Név:
E-mail:
Ranglisták - Férfi NB I. A - 2014/2015

Minimum 12 lejátszott mérkőzés

Pont
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. RICHARDS Ryan 5 Egis Körmend 21 23.76
2. HUJDUROVIC Nermin 3-4 Marso NYKK 20 22.75
3. Balaban Darko 5 Naturtex-SZTE-Szedeák 23 20.87
4. Martinic Goran 1 Falco KC 23 20.7
5. WARE Dustin 1 Jászberény 16 19.63
6. BROWN PARISH Henry 1-2 MAFC 15 19.6
7. Raivio Nikolas Thomas 1-2 Kaposvári KK 24 19.54
8. DRAMICANIN RASTKO 4-5 Jászberény 23 19.52
9. BORISOV Milos 3-4 Sopron KC 24 19.38
10. CIRIC Andrija 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 24 18.88
11. BUDIMIR Veljko 3-4 PVSK 24 18.75
12. LEMON JR WALTER 2 Egis Körmend 12 18.58
13. KROMAH Lasan 2-3 TLI-Alba Fehérvár 23 18.17
14. Thomas Jermaine 1-2 Sopron KC 24 16.42
15. MICHAEL JONES JARROD 4-5 Atomerõmû SE 22 15.68
16. HENDLEIN Roland 4-5 Kaposvári KK 24 15.38
17. TOUTZIARAKIS Stavros 5 MAFC 17 15.06
18. NELSON Anthony 1 PVSK 24 15.04
19. DERASIMOVIC Marko 2-3 KTE-Duna Aszfalt 21 14.71
20. Dugat Henry 1-2 Atomerõmû SE 24 14.67
21. JEREMINOV Branko 1 Naturtex-SZTE-Szedeák 23 14.26
22. SPICA Marko 5 Kaposvári KK 20 14.25
23. LAKOSA Zsolt 1-2 MAFC 24 14
24. DOYNE Jara Rubin 1-2 Falco KC 14 13.79
25. HUNTER Neiko Ferrone 4-5 MAFC 23 13.78
26. HORVÁTH Ákos 3 Jászberény 24 13.67
27. PERL Zoltán 3 Falco KC 24 13.54
28. POSCIC Matija 5 Sopron KC 18 13
29. PAHLMBLAD Martin 2-3 PVSK 24 12.79
30. CSORVÁSI Milán 5 TLI-Alba Fehérvár 24 12.33
31. KOLARIC Marko 4-5 Marso NYKK 14 12.29
32. Rakic Miljan 1-2 KTE-Duna Aszfalt 18 12.28
33. KINNEY James 1 KTE-Duna Aszfalt 22 12.27
34. Darling Cole 3-4 Zalakerámia ZTE KK 14 12.21
35. GÁSPÁR Dávid 2 Zalakerámia ZTE KK 13 12.08
36. Barovic Filip 5 KTE-Duna Aszfalt 24 11.88
37. KERPEL-FRONIUS Balázs 3 Jászberény 24 11.71
38. Edwards Mario 2-3 Sopron KC 24 11.46
39. Matthew Gibson Lon 2-3 Kaposvári KK 12 11.17
40. FODOR Márton 1 Kaposvári KK 18 11
41. MAJSTOROVIC Milan 4 Falco KC 16 10.75
42. SZABÓ Zsolt 4 Atomerõmû SE 15 10.67
43. SAVIC Brane 1 Marso NYKK 23 10.35
44. MOLNÁR András 2 Naturtex-SZTE-Szedeák 24 9.75
45. LATINOVIC Momcilo 3 Egis Körmend 13 9.69
46. Wood Brandon 1-2 TLI-Alba Fehérvár 12 9.67
47. Jancikin Branislav 3 Kaposvári KK 24 9.38
48. CSEH György 5 Jászberény 24 9.38
49. POPADIC Marko 2 Egis Körmend 24 9.17
50. HALASZ Akos 1 PVSK 24 8.79
51. Tamir Daniel 5 Zalakerámia ZTE KK 18 8.67
52. HORTI Bálint 5 PVSK 24 8.63
53. TÓTH Péter 1-2 TLI-Alba Fehérvár 24 8.5
54. IVOSEV Tomiszlav 4-5 KTE-Duna Aszfalt 23 8.48
55. Toth Adam 5 Atomerõmû SE 24 8.46
56. HARAZIN Tamás 4-5 PVSK 24 8.29
57. FERENCZ Csaba 3 Egis Körmend 24 8.25
58. EILINGSFELD János 4 Atomerõmû SE 22 8
59. MOHÁCSI Máté 3-4 Zalakerámia ZTE KK 24 8
60. RUJÁK András 1-2 Sopron KC 23 7.83
61. KARAHODZIC Kemal 5 KTE-Duna Aszfalt 24 7.38
62. Kuntic Davorin 1 Naturtex-SZTE-Szedeák 22 7.27
63. Torok Roland 4-5 Egis Körmend 22 7.05
64. KOVACS Akos 1-2 Atomerõmû SE 22 6.96
65. ILIC Nemanja 5 Zalakerámia ZTE KK 14 6.79
66. Dukity Nebojsa 4-5 Falco KC 24 6.75
67. MISEK Levente 3 MAFC 23 6.65
68. WILL Tam�s 2-3 Falco KC 24 6.63
69. TÓTH Norbert 4 Egis Körmend 24 6.58
70. KISS Zsolt 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 24 6.42
71. BÍRÓ Olivér 1 PVSK 23 6.39
72. TAKÁCS Norbert 3-4 Sopron KC 24 6.25
73. VÁRADI Benedek 2-3 Falco KC 20 6.1
74. JUHOS Levente 4 TLI-Alba Fehérvár 23 6.09
75. SUPOLA Zoltán 2-3 TLI-Alba Fehérvár 24 6.08
76. SIMON Balázs 1 TLI-Alba Fehérvár 20 5.8
77. TÓTH Gergely 4-5 Sopron KC 24 5.67
78. HALL Derek 4-5 Falco KC 23 5.61
79. DÉNES Gábor 3-4 Sopron KC 24 5.5
80. SZÖGI Ádám 1 Jászberény 22 5.41
81. NAGY Krisztián 4 Marso NYKK 24 5.38
82. PONGÓ Martin 2 KTE-Duna Aszfalt 24 5.29
83. KOVÁCS Péter 2 KTE-Duna Aszfalt 24 5.25
84. VÁGVÖLGYI Ákos 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 12 5.08
85. MLADENOVIC DEJAN 1-2 Jászberény 17 5.06
86. FODOR Kristóf 1-2 MAFC 20 4.95
87. KÖRTÉLYESI Gergely 3-4 Atomerõmû SE 18 4.78
88. MOCSÁN Bálint 2-3 MAFC 19 4.68
89. KOVÁCS Ádám 3 TLI-Alba Fehérvár 18 4.39
90. HEGEDŰS Gergely 3 KTE-Duna Aszfalt 23 4.09
91. PONGÓ Máté 1 KTE-Duna Aszfalt 19 3.9
92. BAKI Gergely 2-3 Atomerõmû SE 22 3.59
93. BOGNÁR Kristóf 4 Falco KC 24 3.42
94. MARKOVIC Luka 2 Atomerõmû SE 18 3.28
95. MEDVE Máté 2 Atomerõmû SE 17 3.12
96. TREPÁK Zoltán 5 Sopron KC 19 2.58
97. BENKE Szilárd 3 Kaposvári KK 24 2.5
98. LAJSZ Gergely 5 Marso NYKK 19 2.47
99. KÓSA Tamás 3 Marso NYKK 13 2.46
100. KERTÉSZ Dániel 1-2 Zalakerámia ZTE KK 19 2.42
101. VELKEY János 1-2 Zalakerámia ZTE KK 17 2.41
102. TIMKÓ Norbert 4-5 MAFC 19 2.21
103. TURSICS Krisztián 2 MAFC 12 2.17
104. NÁRAI Bence 5 Jászberény 19 2.16
105. HELMECZI András 2 Marso NYKK 23 2
106. HORVÁTH Márton 5 Kaposvári KK 24 2
107. BUS Iván 1-2 Falco KC 17 1.94
108. MOLNÁR Marcel 1 Marso NYKK 23 1.91
109. SONYÁK Béla 2-3 Egis Körmend 15 1.87
110. GREBENÁR Péter 5 Kaposvári KK 22 1.82
111. SOMOGYFOKI Szabolcs 4-5 PVSK 15 1.8
112. LAKITS András 3 MAFC 22 1.77
113. KOVÁCS Soma 1 Kaposvári KK 15 1.47
114. DÉLITY Bence 3 PVSK 17 1.29
115. GARAMVÖLGYI Ákos 4 Marso NYKK 13 1.23
116. MOLNÁR Bence 2 Naturtex-SZTE-Szedeák 12 1
117. CZINGER Zoltán 5 Zalakerámia ZTE KK 19 0.84


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok