
49. HARRIS Alandise 3-4 Alba Fehérvár 18 3.17
50. LUCIC Uros 4 Jászberény 20 3.15
51. SIMPSON Trevis 2-3 Alba Fehérvár 15 3.13
52. WRIGHT Marquis Jurrel 1 Egis Körmend 12 3.08
53. SPICA Marko 5 Kaposvári KK 19 3.05
54. FANNING Eric Devin 2 Egis Körmend 17 3
55. SUPOLA Zoltán 2-3 PVSK 19 2.95
56. TUOYO Justin Adetola 5 Egis Körmend 17 2.94
57. ANDRIC Luksa 5 Szolnoki Olaj KK 18 2.78
58. VAUGHN Deonta Thomas 1 Zalakerámia ZTE KK 20 2.75
59. KOVÁCS Ádám 3 Naturtex-SZTE-Szedeák 19 2.74
60. PHILLIP Tarik Tobias 2 Szolnoki Olaj KK 17 2.59
61. BOGNÁR Kristóf 4 DEAC 13 2.54
62. TÓTH Norbert 4 Falco KC 19 2.53
63. SIMON Kristóf 1-2 PVSK 19 2.53
64. CSORVÁSI Milán 5 Egis Körmend 19 2.53
65. NELSON Remon Migguel 1 Jászberény 14 2.5
66. OGUNYEMI Javion 5 Atomerõmû SE 18 2.5
67. PONGÓ Máté 1 KTE-Duna Aszfalt 19 2.47
68. HOLLINS Andre Deon 1 Egis Körmend 19 2.42
69. HINDS Jabarie 1 Atomerõmû SE 18 2.28
70. MISEK Levente 3 MAFC 17 2.24
71. MOHÁCSI Máté 3-4 Zalakerámia ZTE KK 20 2.2
72. ZIGERANOVIC Ivan 5 Falco KC 19 2.16
73. DUVNJAK Uros 1-2 Sopron KC 19 2.16
74. NORFLEET Julian Vincent 1-2 Falco KC 17 2.12
75. ALLEN Seth 1-2 Atomerõmû SE 17 2.12
76. HORVÁTH Ákos 3 Zalakerámia ZTE KK 20 2.1
77. KERPEL-FRONIUS Balázs 3 Jászberény 20 2.1
78. MÉSZÁROS Máté 3 Sopron KC 19 2.05
79. MEDVE Máté 2 Atomerõmû SE 18 2
80. VELKEY János 1-2 DEAC 20 2
81. RUJÁK András 1-2 Atomerõmû SE 18 2
82. HILL Kasey 1 Alba Fehérvár 18 1.94
83. HARAZIN Tamás 4-5 PVSK 16 1.94
84. PUSTAHVAR Aliaksandr 3-4 Falco KC 19 1.9
85. BÍRÓ Olivér 1 PVSK 17 1.88
86. TÓTH Péter 1-2 Kaposvári KK 12 1.83
87. MOHAMMED Alhaji 1-2 Alba Fehérvár 10 1.8
88. TÓTH Ádám 5 Szolnoki Olaj KK 19 1.79
89. FILIPOVITY Márkó 3 Alba Fehérvár 19 1.74
90. WITTMANN Krisztián 1 KTE-Duna Aszfalt 19 1.74
91. JEFFERS Maurice 5 Zalakerámia ZTE KK 13 1.69
92. DÉNES Gábor 3-4 Sopron KC 15 1.67
93. DUKIC Nebojsa 4-5 PVSK 19 1.63
94. LAKITS András 3 MAFC 15 1.6
95. POLYÁK László 1 Szolnoki Olaj KK 16 1.56
96. FODOR Márton 1 MAFC 20 1.55
97. CSEH György 5 Jászberény 19 1.53
98. KELLER Iván 2 Alba Fehérvár 19 1.53
99. ANTÓNI Csanád 2-3 PVSK 15 1.47
100. DEMETER Attila 1-2-3 PVSK 18 1.44
101. BAKI Gergely 2-3 Kaposvári KK 14 1.43
102. MOLNÁR Márton 5 KTE-Duna Aszfalt 19 1.32
103. WIRTH Ádám 1-2 Naturtex-SZTE-Szedeák 18 1.28
104. VÁGVÖLGYI Ákos 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 18 1.28
105. TAKÁCS Norbert 3-4 Sopron KC 19 1.26
106. KOVÁCS Péter 2 Szolnoki Olaj KK 19 1.16
107. KOVÁCS Ákos 1-2 Alba Fehérvár 17 1.12
108. HALÁSZ Ákos 1 Egis Körmend 19 1.11
109. RÉVÉSZ Ádám 4-5 Naturtex-SZTE-Szedeák 15 1.07
110. NÉMETH Ákos 1-2 Egis Körmend 16 1.06
111. HORTI Bálint 5 Egis Körmend 17 1.06
112. MOLNÁR András 2 DEAC 19 1.05
113. KIS Raul 2-3 Zalakerámia ZTE KK 15 1
114. GARAMVÖLGYI Ákos 4 Atomerõmû SE 15 0.93
115. KÓSA Tamás 3 DEAC 13 0.92
116. HOCK Gergő 1-2 Kaposvári KK 13 0.77
117. GULYÁS Milán 2-3 Atomerõmû SE 13 0.69
118. LAJSZ Gergely 5 DEAC 10 0.6
119. BÁN Tibor 2 Egis Körmend 11 0.55
120. MOLNÁR Marcel 1 Jászberény 13 0.54
121. HORVÁTH Kristóf 2-3 KTE-Duna Aszfalt 14 0.43
122. BAGÓ Martin 5 Sopron KC 11 0.27


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok