Név:
E-mail:
 Szolnoki Sport.  
 Kecskemti KA/B  
2018/01/21 :
 Szeged Ke  
 Kecskemti KA/A  
2018/01/21 :
Férfi NB I. B Piros
 Nagykőrös  
 Vásárhely  
2018/01/21 17:00
Amatőr Női NB Fehér
 Tatabánya  
 MAFC  
2018/01/21 16:00
Amatőr Női NB Zöld
 PINKK SE  
 MTK  
2018/01/21 16:00
Amatőr Női NB Zöld
 BKG DSE  
 Vasas Akadémia.  
2018/01/21 18:00
Férfi NB II. Kelet
 Szolnoki Olaj  
 Gyulai Color  
2018/01/21 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 Atomerőmű SE  
 Kap.  
2018/01/21 15:00
Férfi NB II. Nyugat
 BKG-VMG DSE  
 PTE-PEAC  
2018/01/21 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 ZTE  
 Siófok  
2018/01/21 19:00
Férfi NB II. Közép A
 BLF KK  
 Dunaharaszti  
2018/01/21 19:00
Férfi NB II. Közép A
 BKG DSE  
 Szentendrei KS.  
2018/01/21 20:00
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 ELTE-BEAC  
2018/01/21 15:00
Férfi NB II. Közép B
 Százhalombatta.  
 TFSE  
2018/01/21 17:00
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 Darazsak Oldbo.  
2018/01/21 17:45
NB I. B Piros, F U20
 Nagykőrös  
 Vásárhely  
2018/01/21 19:00
Fiú Junior
 Körmendi Törpö.  
 PVSK-Panthers  
2018/01/21 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 TFSE/A  
 Gödöll?i SK  
2018/01/21 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Újpest-MT/B  
 KKS  
2018/01/21 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Nagyk?rösi Sól.  
 PVSK - Panther.  
2018/01/21 10:30
Fiú Kadett, Regionális
 Bonyhádi KSE  
 Kozármisleny S.  
2018/01/21 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kaposvári KK  
 Kecskeméti KA  
2018/01/21 12:30
Fiú Kadett, Regionális
 GY?R-SZOL Győr.  
 VUKE - Veszpré.  
2018/01/21 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 Zalakerámia ZT.  
 Soproni Tigris.  
2018/01/21 17:00
Leány Junior, Regionális
 Nyíregyházi Ko.  
 Pénzügy?r SE  
2018/01/21 18:00
Leány Kadett, Kelet
 Csata DSE  
 KSC Szekszárd  
2018/01/21 16:00
Leány Kadett, Nyugat
 Pécsi VSK/A  
 Soproni Darazs.  
2018/01/21 14:00
Leány Kadett, Regionális
 MVSI Vadmacská.  
 DVTK-ÉLKSK M  
2018/01/21 93:0
Leány Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Szeged KE  
2018/01/21 10:00
Leány Kadett, Regionális
 BEAC Farkasrét.  
 BEAC -Újbuda K.  
2018/01/21 10:00
Leány Kadett, Regionális
 BEAC Farkasrét.  
 BEAC -Újbuda K.  
2018/01/21 10:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Ó  
 Parthus KSZ  
2018/01/21 10:30
Leány Kadett, Regionális
 Mez?berényi KK.  
 DVTK-ÉLKSK T  
2018/01/21 11:00
Leány Kadett, Regionális
 Zalaegerszegi  
 Dávid Kornél  
2018/01/21 11:00
Leány Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 Százhalombatta.  
2018/01/21 11:30
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Kecskeméti KA/.  
2018/01/21 12:00
Leány Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 Kiss Lenke KS  
2018/01/21 12:00
Leány Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 Kiss Lenke KS  
2018/01/21 12:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Z  
 DVTK-ÉLKSK Ó  
2018/01/21 12:30
Leány Kadett, Regionális
 Monori SE  
 Félegyházi TSI.  
2018/01/21 12:45
Leány Kadett, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 Szombathelyi S.  
2018/01/21 13:30
Leány Kadett, Regionális
 Kanizsai Vadma.  
 Zalaegerszegi  
2018/01/21 14:00
Leány Kadett, Regionális
 Parthus KSZ  
 DVTK-ÉLKSK Z  
2018/01/21 14:30
Leány Kadett, Regionális
 Tatabányai KC  
 Ajka  
2018/01/21 15:00
Leány Kadett, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Pécsi VSK/B  
2018/01/21 16:00
Leány Kadett, Regionális
 Dávid Kornél  
 Kanizsai Vadma.  
2018/01/21 17:00
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Va.  
 SZEDEÁK Bikák  
2018/01/21 80:0
Kenguru Kupa
 Budafoki Békák.  
 Brózik Tibor T.  
2018/01/21 83:0
Kenguru Kupa
 Ziccer Pandák  
 KLKS-VVSK  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 Győri KC Vizsl.  
 Mórás Cápák  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 MEAFC Csibésze.  
 MEAFC Kossuth  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 Bajai NKK/A  
 Baja MNAMK Rak.  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Kecskeméti KA  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 CEKK  
 FTSI Darvas Is.  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 Bonyhádi KSE  
 Kosárlabda Aka.  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 Körmendi Törpö.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 Szeged KE Rózs.  
 Szeged KE - Va.  
2018/01/21 91:5
Kenguru Kupa
 Dombóvári KS  
 Kosárlabda Aka.  
2018/01/21 93:0
Kenguru Kupa
 Ricsilla - Ege.  
 Zalakarosi Fók.  
2018/01/21 93:0
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Csíp?s Darazsa.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 Szerencsi Dara.  
 Egri Kék Orosz.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 MVSI Vadmacská.  
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
 Salgó Basket S.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 Fürge Gyíkok  
 Mátra UKK Gyön.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 Zsákoló Zsiráf.  
 Debreceni KA T.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 ACS Wildcats B.  
 Hajdúböszörmén.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 Nyíregyházi Sp.  
 Nyíregyházi Ké.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 Kozármisleny S.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 DKKA Kenguruk  
 DKKA Ördögök  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 Újvárosi Szele.  
 Pákozdi Kócsag.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 KLKS-VVSK  
 BKG-VMG DSE  
2018/01/21 10:15
Kenguru Kupa
 OSE MórMoták  
 Győri KC Vizsl.  
2018/01/21 10:15
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Bajai NKK/A  
2018/01/21 10:15
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KC  
 Kecskeméti KA  
2018/01/21 10:15
Kenguru Kupa
 Nagyk?rösi Sól.  
 CEKK  
2018/01/21 10:15
Kenguru Kupa
 Sportiskolás S.  
 Körmendi Törpö.  
2018/01/21 10:15
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Bikák  
 Szeged KE Rózs.  
2018/01/21 10:30
Kenguru Kupa
 Tiszaújvárosi  
 MEAFC Csibésze.  
2018/01/21 10:30
Kenguru Kupa
 PVSK Panthers/.  
 Komlói Bányász.  
2018/01/21 10:30
Kenguru Kupa
 Ricsilla - Zal.  
 Ricsilla - Ege.  
2018/01/21 10:40
Kenguru Kupa
 OSE Simbák  
 Soproni Sporti.  
2018/01/21 11:00
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 KASI/C  
2018/01/21 11:00
Kenguru Kupa
 Soproni Tigris.  
 Soproni Sporti.  
2018/01/21 11:15
Kenguru Kupa
 Nyíregyházi Ké.  
 Debreceni KA T.  
2018/01/21 11:15
Kenguru Kupa
 DKKA Ördögök  
 Atomerőmű SE  
2018/01/21 11:15
Kenguru Kupa
 Pákozdi Kócsag.  
 Várpalotai Sár.  
2018/01/21 11:15
Kenguru Kupa
 HSE  
 Ziccer Pandák  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Mórás Cápák  
 OSE MórMoták  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 MEAFC Cápaköly.  
 Szerencsi Dara.  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 DVTK  
 MVSI Vadmacská.  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Vörösmartys Zs.  
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK ÓB  
 DVTK-ÉLKSK Zem.  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Baja MNAMK Rak.  
 Kecskeméti KA  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Kecskeméti KC  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 FTSI Darvas Is.  
 Nagyk?rösi Sól.  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Sportiskolás S.  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Kozármisleny S.  
 Monok SE  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Hó.  
 Szentesi KK  
2018/01/21 11:45
Kenguru Kupa
 Zalakarosi Fók.  
 Ricsilla - Zal.  
2018/01/21 11:50
Kenguru Kupa
 MEAFC Kossuth  
 Tiszaújvárosi  
2018/01/21 12:00
Kenguru Kupa
 Tamási Tekn?sö.  
 Viadukt SE  
2018/01/21 12:15
Kenguru Kupa
 Soproni Tigris.  
 OSE Simbák  
2018/01/21 12:15
Kenguru Kupa
 Csíp?s Darazsa.  
 Soproni Tigris.  
2018/01/21 12:30
Kenguru Kupa
 KASI/C  
 Dombóvári KS  
2018/01/21 12:30
Kenguru Kupa
 Debreceni KA T.  
 Nyíregyházi Sp.  
2018/01/21 12:30
Kenguru Kupa
 Atomerőmű SE  
 DKKA Kenguruk  
2018/01/21 12:30
Kenguru Kupa
 Várpalotai Sár.  
 Újvárosi Szele.  
2018/01/21 12:30
Kenguru Kupa
 BKG-VMG DSE  
 HSE  
2018/01/21 12:45
Kenguru Kupa
 Győri KC Kengu.  
 Villámló Kovác.  
2018/01/21 12:45
Kenguru Kupa
 Pityke KSE  
 Bajai Bácska F.  
2018/01/21 12:45
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Vil.  
 Szeged KE - Hó.  
2018/01/21 13:00
Kenguru Kupa
 Egri Kék Orosz.  
 MEAFC Cápaköly.  
2018/01/21 13:00
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
 DVTK  
2018/01/21 13:00
Kenguru Kupa
 Salgó Basket S.  
 Vörösmartys Zs.  
2018/01/21 13:00
Kenguru Kupa
 Monok SE  
 PVSK-Panthers/.  
2018/01/21 13:00
Kenguru Kupa
 Budapest Baske.  
 Tamási Tekn?sö.  
2018/01/21 13:30
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Soproni Tigris.  
2018/01/21 13:30
Kenguru Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Kéksárga Zsirá.  
2018/01/21 14:00
Kenguru Kupa
 Kapuvári Macsk.  
 Győri KC Kengu.  
2018/01/21 14:00
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
 Salgótarjáni  
2018/01/21 14:00
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Pityke KSE  
2018/01/21 14:00
Kenguru Kupa
 Szentesi KK  
 Vásárhelyi Vil.  
2018/01/21 14:15
Kenguru Kupa
 Grosics Vizslá.  
 Zuglói Sasok  
2018/01/21 14:45
Kenguru Kupa
 BSC Bocsok  
 BKG DSE  
2018/01/21 14:45
Kenguru Kupa
 Viadukt SE  
 Budapest Baske.  
2018/01/21 14:45
Kenguru Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Zsíros Akadémi.  
2018/01/21 15:15
Kenguru Kupa
 Villámló Kovác.  
 Kapuvári Macsk.  
2018/01/21 15:15
Kenguru Kupa
 Bajai Bácska F.  
 Kecskeméti KA  
2018/01/21 15:15
Kenguru Kupa
 Szolnoki Leopá.  
 Szeged KE - Bo.  
2018/01/21 15:30
Kenguru Kupa
 Salgótarjáni  
 MVSI Kossuth  
2018/01/21 15:30
Kenguru Kupa
 Ziccer Bocsok  
 Radobasket Bic.  
2018/01/21 16:00
Kenguru Kupa
 Óbudai Reménys.  
 Szentendrei KS.  
2018/01/21 16:00
Kenguru Kupa
 Budai Aranysak.  
 ÚMT Tigrisek  
2018/01/21 16:00
Kenguru Kupa
 Kéksárga Zsirá.  
 Zsíros Akadémi.  
2018/01/21 16:30
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Gep.  
 Szolnoki Leopá.  
2018/01/21 16:45
Kenguru Kupa
 MVSI Kossuth  
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
2018/01/21 17:00
Kenguru Kupa
 DMTK Haraszti  
 Ziccer Bocsok  
2018/01/21 17:15
Kenguru Kupa
 Budapest Csepe.  
 Óbudai Reménys.  
2018/01/21 17:15
Kenguru Kupa
 Herceghalmi Ti.  
 Budai Aranysak.  
2018/01/21 17:15
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Bo.  
 Vásárhelyi Gep.  
2018/01/21 18:00
Kenguru Kupa
 Radobasket Bic.  
 DMTK Haraszti  
2018/01/21 18:30
Kenguru Kupa
 Szentendrei KS.  
 Budapest Csepe.  
2018/01/21 18:30
Kenguru Kupa
 ÚMT Tigrisek  
 Herceghalmi Ti.  
2018/01/21 18:30
Női NB I. A csoport 1-8. - 2016/2017
 


JOVANOVIC Tina
Születésnap:  1991. 01. 12.
Magasság:  190 cm
Súly:  78 kg
Útlevél:  SRB
Poszt:  4

| 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15|

  2016/2017  Aluinvent DVTK Miskolc (Női NB I Rájátszás)             
T M/K P Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Á 8/8 17.5 4.6 7.4 63 1.6 6.1 27 0.5 1.1 44 6.8 14.6 46 3.5 4.8 74 7.0 4.1 11.1 1.4 2.6 2.8 5.1 1.4 0.9 0.3 25.6 32.3
Ö 8/8 140 37 59 63 13 49 27 4 9 44 54 117 46 28 38 74 56 33 89 11 21 22 41 11 7 2 205 258
R
8/8 21.7 5.7 9.1 63 2.0 7.6 27 0.6 1.4 44 8.4 18.1 46 4.3 5.9 74 8.7 5.1 13.8 1.7 3.3 3.4 6.4 1.7 1.1 0.3 31.8 40.0

Mérkőzésről-mérkőzésre
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás
Á - Átlag, Ö - Összesen, R - Relatív átlag (40 perces)

  2016/2017  Ranglista helyezései        
  2016/2017  Egyéni csúcsok        
  • Dobott pont (Nõi NB I Rájátszás): 33 pont a(z) PEAC ellen
  • Védőlepattanó (Nõi NB I Rájátszás): 12 lepattanó a(z) PEAC ellen
  • Támadólepattanó (Nõi NB I Rájátszás): 6 lepattanó a(z) CMB CARGO UNI Gy?r ellen
  • Lepattanó (Nõi NB I Rájátszás): 16 lepattanó a(z) PEAC ellen
  • Gólpassz (Nõi NB I Rájátszás): 3 gólpassz a(z) PEAC ellen
  • Labdaszerzés (Nõi NB I Rájátszás): 3 szerzett labda a(z) PEAC ellen
  • Kiharcolt fault (Nõi NB I Rájátszás): 9 kiharcolt fault a(z) PEAC ellen
  • Blokk (Nõi NB I Rájátszás): 2 blokkolt dobás
  • Sikeres mezőnykísérlet (Nõi NB I Rájátszás): 12 darab a(z) PEAC ellen
  • Mezőnykísérlet (Nõi NB I Rájátszás): 21 darab a(z) PEAC ellen
  • Sikeres büntetőkísérlet (Nõi NB I Rájátszás): 8 darab a(z) PEAC ellen
  • Büntetőkísérlet (Nõi NB I Rájátszás): 9 darab
 Éves változások      
 Pont  Lepattanó

 Szerzett labda  Gólpassz

 Blokk  Val



 Éves változások (40 perc)      
 Pont  Lepattanó
 Szerzett labda  Gólpassz
 Blokk  Val


Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok