Név:
E-mail:
Férfi NB II. Közép A
 Bp. Honvéd U23.  
 Dunaharaszti  
2017/12/16 17:00
Férfi NB II. Közép A
 Szentendrei KS.  
 Ziccer KS  
2017/12/16 18:00
Férfi NB II. Közép B
 ELTE-BEAC  
 Budafok  
2017/12/16 18:30
Fiú Junior, Regionális
 BLF KK  
 Budapesti Honv.  
2017/12/16 90:0
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/A  
 Bikák KK  
2017/12/16 10:00
Fiú Junior, Regionális
 Győri KC  
 VUKE - Veszpré.  
2017/12/16 10:00
Fiú Junior, Regionális
 Budapest Csepe.  
 Szentendrei KS.  
2017/12/16 14:00
Fiú Junior, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Újpest-MT/C  
2017/12/16 14:00
Fiú Junior, Regionális
 Százhalombatta.  
 Budaörsi DSE/B.  
2017/12/16 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 Bonyhádi KSE  
 Siófoki Kosárs.  
2017/12/16 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 BLF KK  
 Zsíros Akadémi.  
2017/12/16 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 GYKSE Szekszár.  
 PVSK - Panther.  
2017/12/16 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA  
 Nagyk?rösi Sól.  
2017/12/16 12:00
Fiú Serdülő
 Lehel Kosársul.  
 Szolnoki Sport.  
2017/12/16 91:5
Fiú Serdülő
 PVSK-Panthers/.  
 Kaposvári KK D.  
2017/12/16 11:00
Fiú Serdülő
 Dombóvári Kosá.  
 OSE Lions/A  
2017/12/16 11:00
Fiú Serdülő
 Szombathelyi S.  
 Vasas Akadémia.  
2017/12/16 11:00
Fiú Serdülő
 Nyíregyházi Ké.  
 Kiss Lenke KS  
2017/12/16 11:00
Fiú Serdülő
 Békéscsabai KK.  
 Kecskeméti Kos.  
2017/12/16 11:00
Fiú Serdülő
 Budapesti Honv.  
 Nyíregyházi Sp.  
2017/12/16 11:00
Fiú Serdülő
 Soproni Sporti.  
 Dávid Kornél  
2017/12/16 12:45
Fiú Serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Bajai Bácska F.  
2017/12/16 12:45
Fiú Serdülő
 MAFC/A  
 Dávid Kornél  
2017/12/16 12:45
Fiú Serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Szerencs VSE  
2017/12/16 12:45
Fiú Serdülő
 MEAFC - Jezsui.  
 Kecskeméti Kos.  
2017/12/16 12:45
Fiú Serdülő
 Soproni Sporti.  
 Kaposvári KK D.  
2017/12/16 17:00
Fiú Serdülő
 Bajai Bácska F.  
 Dombóvári Kosá.  
2017/12/16 17:00
Fiú Serdülő
 Dávid Kornél  
 Szombathelyi S.  
2017/12/16 17:00
Fiú Serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Szerencs VSE  
2017/12/16 17:00
Fiú Serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Budapesti Honv.  
2017/12/16 17:00
Fiú Serdülő
 Dávid Kornél  
 PVSK-Panthers/.  
2017/12/16 18:45
Fiú Serdülő
 Vasas Akadémia.  
 OSE Lions/A  
2017/12/16 18:45
Fiú Serdülő
 MAFC/A  
 Vasas Akadémia.  
2017/12/16 18:45
Fiú Serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Békéscsabai KK.  
2017/12/16 18:45
Fiú Serdülő
 MEAFC - Jezsui.  
 Nyíregyházi Sp.  
2017/12/16 18:45
Leány Junior
 Vasas Akadémia.  
 Kiss Lenke KS  
2017/12/16 90:0
Leány Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 Vasas Akadémia.  
2017/12/16 12:00
Ranglisták - Férfi NB I. A - 2014/2015

Minimum 12 lejátszott mérkőzés

Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. KOLARIC Marko 4-5 Marso NYKK 14 1.5
2. HENDLEIN Roland 4-5 Kaposvári KK 24 1.25
3. HUJDUROVIC Nermin 3-4 Marso NYKK 20 1
4. Balaban Darko 5 Naturtex-SZTE-Szedeák 23 1
5. MAJSTOROVIC Milan 4 Falco KC 16 0.75
6. TOUTZIARAKIS Stavros 5 MAFC 17 0.71
7. CSEH György 5 Jászberény 24 0.67
8. JUHOS Levente 4 TLI-Alba Fehérvár 23 0.65
9. IVOSEV Tomiszlav 4-5 KTE-Duna Aszfalt 23 0.65
10. CSORVÁSI Milán 5 TLI-Alba Fehérvár 24 0.63
11. MICHAEL JONES JARROD 4-5 Atomerõmû SE 22 0.59
12. Darling Cole 3-4 Zalakerámia ZTE KK 14 0.57
13. HUNTER Neiko Ferrone 4-5 MAFC 23 0.57
14. HARAZIN Tamás 4-5 PVSK 24 0.54
15. Barovic Filip 5 KTE-Duna Aszfalt 24 0.54
16. LATINOVIC Momcilo 3 Egis Körmend 13 0.46
17. BUDIMIR Veljko 3-4 PVSK 24 0.42
18. TÓTH Ádám 5 Atomerõmû SE 24 0.42
19. DRAMICANIN Rastko 4-5 Jászberény 23 0.39
20. DÉNES Gábor 3-4 Sopron KC 24 0.38
21. DOYNE Jara Rubin 1-2 Falco KC 14 0.36
22. Hall Derek 4-5 Falco KC 23 0.35
23. KARAHODZIC Kemal 5 KTE-Duna Aszfalt 24 0.33
24. Lemon Jr. Walter 2 Egis Körmend 12 0.33
25. KROMA Lasana 2-3 TLI-Alba Fehérvár 23 0.3
26. Lloyd Dugat GyenrÑ– 1-2 Atomerõmû SE 24 0.29
27. TÓTH Péter 1-2 TLI-Alba Fehérvár 24 0.29
28. CIRIC Andrija 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 24 0.25
29. HORTI Bálint 5 PVSK 24 0.25
30. DUKIC Nebojsa 4-5 Falco KC 24 0.25
31. HORVÁTH Márton 5 Kaposvári KK 24 0.25
32. Torok Roland 4-5 Egis Körmend 22 0.23
33. GREBENÁR Péter 5 Kaposvári KK 22 0.23
34. PONGÓ Máté 1 KTE-Duna Aszfalt 19 0.21
35. PERL Zoltán 3 Falco KC 24 0.21
36. Raivio Nikolas Thomas 1-2 Kaposvári KK 24 0.21
37. BENKE Szilárd 3 Kaposvári KK 24 0.21
38. Ferencz Csaba 3 Egis Körmend 24 0.21
39. Richards Ryan 5 Egis Körmend 21 0.19
40. LAKITS András 3 MAFC 22 0.18
41. TAKÁCS Norbert 3-4 Sopron KC 24 0.17
42. BOGNÁR Kristóf 4 Falco KC 24 0.17
43. MOLNÁR András 2 Naturtex-SZTE-Szedeák 24 0.17
44. CZINGER Zoltán 5 Zalakerámia ZTE KK 19 0.16
45. FODOR Kristóf 1-2 MAFC 20 0.15
46. DERASIMOVIC Marko 2-3 KTE-Duna Aszfalt 21 0.14
47. EILINGSFELD János 4 Atomerõmû SE 22 0.14
48. KINNEY James 1 KTE-Duna Aszfalt 22 0.14
49. BÍRÓ Olivér 1 PVSK 23 0.13
50. HEGEDŰS Gergely 3 KTE-Duna Aszfalt 23 0.13
51. RUJÁK András 1-2 Sopron KC 23 0.13
52. HORVÁTH Ákos 3 Jászberény 24 0.13
53. NAGY Krisztián 4 Marso NYKK 24 0.13
54. KISS Zsolt 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 24 0.13
55. SUPOLA Zoltán 2-3 TLI-Alba Fehérvár 24 0.13
56. Markovic Luka 2 Atomerõmû SE 18 0.11
57. Tamir Daniel 5 Zalakerámia ZTE KK 18 0.11
58. POSCIC Matija 5 Sopron KC 18 0.11
59. RAKIC Miljan 1-2 KTE-Duna Aszfalt 18 0.11
60. TIMKÓ Norbert 4-5 MAFC 19 0.11
61. NÁRAI Bence 5 Jászberény 19 0.11
62. KOVÁCS Ákos 1-2 Atomerõmû SE 22 0.09
63. BAKI Gergely 2-3 Atomerõmû SE 22 0.09
64. Martinic Goran 1 Falco KC 23 0.09
65. HELMECZI András 2 Marso NYKK 23 0.09
66. Edwards Mario 2-3 Sopron KC 24 0.08
67. VÁGVÖLGYI Ákos 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 12 0.08
68. NELSON Anthony 1 PVSK 24 0.08
69. BORISOV Milos 3-4 Sopron KC 24 0.08
70. TÓTH Norbert 4 Egis Körmend 24 0.08
71. GÁSPÁR Dávid 2 Zalakerámia ZTE KK 13 0.08
72. GARAMVÖLGYI Ákos 4 Marso NYKK 13 0.08
73. ILIC Nemanja 5 Zalakerámia ZTE KK 14 0.07
74. SONYÁK Béla 2-3 Egis Körmend 15 0.07
75. BROWN PARISH Henry 1-2 MAFC 15 0.07
76. WARE Dustin 1 Jászberény 16 0.06
77. VELKEY János 1-2 Zalakerámia ZTE KK 17 0.06
78. MEDVE Máté 2 Atomerõmû SE 17 0.06
79. KOVÁCS Ádám 3 TLI-Alba Fehérvár 18 0.06
80. KÖRTÉLYESI Gergely 3-4 Atomerõmû SE 18 0.06
81. KERTÉSZ Dániel 1-2 Zalakerámia ZTE KK 19 0.05
82. MOCSÁN Bálint 2-3 MAFC 19 0.05
83. TREPÁK Zoltán 5 Sopron KC 19 0.05
84. LAJSZ Gergely 5 Marso NYKK 19 0.05
85. VÁRADI Benedek 2-3 Falco KC 20 0.05
86. SPICA Marko 5 Kaposvári KK 20 0.05
87. MOLNÁR Marcel 1 Marso NYKK 23 0.04
88. PALMPLANT Martin 2-3 PVSK 24 0.04
89. Jancikin Branislav 3 Kaposvári KK 24 0.04
90. KERPEL-FRONIUS Balázs 3 Jászberény 24 0.04
91. PONGÓ Martin 2 KTE-Duna Aszfalt 24 0.04
92. TÓTH Gergely 4-5 Sopron KC 24 0.04
93. MOHÁCSI Máté 3-4 Zalakerámia ZTE KK 24 0.04
94. KOVÁCS Péter 2 KTE-Duna Aszfalt 24 0.04
95. POPADIC Marko 2 Egis Körmend 24 0
96. MLADENOVIC DEJAN 1-2 Jászberény 17 0
97. HALÁSZ Ákos 1 PVSK 24 0
98. TURSICS Krisztián 2 MAFC 12 0
99. MISEK Levente 3 MAFC 23 0
100. Thomas Jermaine 1-2 Sopron KC 24 0
101. Wood Brandon 1-2 TLI-Alba Fehérvár 12 0
102. SAVIC Brane 1 Marso NYKK 23 0
103. DÉLITY Bence 3 PVSK 17 0
104. MOLNÁR Bence 2 Naturtex-SZTE-Szedeák 12 0
105. SZÖGI Ádám 1 Jászberény 22 0
106. KÓSA Tamás 3 Marso NYKK 13 0
107. WILL Tam�s 2-3 Falco KC 24 0
108. FODOR Márton 1 Kaposvári KK 18 0
109. JEREMINOV Branko 1 Naturtex-SZTE-Szedeák 23 0
110. SIMON Balázs 1 TLI-Alba Fehérvár 20 0
111. Gibson Lon Matthew 2-3 Kaposvári KK 12 0
112. KOVÁCS Soma 1 Kaposvári KK 15 0
113. SZABÓ Zsolt 4 Atomerõmû SE 15 0
114. SOMOGYFOKI Szabolcs 4-5 PVSK 15 0
115. LAKOSA Zsolt 1-2 MAFC 24 0
116. Kuntic Davorin 1 Naturtex-SZTE-Szedeák 22 0
117. BUS Iván 1-2 Falco KC 17 0


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok