Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Zöld
 Sopron KC-Spor.  
 Falco KC U23  
2017/10/18 19:30
Férfi NB II. Kelet
 DEAC  
 Békéscsaba  
2017/10/18 19:30
Férfi NB II. Közép B
 Budafok  
 Zuglói Sasok  
2017/10/18 19:15
Leány egyetemi Kelet
 Miskolci Egyet.  
 Debreceni Egye.  
2017/10/18 19:15
Fiú Junior, Kelet
 Nyíregyházi Sp.  
 Szolnoki Sport.  
2017/10/18 17:30
Fiú Junior, Nyugat
 Kosárlabda Aka.  
 Soproni Sporti.  
2017/10/18 18:30
Fiú Junior, Regionális
 Szerencs VSE  
 Tiszaújvárosi  
2017/10/18 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Dombóvári Kosá.  
 PVSK-Panthers  
2017/10/18 16:30
Fiú Junior, Regionális
 Nyíregyházi Sp.  
 MEAFC/A  
2017/10/18 17:00
Fiú Kadett, Nyugat
 AKMÉ Körmendi  
 Szombathelyi S.  
2017/10/18 15:30
Fiú Kadett, Nyugat
 Soproni Sporti.  
 Budapesti Honv.  
2017/10/18 17:30
Fiú Kadett, Regionális
 OSE Lions/A  
 Soproni Tigris.  
2017/10/18 18:30
Leány Junior
 Vasas Akadémia.  
 Kecskeméti KC  
2017/10/18 18:00
Ranglisták - Férfi NB I. A - 2017/2018

Minimum 2 lejátszott mérkőzés

Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. DESHIELDS Keron Melique 1 Jászberény 3 40
2. LEE DUNN Christopher 1-2 Kaposvári KK 3 39.33
3. CIRIC Andrija 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 3 37
4. Hot Amin 2 MAFC 4 37
5. HENDLEIN Roland 4-5 Kaposvári KK 3 36.67
6. Lucic Uros 4 Jászberény 3 36
7. Jones Jahmal 1-2 DEAC 4 34.75
8. ZAGORAC Sasa 4 Sopron KC 3 34.67
9. EVANS Montgomery 1-2 Kaposvári KK 3 34.67
10. DERASIMOVIC Marko 2-3 KTE-Duna Aszfalt 3 34.33
11. BOLTIC Marko 1 Naturtex-SZTE-Szedeák 4 34.25
12. Rakic Miljan 1-2 Jászberény 3 34
13. JUHOS Levente 4 Naturtex-SZTE-Szedeák 4 33.75
14. SEJFIC Ismet 5 Jászberény 3 33.67
15. ARMWOOD Gerald Isaiah 4-5 DEAC 3 33.67
16. Thompson James Bernard 2 KTE-Duna Aszfalt 3 33.33
17. MISEK Levente 3 MAFC 3 33.33
18. DUVNJAK Uros 1-2 Sopron KC 3 33
19. LILOV Ivan 2 DEAC 4 33
20. DAVIS Bennet 4-5 MAFC 4 33
21. SIMMONS Rayshawn 1 Zalakerámia ZTE KK 2 33
22. MOLNÁR András 2 DEAC 3 32.67
23. SPICA Marko 5 Kaposvári KK 3 32
24. EILINGSFELD János 4 Atomerõmû SE 4 32
25. GOVENS Darrin 1-2 Falco KC 3 32
26. VÁRADI Benedek 2-3 Falco KC 2 32
27. DURHAM Jabril 1 PVSK 4 31.25
28. SULOVIC Nenad 5 Naturtex-SZTE-Szedeák 3 31
29. HORVÁTH Ákos 3 Zalakerámia ZTE KK 4 30.75
30. HINDS Jabarie 1 Atomerõmû SE 4 30.75
31. VAUGHN Deonta Thomas 1 Zalakerámia ZTE KK 4 30.5
32. PONGÓ Máté 1 KTE-Duna Aszfalt 3 30
33. FORTUNE Joshua Demetri 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 3 30
34. DRAMICANIN RASTKO 4-5 KTE-Duna Aszfalt 3 29.67
35. WRIGHT Marquis Jurrel 1 Egis Körmend 3 29.67
36. IVOSEV Tomiszlav 4-5 Kaposvári KK 3 29.33
37. BENKE Szilárd 3 Zalakerámia ZTE KK 4 29.25
38. BARNIES Troy 3-4 Atomerõmû SE 4 29
39. BORISOV Milos 3-4 Falco KC 3 28.67
40. PERL Zoltán 3 Falco KC 3 28.33
41. FANNING Eric Devin 2 Egis Körmend 3 28.33
42. BROWN Robert Stephen 2-3 Jászberény 2 28
43. Hill Kasey 1 Alba Fehérvár 3 28
44. ALLEN Seth 1-2 Atomerõmû SE 4 27.5
45. WATKINS Ryan 5 Sopron KC 3 27.33
46. AUTREY Lamb 1-2 Sopron KC 3 27
47. TUOYO Justin Adetola 5 Egis Körmend 2 27
48. KELLER Akos 4-5 Alba Fehérvár 3 27
49. SUPOLA Zoltán 2-3 PVSK 4 26.5
50. KARAHODZIC Kemal 5 KTE-Duna Aszfalt 3 26.33
51. Harris Alandise 3-4 Alba Fehérvár 3 26.33
52. FODOR Márton 1 MAFC 4 26.25
53. OGUNYEMI Javion 5 Atomerõmû SE 4 26
54. BUDIMIR Veljko 3-4 PVSK 4 25.75
55. MARKOVIC Luka 2 Alba Fehérvár 3 25.67
56. VOJVODA Dávid 2-3 Szolnoki Olaj KK 2 25.5
57. PERRY Kendrick 1 Szolnoki Olaj KK 2 25.5
58. SIMON Kristóf 1-2 PVSK 4 25
59. SZABÓ Zsolt 4 Zalakerámia ZTE KK 4 25
60. MOHÁCSI Máté 3-4 Zalakerámia ZTE KK 4 24.75
61. LAKITS András 3 MAFC 4 24.25
62. HOLLINS Andre Deon 1 Egis Körmend 3 24
63. PHILLIP Tarik Tobias 2 Szolnoki Olaj KK 2 23.5
64. FENNER JR. Derrick 2 Alba Fehérvár 2 23.5
65. MEDVE Máté 2 Atomerõmû SE 4 23.5
66. FERENCZ Csaba 3 Egis Körmend 3 23.33
67. RUJÁK András 1-2 Atomerõmû SE 4 23.25
68. ANTÓNI Csanád 2-3 PVSK 4 23.25
69. KELLER Iván 2 Alba Fehérvár 3 23
70. TÓTH Norbert 4 Falco KC 3 23
71. FORD Quincy G. 3-4 Szolnoki Olaj KK 2 23
72. CSORVÁSI Milán 5 Egis Körmend 3 22.67
73. WITTMANN Krisztián 1 KTE-Duna Aszfalt 3 22.67
74. Filipovity Marko 3 Alba Fehérvár 3 22.67
75. KOVÁCS Ádám 3 Naturtex-SZTE-Szedeák 4 22.5
76. Dukity Nebojsa 4-5 PVSK 4 22.25
77. NEIGHBOUR William Charles 4-5 MAFC 4 22.25
78. Milosevic Strahinja 3-4 Szolnoki Olaj KK 2 22
79. FARKAS Attila 4-5 DEAC 2 22
80. GREENE Joshua Cristof 1-2 Sopron KC 3 21.67
81. KOCH Sebastian 3 Egis Körmend 2 21.5
82. Cvetkovic Dusan 5 MAFC 4 21.5
83. Toth Adam 5 Szolnoki Olaj KK 2 21.5
84. NORFLEET Julian Vincent 1-2 Falco KC 3 21.33
85. KERPEL-FRONIUS Balázs 3 Jászberény 3 21.33
86. VELKEY János 1-2 DEAC 4 21.25
87. TAKÁCS Norbert 3-4 Sopron KC 3 20.33
88. DÉNES Gábor 3-4 Sopron KC 3 20
89. POLYÁK László 1 Szolnoki Olaj KK 2 20
90. KOVACS Akos 1-2 Alba Fehérvár 3 20
91. PAPP Péter 1-2 Kaposvári KK 3 20
92. Sarlija Marino 5 PVSK 4 19.75
93. Andric Luksa 5 Szolnoki Olaj KK 2 19
94. JEFFERS II. Maurice 5 Zalakerámia ZTE KK 4 18.75
95. RÉVÉSZ Ádám 4-5 Naturtex-SZTE-Szedeák 2 18
96. KÓSA Tamás 3 DEAC 4 15.75
97. RADIC Ivica 5 Zalakerámia ZTE KK 4 15.75
98. WIRTH Ádám 1-2 Naturtex-SZTE-Szedeák 4 15.5
99. OMENAKA Godwin Ekene 4-5 DEAC 2 14.5
100. PONGÓ Martin 2 KTE-Duna Aszfalt 3 14
101. MACON Elijah 5 Alba Fehérvár 2 14
102. PUSTAHVAR Aliaksandr 3-4 Falco KC 3 13.67
103. ZIGERANOVIC Ivan 5 Falco KC 3 13
104. KOVÁCS Péter 2 Szolnoki Olaj KK 2 13
105. HARAZIN Tamás 4-5 PVSK 4 11
106. CSEH György 5 Jászberény 3 10.67
107. LAJSZ Gergely 5 DEAC 3 10.33
108. NEMETH Akos 1-2 Egis Körmend 3 10
109. KIS Raul 2-3 Zalakerámia ZTE KK 3 9.67
110. DEMETER Attila 1-2-3 PVSK 4 9.25
111. MÉSZÁROS Máté 3 Sopron KC 3 9
112. KUCSORA Csaba 1-2 Falco KC 2 9
113. MOLNÁR Márton 5 KTE-Duna Aszfalt 3 9
114. HÓDI Patrik 3 Falco KC 2 8.5
115. BAN Tibor 2 Egis Körmend 2 8
116. BÍRÓ Olivér 1 PVSK 3 7.33
117. SZANYI Róbert 1-2 MAFC 4 7.25
118. DEBRECENI Dániel 4-5 MAFC 2 7
119. HALASZ Akos 1 Egis Körmend 3 6.67
120. KOVÁCS Bence 1-2 Falco KC 2 6.5
121. TÓTH Gergely 4-5 Sopron KC 3 6.33
122. HORTI Bálint 5 Egis Körmend 3 6
123. GARAMVÖLGYI Ákos 4 Atomerõmû SE 3 5.67
124. GULYÁS Milán 2-3 Atomerõmû SE 2 5
125. FAZEKAS Csaba 1-2 DEAC 2 5
126. VÁGVÖLGYI Ákos 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 4 4.75
127. HOCK Gergő 1-2 Kaposvári KK 3 4.67
128. DANCSECS András 1 Falco KC 2 4
129. TÓTH Bence Miklós 1 DEAC 2 3.5
130. KOZÁK Márton 1-2 DEAC 2 2.5
131. VARGA Máté 2 Alba Fehérvár 2 2.5
132. OPRE Roland 2 DEAC 2 2
133. PAJOR Dávid 1-2 Atomerõmû SE 2 1.5
134. GREBENÁR Péter 5 Kaposvári KK 2 1.5


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok