Név:
E-mail:
Ranglisták - Férfi NB I. A - 2014/2015

Minimum 12 lejátszott mérkőzés

Védőlepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. HUNTER Neiko Ferrone 4-5 MAFC 23 6.57
2. Raivio Nikolas Thomas 1-2 Kaposvári KK 24 6.46
3. RICHARDS Ryan 5 Egis Körmend 21 6.38
4. BORISOV Milos 3-4 Sopron KC 24 5.96
5. Balaban Darko 5 Naturtex-SZTE-Szedeák 23 5.91
6. DRAMICANIN RASTKO 4-5 Jászberény 23 5.83
7. TOUTZIARAKIS Stavros 5 MAFC 17 5.82
8. POSCIC Matija 5 Sopron KC 18 5.72
9. KOLARIC Marko 4-5 Marso NYKK 14 5.57
10. MICHAEL JONES JARROD 4-5 Atomerõmû SE 22 5.5
11. HUJDUROVIC Nermin 3-4 Marso NYKK 20 5.35
12. CIRIC Andrija 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 24 5.13
13. HENDLEIN Roland 4-5 Kaposvári KK 24 4.67
14. NELSON Anthony 1 PVSK 24 4.13
15. CSEH György 5 Jászberény 24 4.13
16. MAJSTOROVIC Milan 4 Falco KC 16 4.13
17. Barovic Filip 5 KTE-Duna Aszfalt 24 4.13
18. SZABÓ Zsolt 4 Atomerõmû SE 15 4
19. WARE Dustin 1 Jászberény 16 3.94
20. TÓTH Péter 1-2 TLI-Alba Fehérvár 24 3.88
21. DERASIMOVIC Marko 2-3 KTE-Duna Aszfalt 21 3.81
22. BUDIMIR Veljko 3-4 PVSK 24 3.79
23. JEREMINOV Branko 1 Naturtex-SZTE-Szedeák 23 3.7
24. BÍRÓ Olivér 1 PVSK 23 3.61
25. Martinic Goran 1 Falco KC 23 3.61
26. Dugat Henry 1-2 Atomerõmû SE 24 3.58
27. SPICA Marko 5 Kaposvári KK 20 3.55
28. DOYNE Jara Rubin 1-2 Falco KC 14 3.5
29. KROMAH Lasan 2-3 TLI-Alba Fehérvár 23 3.48
30. EILINGSFELD János 4 Atomerõmû SE 22 3.46
31. IVOSEV Tomiszlav 4-5 KTE-Duna Aszfalt 23 3.44
32. TÓTH Norbert 4 Egis Körmend 24 3.42
33. Darling Cole 3-4 Zalakerámia ZTE KK 14 3.29
34. HORTI Bálint 5 PVSK 24 3.25
35. HALL Derek 4-5 Falco KC 23 3.13
36. CSORVÁSI Milán 5 TLI-Alba Fehérvár 24 3.08
37. Rakic Miljan 1-2 KTE-Duna Aszfalt 18 3
38. Edwards Mario 2-3 Sopron KC 24 3
39. MOHÁCSI Máté 3-4 Zalakerámia ZTE KK 24 2.92
40. LEMON JR WALTER 2 Egis Körmend 12 2.83
41. HARAZIN Tamás 4-5 PVSK 24 2.75
42. KINNEY James 1 KTE-Duna Aszfalt 22 2.73
43. NAGY Krisztián 4 Marso NYKK 24 2.71
44. FERENCZ Csaba 3 Egis Körmend 24 2.67
45. Dukity Nebojsa 4-5 Falco KC 24 2.63
46. DÉNES Gábor 3-4 Sopron KC 24 2.63
47. JUHOS Levente 4 TLI-Alba Fehérvár 23 2.61
48. Tamir Daniel 5 Zalakerámia ZTE KK 18 2.56
49. KARAHODZIC Kemal 5 KTE-Duna Aszfalt 24 2.54
50. HORVÁTH Ákos 3 Jászberény 24 2.5
51. HALASZ Akos 1 PVSK 24 2.46
52. PERL Zoltán 3 Falco KC 24 2.46
53. ILIC Nemanja 5 Zalakerámia ZTE KK 14 2.43
54. Matthew Gibson Lon 2-3 Kaposvári KK 12 2.42
55. MISEK Levente 3 MAFC 23 2.39
56. LAKOSA Zsolt 1-2 MAFC 24 2.38
57. Torok Roland 4-5 Egis Körmend 22 2.36
58. PONGÓ Máté 1 KTE-Duna Aszfalt 19 2.26
59. PAHLMBLAD Martin 2-3 PVSK 24 2.17
60. Wood Brandon 1-2 TLI-Alba Fehérvár 12 2.17
61. Thomas Jermaine 1-2 Sopron KC 24 2.13
62. KERPEL-FRONIUS Balázs 3 Jászberény 24 2.13
63. Jancikin Branislav 3 Kaposvári KK 24 2.08
64. TAKÁCS Norbert 3-4 Sopron KC 24 2.04
65. BOGNÁR Kristóf 4 Falco KC 24 2.04
66. KISS Zsolt 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 24 2.04
67. LATINOVIC Momcilo 3 Egis Körmend 13 1.92
68. MEDVE Máté 2 Atomerõmû SE 17 1.88
69. BROWN PARISH Henry 1-2 MAFC 15 1.8
70. KÖRTÉLYESI Gergely 3-4 Atomerõmû SE 18 1.78
71. VÁRADI Benedek 2-3 Falco KC 20 1.75
72. WILL Tam�s 2-3 Falco KC 24 1.71
73. SZÖGI Ádám 1 Jászberény 22 1.68
74. Toth Adam 5 Atomerõmû SE 24 1.67
75. MARKOVIC Luka 2 Atomerõmû SE 18 1.67
76. FODOR Márton 1 Kaposvári KK 18 1.67
77. MOLNÁR András 2 Naturtex-SZTE-Szedeák 24 1.63
78. SUPOLA Zoltán 2-3 TLI-Alba Fehérvár 24 1.58
79. VÁGVÖLGYI Ákos 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 12 1.58
80. RUJÁK András 1-2 Sopron KC 23 1.57
81. SIMON Balázs 1 TLI-Alba Fehérvár 20 1.55
82. SAVIC Brane 1 Marso NYKK 23 1.48
83. GARAMVÖLGYI Ákos 4 Marso NYKK 13 1.46
84. KOVÁCS Ádám 3 TLI-Alba Fehérvár 18 1.44
85. KOVACS Akos 1-2 Atomerõmû SE 22 1.36
86. POPADIC Marko 2 Egis Körmend 24 1.33
87. NÁRAI Bence 5 Jászberény 19 1.32
88. FODOR Kristóf 1-2 MAFC 20 1.3
89. KOVÁCS Péter 2 KTE-Duna Aszfalt 24 1.29
90. GÁSPÁR Dávid 2 Zalakerámia ZTE KK 13 1.23
91. TIMKÓ Norbert 4-5 MAFC 19 1.21
92. TÓTH Gergely 4-5 Sopron KC 24 1.21
93. HEGEDŰS Gergely 3 KTE-Duna Aszfalt 23 1.13
94. HORVÁTH Márton 5 Kaposvári KK 24 1.13
95. Kuntic Davorin 1 Naturtex-SZTE-Szedeák 22 1.09
96. BAKI Gergely 2-3 Atomerõmû SE 22 1.09
97. PONGÓ Martin 2 KTE-Duna Aszfalt 24 1.08
98. MOCSÁN Bálint 2-3 MAFC 19 1.05
99. LAKITS András 3 MAFC 22 0.96
100. KERTÉSZ Dániel 1-2 Zalakerámia ZTE KK 19 0.9
101. MLADENOVIC DEJAN 1-2 Jászberény 17 0.77
102. VELKEY János 1-2 Zalakerámia ZTE KK 17 0.77
103. BENKE Szilárd 3 Kaposvári KK 24 0.75
104. TREPÁK Zoltán 5 Sopron KC 19 0.74
105. LAJSZ Gergely 5 Marso NYKK 19 0.74
106. CZINGER Zoltán 5 Zalakerámia ZTE KK 19 0.74
107. GREBENÁR Péter 5 Kaposvári KK 22 0.68
108. KÓSA Tamás 3 Marso NYKK 13 0.54
109. HELMECZI András 2 Marso NYKK 23 0.52
110. BUS Iván 1-2 Falco KC 17 0.47
111. SONYÁK Béla 2-3 Egis Körmend 15 0.47
112. KOVÁCS Soma 1 Kaposvári KK 15 0.4
113. MOLNÁR Marcel 1 Marso NYKK 23 0.39
114. TURSICS Krisztián 2 MAFC 12 0.33
115. DÉLITY Bence 3 PVSK 17 0.29
116. SOMOGYFOKI Szabolcs 4-5 PVSK 15 0.27
117. MOLNÁR Bence 2 Naturtex-SZTE-Szedeák 12 0.25


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok