Név:
E-mail:
Ranglisták - Férfi NB I. A - 2014/2015

Minimum 12 lejátszott mérkőzés

VAL
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. HUJDUROVIC Nermin 3-4 Marso NYKK 20 32.05
2. Raivio Nikolas Thomas 1-2 Kaposvári KK 24 29.46
3. RICHARDS Ryan 5 Egis Körmend 21 29.14
4. DRAMICANIN RASTKO 4-5 Jászberény 23 28.09
5. Martinic Goran 1 Falco KC 23 27.09
6. Balaban Darko 5 Naturtex-SZTE-Szedeák 23 26.57
7. WARE Dustin 1 Jászberény 16 26.44
8. NELSON Anthony 1 PVSK 24 23.63
9. HENDLEIN Roland 4-5 Kaposvári KK 24 23.21
10. CIRIC Andrija 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 24 23.17
11. MICHAEL JONES JARROD 4-5 Atomerõmû SE 22 23.14
12. BORISOV Milos 3-4 Sopron KC 24 22.96
13. TOUTZIARAKIS Stavros 5 MAFC 17 22.71
14. JEREMINOV Branko 1 Naturtex-SZTE-Szedeák 23 21.96
15. LEMON JR WALTER 2 Egis Körmend 12 21.92
16. POSCIC Matija 5 Sopron KC 18 21.44
17. KROMAH Lasan 2-3 TLI-Alba Fehérvár 23 21.26
18. BUDIMIR Veljko 3-4 PVSK 24 20.83
19. Dugat Henry 1-2 Atomerõmû SE 24 20.79
20. Thomas Jermaine 1-2 Sopron KC 24 20.63
21. SPICA Marko 5 Kaposvári KK 20 19.9
22. KOLARIC Marko 4-5 Marso NYKK 14 19.86
23. DERASIMOVIC Marko 2-3 KTE-Duna Aszfalt 21 19.76
24. Barovic Filip 5 KTE-Duna Aszfalt 24 19.42
25. HUNTER Neiko Ferrone 4-5 MAFC 23 19
26. CSORVÁSI Milán 5 TLI-Alba Fehérvár 24 18.46
27. DOYNE Jara Rubin 1-2 Falco KC 14 17.64
28. BROWN PARISH Henry 1-2 MAFC 15 17.6
29. MAJSTOROVIC Milan 4 Falco KC 16 16.75
30. Edwards Mario 2-3 Sopron KC 24 16.46
31. Matthew Gibson Lon 2-3 Kaposvári KK 12 16.25
32. LAKOSA Zsolt 1-2 MAFC 24 16.08
33. PERL Zoltán 3 Falco KC 24 16.08
34. Darling Cole 3-4 Zalakerámia ZTE KK 14 15.86
35. KINNEY James 1 KTE-Duna Aszfalt 22 15.73
36. Rakic Miljan 1-2 KTE-Duna Aszfalt 18 15.45
37. HORVÁTH Ákos 3 Jászberény 24 14.88
38. IVOSEV Tomiszlav 4-5 KTE-Duna Aszfalt 23 14.7
39. HALASZ Akos 1 PVSK 24 14.54
40. KERPEL-FRONIUS Balázs 3 Jászberény 24 14.25
41. SZABÓ Zsolt 4 Atomerõmû SE 15 13.8
42. TÓTH Péter 1-2 TLI-Alba Fehérvár 24 13.63
43. HORTI Bálint 5 PVSK 24 13.17
44. SAVIC Brane 1 Marso NYKK 23 13.09
45. FODOR Márton 1 Kaposvári KK 18 13
46. Tamir Daniel 5 Zalakerámia ZTE KK 18 13
47. EILINGSFELD János 4 Atomerõmû SE 22 13
48. HARAZIN Tamás 4-5 PVSK 24 12.75
49. CSEH György 5 Jászberény 24 12.5
50. MOLNÁR András 2 Naturtex-SZTE-Szedeák 24 12.46
51. GÁSPÁR Dávid 2 Zalakerámia ZTE KK 13 11.69
52. POPADIC Marko 2 Egis Körmend 24 11.25
53. PAHLMBLAD Martin 2-3 PVSK 24 11.17
54. SIMON Balázs 1 TLI-Alba Fehérvár 20 10.95
55. LATINOVIC Momcilo 3 Egis Körmend 13 10.92
56. KARAHODZIC Kemal 5 KTE-Duna Aszfalt 24 10.75
57. Toth Adam 5 Atomerõmû SE 24 10.42
58. TÓTH Norbert 4 Egis Körmend 24 10.29
59. DÉNES Gábor 3-4 Sopron KC 24 10.17
60. Jancikin Branislav 3 Kaposvári KK 24 9.79
61. Torok Roland 4-5 Egis Körmend 22 9.73
62. Wood Brandon 1-2 TLI-Alba Fehérvár 12 9.67
63. RUJÁK András 1-2 Sopron KC 23 9.65
64. SZÖGI Ádám 1 Jászberény 22 9.41
65. Dukity Nebojsa 4-5 Falco KC 24 9.17
66. BÍRÓ Olivér 1 PVSK 23 8.91
67. Kuntic Davorin 1 Naturtex-SZTE-Szedeák 22 8.91
68. MOHÁCSI Máté 3-4 Zalakerámia ZTE KK 24 8.75
69. HALL Derek 4-5 Falco KC 23 8.65
70. VÁRADI Benedek 2-3 Falco KC 20 8.65
71. FERENCZ Csaba 3 Egis Körmend 24 8.54
72. SUPOLA Zoltán 2-3 TLI-Alba Fehérvár 24 8.5
73. MISEK Levente 3 MAFC 23 8.48
74. KOVACS Akos 1-2 Atomerõmû SE 22 8.46
75. JUHOS Levente 4 TLI-Alba Fehérvár 23 8.31
76. TAKÁCS Norbert 3-4 Sopron KC 24 7.59
77. KOVÁCS Péter 2 KTE-Duna Aszfalt 24 7.58
78. TÓTH Gergely 4-5 Sopron KC 24 7.54
79. PONGÓ Máté 1 KTE-Duna Aszfalt 19 7.42
80. KISS Zsolt 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 24 7.29
81. VÁGVÖLGYI Ákos 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 12 7.25
82. WILL Tam�s 2-3 Falco KC 24 7.13
83. NAGY Krisztián 4 Marso NYKK 24 6.42
84. KÖRTÉLYESI Gergely 3-4 Atomerõmû SE 18 6.39
85. BOGNÁR Kristóf 4 Falco KC 24 5.92
86. MLADENOVIC DEJAN 1-2 Jászberény 17 5.76
87. MEDVE Máté 2 Atomerõmû SE 17 5.71
88. KOVÁCS Ádám 3 TLI-Alba Fehérvár 18 5.56
89. FODOR Kristóf 1-2 MAFC 20 5.55
90. KERTÉSZ Dániel 1-2 Zalakerámia ZTE KK 19 5.47
91. PONGÓ Martin 2 KTE-Duna Aszfalt 24 5.42
92. ILIC Nemanja 5 Zalakerámia ZTE KK 14 4.57
93. HEGEDŰS Gergely 3 KTE-Duna Aszfalt 23 4.48
94. BAKI Gergely 2-3 Atomerõmû SE 22 4.36
95. MARKOVIC Luka 2 Atomerõmû SE 18 4.17
96. HORVÁTH Márton 5 Kaposvári KK 24 4.17
97. MOCSÁN Bálint 2-3 MAFC 19 3.9
98. TREPÁK Zoltán 5 Sopron KC 19 3.79
99. LAKITS András 3 MAFC 22 3.64
100. TIMKÓ Norbert 4-5 MAFC 19 3.37
101. GREBENÁR Péter 5 Kaposvári KK 22 3.36
102. BUS Iván 1-2 Falco KC 17 3.24
103. LAJSZ Gergely 5 Marso NYKK 19 3.21
104. GARAMVÖLGYI Ákos 4 Marso NYKK 13 2.77
105. BENKE Szilárd 3 Kaposvári KK 24 2.71
106. NÁRAI Bence 5 Jászberény 19 2.63
107. KÓSA Tamás 3 Marso NYKK 13 2.46
108. SONYÁK Béla 2-3 Egis Körmend 15 2.07
109. TURSICS Krisztián 2 MAFC 12 2
110. SOMOGYFOKI Szabolcs 4-5 PVSK 15 2
111. HELMECZI András 2 Marso NYKK 23 1.74
112. CZINGER Zoltán 5 Zalakerámia ZTE KK 19 1.58
113. MOLNÁR Marcel 1 Marso NYKK 23 1.39
114. KOVÁCS Soma 1 Kaposvári KK 15 1.27
115. DÉLITY Bence 3 PVSK 17 1.06
116. VELKEY János 1-2 Zalakerámia ZTE KK 17 1.06
117. MOLNÁR Bence 2 Naturtex-SZTE-Szedeák 12 0.83


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok