Név:
E-mail:
Női NB I. A 1-8.
 UNIQA Sopron  
 Szekszárd  
2017/04/28 18:00
Női NB I. A 1-8.
 Vasas  
 ZTE NKK  
2017/04/28 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 Veszprém  
 MEAFC  
2017/04/28 17:00
Férfi NB I. B 1-8.
 Győr  
 Vásárhely  
2017/04/28 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 DEAC  
 Oroszlány  
2017/04/28 19:00
Férfi NB I. B 9-16.
 TF-BP  
 PVSK - Kronosz  
2017/04/28 18:30
Férfi NB I. B 9-16.
 Tiszaújváros  
 Nagykőrös  
2017/04/28 18:30
Férfi NB II. Ny
 Kozármisleny-P.  
 Dombóvár  
2017/04/28 20:15
Férfi NB II. Kö A
 SZPA-Cserpes T.  
 Toldy Viziváro.  
2017/04/28 20:00
Férfi NB II. Kö B
 Monori SE  
 Budafok  
2017/04/28 19:00
Férfi NB II. Kö B
 TFSE  
 Kandó FSC  
2017/04/28 19:00
Férfi NB II. Kö B
 FSzSE  
 Lehel Kosársul.  
2017/04/28 20:20
Am. Női NB I. 17-20.
 Kiss Lenke  
 Tata  
2017/04/28 17:00
Fiú junior
 Debreceni KA -.  
 Szombathelyi S.  
2017/04/28 12:00
Fiú junior
 Alba Fehérvár  
 Budapesti Honv.  
2017/04/28 13:00
Fiú junior
 Nyírsuli Kosár.  
 Kosárlabda Aka.  
2017/04/28 14:00
Fiú junior
 PVSK-Panthers  
 Atomerőmű SE  
2017/04/28 15:00
Fiú junior
 Soproni Sporti.  
 Budapesti Honv.  
2017/04/28 16:00
Fiú junior
 Körmendi Törpö.  
 Tiszaújvárosi  
2017/04/28 17:00
Fiú junior
 Szolnoki Olaj  
 Zalakerámia ZT.  
2017/04/28 19:00
Fiú junior Reg.
 MEAFC - Jezsui.  
 Nyíradonyi VVT.  
2017/04/28 17:15
Fiú junior Reg.
 Nyíradonyi VVT.  
 MEAFC - Jezsui.  
2017/04/28 19:15
Fiú kadett reg.
 Pápai KC  
 Veszprémi UKE  
2017/04/28 16:15
Fiú kadett reg.
 ELITE Basket T.  
 BLF - Ziccer  
2017/04/28 17:30
Fiú kadett reg.
 Szentesi KK  
 Mez?berényi KK.  
2017/04/28 17:50
Fiú kadett reg.
 F?zf?i AK  
 Alba Fehérvár/.  
2017/04/28 18:10
Fiú kadett reg.
 Ifjú Sólymok  
 Alba Fehérvár/.  
2017/04/28 18:15
Leány tini
 MVSI Vadmacská.  
 KSC Szekszárd  
2017/04/28 11:00
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK  
 Kanizsa DKK /  
2017/04/28 11:00
Leány tini
 Török Flóris  
 Soproni Darazs.  
2017/04/28 13:00
Leány tini
 NyFSE - NyKS /.  
 Kiss Lenke KS  
2017/04/28 13:00
Leány tini
 UNI Győr - Szé.  
 Csata DSE  
2017/04/28 15:00
Leány tini
 Kosárlabda Aka.  
 Kiss Lenke KS  
2017/04/28 15:00
Leány tini
 KSC Szekszárd  
 Dávid Kornél  
2017/04/28 17:00
Leány tini
 Kanizsa DKK /  
 Ziccer Tigrise.  
2017/04/28 17:00
Leány tini
 Zsíros Akadémi.  
 MVSI Vadmacská.  
2017/04/28 19:00
Leány tini
 Vasas Akadémia.  
 DVTK-ÉLKSK  
2017/04/28 19:00
Eredménymátrix - Hepp-kupa, férfi

 Alba FehérvárBajaBC Csepel I.BC Csepel II.BékéscsabaBékési SzSKBeszterce KKBKG DSEBKG-Príma SEBLF KKBonyhádBp. HonvédBp. Honvéd U23BudafokBudaörsi DSECeglédi KEDarazsak OldboysDEACDebreceni EgyetemDKA-DEACDMSEDombóvárDunaharasztiDunaújvárosEKE EgerEKE Eger KOKELTE BEACELTE-BEACFSzSEGyõrGyõri Kosárlabda ClubGyulai ColorGödi SEHévízi SportkörJózsefvárosi KCKandó FSCKaszásokKozármisleny-PSEKözgáz SC és DSKKözgáz SC és DSK/AKözgáz SC és DSK/BLehel KosársuliMAFCMAFC BMEMAFC MartosMAFC OBMAFC-BMEMalév SCMarcaliMEAFCMEAFC II.Mezõberényi KKMonori SEMosonmagyaróvárMTKNagykõrösNYIKSENyíregyházi Fõiskola SportegyesületeNYKKOroszlányOSE Lions II.Pápai KCPiliscsabaPTE-Esély a Sportra Pet?fi SE PTE-PEACPVSK - KronoszSiófokSMAFC-NYMESoproni Tigrisek KESzázhalombattaSzentendrei KSESzentesi KKSZOESESzombathelyi Egyetemi SportegyesületSZPA-Cserpes TrudiTF-BPTF-BP U23TFSETiszaújvárosToldy Vizivárosi HódokTreff 07 SEÚjpest-MTUSC SzegedVásárhelyVasasVeszprémVeszprémi Egyetemi SCZiccer TigrisekZTEZuglói Sasok
 Alba Fehérvár 
 Baja 89-75
 BC Csepel I. 
 BC Csepel II. 63-84
 Békéscsaba 52-134
 Békési SzSK 
 Beszterce KK 
 BKG DSE 83-109
 BKG-Príma SE 72-105112-57
 BLF KK 
 Bonyhád 
 Bp. Honvéd 65-95
 Bp. Honvéd U23 70-5349-60
 Budafok 
 Budaörsi DSE65-109 
 Ceglédi KE 
 Darazsak Oldboys 95-6198-63
 DEAC 
 Debreceni Egyetem 
 DKA-DEAC 43-119
 DMSE 
 Dombóvár 63-94
 Dunaharaszti 
 Dunaújváros82-130 
 EKE Eger 
 EKE Eger KOK 51-80
 ELTE BEAC 
 ELTE-BEAC 63-8272-66
 FSzSE 
 Gyõr 70-60
 Gyõri Kosárlabda Club 
 Gyulai Color48-79 
 Gödi SE72-67 62-82
 Hévízi Sportkör 78-99
 Józsefvárosi KC 46-83
 Kandó FSC 74-76
 Kaszások 
 Kozármisleny-PSE 78-6662-108
 Közgáz SC és DSK 
 Közgáz SC és DSK/A 78-48
 Közgáz SC és DSK/B81-85 
 Lehel Kosársuli 
 MAFC 
 MAFC BME53-78 
 MAFC Martos 
 MAFC OB 40-85
 MAFC-BME 
 Malév SC 68-109
 Marcali 
 MEAFC61-66 
 MEAFC II. 
 Mezõberényi KK 
 Monori SE60-9281-69 
 Mosonmagyaróvár 
 MTK 
 Nagykõrös79-83 
 NYIKSE69-92 
 Nyíregyházi Fõiskola Sportegyesülete 
 NYKK94-65 87-67
 Oroszlány65-94 
 OSE Lions II.84-91 
 Pápai KC99-58 
 Piliscsaba56-93 
 PTE-Esély a Sportra Pet?fi SE  
 PTE-PEAC 
 PVSK - Kronosz87-75 
 Siófok64-79 
 SMAFC-NYME 
 Soproni Tigrisek KE67-122 
 Százhalombatta 
 Szentendrei KSE 49-120
 Szentesi KK58-74103-51 
 SZOESE61-98 
 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 
 SZPA-Cserpes Trudi64-108 
 TF-BP78-5602/17 
 TF-BP U2381-7681-63 
 TFSE 
 Tiszaújváros63-78 
 Toldy Vizivárosi Hódok72-78 
 Treff 07 SE 
 Újpest-MT83-7353-8282-77 
 USC Szeged 
 Vásárhely83-82 
 Vasas93-5165-5302/1774-6862-73 
 Veszprém 
 Veszprémi Egyetemi SC 
 Ziccer Tigrisek65-87 
 ZTE 
 Zuglói Sasok73-68 


 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok