Név:
E-mail:
Pest Megye - Fiú Kadett - 2017/2018



   Műsor - 2017.10.20.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.10.20, P.  Ziccer KS  Szentendrei KSE     19:20   Sersovszky Gergely, Jurászik László
 CS: Jókai Mór Általános Iskola (1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.)


   Műsor - 2017.10.21.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.10.21, Szo.  PSZSE - Kisördögök  Nagymaros     15:20   Kovács András dr., Sersovszky Gergely
 CS: Pásztói Dózsa György Általános Iskola (3060 Pásztó Nagymező utca 36.)


   Műsor - 2017.10.25.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.10.25, Sze.  Gödöllői Sportklub  Miklósi KékRókák KE     17:30   Belák Zoltán, Sersovszky Gergely
 CS: Petőfi Sándor Általános Iskola (2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.)


   Műsor - 2017.10.28.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.10.28, Szo.  Ziccer KS  PSZSE - Kisördögök     13:30   Sértő Róbert, Szájer József
 CS: Jókai Mór Általános Iskola (1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.)


   Műsor - 2017.10.30.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.10.30, H.  PSZSE - Kisördögök  Monor SE     17:00   Sersovszky Gergely, Gyurkovics István
 CS: Pásztói Dózsa György Általános Iskola (3060 Pásztó Nagymező utca 36.)


   Műsor - 2017.11.04.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.11.04, Szo.  Szentendrei KSE  Dunaújvárosi Egyetem DSE     14:00   Menyhárt Ferenc, Jurászik László
 CS: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok (2016 Leányfalu Szent Imre herceg útja 9-13.)


   Műsor - 2017.11.05.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.11.05, V.  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club  Ziccer KS     10:00   Kovács András dr., Vigh Balázs
 CS: Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
0.11.05, V.  Nagymaros  Ferences DSE     10:00   Benke Balázs, Agócs Gábor
 CS: Kismarosi Sportcsarnok ( 2623 Kismaros Liget utca 1)


   Műsor - 2017.11.06.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.11.06, H.  Százhalombattai KSE Batta Boys  Esztergomi KE U16     17:30   Győrfy Ruben, Németh Kitti
 CS: Széchenyi István Sz.K.I és Gimn (2440 Százhalombatta Iskola utca 3.)
0.11.06, H.  Miklósi KékRókák KE  PSZSE - Kisördögök     18:15   Szájer József, Belák Zoltán
 CS: Miklóssy János Sportközpont (6090 Kunszentmiklós Erzsébet tér 5.)


   Műsor - 2017.11.07.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.11.07, K.  Ferences DSE  Beszterce Kosárlabda Klub     14:30   Szájer József, Szundy Gábor
 CS: Salgótarjáni Intézet (3100 Salgótarján Kistarján út 7-11.)


   Műsor - 2017.11.08.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.11.08, Sze.  Monor SE  Gödöllői Sportklub     17:00   Gyurkovics István, Antoni Márk
 CS: Jászai Mari Általános Iskola (2200 Monor Jászai Mari tér 1.)


   Műsor - 2017.11.10.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.11.10, P.  Ziccer KS  Százhalombattai KSE Batta Boys     19:20   Kovács András dr., Gyurkovics István
 CS: Jókai Mór Általános Iskola (1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.)


   Műsor - 2017.11.11.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.11.11, Szo.  Szentendrei KSE  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club     16:00   Kovács András dr., Antoni Márk
 CS: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok (2016 Leányfalu Szent Imre herceg útja 9-13.)


   Műsor - 2017.11.12.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.11.12, V.  Nagymaros  Beszterce Kosárlabda Klub     10:00   Hamzi Balázs, Hamzi Virág
 CS: Kismarosi Sportcsarnok ( 2623 Kismaros Liget utca 1)
0.11.12, V.  Esztergomi KE U16  Gödöllői Sportklub     15:30   Gyurkovics István, Winkler Áron
 CS: Dobó Katalin Gimnázium (2500 Esztergom Bánomi út 8.)


   Műsor - 2017.11.13.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.11.13, H.  Ferences DSE  Miklósi KékRókák KE     18:15   Kovács András dr., Agócs Gábor
 CS: Miklóssy János Sportközpont (6090 Kunszentmiklós Erzsébet tér 5.)


   Műsor - 2017.11.14.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.11.14, K.  Dunaújvárosi Egyetem DSE  Beszterce Kosárlabda Klub     17:45   Krékity Kornél, Németh Kitti
 CS: Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna (2400 Dunaújváros Táncsics Mihály utca 1/a.)


   Műsor - 2017.11.17.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.11.17, P.  Esztergomi KE U16  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club     18:30   Kovács András dr., Szundy Gábor
 CS: Dobó Katalin Gimnázium (2500 Esztergom Bánomi út 8.)


   Műsor - 2017.11.19.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.11.19, V.  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club  Dunaújvárosi Egyetem DSE     10:00   Kovács András dr., Novák Bence
 CS: Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
0.11.19, V.  Ferences DSE  Esztergomi KE U16     14:00   Menyhárt Ferenc, Magda János
 CS: Dobó Katalin Gimnázium (2500 Esztergom Bánomi út 8.)


   Műsor - 2017.11.22.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.11.22, Sze.  Monor SE  Ferences DSE     17:00   Kovács András dr., Erdész Dávid
 CS: Jászai Mari Általános Iskola (2200 Monor Jászai Mari tér 1.)


   Műsor - 2017.11.24.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.11.24, P.  Gödöllői Sportklub  Ziccer KS     19:00   Kovács Róbert, Winkler Áron
 CS: Petőfi Sándor Általános Iskola (2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.)


   Műsor - 2017.11.25.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.11.25, Szo.  Beszterce Kosárlabda Klub  Miklósi KékRókák KE     11:00   Horváth Csongor, Porkoláb Mercédesz
 CS: Salgótarjáni Intézet (3100 Salgótarján Kistarján út 7-11.)
0.11.25, Szo.  Szentendrei KSE  Gödöllői Sportklub     12:00   Németh Patrik, Agócs Gábor
 CS: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok (2016 Leányfalu Szent Imre herceg útja 9-13.)


   Műsor - 2017.11.26.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.11.26, V.  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club  Százhalombattai KSE Batta Boys     10:00   Lázár Zs. György, Erdész Dávid
 CS: Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
0.11.26, V.  Nagymaros  Ziccer KS     13:00   Nagy-Pál Petra, Szél Márton
 CS: Kismarosi Sportcsarnok ( 2623 Kismaros Liget utca 1)


   Műsor - 2017.11.28.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.11.28, K.  Dunaújvárosi Egyetem DSE  Nagymaros     17:45   
 CS: Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna (2400 Dunaújváros Táncsics Mihály utca 1/a.)


   Műsor - 2017.12.01.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.12.01, P.  Gödöllői Sportklub  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club     17:15   Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz
 CS: Petőfi Sándor Általános Iskola (2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.)


   Műsor - 2017.12.02.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.12.02, Szo.  Ziccer KS  Ferences DSE     90:00   Stánicz Péter, Erdész Dávid
 CS: Jókai Mór Általános Iskola (1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.)
0.12.02, Szo.  PSZSE - Kisördögök  Szentendrei KSE     17:00   Belák Zoltán
 CS: Pásztói Dózsa György Általános Iskola (3060 Pásztó Nagymező utca 36.)


   Műsor - 2017.12.04.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.12.04, H.  Miklósi KékRókák KE  Nagymaros     18:15   Lázár Zs. György, Jurászik László
 CS: Miklóssy János Sportközpont (6090 Kunszentmiklós Erzsébet tér 5.)


   Műsor - 2017.12.06.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.12.06, Sze.  Monor SE  Beszterce Kosárlabda Klub     17:00   Lázár Zs. György, Belák Zoltán
 CS: Jászai Mari Általános Iskola (2200 Monor Jászai Mari tér 1.)


   Műsor - 2017.12.07.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.12.07, Cs.  Százhalombattai KSE Batta Boys  Dunaújvárosi Egyetem DSE     17:30   Agócs Gábor, Németh Kitti
 CS: Széchenyi István Sz.K.I és Gimn (2440 Százhalombatta Iskola utca 3.)


   Műsor - 2017.12.09.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.12.09, Szo.  Beszterce Kosárlabda Klub  Esztergomi KE U16     11:00   
 CS: Salgótarjáni Intézet (3100 Salgótarján Kistarján út 7-11.)
0.12.09, Szo.  Szentendrei KSE  Ferences DSE     17:00   Stoller Balázs, Benke Balázs
 CS: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok (2016 Leányfalu Szent Imre herceg útja 9-13.)
0.12.09, Szo.  PAFC BASKET  Ziccer KS     19:00   Jurászik László, Rab Domonkos
 CS: Paduai Szent Antal Iskola (2081 Piliscsaba Béla király út 72.)


   Műsor - 2017.12.10.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.12.10, V.  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club  PSZSE - Kisördögök     10:00   
 CS: Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
0.12.10, V.  Nagymaros  Monor SE     10:00   
 CS: Kismarosi Sportcsarnok ( 2623 Kismaros Liget utca 1)


   Műsor - 2017.12.12.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.12.12, K.  Dunaújvárosi Egyetem DSE  Miklósi KékRókák KE     17:45   Győrfy Ruben, Németh Patrik
 CS: Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna (2400 Dunaújváros Táncsics Mihály utca 1/a.)


   Műsor - 2017.12.14.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.12.14, Cs.  Százhalombattai KSE Batta Boys  Gödöllői Sportklub     17:30   Horváth Csongor, Porkoláb Mercédesz
 CS: Széchenyi István Sz.K.I és Gimn (2440 Százhalombatta Iskola utca 3.)


   Műsor - 2017.12.15.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.12.15, P.  Gödöllői Sportklub  Dunaújvárosi Egyetem DSE     17:15   Gyurka Tamás, Szájer József
 CS: Petőfi Sándor Általános Iskola (2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.)


   Műsor - 2017.12.16.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.12.16, Szo.  Ziccer KS  Beszterce Kosárlabda Klub     90:00   Németh Patrik, Németh Kitti
 CS: Jókai Mór Általános Iskola (1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.)


   Műsor - 2017.12.17.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.12.17, V.  Ferences DSE  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club     10:00   
 CS: Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
0.12.17, V.  PSZSE - Kisördögök  Százhalombattai KSE Batta Boys     11:00   Lázár Zs. György, Benke Balázs
 CS: Pásztói Dózsa György Általános Iskola (3060 Pásztó Nagymező utca 36.)
0.12.17, V.  PAFC BASKET  Szentendrei KSE     17:00   Novák Bence
 CS: Paduai Szent Antal Iskola (2081 Piliscsaba Béla király út 72.)


   Műsor - 2017.12.18.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.12.18, H.  Miklósi KékRókák KE  PAFC BASKET     18:15   Gyurka Tamás, Szájer József
 CS: Miklóssy János Sportközpont (6090 Kunszentmiklós Erzsébet tér 5.)


   Műsor - 2018.01.09.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.01.09, K.  Dunaújvárosi Egyetem DSE  PAFC BASKET     17:45   Németh Patrik, Krékity Kornél
 CS: Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna (2400 Dunaújváros Táncsics Mihály utca 1/a.)


   Műsor - 2018.01.10.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.01.10, Sze.  Monor SE  Miklósi KékRókák KE     17:00   Németh Patrik, Gyurkovics István
 CS: Jászai Mari Általános Iskola (2200 Monor Jászai Mari tér 1.)


   Műsor - 2018.01.11.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.01.11, Cs.  Beszterce Kosárlabda Klub  PAFC BASKET     15:30   Gyurkovics István, Varga Dániel
 CS: Salgótarjáni Intézet (3100 Salgótarján Kistarján út 7-11.)


   Műsor - 2018.01.12.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.01.12, P.  Ferences DSE  Gödöllői Sportklub     17:30   Vigh Balázs, Novák Bence
 CS: Petőfi Sándor Általános Iskola (2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.)


   Műsor - 2018.01.13.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.01.13, Szo.  Beszterce Kosárlabda Klub  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club     11:00   Magda János, Cselóczki Mátyás
 CS: Salgótarjáni Intézet (3100 Salgótarján Kistarján út 7-11.)
0.01.13, Szo.  Szentendrei KSE  Nagymaros     14:00   Magda János, Cselóczki Mátyás
 CS: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok (2016 Leányfalu Szent Imre herceg útja 9-13.)
0.01.13, Szo.  Ziccer KS  Miklósi KékRókák KE     15:15   Nagy-Pál Petra, Czupi Márton
 CS: Jókai Mór Általános Iskola (1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.)
0.01.13, Szo.  PSZSE - Kisördögök  Dunaújvárosi Egyetem DSE     15:20   Benke Balázs, Tanka Miklós
 CS: Pásztói Dózsa György Általános Iskola (3060 Pásztó Nagymező utca 36.)


   Műsor - 2018.01.17.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.01.17, Sze.  Esztergomi KE U16  Monor SE     17:30   Szájer József, Belák Zoltán
 CS: Dobó Katalin Gimnázium (2500 Esztergom Bánomi út 8.)


   Műsor - 2018.01.20.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.01.20, Szo.  PSZSE - Kisördögök  Ferences DSE     15:20   Kovács András dr., Gyurkovics István
 CS: Pásztói Dózsa György Általános Iskola (3060 Pásztó Nagymező utca 36.)


   Műsor - 2018.01.21.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.01.21, V.  Nagymaros  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club     10:00   Vigh Balázs, Novák Bence
 CS: Kismarosi Sportcsarnok ( 2623 Kismaros Liget utca 1)
0.01.21, V.  Esztergomi KE U16  PSZSE - Kisördögök     14:00   Belák Zoltán, Németh Kitti
 CS: Dobó Katalin Gimnázium (2500 Esztergom Bánomi út 8.)


   Műsor - 2018.01.23.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.01.23, K.  Dunaújvárosi Egyetem DSE  Esztergomi KE U16     17:45   Belák Zoltán, Németh Kitti
 CS: Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna (2400 Dunaújváros Táncsics Mihály utca 1/a.)


   Műsor - 2018.01.24.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.01.24, Sze.  Monor SE  Ziccer KS     17:00   Krékity Kornél, Vigh Balázs
 CS: Jászai Mari Általános Iskola (2200 Monor Jászai Mari tér 1.)


   Műsor - 2018.01.25.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.01.25, Cs.  Százhalombattai KSE Batta Boys  Beszterce Kosárlabda Klub     17:30   Gyurka Tamás, Antoni Márk
 CS: Széchenyi István Sz.K.I és Gimn (2440 Százhalombatta Iskola utca 3.)


   Műsor - 2018.01.27.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.01.27, Szo.  Ziccer KS  Esztergomi KE U16     90:00   Erdész Dávid, Agócs Gábor
 CS: Jókai Mór Általános Iskola (1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.)
0.01.27, Szo.  Szentendrei KSE  Monor SE     14:00   Belák Zoltán, Cselóczki Mátyás
 CS: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok (2016 Leányfalu Szent Imre herceg útja 9-13.)
0.01.27, Szo.  PAFC BASKET  PSZSE - Kisördögök     16:45   Kruk Melinda, Gyurka Tamás
 CS: Paduai Szent Antal Iskola (2081 Piliscsaba Béla király út 72.)


   Műsor - 2018.01.28.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.01.28, V.  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club  Miklósi KékRókák KE     10:00   Kovács András dr., Belák Zoltán
 CS: Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
0.01.28, V.  Nagymaros  Százhalombattai KSE Batta Boys     10:00   Iski Zsolt, Marossy Gergely
 CS: Kismarosi Sportcsarnok ( 2623 Kismaros Liget utca 1)


   Műsor - 2018.01.29.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.01.29, H.  Miklósi KékRókák KE  Szentendrei KSE     18:15   Jurászik László, Porkoláb Mercédesz
 CS: Miklóssy János Sportközpont (6090 Kunszentmiklós Erzsébet tér 5.)
0.01.29, H.  Gödöllői Sportklub  PAFC BASKET     19:00   Győrfy Ruben, Agócs Gábor
 CS: Petőfi Sándor Általános Iskola (2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.)


   Műsor - 2018.01.30.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.01.30, K.  Ferences DSE  Dunaújvárosi Egyetem DSE     17:45   Krékity Kornél, Cselóczki Mátyás
 CS: Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna (2400 Dunaújváros Táncsics Mihály utca 1/a.)


   Műsor - 2018.01.31.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.01.31, Sze.  Esztergomi KE U16  Nagymaros     17:45   Nagy-Pál Petra, Vigh Balázs
 CS: Dobó Katalin Gimnázium (2500 Esztergom Bánomi út 8.)


   Műsor - 2018.02.01.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.02.01, Cs.  Beszterce Kosárlabda Klub  Gödöllői Sportklub     15:30   Kovács András dr., Agócs Gábor
 CS: Salgótarjáni Intézet (3100 Salgótarján Kistarján út 7-11.)


   Műsor - 2018.02.03.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.02.03, Szo.  PSZSE - Kisördögök  Beszterce Kosárlabda Klub     15:20   Gyurkovics István, Vigh Balázs
 CS: Pásztói Dózsa György Általános Iskola (3060 Pásztó Nagymező utca 36.)
0.02.03, Szo.  Gödöllői Sportklub  Nagymaros     15:30   Kovács Róbert, Cselóczki Mátyás
 CS: Petőfi Sándor Általános Iskola (2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.)
0.02.03, Szo.  Ferences DSE  PAFC BASKET     17:00   Kovács András dr., Rab Domonkos
 CS: Paduai Szent Antal Iskola (2081 Piliscsaba Béla király út 72.)


   Műsor - 2018.02.04.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.02.04, V.  Esztergomi KE U16  Szentendrei KSE     13:00   Jurászik László, Gyurkovics István
 CS: Dobó Katalin Gimnázium (2500 Esztergom Bánomi út 8.)


   Műsor - 2018.02.07.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.02.07, Sze.  Monor SE  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club     17:00   Győrfy Ruben, Porkoláb Mercédesz
 CS: Jászai Mari Általános Iskola (2200 Monor Jászai Mari tér 1.)


   Műsor - 2018.02.08.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.02.08, Cs.  Százhalombattai KSE Batta Boys  Szentendrei KSE     18:00   Belák Zoltán, Cselóczki Mátyás
 CS: Széchenyi István Sz.K.I és Gimn (2440 Százhalombatta Iskola utca 3.)


   Műsor - 2018.02.10.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.02.10, Szo.  PAFC BASKET  Monor SE     93:00   Benke Balázs, Németh Kitti
 CS: Paduai Szent Antal Iskola (2081 Piliscsaba Béla király út 72.)
0.02.10, Szo.  Beszterce Kosárlabda Klub  Szentendrei KSE     11:00   Lázár Zs. György, Krékity Kornél
 CS: Salgótarjáni Intézet (3100 Salgótarján Kistarján út 7-11.)


   Műsor - 2018.02.11.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.02.11, V.  Gödöllői Sportklub  PSZSE - Kisördögök     10:00   Stoller Balázs, Krékity Kornél
 CS: Petőfi Sándor Általános Iskola (2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.)
0.02.11, V.  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club  PAFC BASKET     10:00   Kovács András dr., Novák Bence
 CS: Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
0.02.11, V.  Dunaújvárosi Egyetem DSE  Ziccer KS     11:00   Gyurka Tamás, Gyurkovics István
 CS: Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna (2400 Dunaújváros Táncsics Mihály utca 1/a.)


   Műsor - 2018.02.12.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.02.12, H.  Miklósi KékRókák KE  Esztergomi KE U16     18:15   Krékity Kornél, Jurászik László
 CS: Miklóssy János Sportközpont (6090 Kunszentmiklós Erzsébet tér 5.)


   Műsor - 2018.02.13.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.02.13, K.  Miklósi KékRókák KE  Százhalombattai KSE Batta Boys     16:00   Krékity Kornél, Németh Patrik
 CS: Baksay Sándor Református Gimnázium (6090, Kunszentmiklós Kálvin tér 17.)
0.02.13, K.  Dunaújvárosi Egyetem DSE  Monor SE     17:45   Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz
 CS: Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna (2400 Dunaújváros Táncsics Mihály utca 1/a.)


   Műsor - 2018.02.14.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.02.14, Sze.  PAFC BASKET  Nagymaros     18:45   Győrfy Ruben
 CS: Paduai Szent Antal Iskola (2081 Piliscsaba Béla király út 72.)


   Műsor - 2018.02.15.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.02.15, Cs.  Százhalombattai KSE Batta Boys  Ferences DSE     18:00   Krékity Kornél, Jurászik László
 CS: Széchenyi István Sz.K.I és Gimn (2440 Százhalombatta Iskola utca 3.)


   Műsor - 2018.02.17.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.02.17, Szo.  PAFC BASKET  Százhalombattai KSE Batta Boys     13:00   Czupi Márton, Kovács András dr.
 CS: Paduai Szent Antal Iskola (2081 Piliscsaba Béla király út 72.)


   Műsor - 2018.02.18.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.02.18, V.  Esztergomi KE U16  PAFC BASKET     14:00   Kondrák Mihály dr., Benke Balázs
 CS: Dobó Katalin Gimnázium (2500 Esztergom Bánomi út 8.)


   Műsor - 2018.02.19.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.02.19, H.  Monor SE  Százhalombattai KSE Batta Boys     16:00   Menyhárt Ferenc, Gyurkovics István
 CS: Jászai Mari Általános Iskola (2200 Monor Jászai Mari tér 1.)


   Műsor - 2018.02.26.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.02.26, H.  Miklósi KékRókák KE  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club     18:15   Vigh Balázs, Porkoláb Mercédesz
 CS: Baksay Sándor Református Gimnázium (6090, Kunszentmiklós Kálvin tér 17.)


   Műsor - 2018.03.04.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.03.04, V.  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club  Beszterce Kosárlabda Klub     11:00   Kovács András dr., Nagy-Pál Petra
 CS: Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
0.03.04, V.  Nagymaros  Esztergomi KE U16     14:00   Belák Zoltán, Benke Balázs
 CS: Kismarosi Sportcsarnok ( 2623 Kismaros Liget utca 1)


   Műsor - 2018.03.05.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.03.05, H.  Miklósi KékRókák KE  Ferences DSE     18:15   Jurászik László, Cselóczki Mátyás
 CS: Miklóssy János Sportközpont (6090 Kunszentmiklós Erzsébet tér 5.)


   Műsor - 2018.03.08.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.03.08, Cs.  Százhalombattai KSE Batta Boys  PAFC BASKET     18:00   Czupi Márton, Németh Kitti
 CS: Széchenyi István Sz.K.I és Gimn (2440 Százhalombatta Iskola utca 3.)


   Műsor - 2018.03.10.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.03.10, Szo.  Beszterce Kosárlabda Klub  Ferences DSE     11:00   Gyurkovics István, Benke Balázs
 CS: Salgótarjáni Intézet (3100 Salgótarján Kistarján út 7-11.)
0.03.10, Szo.  PAFC BASKET  Miklósi KékRókák KE     17:00   Krékity Kornél
 CS: Paduai Szent Antal Iskola (2081 Piliscsaba Béla király út 72.)


   Műsor - 2018.03.11.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.03.11, V.  Gödöllői Sportklub  Esztergomi KE U16     17:00   Gyurkovics István, Rab Domonkos
 CS: Petőfi Sándor Általános Iskola (2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.)


   Műsor - 2018.03.12.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.03.12, H.  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club  Monor SE     18:00   Kovács András dr., Porkoláb Mercédesz
 CS: Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)


   Műsor - 2018.03.13.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.03.13, K.  Dunaújvárosi Egyetem DSE  Százhalombattai KSE Batta Boys     17:45   Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz
 CS: Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna (2400 Dunaújváros Táncsics Mihály utca 1/a.)


   Műsor - 2018.03.24.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.03.24, Szo.  Ziccer KS  Nagymaros     90:00   Cselóczki Mátyás, Porkoláb Mercédesz
 CS: Jókai Mór Általános Iskola (1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.)
0.03.24, Szo.  Szentendrei KSE  PSZSE - Kisördögök     14:00   Kovács András dr.
 CS: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok (2016 Leányfalu Szent Imre herceg útja 9-13.)


   Műsor - 2018.03.25.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.03.25, V.  Gödöllői Sportklub  Szentendrei KSE     12:00   Erdész Dávid, Novák Bence
 CS: Petőfi Sándor Általános Iskola (2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.)


   Műsor - 2018.03.27.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.03.27, K.  Miklósi KékRókák KE  Dunaújvárosi Egyetem DSE     18:15   Belák Zoltán, Antoni Márk
 CS: Miklóssy János Sportközpont (6090 Kunszentmiklós Erzsébet tér 5.)


   Műsor - 2018.03.28.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.03.28, Sze.  Ferences DSE  Monor SE     17:00   Kovács András dr., Krékity Kornél
 CS: Jászai Mari Általános Iskola (2200 Monor Jászai Mari tér 1.)


   Műsor - 2018.04.04.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.04.04, Sze.  Monor SE  PAFC BASKET     18:00   Czupi Márton, Novák Bence
 CS: Jászai Mari Általános Iskola (2200 Monor Jászai Mari tér 1.)


   Műsor - 2018.04.07.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.04.07, Szo.  Beszterce Kosárlabda Klub  Dunaújvárosi Egyetem DSE     11:00   Agócs Gábor, Antoni Márk
 CS: Salgótarjáni Intézet (3100 Salgótarján Kistarján út 7-11.)
0.04.07, Szo.  Szentendrei KSE  Esztergomi KE U16     16:00   Kovács András dr., Kovács Róbert
 CS: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok (2016 Leányfalu Szent Imre herceg útja 9-13.)
0.04.07, Szo.  PAFC BASKET  Ferences DSE     17:00   Lázár Zs. György, Stoller Balázs
 CS: Paduai Szent Antal Iskola (2081 Piliscsaba Béla király út 72.)


   Műsor - 2018.04.08.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.04.08, V.  Nagymaros  PSZSE - Kisördögök     14:00   Czupi Márton
 CS: Kismarosi Sportcsarnok ( 2623 Kismaros Liget utca 1)


   Műsor - 2018.04.09.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.04.09, H.  Miklósi KékRókák KE  Beszterce Kosárlabda Klub     18:15   Belák Zoltán
 CS: Miklóssy János Sportközpont (6090 Kunszentmiklós Erzsébet tér 5.)


   Műsor - 2018.04.10.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.04.10, K.  Dunaújvárosi Egyetem DSE  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club     17:45   Belák Zoltán, Krékity Kornél
 CS: Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna (2400 Dunaújváros Táncsics Mihály utca 1/a.)
0.04.10, K.  Ziccer KS  Gödöllői Sportklub     18:00   Kovács András dr., Porkoláb Mercédesz
 CS: Jókai Mór Általános Iskola (1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.)


   Műsor - 2018.04.12.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.04.12, Cs.  Százhalombattai KSE Batta Boys  Monor SE     17:30   Czupi Márton, Kovács Róbert
 CS: Széchenyi István Sz.K.I és Gimn (2440 Százhalombatta Iskola utca 3.)


   Műsor - 2018.04.14.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.04.14, Szo.  Beszterce Kosárlabda Klub  Százhalombattai KSE Batta Boys     11:00   Belák Zoltán, Szájer József
 CS: Salgótarjáni Intézet (3100 Salgótarján Kistarján út 7-11.)
0.04.14, Szo.  PAFC BASKET  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club     15:00   Lázár Zs. György, Stoller Balázs
 CS: Paduai Szent Antal Iskola (2081 Piliscsaba Béla király út 72.)


   Műsor - 2018.04.15.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.04.15, V.  Nagymaros  Szentendrei KSE     14:00   Krékity Kornél, Jurászik László
 CS: Kismarosi Sportcsarnok ( 2623 Kismaros Liget utca 1)
0.04.15, V.  PSZSE - Kisördögök  Gödöllői Sportklub     15:00   Kovács András dr.
 CS: Pásztói Dózsa György Általános Iskola (3060 Pásztó Nagymező utca 36.)


   Műsor - 2018.04.16.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.04.16, H.  Miklósi KékRókák KE  Monor SE     18:15   Lázár Zs. György, Kovács András dr.
 CS: Miklóssy János Sportközpont (6090 Kunszentmiklós Erzsébet tér 5.)


   Műsor - 2018.04.17.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.04.17, K.  Dunaújvárosi Egyetem DSE  Ferences DSE     17:45   Czupi Márton, Kovács András dr.
 CS: Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna (2400 Dunaújváros Táncsics Mihály utca 1/a.)


   Műsor - 2018.04.19.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.04.19, Cs.  Százhalombattai KSE Batta Boys  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club     17:30   Kovács András dr., Antoni Márk
 CS: Széchenyi István Sz.K.I és Gimn (2440 Százhalombatta Iskola utca 3.)


   Műsor - 2018.04.20.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.04.20, P.  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club  Ferences DSE     18:00   
 CS: Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)


   Műsor - 2018.04.21.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.04.21, Szo.  Beszterce Kosárlabda Klub  Monor SE     11:00   Lázár Zs. György, Szájer József
 CS: Salgótarjáni Intézet (3100 Salgótarján Kistarján út 7-11.)
0.04.21, Szo.  PSZSE - Kisördögök  Esztergomi KE U16     15:20   Lázár Zs. György, Szájer József
 CS: Pásztói Dózsa György Általános Iskola (3060 Pásztó Nagymező utca 36.)
0.04.21, Szo.  PAFC BASKET  Dunaújvárosi Egyetem DSE     17:00   Szundy Gábor, Rab Domonkos
 CS: Paduai Szent Antal Iskola (2081 Piliscsaba Béla király út 72.)


   Műsor - 2018.04.23.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.04.23, H.  Ferences DSE  Százhalombattai KSE Batta Boys     17:30   Nagy-Pál Petra, Kovács András dr.
 CS: Széchenyi István Sz.K.I és Gimn (2440 Százhalombatta Iskola utca 3.)


   Műsor - 2018.04.25.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.04.25, Sze.  Monor SE  Dunaújvárosi Egyetem DSE     17:00   Kovács András dr.
 CS: Jászai Mari Általános Iskola (2200 Monor Jászai Mari tér 1.)
0.04.25, Sze.  Százhalombattai KSE Batta Boys  Miklósi KékRókák KE     17:30   Krékity Kornél, Vigh Balázs
 CS: Széchenyi István Sz.K.I és Gimn (2440 Százhalombatta Iskola utca 3.)
0.04.25, Sze.  PAFC BASKET  Beszterce Kosárlabda Klub     18:00   Czupi Márton, Gyurka Tamás
 CS: Paduai Szent Antal Iskola (2081 Piliscsaba Béla király út 72.)


   Műsor - 2018.04.27.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.04.27, P.  Esztergomi KE U16  Ziccer KS     18:20   Kovács András dr., Cselóczki Mátyás
 CS: Dobó Katalin Gimnázium (2500 Esztergom Bánomi út 8.)


   Műsor - 2018.05.05.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.05.05, Szo.  Szentendrei KSE  Ziccer KS     14:00   Szájer József, Vigh Balázs
 CS: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok (2016 Leányfalu Szent Imre herceg útja 9-13.)


   Műsor - 2018.05.12.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.05.12, Szo.  PSZSE - Kisördögök  Ziccer KS     15:15   Gyurka Tamás
 CS: Pásztói Dózsa György Általános Iskola (3060 Pásztó Nagymező utca 36.)


   Műsor - 2018.05.13.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.05.13, V.  Nagymaros  Gödöllői Sportklub     14:00   Krékity Kornél, Sersovszky Gergely
 CS: Kismarosi Sportcsarnok ( 2623 Kismaros Liget utca 1)


   Műsor - 2018.05.18.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.05.18, P.  Dunaújvárosi Egyetem DSE  PAFC BASKET     16:30   Lázár Zs. György, Krékity Kornél
 CS: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok (3100 Salgótarján Kassai sor 54.)
0.05.18, P.  Beszterce Kosárlabda Klub  Százhalombattai KSE Batta Boys     18:30   Lázár Zs. György, Krékity Kornél
 CS: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok (3100 Salgótarján Kassai sor 54.)


   Műsor - 2018.05.19.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
0.05.19, Szo.  PAFC BASKET  Százhalombattai KSE Batta Boys     10:30   Belák Zoltán, Novák Bence
 CS: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok (3100 Salgótarján Kassai sor 54.)
0.05.19, Szo.  Dunaújvárosi Egyetem DSE  Beszterce Kosárlabda Klub     12:30   Belák Zoltán, Novák Bence
 CS: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok (3100 Salgótarján Kassai sor 54.)





Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok