Név:
E-mail:
Pest Megye - Leány Kadett - 2017/2018



   Műsor - 2017.10.17.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.10.17, K.  Miklósi KékGólyák  Gödöllői Sportklub     18:15   Stánicz Péter, Vigh Balázs
 CS: Baksay Sándor Református Gimnázium (6090, Kunszentmiklós Kálvin tér 17.)


   Műsor - 2017.10.28.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.10.28, Szo.  Gödöllői Sportklub  PARTHUS KSZ     16:00   Belák Zoltán, Gyurkovics István
 CS: Petőfi Sándor Általános Iskola (2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.)


   Műsor - 2017.10.29.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.10.29, V.  Nagykőrösi Sólymok KE  Százhalombattai KSE     10:30   Belák Zoltán, Rab Domonkos
 CS: Rákóczi Általános Iskola (2750 Nagykőrös Kecskeméti utca 39-41.)


   Műsor - 2017.11.02.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.11.02, Cs.  Miklósi KékGólyák  Dunakeszi Kiscicák     18:15   Gyurkovics István, Winkler Áron
 CS: Miklóssy János Sportközpont (6090 Kunszentmiklós Erzsébet tér 5.)


   Műsor - 2017.11.04.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.11.04, Szo.  PARTHUS KSZ  Százhalombattai KSE     14:00   Kovács András dr., Agócs Gábor
 CS: Máriaremete-Hidegkúti Ökomenikus Általános Iskola (1028 Budapest Községház utca 8-10.)


   Műsor - 2017.11.11.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.11.11, Szo.  Gödöllői Sportklub  Dunakeszi Kiscicák     16:00   Vigh Balázs, Sersovszky Gergely
 CS: Petőfi Sándor Általános Iskola (2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.)


   Műsor - 2017.11.18.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.11.18, Szo.  Dunakeszi Kiscicák  PARTHUS KSZ     16:00   Gyurkovics István, Sersovszky Gergely
 CS: Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2120 Dunakeszi Posta utca 5.)


   Műsor - 2017.11.19.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.11.19, V.  Százhalombattai KSE  Miklósi KékGólyák     10:30   Vigh Balázs, Rab Domonkos
 CS: Százhalombattai Sportcsarnok (2440 Százhalombatta Vasút utca 41.)
0.11.19, V.  Százhalombattai KSE  Gödöllői Sportklub     13:00   Vigh Balázs, Rab Domonkos
 CS: Százhalombattai Sportcsarnok (2440 Százhalombatta Vasút utca 41.)


   Műsor - 2017.11.23.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.11.23, Cs.  Miklósi KékGólyák  Nagykőrösi Sólymok KE     17:30   Gyurka Tamás, Agócs Gábor
 CS: Baksay Sándor Református Gimnázium (6090, Kunszentmiklós Kálvin tér 17.)


   Műsor - 2017.11.26.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.11.26, V.  Dunakeszi Kiscicák  Százhalombattai KSE     14:00   Horváth Csongor, Hamzi Virág
 CS: Dunakeszi Szent István Általános Iskola Sportcsarnoka ( 2120 Dunakeszi, Repülőtéri u. 3)
0.11.26, V.  PARTHUS KSZ  Miklósi KékGólyák     18:30   Agócs Gábor, Németh Kitti
 CS: Máriaremete-Hidegkúti Ökomenikus Általános Iskola (1028 Budapest Községház utca 8-10.)


   Műsor - 2017.11.27.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.11.27, H.  Nagykőrösi Sólymok KE  Gödöllői Sportklub     17:15   Győrfy Ruben, Németh Kitti
 CS: Rákóczi Általános Iskola (2750 Nagykőrös Kecskeméti utca 39-41.)


   Műsor - 2017.12.10.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.12.10, V.  Gödöllői Sportklub  Miklósi KékGólyák     10:00   
 CS: Petőfi Sándor Általános Iskola (2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.)
0.12.10, V.  Százhalombattai KSE  PARTHUS KSZ     10:00   Szundy Gábor, Porkoláb Mercédesz
 CS: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (2440, Százhalombatta, Liszt Ferenc sérány 10.)
0.12.10, V.  Dunakeszi Kiscicák  Nagykőrösi Sólymok KE     13:45   Iski Zsolt, Hamzi Virág
 CS: Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2120 Dunakeszi Posta utca 5.)


   Műsor - 2017.12.17.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.12.17, V.  Százhalombattai KSE  Nagykőrösi Sólymok KE     10:00   Gyurka Tamás, Szél Márton
 CS: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (2440, Százhalombatta, Liszt Ferenc sérány 10.)
0.12.17, V.  Dunakeszi Kiscicák  Gödöllői Sportklub     10:00   Kruk Melinda
 CS: Dunakeszi Szent István Általános Iskola Sportcsarnoka ( 2120 Dunakeszi, Repülőtéri u. 3)


   Műsor - 2017.12.20.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.12.20, Sze.  PARTHUS KSZ  Miklósi KékGólyák     15:30   Lázár Zs. György, Németh Kitti
 CS: Máriaremete-Hidegkúti Ökomenikus Általános Iskola (1028 Budapest Községház utca 8-10.)


   Műsor - 2018.01.06.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.01.06, Szo.  Nagykőrösi Sólymok KE  Dunakeszi Kiscicák     10:30   Menyhárt Ferenc, Vigh Balázs
 CS: Rákóczi Általános Iskola (2750 Nagykőrös Kecskeméti utca 39-41.)


   Műsor - 2018.01.08.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.01.08, H.  PARTHUS KSZ  Gödöllői Sportklub     16:30   Szájer József, Gyurkovics István
 CS: Paduai Szent Antal Iskola (2081 Piliscsaba Béla király út 72.)


   Műsor - 2018.01.13.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.01.13, Szo.  Nagykőrösi Sólymok KE  PARTHUS KSZ     11:15   Jurászik László, Mészáros Anna
 CS: Rákóczi Általános Iskola (2750 Nagykőrös Kecskeméti utca 39-41.)


   Műsor - 2018.01.14.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.01.14, V.  Dunakeszi Kiscicák  Miklósi KékGólyák     90:00   Horváth Csongor, Benke Balázs
 CS: Dunakeszi Szent István Általános Iskola Sportcsarnoka ( 2120 Dunakeszi, Repülőtéri u. 3)
0.01.14, V.  Gödöllői Sportklub  Százhalombattai KSE     11:00   Novák Bence, Agócs Gábor
 CS: Petőfi Sándor Általános Iskola (2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.)


   Műsor - 2018.01.15.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.01.15, H.  PARTHUS KSZ  Nagykőrösi Sólymok KE     16:45   Kovács András dr., Németh Kitti
 CS: Paduai Szent Antal Iskola (2081 Piliscsaba Béla király út 72.)


   Műsor - 2018.01.26.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.01.26, P.  Miklósi KékGólyák  Százhalombattai KSE     17:30   Gyurkovics István, Antoni Márk
 CS: Baksay Sándor Református Gimnázium (6090, Kunszentmiklós Kálvin tér 17.)


   Műsor - 2018.01.29.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.01.29, H.  PARTHUS KSZ  Dunakeszi Kiscicák     16:30   Kovács András dr., Gyurkovics István
 CS: Paduai Szent Antal Iskola (2081 Piliscsaba Béla király út 72.)


   Műsor - 2018.02.01.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.02.01, Cs.  Miklósi KékGólyák  PARTHUS KSZ     18:15   Belák Zoltán, Cselóczki Mátyás
 CS: Miklóssy János Sportközpont (6090 Kunszentmiklós Erzsébet tér 5.)


   Műsor - 2018.02.04.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.02.04, V.  Gödöllői Sportklub  Nagykőrösi Sólymok KE     14:30   Kovács András dr., Kovács Róbert
 CS: Petőfi Sándor Általános Iskola (2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.)


   Műsor - 2018.02.05.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.02.05, H.  Nagykőrösi Sólymok KE  Miklósi KékGólyák     17:30   Lázár Zs. György, Németh Kitti
 CS: Rákóczi Általános Iskola (2750 Nagykőrös Kecskeméti utca 39-41.)


   Műsor - 2018.02.15.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.02.15, Cs.  Miklósi KékGólyák  Gödöllői Sportklub     18:15   Lázár Zs. György, Antoni Márk
 CS: Miklóssy János Sportközpont (6090 Kunszentmiklós Erzsébet tér 5.)


   Műsor - 2018.02.17.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.02.17, Szo.  Gödöllői Sportklub  PARTHUS KSZ     16:00   Mészáros Anna
 CS: Petőfi Sándor Általános Iskola (2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.)


   Műsor - 2018.02.18.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.02.18, V.  Százhalombattai KSE  Dunakeszi Kiscicák     10:00   Kondrák Mihály dr., Benke Balázs
 CS: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (2440, Százhalombatta, Liszt Ferenc sérány 10.)


   Műsor - 2018.02.22.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.02.22, Cs.  Miklósi KékGólyák  Dunakeszi Kiscicák     18:15   Gyurka Tamás, Németh Kitti
 CS: Miklóssy János Sportközpont (6090 Kunszentmiklós Erzsébet tér 5.)


   Műsor - 2018.02.23.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.02.23, P.  Dunakeszi Kiscicák  Nagykőrösi Sólymok KE     16:15   Gyurkovics István, Kovács András dr.
 CS: Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2120 Dunakeszi Posta utca 5.)


   Műsor - 2018.02.24.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.02.24, Szo.  Gödöllői Sportklub  Dunakeszi Kiscicák     17:00   Krékity Kornél
 CS: Petőfi Sándor Általános Iskola (2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.)


   Műsor - 2018.02.26.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.02.26, H.  PARTHUS KSZ  Nagykőrösi Sólymok KE     16:30   Kovács András dr.
 CS: Paduai Szent Antal Iskola (2081 Piliscsaba Béla király út 72.)


   Műsor - 2018.03.04.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.03.04, V.  Dunakeszi Kiscicák  PARTHUS KSZ     10:00   
 CS: Dunakeszi Szent István Általános Iskola Sportcsarnoka ( 2120 Dunakeszi, Repülőtéri u. 3)
0.03.04, V.  Nagykőrösi Sólymok KE  Százhalombattai KSE     10:30   Menyhárt Ferenc, Jurászik László
 CS: Rákóczi Általános Iskola (2750 Nagykőrös Kecskeméti utca 39-41.)


   Műsor - 2018.03.09.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.03.09, P.  PARTHUS KSZ  Százhalombattai KSE     16:30   Kovács András dr., Németh Kitti
 CS: Máriaremete-Hidegkúti Ökomenikus Általános Iskola (1028 Budapest Községház utca 8-10.)


   Műsor - 2018.03.12.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.03.12, H.  Százhalombattai KSE  Gödöllői Sportklub     17:15   Nagy-Pál Petra, Krékity Kornél
 CS: Eötvös Lóránd Általános Iskola (2400 Százhalombatta Liszt Ferenc sétány 2.)


   Műsor - 2018.03.19.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.03.19, H.  Százhalombattai KSE  Miklósi KékGólyák     17:15   Belák Zoltán, Antoni Márk
 CS: Eötvös Lóránd Általános Iskola (2400 Százhalombatta Liszt Ferenc sétány 2.)


   Műsor - 2018.03.24.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.03.24, Szo.  Nagykőrösi Sólymok KE  Gödöllői Sportklub     10:30   Belák Zoltán
 CS: Rákóczi Általános Iskola (2750 Nagykőrös Kecskeméti utca 39-41.)


   Műsor - 2018.03.25.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.03.25, V.  Dunakeszi Kiscicák  Százhalombattai KSE     10:00   Gyurkovics István
 CS: Dunakeszi Szent István Általános Iskola Sportcsarnoka ( 2120 Dunakeszi, Repülőtéri u. 3)


   Műsor - 2018.04.04.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.04.04, Sze.  Nagykőrösi Sólymok KE  Miklósi KékGólyák     17:30   Kovács András dr.
 CS: Rákóczi Általános Iskola (2750 Nagykőrös Kecskeméti utca 39-41.)


   Műsor - 2018.04.11.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.04.11, Sze.  Gödöllői Sportklub  Dunakeszi Kiscicák     17:45   Czupi Márton, Agócs Gábor
 CS: Petőfi Sándor Általános Iskola (2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.)


   Műsor - 2018.04.19.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.04.19, Cs.  Miklósi KékGólyák  Százhalombattai KSE     18:15   Szájer József, Belák Zoltán
 CS: Miklóssy János Sportközpont (6090 Kunszentmiklós Erzsébet tér 5.)


   Műsor - 2018.04.22.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.04.22, V.  Százhalombattai KSE  Miklósi KékGólyák     10:00   Vigh Balázs, Antoni Márk
 CS: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (2440, Százhalombatta, Liszt Ferenc sérány 10.)
0.04.22, V.  Dunakeszi Kiscicák  Gödöllői Sportklub     10:00   Lázár Zs. György, Erdész Dávid
 CS: Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2120 Dunakeszi Posta utca 5.)


   Műsor - 2018.05.05.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.05.05, Szo.  Százhalombattai KSE  Dunakeszi Kiscicák     10:00   Vigh Balázs, Novák Bence
 CS: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (2440, Százhalombatta, Liszt Ferenc sérány 10.)


   Műsor - 2018.05.10.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.05.10, Cs.  Gödöllői Sportklub  Miklósi KékGólyák     17:30   Krékity Kornél, Novák Bence
 CS: Petőfi Sándor Általános Iskola (2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.)


   Műsor - 2018.05.12.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.05.12, Szo.  Dunakeszi Kiscicák  Százhalombattai KSE     90:00   Czupi Márton, Cselóczki Mátyás
 CS: Huzella Tivadar Általános Iskola (2131 Göd Petőfi Sándor utca 48.)


   Műsor - 2018.05.17.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.05.17, Cs.  Miklósi KékGólyák  Gödöllői Sportklub     18:15   Kovács András dr., Németh Kitti
 CS: Baksay Sándor Református Gimnázium (6090, Kunszentmiklós Kálvin tér 17.)





Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok