Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 KTE  
 Szeged  
2017/10/20 18:00
Férfi NB I. A
 Sopron  
 Kaposvár  
2017/10/20 18:45
Férfi NB I. B Piros
 NYKK  
 MTK  
2017/10/20 16:30
Férfi NB I. B Piros
 Veszprém  
 Vásárhely  
2017/10/20 17:00
Férfi NB I. B Piros
 Oroszlány  
 Nagykőrös  
2017/10/20 19:00
Férfi NB I. B Piros
 Bonyhád  
 Tehetséges Fia.  
2017/10/20 19:30
Férfi NB I. B Zöld
 SMAFC  
 Alba Fehérvár  
2017/10/20 17:30
Férfi NB I. B Zöld
 Beszterce KK  
 Budafok  
2017/10/20 19:00
Amatőr Női NB Piros
 NyKS  
 ELTE Fortis  
2017/10/20 18:00
Amatőr Női NB Piros
 TFSE  
 DEAC  
2017/10/20 18:45
Férfi NB II. Kelet
 NYIKSE  
 Mezőberényi KK.  
2017/10/20 19:00
Férfi NB II. Kelet
 Vásárhelyi Kos.  
 Szolnoki Olaj  
2017/10/20 20:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dunaújváros  
 MOGAAC  
2017/10/20 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 Kap.  
 Dombóvár  
2017/10/20 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 PTE-PEAC  
 SZOESE  
2017/10/20 20:00
Férfi NB II. Közép A
 FSzSE  
 BLF KK  
2017/10/20 20:20
Férfi NB II. Közép B
 SZPA-Cserpes T.  
 BKG-Veresegyhá.  
2017/10/20 19:40
NB I. A, Fiú U20
 KTE  
 Szeged  
2017/10/20 14:30
NB I. A, Fiú U20
 Sopron  
 Kaposvár  
2017/10/20 16:00
NB I. B Piros, F U20
 Oroszlány  
 Nagykőrös  
2017/10/20 16:30
NB I. B Piros, F U20
 Bonyhád  
 Tehetséges Fia.  
2017/10/20 17:30
NB I. B Piros, F U20
 Veszprém  
 Vásárhely  
2017/10/20 19:00
NB I. B Piros, F U20
 NYKK  
 MTK  
2017/10/20 19:00
NB I. B Zöld, F U20
 Beszterce KK  
 Budafok  
2017/10/20 16:30
Fiú Junior, Nyugat
 Körmendi Törpö.  
 Budaörsi DSE/A.  
2017/10/20 20:00
Fiú Junior, Regionális
 SZEDEÁK/B  
 Félegyházi TSI.  
2017/10/20 18:15
Fiú Kadett, Kelet
 Debreceni KA/A  
 Kiss Lenke KS  
2017/10/20 16:30
Fiú Kadett, Regionális
 Budaörsi DSE  
 MAFC/B  
2017/10/20 19:00
Leány Junior
 Zalaegerszegi  
 Szombathelyi S.  
2017/10/20 15:00
Leány Junior
 Szolnoki MÁV S.  
 KSC Szekszárd  
2017/10/20 15:30
Leány Junior
 BEAC-Újbuda KA.  
 Kiss Lenke KS  
2017/10/20 17:10
Leány Junior
 Bajai NKK  
 Dávid Kornél  
2017/10/20 18:00
Leány Kadett, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 Kecskeméti KA/.  
2017/10/20 15:00
Leány Kadett, Regionális
 Szeged KE  
 Mez?berényi KK.  
2017/10/20 15:00
Leány Kadett, Regionális
 BEAC -Újbuda K.  
 Kiss Lenke KS  
2017/10/20 15:30
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Mez?berényi KK.  
2017/10/20 17:00
Leány Kadett, Regionális
 Szeged KE  
 Félegyházi TSI.  
2017/10/20 17:00
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Ti.  
 SZEDEÁK Karoli.  
2017/10/20 14:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Ezüstr.  
 SZEDEÁK Dózsa  
2017/10/20 15:45
Ranglisták - Férfi NB I. A - 2017/2018

Minimum 2 lejátszott mérkőzés

Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. TUOYO Justin Adetola 5 Egis Körmend 2 4.5
2. EILINGSFELD János 4 Atomerõmû SE 4 4.25
3. SEJFIC Ismet 5 Jászberény 3 4
4. HENDLEIN Roland 4-5 Kaposvári KK 3 4
5. Thompson James Bernard 2 KTE-Duna Aszfalt 3 3.67
6. OGUNYEMI Javion 5 Atomerõmû SE 4 3.5
7. WATKINS Ryan 5 Sopron KC 3 3.33
8. ARMWOOD Gerald Isaiah 4-5 DEAC 3 3
9. KELLER Akos 4-5 Alba Fehérvár 3 3
10. MACON Elijah 5 Alba Fehérvár 2 3
11. Milosevic Strahinja 3-4 Szolnoki Olaj KK 2 3
12. JUHOS Levente 4 Naturtex-SZTE-Szedeák 4 2.75
13. RADIC Ivica 5 Zalakerámia ZTE KK 4 2.75
14. IVOSEV Tomiszlav 4-5 Kaposvári KK 3 2.67
15. DRAMICANIN RASTKO 4-5 KTE-Duna Aszfalt 3 2.67
16. SULOVIC Nenad 5 Naturtex-SZTE-Szedeák 3 2.67
17. JEFFERS II. Maurice 5 Zalakerámia ZTE KK 4 2.5
18. Toth Adam 5 Szolnoki Olaj KK 2 2.5
19. BROWN Robert Stephen 2-3 Jászberény 2 2.5
20. KOCH Sebastian 3 Egis Körmend 2 2
21. Lucic Uros 4 Jászberény 3 2
22. FORD Quincy G. 3-4 Szolnoki Olaj KK 2 2
23. Andric Luksa 5 Szolnoki Olaj KK 2 2
24. BORISOV Milos 3-4 Falco KC 3 2
25. CSORVÁSI Milán 5 Egis Körmend 3 2
26. KARAHODZIC Kemal 5 KTE-Duna Aszfalt 3 2
27. MOHÁCSI Máté 3-4 Zalakerámia ZTE KK 4 1.75
28. KOVÁCS Ádám 3 Naturtex-SZTE-Szedeák 4 1.75
29. TÓTH Norbert 4 Falco KC 3 1.67
30. MARKOVIC Luka 2 Alba Fehérvár 3 1.67
31. MOLNÁR András 2 DEAC 3 1.67
32. KOVÁCS Péter 2 Szolnoki Olaj KK 2 1.5
33. DAVIS Bennet 4-5 MAFC 4 1.5
34. LAKITS András 3 MAFC 4 1.5
35. PHILLIP Tarik Tobias 2 Szolnoki Olaj KK 2 1.5
36. DURHAM Jabril 1 PVSK 4 1.25
37. NEIGHBOUR William Charles 4-5 MAFC 4 1.25
38. HORTI Bálint 5 Egis Körmend 3 1
39. BUDIMIR Veljko 3-4 PVSK 4 1
40. GOVENS Darrin 1-2 Falco KC 3 1
41. KERPEL-FRONIUS Balázs 3 Jászberény 3 1
42. FENNER JR. Derrick 2 Alba Fehérvár 2 1
43. Cvetkovic Dusan 5 MAFC 4 1
44. PUSTAHVAR Aliaksandr 3-4 Falco KC 3 1
45. SZABÓ Zsolt 4 Zalakerámia ZTE KK 4 1
46. Filipovity Marko 3 Alba Fehérvár 3 1
47. Hill Kasey 1 Alba Fehérvár 3 1
48. GREENE Joshua Cristof 1-2 Sopron KC 3 1
49. SPICA Marko 5 Kaposvári KK 3 1
50. BENKE Szilárd 3 Zalakerámia ZTE KK 4 1
51. NORFLEET Julian Vincent 1-2 Falco KC 3 1
52. CSEH György 5 Jászberény 3 1
53. OMENAKA Godwin Ekene 4-5 DEAC 2 1
54. ZIGERANOVIC Ivan 5 Falco KC 3 1
55. SIMON Kristóf 1-2 PVSK 4 1
56. AUTREY Lamb 1-2 Sopron KC 3 1
57. ALLEN Seth 1-2 Atomerõmû SE 4 0.75
58. BOLTIC Marko 1 Naturtex-SZTE-Szedeák 4 0.75
59. PONGÓ Máté 1 KTE-Duna Aszfalt 3 0.67
60. WRIGHT Marquis Jurrel 1 Egis Körmend 3 0.67
61. DUVNJAK Uros 1-2 Sopron KC 3 0.67
62. DESHIELDS Keron Melique 1 Jászberény 3 0.67
63. FORTUNE Joshua Demetri 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 3 0.67
64. KOVACS Akos 1-2 Alba Fehérvár 3 0.67
65. PERL Zoltán 3 Falco KC 3 0.67
66. MÉSZÁROS Máté 3 Sopron KC 3 0.67
67. FERENCZ Csaba 3 Egis Körmend 3 0.67
68. ZAGORAC Sasa 4 Sopron KC 3 0.67
69. EVANS Montgomery 1-2 Kaposvári KK 3 0.67
70. DERASIMOVIC Marko 2-3 KTE-Duna Aszfalt 3 0.67
71. VARGA Máté 2 Alba Fehérvár 2 0.5
72. PERRY Kendrick 1 Szolnoki Olaj KK 2 0.5
73. VÁRADI Benedek 2-3 Falco KC 2 0.5
74. FARKAS Attila 4-5 DEAC 2 0.5
75. Jones Jahmal 1-2 DEAC 4 0.5
76. KOVÁCS Bence 1-2 Falco KC 2 0.5
77. DEBRECENI Dániel 4-5 MAFC 2 0.5
78. Sarlija Marino 5 PVSK 4 0.5
79. OPRE Roland 2 DEAC 2 0.5
80. SIMMONS Rayshawn 1 Zalakerámia ZTE KK 2 0.5
81. KUCSORA Csaba 1-2 Falco KC 2 0.5
82. POLYÁK László 1 Szolnoki Olaj KK 2 0.5
83. FANNING Eric Devin 2 Egis Körmend 3 0.33
84. KELLER Iván 2 Alba Fehérvár 3 0.33
85. HALASZ Akos 1 Egis Körmend 3 0.33
86. MOLNÁR Márton 5 KTE-Duna Aszfalt 3 0.33
87. GARAMVÖLGYI Ákos 4 Atomerõmû SE 3 0.33
88. LAJSZ Gergely 5 DEAC 3 0.33
89. HOLLINS Andre Deon 1 Egis Körmend 3 0.33
90. TÓTH Gergely 4-5 Sopron KC 3 0.33
91. CIRIC Andrija 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 3 0.33
92. VÁGVÖLGYI Ákos 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 4 0.25
93. LILOV Ivan 2 DEAC 4 0.25
94. BARNIES Troy 3-4 Atomerõmû SE 4 0.25
95. Hot Amin 2 MAFC 4 0.25
96. SUPOLA Zoltán 2-3 PVSK 4 0.25
97. MEDVE Máté 2 Atomerõmû SE 4 0.25
98. HORVÁTH Ákos 3 Zalakerámia ZTE KK 4 0.25
99. HINDS Jabarie 1 Atomerõmû SE 4 0
100. ANTÓNI Csanád 2-3 PVSK 4 0
101. VELKEY János 1-2 DEAC 4 0
102. PONGÓ Martin 2 KTE-Duna Aszfalt 3 0
103. RUJÁK András 1-2 Atomerõmû SE 4 0
104. GULYÁS Milán 2-3 Atomerõmû SE 2 0
105. DEMETER Attila 1-2-3 PVSK 4 0
106. FAZEKAS Csaba 1-2 DEAC 2 0
107. KÓSA Tamás 3 DEAC 4 0
108. GREBENÁR Péter 5 Kaposvári KK 2 0
109. WITTMANN Krisztián 1 KTE-Duna Aszfalt 3 0
110. Harris Alandise 3-4 Alba Fehérvár 3 0
111. WIRTH Ádám 1-2 Naturtex-SZTE-Szedeák 4 0
112. FODOR Márton 1 MAFC 4 0
113. BAN Tibor 2 Egis Körmend 2 0
114. LEE DUNN Christopher 1-2 Kaposvári KK 3 0
115. Rakic Miljan 1-2 Jászberény 3 0
116. HARAZIN Tamás 4-5 PVSK 4 0
117. Dukity Nebojsa 4-5 PVSK 4 0
118. PAPP Péter 1-2 Kaposvári KK 3 0
119. HOCK Gergő 1-2 Kaposvári KK 3 0
120. DÉNES Gábor 3-4 Sopron KC 3 0
121. SZANYI Róbert 1-2 MAFC 4 0
122. RÉVÉSZ Ádám 4-5 Naturtex-SZTE-Szedeák 2 0
123. TAKÁCS Norbert 3-4 Sopron KC 3 0
124. PAJOR Dávid 1-2 Atomerõmû SE 2 0
125. TÓTH Bence Miklós 1 DEAC 2 0
126. NEMETH Akos 1-2 Egis Körmend 3 0
127. BÍRÓ Olivér 1 PVSK 3 0
128. MISEK Levente 3 MAFC 3 0
129. VOJVODA Dávid 2-3 Szolnoki Olaj KK 2 0
130. KOZÁK Márton 1-2 DEAC 2 0
131. KIS Raul 2-3 Zalakerámia ZTE KK 3 0
132. VAUGHN Deonta Thomas 1 Zalakerámia ZTE KK 4 0
133. HÓDI Patrik 3 Falco KC 2 0
134. DANCSECS András 1 Falco KC 2 0


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok