Név:
E-mail:
Vas Megye - 2017/2018



   Műsor - 2017.10.09.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
1.10.09, H.  Vépi Kosárlabda Csapat  9700.hu Ingatlaniroda     19:15   Polyák Máté, Tóth Szabolcs
 CS: FM Daszk Vépi Középiskolája (Vép, Szent Imre u., 9751)


   Műsor - 2017.10.11.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
1.10.11, Sze.  Szombathelyi SI KA U18/B  Vasi Kosár Klub     18:20   Pál Balázs, Kiss Márton
 CS: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (9700 Szombathely Bolyai János utca 11.)
1.10.11, Sze.  Deck Bistro SE  Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület     20:45   Bognár Tamás, Németh Balázs
 CS: SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája (9700 Szombathely Rohonci út 1.)


   Műsor - 2017.10.12.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
1.10.12, Cs.  Büki TK  Autó Egyed HSE Vasalja     18:45   Magyari Tibor, Nagy Zoltán
 CS: Bük Városi Sportcsarnok (9737 Bük Eötvös utca 11.)
1.10.12, Cs.  Répcelak SE  BC Olad     19:15   Forrai Sámuel, Szabó Dávid
 CS: Répce Sportcsarnok (9653 Répcelak, Arany János u. 9, )


   Műsor - 2017.10.13.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
1.10.13, P.  CVSE KSz  Kőszegi SE     20:45   Németh András, Magyar Gyöngyi
 CS: CVSE-Swietelsky Aréna (Celldömölk, József Attila u. 2, 9500)
1.10.13, P.  Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület  COSMOS HOME     20:45   Bognár Tamás, Szabó Dávid
 CS: Kardos László Általános Iskola Városi Sportcsarnok (9800 Vasvár József Attila utca 23 - 25.)


   Műsor - 2017.10.16.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
2.10.16, H.  Vépi Kosárlabda Csapat  COSMOS HOME     19:15   Csák Máté Károly, Tóth Szabolcs
 CS: FM Daszk Vépi Középiskolája (Vép, Szent Imre u., 9751)
2.10.16, H.  Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület  Répcelak SE     20:15   Forrai Sámuel, Németh Balázs
 CS: Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)


   Műsor - 2017.10.19.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
2.10.19, Cs.  Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE  Büki TK     19:15   Esztergályos Róbert, Szabó Dávid
 CS: Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi Vendéglátói Szakképző Iskola (9600 Sárvár Móricz Zsigmond utca 2.)


   Műsor - 2017.10.20.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
2.10.20, P.  Vasi Kosár Klub  Kőszegi SE     19:15   Csák Máté Károly, Nagy Zoltán
 CS: SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája (9700 Szombathely Rohonci út 1.)
2.10.20, P.  9700.hu Ingatlaniroda  Szombathelyi SI KA U18/B     20:15   Polyák Máté, Magyar Gyöngyi
 CS: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (9700 Szombathely Bolyai János utca 11.)
2.10.20, P.  CVSE KSz  Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület     20:45   Pál Balázs, Kiss Márton
 CS: CVSE-Swietelsky Aréna (Celldömölk, József Attila u. 2, 9500)
2.10.20, P.  Autó Egyed HSE Vasalja  Deck Bistro SE     21:15   Németh András, Bognár Tamás
 CS: Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )


   Műsor - 2017.10.24.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
3.10.24, K.  Kőszegi SE  9700.hu Ingatlaniroda     20:15   Forrai Sámuel, Nagy Zoltán
 CS: Béri Balog Ádám Általános Iskola (9730 Kőszeg Deák Ferenc utca 6.)


   Műsor - 2017.10.25.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
3.10.25, Sze.  Szombathelyi SI KA U18/B  COSMOS HOME     18:20   Bognár Tamás, Pál Balázs
 CS: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (9700 Szombathely Bolyai János utca 11.)
3.10.25, Sze.  Deck Bistro SE  Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE     20:45   Polyák Máté, Szabó Dávid
 CS: SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája (9700 Szombathely Rohonci út 1.)


   Műsor - 2017.10.26.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
10.10.26, Cs.  Büki TK  BC Olad     18:45   Esztergályos Róbert, Németh András
 CS: Bük Városi Sportcsarnok (9737 Bük Eötvös utca 11.)


   Műsor - 2017.10.27.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
3.10.27, P.  Autó Egyed HSE Vasalja  Répcelak SE     21:15   Polyák Máté, Magyar Gyöngyi
 CS: Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )


   Műsor - 2017.10.30.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
3.10.30, H.  Vépi Kosárlabda Csapat  CVSE KSz     19:15   Esztergályos Róbert, Tóth Szabolcs
 CS: FM Daszk Vépi Középiskolája (Vép, Szent Imre u., 9751)


   Műsor - 2017.11.06.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
4.11.06, H.  Vépi Kosárlabda Csapat  Vasi Kosár Klub     19:15   Esztergályos Róbert, Magyari Tibor
 CS: FM Daszk Vépi Középiskolája (Vép, Szent Imre u., 9751)
4.11.06, H.  Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület  Büki TK     19:45   Magyar Gyöngyi, Pál Balázs
 CS: Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)


   Műsor - 2017.11.09.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
4.11.09, Cs.  Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE  Répcelak SE     19:15   Polyák Máté, Szabó Dávid
 CS: Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi Vendéglátói Szakképző Iskola (9600 Sárvár Móricz Zsigmond utca 2.)
4.11.09, Cs.  COSMOS HOME  Kőszegi SE     19:45   Forrai Sámuel, Sütő Miklós
 CS: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (9700 Szombathely Bolyai János utca 11.)


   Műsor - 2017.11.10.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
4.11.10, P.  BC Olad  Deck Bistro SE     19:15   Németh András, Kiss Márton
 CS: Kanizsai Dorottya Gimnázium (9700 Szombathely Aréna utca 10.)
4.11.10, P.  9700.hu Ingatlaniroda  Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület     20:15   Csák Máté Károly, Tóth Szabolcs
 CS: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (9700 Szombathely Bolyai János utca 11.)
4.11.10, P.  CVSE KSz  Szombathelyi SI KA U18/B     20:45   Bognár Tamás, Pál Balázs
 CS: CVSE-Swietelsky Aréna (Celldömölk, József Attila u. 2, 9500)


   Műsor - 2017.11.13.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
5.11.13, H.  Vépi Kosárlabda Csapat  Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület     19:15   Pál Balázs, Nagy Zoltán
 CS: FM Daszk Vépi Középiskolája (Vép, Szent Imre u., 9751)


   Műsor - 2017.11.15.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
5.11.15, Sze.  Szombathelyi SI KA U18/B  Kőszegi SE     18:20   Magyari Tibor, Sütő Miklós
 CS: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (9700 Szombathely Bolyai János utca 11.)
5.11.15, Sze.  Deck Bistro SE  Répcelak SE     20:45   Polyák Máté, Szabó Dávid
 CS: SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája (9700 Szombathely Rohonci út 1.)


   Műsor - 2017.11.16.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
5.11.16, Cs.  9700.hu Ingatlaniroda  COSMOS HOME     19:45   Csák Máté Károly, Kiss Márton
 CS: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (9700 Szombathely Bolyai János utca 11.)


   Műsor - 2017.11.17.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
5.11.17, P.  Vasi Kosár Klub  CVSE KSz     19:15   Németh András, Magyar Gyöngyi
 CS: SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája (9700 Szombathely Rohonci út 1.)
12.11.17, P.  BC Olad  Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület     19:15   Forrai Sámuel, Nagy Zoltán
 CS: Kanizsai Dorottya Gimnázium (9700 Szombathely Aréna utca 10.)
5.11.17, P.  Autó Egyed HSE Vasalja  Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE     21:15   Bognár Tamás, Németh Balázs
 CS: Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )


   Műsor - 2017.11.20.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
6.11.20, H.  Vépi Kosárlabda Csapat  Kőszegi SE     19:15   Nagy Zoltán, Sütő Miklós
 CS: FM Daszk Vépi Középiskolája (Vép, Szent Imre u., 9751)


   Műsor - 2017.11.23.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
6.11.23, Cs.  Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE  Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület     19:15   Magyari Tibor, Németh András
 CS: Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi Vendéglátói Szakképző Iskola (9600 Sárvár Móricz Zsigmond utca 2.)
6.11.23, Cs.  Répcelak SE  Büki TK     19:15   Polyák Máté, Nagy Zoltán
 CS: Répce Sportcsarnok (9653 Répcelak, Arany János u. 9, )
6.11.23, Cs.  COSMOS HOME  Vasi Kosár Klub     19:45   Esztergályos Róbert, Magyar Gyöngyi
 CS: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (9700 Szombathely Bolyai János utca 11.)


   Műsor - 2017.11.24.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
6.11.24, P.  BC Olad  Autó Egyed HSE Vasalja     19:15   Bognár Tamás, Szabó Dávid
 CS: Kanizsai Dorottya Gimnázium (9700 Szombathely Aréna utca 10.)
6.11.24, P.  Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület  Szombathelyi SI KA U18/B     20:45   Sütő Miklós, Kiss Márton
 CS: Kardos László Általános Iskola Városi Sportcsarnok (9800 Vasvár József Attila utca 23 - 25.)
6.11.24, P.  CVSE KSz  9700.hu Ingatlaniroda     20:45   Forrai Sámuel, Pál Balázs
 CS: CVSE-Swietelsky Aréna (Celldömölk, József Attila u. 2, 9500)


   Műsor - 2017.11.27.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
7.11.27, H.  Vépi Kosárlabda Csapat  Szombathelyi SI KA U18/B     19:15   Forrai Sámuel, Tóth Szabolcs
 CS: FM Daszk Vépi Középiskolája (Vép, Szent Imre u., 9751)


   Műsor - 2017.11.28.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
7.11.28, K.  Kőszegi SE  Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület     20:15   Magyari Tibor, Kiss Márton
 CS: Béri Balog Ádám Általános Iskola (9730 Kőszeg Deák Ferenc utca 6.)


   Műsor - 2017.11.30.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
7.11.30, Cs.  Büki TK  Deck Bistro SE     18:45   Esztergályos Róbert, Magyar Gyöngyi
 CS: Bük Városi Sportcsarnok (9737 Bük Eötvös utca 11.)
7.11.30, Cs.  Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE  BC Olad     19:15   Tóth Kálmán, Németh András
 CS: Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi Vendéglátói Szakképző Iskola (9600 Sárvár Móricz Zsigmond utca 2.)


   Műsor - 2017.12.01.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
7.12.01, P.  9700.hu Ingatlaniroda  Vasi Kosár Klub     20:15   Polyák Máté, Bognár Tamás
 CS: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (9700 Szombathely Bolyai János utca 11.)
7.12.01, P.  CVSE KSz  COSMOS HOME     20:45   Sütő Miklós, Nagy Zoltán
 CS: CVSE-Swietelsky Aréna (Celldömölk, József Attila u. 2, 9500)
7.12.01, P.  Autó Egyed HSE Vasalja  Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület     21:15   Pál Balázs, Németh Balázs
 CS: Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )


   Műsor - 2017.12.04.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
8.12.04, H.  Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület  Deck Bistro SE     20:15   Forrai Sámuel, Szabó Dávid
 CS: Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)


   Műsor - 2017.12.05.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
8.12.05, K.  Kőszegi SE  CVSE KSz     20:15   Magyari Tibor, Magyar Gyöngyi
 CS: Béri Balog Ádám Általános Iskola (9730 Kőszeg Deák Ferenc utca 6.)


   Műsor - 2017.12.07.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
8.12.07, Cs.  COSMOS HOME  Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület     19:45   Tóth Kálmán, Németh András
 CS: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (9700 Szombathely Bolyai János utca 11.)


   Műsor - 2017.12.08.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
8.12.08, P.  Vasi Kosár Klub  Szombathelyi SI KA U18/B     19:15   Pál Balázs, Sütő Miklós
 CS: SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája (9700 Szombathely Rohonci út 1.)
8.12.08, P.  BC Olad  Répcelak SE     19:15   Polyák Máté, Németh Balázs
 CS: Kanizsai Dorottya Gimnázium (9700 Szombathely Aréna utca 10.)
8.12.08, P.  9700.hu Ingatlaniroda  Vépi Kosárlabda Csapat     20:15   Németh András, Bognár Tamás
 CS: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (9700 Szombathely Bolyai János utca 11.)
8.12.08, P.  Autó Egyed HSE Vasalja  Büki TK     21:15   Polyák Máté, Nagy Zoltán
 CS: Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )


   Műsor - 2017.12.12.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
9.12.12, K.  Kőszegi SE  Vasi Kosár Klub     20:15   Polyák Máté, Sütő Miklós
 CS: Béri Balog Ádám Általános Iskola (9730 Kőszeg Deák Ferenc utca 6.)


   Műsor - 2017.12.13.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
9.12.13, Sze.  Deck Bistro SE  Autó Egyed HSE Vasalja     20:45   Forrai Sámuel, Szabó Dávid
 CS: SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája (9700 Szombathely Rohonci út 1.)


   Műsor - 2017.12.14.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
9.12.14, Cs.  Büki TK  Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE     18:45   Esztergályos Róbert, Magyari Tibor
 CS: Bük Városi Sportcsarnok (9737 Bük Eötvös utca 11.)
9.12.14, Cs.  Répcelak SE  Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület     19:15   Magyar Gyöngyi, Magyar Gergely
 CS: Répce Sportcsarnok (9653 Répcelak, Arany János u. 9, )
9.12.14, Cs.  COSMOS HOME  Vépi Kosárlabda Csapat     19:45   Németh András, Perák Denis
 CS: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (9700 Szombathely Bolyai János utca 11.)


   Műsor - 2017.12.15.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
9.12.15, P.  Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület  CVSE KSz     20:45   Bognár Tamás, Németh Balázs
 CS: Kardos László Általános Iskola Városi Sportcsarnok (9800 Vasvár József Attila utca 23 - 25.)


   Műsor - 2018.01.05.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
3.01.05, P.  Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület  Vasi Kosár Klub     20:45   Forrai Sámuel, Magyar Gergely
 CS: Kardos László Általános Iskola Városi Sportcsarnok (9800 Vasvár József Attila utca 23 - 25.)


   Műsor - 2018.01.08.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
9.01.08, H.  Szombathelyi SI KA U18/B  9700.hu Ingatlaniroda     20:20   Tóth Kálmán, Kiss Márton
 CS: Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)


   Műsor - 2018.01.11.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
10.01.11, Cs.  Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE  Deck Bistro SE     19:15   Forrai Sámuel, Magyari Tibor
 CS: Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi Vendéglátói Szakképző Iskola (9600 Sárvár Móricz Zsigmond utca 2.)
10.01.11, Cs.  Répcelak SE  Autó Egyed HSE Vasalja     19:15   Bognár Tamás, Szabó Dávid
 CS: Répce Sportcsarnok (9653 Répcelak, Arany János u. 9, )
10.01.11, Cs.  COSMOS HOME  Szombathelyi SI KA U18/B     19:45   Esztergályos Róbert, Nagy Zoltán
 CS: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (9700 Szombathely Bolyai János utca 11.)


   Műsor - 2018.01.12.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
3.01.12, P.  BC Olad  Büki TK     19:15   Tóth Szabolcs, Tóth Gábor Balázs
 CS: Kanizsai Dorottya Gimnázium (9700 Szombathely Aréna utca 10.)
10.01.12, P.  Vasi Kosár Klub  Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület     19:15   Magyar Gyöngyi, Földesi Marcell
 CS: SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája (9700 Szombathely Rohonci út 1.)
10.01.12, P.  9700.hu Ingatlaniroda  Kőszegi SE     20:15   Németh András, Sütő Miklós
 CS: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (9700 Szombathely Bolyai János utca 11.)
10.01.12, P.  CVSE KSz  Vépi Kosárlabda Csapat     20:45   Pál Balázs, Németh Balázs
 CS: CVSE-Swietelsky Aréna (Celldömölk, József Attila u. 2, 9500)


   Műsor - 2018.01.16.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
11.01.16, K.  Kőszegi SE  COSMOS HOME     20:15   Magyari Tibor, Tóth Szabolcs
 CS: Béri Balog Ádám Általános Iskola (9730 Kőszeg Deák Ferenc utca 6.)


   Műsor - 2018.01.17.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
11.01.17, Sze.  Szombathelyi SI KA U18/B  CVSE KSz     18:20   Polyák Máté, Sütő Miklós
 CS: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (9700 Szombathely Bolyai János utca 11.)
11.01.17, Sze.  Deck Bistro SE  BC Olad     20:45   Pál Balázs, Szabó Dávid
 CS: SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája (9700 Szombathely Rohonci út 1.)


   Műsor - 2018.01.18.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
11.01.18, Cs.  Répcelak SE  Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE     19:15   Forrai Sámuel, NAGY ZOLTÁN
 CS: Répce Sportcsarnok (9653 Répcelak, Arany János u. 9, )


   Műsor - 2018.01.19.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
11.01.19, P.  Vasi Kosár Klub  Vépi Kosárlabda Csapat     19:15   Bognár Tamás, Kiss Márton
 CS: SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája (9700 Szombathely Rohonci út 1.)
11.01.19, P.  Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület  9700.hu Ingatlaniroda     20:45   Esztergályos Róbert, Németh Balázs
 CS: Kardos László Általános Iskola Városi Sportcsarnok (9800 Vasvár József Attila utca 23 - 25.)


   Műsor - 2018.01.22.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
5.01.22, H.  Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület  BC Olad     18:45   Tóth Kálmán, Németh András
 CS: Szombathelyi Egyetemi Sportcsarnok (9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.)


   Műsor - 2018.01.23.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
12.01.23, K.  Kőszegi SE  Szombathelyi SI KA U18/B     20:15   Magyari Tibor, Kiss Márton
 CS: Béri Balog Ádám Általános Iskola (9730 Kőszeg Deák Ferenc utca 6.)


   Műsor - 2018.01.25.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
12.01.25, Cs.  Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE  Autó Egyed HSE Vasalja     19:15   Forrai Sámuel, Tóth Szabolcs
 CS: Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi Vendéglátói Szakképző Iskola (9600 Sárvár Móricz Zsigmond utca 2.)
12.01.25, Cs.  Répcelak SE  Deck Bistro SE     19:15   Magyar Gyöngyi, Szabó Dávid
 CS: Répce Sportcsarnok (9653 Répcelak, Arany János u. 9, )


   Műsor - 2018.01.26.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
12.01.26, P.  CVSE KSz  Vasi Kosár Klub     20:45   Esztergályos Róbert, Pál Balázs
 CS: CVSE-Swietelsky Aréna (Celldömölk, József Attila u. 2, 9500)


   Műsor - 2018.01.29.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
13.01.29, H.  Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület  Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE     20:15   Tóth Kálmán, Tóth Szabolcs
 CS: Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)


   Műsor - 2018.01.30.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
13.01.30, K.  Kőszegi SE  Vépi Kosárlabda Csapat     20:15   Csák Máté Károly, Sütő Miklós
 CS: Béri Balog Ádám Általános Iskola (9730 Kőszeg Deák Ferenc utca 6.)


   Műsor - 2018.01.31.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
13.01.31, Sze.  Szombathelyi SI KA U18/B  Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület     18:20   Magyari Tibor, Kiss Márton
 CS: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (9700 Szombathely Bolyai János utca 11.)


   Műsor - 2018.02.01.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
13.02.01, Cs.  Büki TK  Répcelak SE     18:45   Polyák Máté, Tóth Gábor Balázs
 CS: Bük Városi Sportcsarnok (9737 Bük Eötvös utca 11.)


   Műsor - 2018.02.02.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
13.02.02, P.  Vasi Kosár Klub  COSMOS HOME     19:15   Magyar Gyöngyi, Pál Balázs
 CS: SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája (9700 Szombathely Rohonci út 1.)
13.02.02, P.  9700.hu Ingatlaniroda  CVSE KSz     20:15   Esztergályos Róbert, Németh András
 CS: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (9700 Szombathely Bolyai János utca 11.)
12.02.02, P.  Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület  Vépi Kosárlabda Csapat     20:45   Sütő Miklós, Németh Balázs
 CS: Kardos László Általános Iskola Városi Sportcsarnok (9800 Vasvár József Attila utca 23 - 25.)
13.02.02, P.  Autó Egyed HSE Vasalja  BC Olad     21:15   Forrai Sámuel, Bognár Tamás
 CS: Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )


   Műsor - 2018.02.05.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
14.02.05, H.  Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület  Autó Egyed HSE Vasalja     20:15   Polyák Máté, Bognár Tamás
 CS: Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)


   Műsor - 2018.02.07.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
14.02.07, Sze.  Szombathelyi SI KA U18/B  Vépi Kosárlabda Csapat     18:20   Csák Máté Károly, Tóth Szabolcs
 CS: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (9700 Szombathely Bolyai János utca 11.)
14.02.07, Sze.  Deck Bistro SE  Büki TK     20:45   Forrai Sámuel, Pál Balázs
 CS: SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája (9700 Szombathely Rohonci út 1.)


   Műsor - 2018.02.08.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
14.02.08, Cs.  COSMOS HOME  CVSE KSz     19:45   Magyar Gyöngyi, Kiss Márton
 CS: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (9700 Szombathely Bolyai János utca 11.)


   Műsor - 2018.02.09.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
14.02.09, P.  Vasi Kosár Klub  9700.hu Ingatlaniroda     19:15   Esztergályos Róbert, Tóth Kálmán
 CS: SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája (9700 Szombathely Rohonci út 1.)
14.02.09, P.  BC Olad  Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE     19:15   Magyari Tibor, Németh András
 CS: Kanizsai Dorottya Gimnázium (9700 Szombathely Aréna utca 10.)
14.02.09, P.  Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület  Kőszegi SE     20:45   NAGY ZOLTÁN, Tóth Gábor Balázs
 CS: Kardos László Általános Iskola Városi Sportcsarnok (9800 Vasvár József Attila utca 23 - 25.)


   Műsor - 2018.02.15.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
11.02.15, Cs.  Büki TK  Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület     18:45   Németh András, Magyar Gyöngyi
 CS: Bük Városi Sportcsarnok (9737 Bük Eötvös utca 11.)
12.02.15, Cs.  COSMOS HOME  9700.hu Ingatlaniroda     19:45   Forrai Sámuel, Csák Máté Károly
 CS: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (9700 Szombathely Bolyai János utca 11.)


   Műsor - 2018.02.19.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
1.02.19, H.    COSMOS HOME     18:00   


   Műsor - 2018.02.20.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
1.02.20, K.  Kőszegi SE  Répcelak SE     20:15   Polyák Máté, Szabó Dávid
 CS: Béri Balog Ádám Általános Iskola (9730 Kőszeg Deák Ferenc utca 6.)


   Műsor - 2018.02.26.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
2.02.26, H.    Szombathelyi SI KA U18/B     18:00   


   Műsor - 2018.02.28.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
2.02.28, Sze.  Deck Bistro SE  Kőszegi SE     20:45   Pál Balázs, Kiss Márton
 CS: SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája (9700 Szombathely Rohonci út 1.)


   Műsor - 2018.03.01.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
2.03.01, Cs.  Büki TK  Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület     18:45   Polyák Máté, NAGY ZOLTÁN
 CS: Bük Városi Sportcsarnok (9737 Bük Eötvös utca 11.)
2.03.01, Cs.  Répcelak SE  COSMOS HOME     19:30   Csák Máté Károly, Szabó Dávid
 CS: Répce Sportcsarnok (9653 Répcelak, Arany János u. 9, )


   Műsor - 2018.03.02.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
Nd.03.02, P.  BC Olad  Vépi Kosárlabda Csapat     19:15   Tóth Kálmán, Bognár Tamás, Sütő Miklós
 CS: Kanizsai Dorottya Gimnázium (9700 Szombathely Aréna utca 10.)
Nd.03.02, P.  9700.hu Ingatlaniroda  Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE     20:15   Forrai Sámuel, Esztergályos Róbert, Perák Denis
 CS: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (9700 Szombathely Bolyai János utca 11.)
Nd.03.02, P.  CVSE KSz  Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület     20:45   Németh András, Magyar Gyöngyi, Tóth Gábor Balázs
 CS: CVSE-Swietelsky Aréna (Celldömölk, József Attila u. 2, 9500)
Nd.03.02, P.  Autó Egyed HSE Vasalja  Vasi Kosár Klub     21:15   Tóth Kálmán, Bognár Tamás, Földesi Marcell
 CS: Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )


   Műsor - 2018.03.05.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
3.03.05, H.    Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület     18:00   
Nd.03.05, H.  Vépi Kosárlabda Csapat  BC Olad     19:15   Forrai Sámuel, Polyák Máté, Kiss Márton
 CS: FM Daszk Vépi Középiskolája (Vép, Szent Imre u., 9751)


   Műsor - 2018.03.06.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
3.03.06, K.  Kőszegi SE  Büki TK     20:15   Csák Máté Károly, Szabó Dávid
 CS: Béri Balog Ádám Általános Iskola (9730 Kőszeg Deák Ferenc utca 6.)


   Műsor - 2018.03.08.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
Nd.03.08, Cs.  Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE  9700.hu Ingatlaniroda     19:15   Tóth Kálmán, Németh András, Magyar Zoltán
 CS: Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi Vendéglátói Szakképző Iskola (9600 Sárvár Móricz Zsigmond utca 2.)
3.03.08, Cs.  COSMOS HOME  Deck Bistro SE     19:45   Csák Máté Károly, Sütő Miklós
 CS: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (9700 Szombathely Bolyai János utca 11.)


   Műsor - 2018.03.09.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
Nd.03.09, P.  Vasi Kosár Klub  Autó Egyed HSE Vasalja     19:15   Sabáli László, Németh András, NAGY ZOLTÁN
 CS: SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája (9700 Szombathely Rohonci út 1.)
3.03.09, P.  Szombathelyi SI KA U18/B  Répcelak SE     19:50   Bognár Tamás, Pál Balázs
 CS: Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)


   Műsor - 2018.03.12.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
Nd.03.12, H.  Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület  CVSE KSz     20:15   Esztergályos Róbert, Magyari Tibor, Polyák Máté
 CS: Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)


   Műsor - 2018.03.14.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
1.03.14, Sze.  Szombathelyi SI KA U18/B  Büki TK     18:20   Szabó Dávid, Magyar Gergely
 CS: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (9700 Szombathely Bolyai János utca 11.)


   Műsor - 2018.03.19.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
4.03.19, H.    Kőszegi SE     18:00   


   Műsor - 2018.03.22.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
4.03.22, Cs.  Büki TK  COSMOS HOME     18:45   Sütő Miklós, NAGY ZOLTÁN
 CS: Bük Városi Sportcsarnok (9737 Bük Eötvös utca 11.)
4.03.22, Cs.  Répcelak SE  Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület     19:30   Magyar Gyöngyi, Pál Balázs
 CS: Répce Sportcsarnok (9653 Répcelak, Arany János u. 9, )


   Műsor - 2018.03.23.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
Nd.03.23, P.  BC Olad  Vépi Kosárlabda Csapat     19:15   Sabáli László, Csák Máté Károly, Tóth Szabolcs
 CS: Kanizsai Dorottya Gimnázium (9700 Szombathely Aréna utca 10.)
8.03.23, P.  Szombathelyi SI KA U18/B  Deck Bistro SE     19:30   Csák Máté Károly, Szabó Dávid
 CS: Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)


   Műsor - 2018.03.26.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
5.03.26, H.    COSMOS HOME     18:00   


   Műsor - 2018.03.28.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
5.03.28, Sze.  Deck Bistro SE  Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület     20:45   Tóth Kálmán, Magyar Gergely
 CS: SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája (9700 Szombathely Rohonci út 1.)


   Műsor - 2018.04.05.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
5.04.05, Cs.  Büki TK  Szombathelyi SI KA U18/B     18:45   Polyák Máté, NAGY ZOLTÁN
 CS: Bük Városi Sportcsarnok (9737 Bük Eötvös utca 11.)
5.04.05, Cs.  Répcelak SE  Kőszegi SE     19:30   Sütő Miklós, Pál Balázs
 CS: Répce Sportcsarnok (9653 Répcelak, Arany János u. 9, )


   Műsor - 2018.04.06.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
1.04.06, P.  Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület  Deck Bistro SE     20:45   Magyar Gyöngyi, Németh Balázs
 CS: Kardos László Általános Iskola Városi Sportcsarnok (9800 Vasvár József Attila utca 23 - 25.)


   Műsor - 2018.04.09.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
6.04.09, H.    Szombathelyi SI KA U18/B     18:00   


   Műsor - 2018.04.10.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
6.04.10, K.  Kőszegi SE  Deck Bistro SE     20:15   Tóth Szabolcs, Kiss Márton
 CS: Béri Balog Ádám Általános Iskola (9730 Kőszeg Deák Ferenc utca 6.)


   Műsor - 2018.04.12.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
5-8. h.04.12, Cs.  Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE  Vépi Kosárlabda Csapat     19:15   Esztergályos Róbert, Szabó Dávid
 CS: Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi Vendéglátói Szakképző Iskola (9600 Sárvár Móricz Zsigmond utca 2.)
6.04.12, Cs.  COSMOS HOME  Répcelak SE     19:45   Tóth Kálmán, Sütő Miklós
 CS: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (9700 Szombathely Bolyai János utca 11.)


   Műsor - 2018.04.13.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
Ed.04.13, P.  BC Olad  9700.hu Ingatlaniroda     19:15   Forrai Sámuel, Magyari Tibor, Csák Máté Károly
 CS: Kanizsai Dorottya Gimnázium (9700 Szombathely Aréna utca 10.)
6.04.13, P.  Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület  Büki TK     20:45   Pál Balázs, Németh Balázs
 CS: Kardos László Általános Iskola Városi Sportcsarnok (9800 Vasvár József Attila utca 23 - 25.)
Ed.04.13, P.  CVSE KSz  Vasi Kosár Klub     20:45   Németh András, Bognár Tamás, Magyar Gyöngyi
 CS: CVSE-Swietelsky Aréna (Celldömölk, József Attila u. 2, 9500)
5-8. h.04.13, P.  Autó Egyed HSE Vasalja  Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület     21:15   NAGY ZOLTÁN, Földesi Marcell
 CS: Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )


   Műsor - 2018.04.16.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
7.04.16, H.    Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület     18:00   
5-8. h.04.16, H.  Vépi Kosárlabda Csapat  Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE     19:15   Forrai Sámuel, Kiss Márton
 CS: FM Daszk Vépi Középiskolája (Vép, Szent Imre u., 9751)
5-8. h.04.16, H.  Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület  Autó Egyed HSE Vasalja     20:15   Polyák Máté, Szabó Dávid
 CS: Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)


   Műsor - 2018.04.18.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
7.04.18, Sze.  Deck Bistro SE  COSMOS HOME     20:45   Sütő Miklós, Földesi Marcell
 CS: SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája (9700 Szombathely Rohonci út 1.)
5-8. h.04.18, Sze.  Autó Egyed HSE Vasalja  Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület     21:15   Németh András, Magyar Gyöngyi
 CS: Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )


   Műsor - 2018.04.19.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
7.04.19, Cs.  Büki TK  Kőszegi SE     18:45   Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly
 CS: Bük Városi Sportcsarnok (9737 Bük Eötvös utca 11.)
7.04.19, Cs.  Répcelak SE  Szombathelyi SI KA U18/B     19:30   Magyar Gyöngyi, Bognár Tamás
 CS: Répce Sportcsarnok (9653 Répcelak, Arany János u. 9, )


   Műsor - 2018.04.20.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
Ed.04.20, P.  Vasi Kosár Klub  CVSE KSz     19:15   Forrai Sámuel, Tóth Kálmán, Pál Balázs
 CS: SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája (9700 Szombathely Rohonci út 1.)
Ed.04.20, P.  9700.hu Ingatlaniroda  BC Olad     20:15   Horváth Alajos, Földesi Ádám, Németh András
 CS: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (9700 Szombathely Bolyai János utca 11.)


   Műsor - 2018.04.23.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
8.04.23, H.    Kőszegi SE     18:00   


   Műsor - 2018.04.25.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
4.04.25, Sze.  Deck Bistro SE  Szombathelyi SI KA U18/B     20:45   Szabó Dávid, Tóth Szabolcs
 CS: SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája (9700 Szombathely Rohonci út 1.)


   Műsor - 2018.04.26.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
8.04.26, Cs.  COSMOS HOME  Büki TK     19:45   Magyari Tibor, Magyar Gyöngyi
 CS: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (9700 Szombathely Bolyai János utca 11.)


   Műsor - 2018.04.27.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
8.04.27, P.  Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület  Répcelak SE     20:45   Sütő Miklós, Németh Balázs
 CS: Kardos László Általános Iskola Városi Sportcsarnok (9800 Vasvár József Attila utca 23 - 25.)
Ed.04.27, P.  CVSE KSz  Vasi Kosár Klub     20:45   Magyari Tibor, Németh András, Bognár Tamás
 CS: CVSE-Swietelsky Aréna (Celldömölk, József Attila u. 2, 9500)


   Műsor - 2018.05.05.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
7. h.05.05, Szo.  Autó Egyed HSE Vasalja  Vépi Kosárlabda Csapat     12:00   Németh András, Nagy Zoltán
 CS: Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium (9700 Szombathely Táncsics Mihály utca 48.)
5. h.05.05, Szo.  Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE  Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület     12:00   Magyari Tibor, Németh Balázs
 CS: Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium (9700 Szombathely Táncsics Mihály utca 48.)
3. h.05.05, Szo.  BC Olad  Vasi Kosár Klub     13:30   Forrai Sámuel, Pál Balázs, Kiss Márton
 CS: Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium (9700 Szombathely Táncsics Mihály utca 48.)
D.05.05, Szo.  CVSE KSz  9700.hu Ingatlaniroda     15:00   Magyari Tibor, Csák Máté Károly, Németh András
 CS: Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium (9700 Szombathely Táncsics Mihály utca 48.)





Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok