Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Piros
 MEAFC  
 Bp. Honvéd  
2017/12/13 17:30
Férfi NB I. B Zöld
 EKE Eger KOK  
 Pápai KC  
2017/12/13 17:45
Férfi NB II. Kelet
 PRIMA SE II.  
 DEAC II.  
2017/12/13 21:00
Férfi NB II. Közép B
 Budafok  
 BKG-Veresegyhá.  
2017/12/13 19:15
Hepp Kupa, Női
 Csata DSE  
 ZTE NKK II.  
2017/12/13 18:00
NB I. B Piros, F U20
 MEAFC  
 Bp. Honvéd  
2017/12/13 19:30
NB I. B Zöld, F U20
 EKE Eger KOK  
 Pápai KC  
2017/12/13 19:30
Fiú Junior, Kelet
 ELITE Basket T.  
 Kaszások Akadé.  
2017/12/13 16:30
Fiú Junior, Nyugat
 FALCO KC Szomb.  
 Alba Fehérvár  
2017/12/13 15:00
Fiú Junior, Nyugat
 Soproni Sporti.  
 Körmendi Törpö.  
2017/12/13 17:30
Fiú Junior, Regionális
 Budapesti Honv.  
 Zsíros Akadémi.  
2017/12/13 17:00
Fiú Junior, Regionális
 Nyíregyházi Ké.  
 Nyíradonyi VVT.  
2017/12/13 17:15
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/B  
 BKGDSE  
2017/12/13 17:30
Fiú Junior, Regionális
 Békéscsabai KK.  
 Békési SzSK  
2017/12/13 18:40
Fiú Junior, Regionális
 Nyíradonyi VVT.  
 Nyíregyházi Ké.  
2017/12/13 18:45
Fiú Junior, Regionális
 Lehel Kosársul.  
 Szolnoki Olaj  
2017/12/13 19:30
Fiú Kadett, Regionális
 MEAFC/B  
 Nyíregyházi Sp.  
2017/12/13 15:45
Fiú Kadett, Regionális
 Békéscsabai KK.  
 SZEDEÁK  
2017/12/13 15:45
Fiú Kadett, Regionális
 Debreceni KA/B  
 Egri VSI KOK  
2017/12/13 16:30
Leány Junior
 MTK Budapest  
 Török Flóris  
2017/12/13 17:40
Leány Junior
 Debreceni KA  
 Monori SE  
2017/12/13 19:30
Ranglisták - Férfi NB I. A - 2014/2015

Minimum 12 lejátszott mérkőzés

Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. HENDLEIN Roland 4-5 Kaposvári KK 24 4.17
2. MICHAEL JONES JARROD 4-5 Atomerõmû SE 22 3.05
3. Richards Ryan 5 Egis Körmend 21 2.95
4. KOLARIC Marko 4-5 Marso NYKK 14 2.86
5. TOUTZIARAKIS Stavros 5 MAFC 17 2.65
6. POSCIC Matija 5 Sopron KC 18 2.61
7. MAJSTOROVIC Milan 4 Falco KC 16 2.56
8. Tamir Daniel 5 Zalakerámia ZTE KK 18 2.56
9. HUJDUROVIC Nermin 3-4 Marso NYKK 20 2.5
10. Darling Cole 3-4 Zalakerámia ZTE KK 14 2.43
11. Balaban Darko 5 Naturtex-SZTE-Szedeák 23 2.3
12. Barovic Filip 5 KTE-Duna Aszfalt 24 2.29
13. TÓTH Ádám 5 Atomerõmû SE 24 2.25
14. HUNTER Neiko Ferrone 4-5 MAFC 23 2.22
15. IVOSEV Tomiszlav 4-5 KTE-Duna Aszfalt 23 2.09
16. EILINGSFELD János 4 Atomerõmû SE 22 2.05
17. CSORVÁSI Milán 5 TLI-Alba Fehérvár 24 2.04
18. Torok Roland 4-5 Egis Körmend 22 1.73
19. HORTI Bálint 5 PVSK 24 1.63
20. DRAMICANIN Rastko 4-5 Jászberény 23 1.57
21. KROMA Lasana 2-3 TLI-Alba Fehérvár 23 1.57
22. CSEH György 5 Jászberény 24 1.38
23. HARAZIN Tamás 4-5 PVSK 24 1.38
24. MOHÁCSI Máté 3-4 Zalakerámia ZTE KK 24 1.38
25. SPICA Marko 5 Kaposvári KK 20 1.35
26. KOVÁCS Péter 2 KTE-Duna Aszfalt 24 1.33
27. SZÖGI Ádám 1 Jászberény 22 1.27
28. SZABÓ Zsolt 4 Atomerõmû SE 15 1.27
29. BORISOV Milos 3-4 Sopron KC 24 1.25
30. JUHOS Levente 4 TLI-Alba Fehérvár 23 1.17
31. LAKOSA Zsolt 1-2 MAFC 24 1.13
32. KARAHODZIC Kemal 5 KTE-Duna Aszfalt 24 1.13
33. BUDIMIR Veljko 3-4 PVSK 24 1.13
34. Raivio Nikolas Thomas 1-2 Kaposvári KK 24 1.13
35. Hall Derek 4-5 Falco KC 23 1.09
36. BROWN PARISH Henry 1-2 MAFC 15 1.07
37. MOLNÁR András 2 Naturtex-SZTE-Szedeák 24 1.04
38. TÓTH Norbert 4 Egis Körmend 24 1.04
39. TAKÁCS Norbert 3-4 Sopron KC 24 1.04
40. KERPEL-FRONIUS Balázs 3 Jászberény 24 1.04
41. CIRIC Andrija 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 24 1
42. Edwards Mario 2-3 Sopron KC 24 1
43. NELSON Anthony 1 PVSK 24 1
44. BOGNÁR Kristóf 4 Falco KC 24 0.96
45. DERASIMOVIC Marko 2-3 KTE-Duna Aszfalt 21 0.95
46. Markovic Luka 2 Atomerõmû SE 18 0.94
47. TÓTH Gergely 4-5 Sopron KC 24 0.92
48. DÉNES Gábor 3-4 Sopron KC 24 0.92
49. PONGÓ Máté 1 KTE-Duna Aszfalt 19 0.84
50. Lemon Jr. Walter 2 Egis Körmend 12 0.75
51. HORVÁTH Márton 5 Kaposvári KK 24 0.75
52. TÓTH Péter 1-2 TLI-Alba Fehérvár 24 0.75
53. VÁGVÖLGYI Ákos 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 12 0.75
54. FODOR Kristóf 1-2 MAFC 20 0.75
55. NAGY Krisztián 4 Marso NYKK 24 0.71
56. RUJÁK András 1-2 Sopron KC 23 0.7
57. LAKITS András 3 MAFC 22 0.68
58. Ferencz Csaba 3 Egis Körmend 24 0.67
59. RAKIC Miljan 1-2 KTE-Duna Aszfalt 18 0.67
60. PERL Zoltán 3 Falco KC 24 0.67
61. VÁRADI Benedek 2-3 Falco KC 20 0.65
62. GREBENÁR Péter 5 Kaposvári KK 22 0.64
63. DUKIC Nebojsa 4-5 Falco KC 24 0.63
64. Thomas Jermaine 1-2 Sopron KC 24 0.63
65. GARAMVÖLGYI Ákos 4 Marso NYKK 13 0.62
66. KINNEY James 1 KTE-Duna Aszfalt 22 0.59
67. MEDVE Máté 2 Atomerõmû SE 17 0.59
68. SUPOLA Zoltán 2-3 TLI-Alba Fehérvár 24 0.58
69. HALÁSZ Ákos 1 PVSK 24 0.58
70. Wood Brandon 1-2 TLI-Alba Fehérvár 12 0.58
71. PONGÓ Martin 2 KTE-Duna Aszfalt 24 0.58
72. NÁRAI Bence 5 Jászberény 19 0.58
73. ILIC Nemanja 5 Zalakerámia ZTE KK 14 0.57
74. DOYNE Jara Rubin 1-2 Falco KC 14 0.57
75. Martinic Goran 1 Falco KC 23 0.57
76. KOVÁCS Ádám 3 TLI-Alba Fehérvár 18 0.56
77. KÖRTÉLYESI Gergely 3-4 Atomerõmû SE 18 0.56
78. LATINOVIC Momcilo 3 Egis Körmend 13 0.54
79. HEGEDŰS Gergely 3 KTE-Duna Aszfalt 23 0.52
80. PALMPLANT Martin 2-3 PVSK 24 0.5
81. Jancikin Branislav 3 Kaposvári KK 24 0.5
82. TIMKÓ Norbert 4-5 MAFC 19 0.47
83. LAJSZ Gergely 5 Marso NYKK 19 0.47
84. KOVÁCS Ákos 1-2 Atomerõmû SE 22 0.46
85. SIMON Balázs 1 TLI-Alba Fehérvár 20 0.45
86. JEREMINOV Branko 1 Naturtex-SZTE-Szedeák 23 0.44
87. MOCSÁN Bálint 2-3 MAFC 19 0.42
88. TREPÁK Zoltán 5 Sopron KC 19 0.42
89. Gibson Lon Matthew 2-3 Kaposvári KK 12 0.42
90. POPADIC Marko 2 Egis Körmend 24 0.42
91. WILL Tam�s 2-3 Falco KC 24 0.38
92. WARE Dustin 1 Jászberény 16 0.38
93. Kuntic Davorin 1 Naturtex-SZTE-Szedeák 22 0.36
94. MISEK Levente 3 MAFC 23 0.35
95. Lloyd Dugat GyenrÑ– 1-2 Atomerõmû SE 24 0.33
96. CZINGER Zoltán 5 Zalakerámia ZTE KK 19 0.32
97. KÓSA Tamás 3 Marso NYKK 13 0.31
98. GÁSPÁR Dávid 2 Zalakerámia ZTE KK 13 0.31
99. BÍRÓ Olivér 1 PVSK 23 0.3
100. HORVÁTH Ákos 3 Jászberény 24 0.29
101. FODOR Márton 1 Kaposvári KK 18 0.28
102. SAVIC Brane 1 Marso NYKK 23 0.26
103. BENKE Szilárd 3 Kaposvári KK 24 0.25
104. MLADENOVIC DEJAN 1-2 Jászberény 17 0.24
105. BAKI Gergely 2-3 Atomerõmû SE 22 0.14
106. SONYÁK Béla 2-3 Egis Körmend 15 0.13
107. SOMOGYFOKI Szabolcs 4-5 PVSK 15 0.13
108. MOLNÁR Marcel 1 Marso NYKK 23 0.13
109. VELKEY János 1-2 Zalakerámia ZTE KK 17 0.12
110. DÉLITY Bence 3 PVSK 17 0.12
111. KERTÉSZ Dániel 1-2 Zalakerámia ZTE KK 19 0.11
112. HELMECZI András 2 Marso NYKK 23 0.09
113. KISS Zsolt 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 24 0.08
114. MOLNÁR Bence 2 Naturtex-SZTE-Szedeák 12 0.08
115. KOVÁCS Soma 1 Kaposvári KK 15 0.07
116. BUS Iván 1-2 Falco KC 17 0.06
117. TURSICS Krisztián 2 MAFC 12 0


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok