Név:
E-mail:
Jász-Nagykun-Szolnok Megye - 2017/2018



   Műsor - 2017.10.19.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
1.10.19, Cs.  Lehel Kosársuli  Szolnoki Olaj KK U19     19:30   Zahorán Kitti Mária, Pál-Szabó Dávid
 CS: Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.)
1.10.19, Cs.  Karcagi SE  Szolnoki MÁV SE     19:30   Fehérvári Gergely, Drenyovszki Dániel
 CS: Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.)


   Műsor - 2017.10.20.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
1.10.20, P.  Törökszentmiklósi KSE  Szolnoki Baglyok SE     19:00   Gál János, Pál-Szabó Dávid
 CS: Bercsényi Gimnázium (5200 Törökszentmiklós Almásy út 1.)


   Műsor - 2017.10.21.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
7.10.21, Szo.  Szolnoki Olaj KK U19  Szolnoki Egyesült Királyság     11:30   Drenyovszki Dániel, Szőcs Béla
 CS: Tiszaligeti Sportcsarnok (5000 Szolnok Tiszaliget)


   Műsor - 2017.10.27.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
11.10.27, P.  Törökszentmiklósi KSE  Szolnoki MÁV SE     19:00   Fodor Attila, Farkas János
 CS: Bercsényi Gimnázium (5200 Törökszentmiklós Almásy út 1.)


   Műsor - 2017.11.09.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
9.11.09, Cs.  Lehel Kosársuli  Szolnoki MÁV SE     19:30   Fehérvári Gergely, Gyenge Gábor
 CS: Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.)
11.11.09, Cs.  Karcagi SE  Szolnoki Olaj KK U19     19:30   Szabó László, Kovács Csaba
 CS: Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.)


   Műsor - 2017.11.15.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
5.11.15, Sze.  Szolnoki Baglyok SE  Szolnoki Egyesült Királyság     20:00   Fodor Attila, Rácz Zsolt
 CS: Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)


   Műsor - 2017.11.22.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
4.11.22, Sze.  Szolnoki Baglyok SE  Tiszakécske VSE     20:00   Kovács Csaba, Szőcs Béla
 CS: Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)


   Műsor - 2017.11.24.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
3.11.24, P.  Törökszentmiklósi KSE  Szolnoki Olaj KK U19     19:00   Rácz Zsolt, Gyenge Gábor
 CS: Bercsényi Gimnázium (5200 Törökszentmiklós Almásy út 1.)


   Műsor - 2017.11.25.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
4.11.25, Szo.  Szolnoki Egyesült Királyság  Lehel Kosársuli     13:30   Kovács Csaba, Drenyovszki Dániel
 CS: Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)


   Műsor - 2017.12.01.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
13.12.01, P.  Törökszentmiklósi KSE  Lehel Kosársuli     19:00   Fodor Attila, Gyenge Gábor
 CS: Bercsényi Gimnázium (5200 Törökszentmiklós Almásy út 1.)


   Műsor - 2017.12.06.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
6.12.06, Sze.  Szolnoki Olaj KK U19  Szolnoki Baglyok SE     19:00   Gál János, Rácz Zsolt
 CS: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok (5000 Szolnok Tiszaligeti sétány)


   Műsor - 2017.12.08.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
10.12.08, P.  Törökszentmiklósi KSE  Szolnoki Egyesült Királyság     19:00   Fehérvári Gergely, Szabó László
 CS: Bercsényi Gimnázium (5200 Törökszentmiklós Almásy út 1.)


   Műsor - 2017.12.13.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
13.12.13, Sze.  Karcagi SE  Tiszakécske VSE     19:30   Zahorán Kitti Mária, Gyenge Gábor
 CS: Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag József Attila utca 1.)


   Műsor - 2017.12.16.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
5.12.16, Szo.  Szolnoki MÁV SE  Szolnoki Olaj KK U19     15:00   Kovács Csaba, Zahorán Kitti Mária
 CS: Tiszaligeti Sportcsarnok (5000 Szolnok Tiszaliget)


   Műsor - 2017.12.18.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
3.12.18, H.  Lehel Kosársuli  Szolnoki Baglyok SE     19:30   Fodor Attila, Zahorán Kitti Mária
 CS: Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.)


   Műsor - 2017.12.20.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
8.12.20, Sze.  Szolnoki Baglyok SE  Törökszentmiklósi KSE     20:00   Drenyovszki Dániel, Szőcs Béla
 CS: Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)


   Műsor - 2018.01.06.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
14.01.06, Szo.  Szolnoki Egyesült Királyság  Szolnoki Olaj KK U19     11:30   Drenyovszki Dániel, Szabó László
 CS: Tiszaligeti Sportcsarnok (5000 Szolnok Tiszaliget)
10.01.06, Szo.  Szolnoki MÁV SE  Tiszakécske VSE     14:15   Szabó László, Gyenge Gábor
 CS: Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)


   Műsor - 2018.01.11.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
9.01.11, Cs.  Karcagi SE  Szolnoki Baglyok SE     19:30   Zahorán Kitti Mária, Szabó László
 CS: Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.)


   Műsor - 2018.01.14.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
9.01.14, V.  Szolnoki Egyesült Királyság  Ceglédi KE II.     14:00   Gál János, Fodor Attila
 CS: Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)


   Műsor - 2018.01.16.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
4.01.16, K.  Szolnoki Baglyok SE  Ceglédi KE II.     20:00   Drenyovszki Dániel, Fehérvári Gergely
 CS: Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)


   Műsor - 2018.01.23.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
10.01.23, K.  Szolnoki Baglyok SE  Lehel Kosársuli     20:30   Rácz Zsolt, Gyenge Gábor
 CS: Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)


   Műsor - 2018.01.26.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
13.01.26, P.  Tiszakécske VSE  Ceglédi KE II.     19:15   Drenyovszki Dániel, Szőcs Béla
 CS: Tiszakécske Városi Sportcsarnok (6060 Tiszakécske Templom tér 3.)


   Műsor - 2018.01.27.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
10.01.27, Szo.  Szolnoki Olaj KK U19  Törökszentmiklósi KSE     10:30   Kovács Csaba, Szabó László
 CS: Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)


   Műsor - 2018.01.31.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
2.01.31, Sze.  Szolnoki Baglyok SE  Karcagi SE     20:00   Rácz Zsolt, Pál Szabó Sándor
 CS: Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)


   Műsor - 2018.02.02.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
11.02.02, P.  Lehel Kosársuli  Szolnoki Egyesült Királyság     19:15   Rácz Zsolt, Kovács Csaba
 CS: Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.)
12.02.02, P.  Tiszakécske VSE  Törökszentmiklósi KSE     19:15   Farkas János, Pál Szabó Sándor
 CS: Tiszakécske Városi Sportcsarnok (6060 Tiszakécske Templom tér 3.)


   Műsor - 2018.02.04.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
2.02.04, V.  Szolnoki Olaj KK U19  Ceglédi KE II.     11:30   Fodor Attila, Zahorán Kitti Mária
 CS: Tiszaligeti Sportcsarnok (5000 Szolnok Tiszaliget)


   Műsor - 2018.02.08.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
12.02.08, Cs.  Ceglédi KE II.  Szolnoki Baglyok SE     20:15   Drenyovszki Dániel, Fehérvári Gergely
 CS: Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola (2700 Cegléd Széchenyi út 16/c.)


   Műsor - 2018.02.09.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
14.02.09, P.  Tiszakécske VSE  Lehel Kosársuli     19:15   Zahorán Kitti Mária, Gyenge Gábor
 CS: Tiszakécske Városi Sportcsarnok (6060 Tiszakécske Templom tér 3.)


   Műsor - 2018.02.10.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
3.02.10, Szo.  Karcagi SE  Szolnoki Egyesült Királyság     14:30   Drenyovszki Dániel, Pál-Szabó Dávid
 CS: Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.)


   Műsor - 2018.02.12.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
16.02.12, H.  Ceglédi KE II.  Lehel Kosársuli     20:15   Drenyovszki Dániel, Szabó László
 CS: Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola (2700 Cegléd Széchenyi út 16/c.)


   Műsor - 2018.02.14.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
13.02.14, Sze.  Szolnoki Baglyok SE  Szolnoki Olaj KK U19     20:00   Fodor Attila, Zahorán Kitti Mária
 CS: Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)


   Műsor - 2018.02.15.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
14.02.15, Cs.  Ceglédi KE II.  Karcagi SE     20:15   Farkas János, Gyenge Gábor
 CS: Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola (2700 Cegléd Széchenyi út 16/c.)


   Műsor - 2018.02.16.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
6.02.16, P.  Lehel Kosársuli  Törökszentmiklósi KSE     19:15   Gál János, Zahorán Kitti Mária
 CS: Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.)
9.02.16, P.  Tiszakécske VSE  Szolnoki Olaj KK U19     19:15   Fodor Attila, Kovács Csaba
 CS: Tiszakécske Városi Sportcsarnok (6060 Tiszakécske Templom tér 3.)


   Műsor - 2018.02.20.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
7.02.20, K.  Ceglédi KE II.  Törökszentmiklósi KSE     20:15   Zahorán Kitti Mária, Farkas János
 CS: Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola (2700 Cegléd Széchenyi út 16/c.)


   Műsor - 2018.02.21.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
7.02.21, Sze.  Szolnoki Baglyok SE  Szolnoki MÁV SE     20:00   Rácz Zsolt, Fehérvári Gergely
 CS: Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)


   Műsor - 2018.02.22.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
5.02.22, Cs.  Karcagi SE  Lehel Kosársuli     19:30   Fehérvári Gergely, Pál Szabó Sándor
 CS: Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.)


   Műsor - 2018.02.23.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
15.02.23, P.  Törökszentmiklósi KSE  Ceglédi KE II.     19:00   Zahorán Kitti Mária, Kovács Csaba
 CS: Bercsényi Gimnázium (5200 Törökszentmiklós Almásy út 1.)
1.02.23, P.  Tiszakécske VSE  Szolnoki Egyesült Királyság     19:15   Szabó László, Pál Szabó Sándor
 CS: Tiszakécske Városi Sportcsarnok (6060 Tiszakécske Templom tér 3.)


   Műsor - 2018.02.24.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
6.02.24, Szo.  Szolnoki Egyesült Királyság  Szolnoki MÁV SE     15:00   Szőcs Béla, Pál-Szabó Dávid
 CS: Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
4.02.24, Szo.  Szolnoki Olaj KK U19  Karcagi SE     18:00   Szabó László, Pál-Szabó Dávid
 CS: Tiszaligeti Sportcsarnok (5000 Szolnok Tiszaliget)


   Műsor - 2018.03.03.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
12.03.03, Szo.  Szolnoki Olaj KK U19  Szolnoki MÁV SE     15:00   Zahorán Kitti Mária, Kovács Csaba
 CS: Tiszaligeti Sportcsarnok (5000 Szolnok Tiszaliget)


   Műsor - 2018.03.07.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
14.03.07, Sze.  Szolnoki MÁV SE  Szolnoki Baglyok SE     20:00   Fodor Attila, Szőcs Béla
 CS: Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)


   Műsor - 2018.03.08.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
8.03.08, Cs.  Szolnoki Olaj KK U19  Lehel Kosársuli     15:30   Rácz Zsolt, Drenyovszki Dániel
 CS: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok (5000 Szolnok Tiszaligeti sétány)
14.03.08, Cs.  Karcagi SE  Törökszentmiklósi KSE     19:30   Szabó László, Gyenge Gábor
 CS: Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.)


   Műsor - 2018.03.09.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
3.03.09, P.  Tiszakécske VSE  Szolnoki MÁV SE     19:30   Farkas János, Pál Szabó Sándor
 CS: Tiszakécske Városi Sportcsarnok (6060 Tiszakécske Templom tér 3.)


   Műsor - 2018.03.11.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
10.03.11, V.  Szolnoki Egyesült Királyság  Karcagi SE     14:30   Fodor Attila, Pál Szabó Sándor
 CS: Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
8.03.11, V.  Szolnoki MÁV SE  Karcagi SE     16:00   Gál János, Farkas János
 CS: Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)


   Műsor - 2018.03.14.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
6.03.14, Sze.  Karcagi SE  Ceglédi KE II.     19:30   Fodor Attila, Drenyovszki Dániel
 CS: Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.)


   Műsor - 2018.03.16.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
11.03.16, P.  Tiszakécske VSE  Szolnoki Baglyok SE     19:30   Szabó László, Gyenge Gábor
 CS: Tiszakécske Városi Sportcsarnok (6060 Tiszakécske Templom tér 3.)


   Műsor - 2018.03.18.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
13.03.18, V.  Szolnoki MÁV SE  Szolnoki Egyesült Királyság     14:00   Drenyovszki Dániel, Pál Szabó Sándor
 CS: Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
4.03.18, V.  Szolnoki MÁV SE  Törökszentmiklósi KSE     16:00   Fodor Attila, Zahorán Kitti Mária
 CS: Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)


   Műsor - 2018.03.21.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
2.03.21, Sze.  Ceglédi KE II.  Szolnoki MÁV SE     20:15   Fehérvári Gergely, Gyenge Gábor
 CS: Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola (2700 Cegléd Széchenyi út 16/c.)


   Műsor - 2018.03.23.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
6.03.23, P.  Tiszakécske VSE  Karcagi SE     19:30   Rácz Zsolt, Fehérvári Gergely
 CS: Tiszakécske Városi Sportcsarnok (6060 Tiszakécske Templom tér 3.)


   Műsor - 2018.03.25.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
5.03.25, V.  Törökszentmiklósi KSE  Tiszakécske VSE     10:00   Fodor Attila, Gyenge Gábor
 CS: Bercsényi Gimnázium (5200 Törökszentmiklós Almásy út 1.)


   Műsor - 2018.03.27.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
1.03.27, K.  Ceglédi KE II.  Szolnoki Egyesült Királyság     20:15   Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
 CS: Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola (2700 Cegléd Széchenyi út 16/c.)


   Műsor - 2018.03.29.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
7.03.29, Cs.  Lehel Kosársuli  Tiszakécske VSE     19:15   Farkas János, Pál Szabó Sándor
 CS: Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.)


   Műsor - 2018.03.30.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
7.03.30, P.  Törökszentmiklósi KSE  Karcagi SE     19:00   Fodor Attila, Szőcs Béla
 CS: Bercsényi Gimnázium (5200 Törökszentmiklós Almásy út 1.)
2.03.30, P.  Szolnoki Olaj KK U19  Tiszakécske VSE     19:15   Drenyovszki Dániel, Pál Szabó Sándor
 CS: Tiszakécske Városi Sportcsarnok (6060 Tiszakécske Templom tér 3.)
2.03.30, P.  Szolnoki MÁV SE  Lehel Kosársuli     20:00   Kovács Csaba, Gyenge Gábor
 CS: Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)


   Műsor - 2018.03.31.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
2.03.31, Szo.  Szolnoki Egyesült Királyság  Törökszentmiklósi KSE     15:00   Drenyovszki Dániel, Gyenge Gábor
 CS: Bercsényi Gimnázium (5200 Törökszentmiklós Almásy út 1.)


   Műsor - 2018.04.03.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
12.04.03, K.  Lehel Kosársuli  Karcagi SE     19:15   Rácz Zsolt, Szabó László
 CS: Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.)
11.04.03, K.  Szolnoki MÁV SE  Ceglédi KE II.     19:15   Szőcs Béla, Farkas János
 CS: Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)


   Műsor - 2018.04.05.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
8.04.05, Cs.  Lehel Kosársuli  Ceglédi KE II.     19:15   Farkas János, Pál Szabó Sándor
 CS: Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.)


   Műsor - 2018.04.06.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
12.04.06, P.  Szolnoki Egyesült Királyság  Szolnoki Baglyok SE     20:00   Gál János, Fodor Attila
 CS: Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
5.04.06, P.  Ceglédi KE II.  Tiszakécske VSE     20:30   Szabó László, Gyenge Gábor
 CS: Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola (2700 Cegléd Széchenyi út 16/c.)


   Műsor - 2018.04.07.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
8.04.07, Szo.  Szolnoki Egyesült Királyság  Tiszakécske VSE     83:00   Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária
 CS: Tiszakécske Városi Sportcsarnok (6060 Tiszakécske Templom tér 3.)


   Műsor - 2018.04.08.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
10.04.08, V.  Ceglédi KE II.  Szolnoki Olaj KK U19     14:30   Fodor Attila, Pál-Szabó Dávid
 CS: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) (2700 Cegléd Rákóczi út 33.)


   Műsor - 2018.04.11.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
Nd.04.11, Sze.  Szolnoki Baglyok SE  Törökszentmiklósi KSE     20:00   Drenyovszki Dániel, Fehérvári Gergely, Kovács Csaba
 CS: Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)


   Műsor - 2018.04.16.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
Nd.04.16, H.  Szolnoki Egyesült Királyság  Karcagi SE     20:30   Gál János, Fodor Attila, Zahorán Kitti Mária
 CS: Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)


   Műsor - 2018.04.17.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
Nd.04.17, K.  Szolnoki Olaj KK U19  Szolnoki MÁV SE     18:15   Zahorán Kitti Mária, Fehérvári Gergely, Szabó László
 CS: Tiszaligeti Sportcsarnok (5000 Szolnok Tiszaliget)


   Műsor - 2018.04.19.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
Nd.04.19, Cs.  Ceglédi KE II.  Lehel Kosársuli     20:15   Fehérvári Gergely, Drenyovszki Dániel, Szabó László
 CS: Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola (2700 Cegléd Széchenyi út 16/c.)


   Műsor - 2018.04.20.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
Nd.04.20, P.  Törökszentmiklósi KSE  Szolnoki Baglyok SE     19:00   Fodor Attila, Rácz Zsolt, Pál Szabó Sándor
 CS: Bercsényi Gimnázium (5200 Törökszentmiklós Almásy út 1.)


   Műsor - 2018.04.22.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
Nd.04.22, V.  Karcagi SE  Szolnoki Egyesült Királyság     17:00   Fodor Attila, Drenyovszki Dániel, Fehérvári Gergely
 CS: Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.)


   Műsor - 2018.04.23.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
Nd.04.23, H.  Lehel Kosársuli  Ceglédi KE II.     19:15   Rácz Zsolt, Zahorán Kitti Mária, Farkas János
 CS: Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.)


   Műsor - 2018.04.25.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
Nd.04.25, Sze.  Szolnoki MÁV SE  Szolnoki Olaj KK U19     17:30   Gál János, Drenyovszki Dániel, Szőcs Béla
 CS: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok (5000 Szolnok Tiszaligeti sétány)


   Műsor - 2018.04.26.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
Nd.04.26, Cs.  Ceglédi KE II.  Lehel Kosársuli     20:15   Gál János, Fodor Attila, Szőcs Béla (Balogh László)
 CS: Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola (2700 Cegléd Széchenyi út 16/c.)


   Műsor - 2018.04.28.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
Nd.04.28, Szo.  Szolnoki Egyesült Királyság  Karcagi SE     12:30   Rácz Zsolt, Szőcs Béla, Pál Szabó Sándor
 CS: Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
Nd.04.28, Szo.  Szolnoki Olaj KK U19  Szolnoki MÁV SE     19:30   Fodor Attila, Rácz Zsolt, Pál Szabó Sándor
 CS: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok (5000 Szolnok Tiszaligeti sétány)


   Műsor - 2018.05.02.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
Ed.05.02, Sze.  Szolnoki Baglyok SE  Szolnoki Olaj KK U19     20:00   Fodor Attila, Rácz Zsolt, Drenyovszki Dániel
 CS: Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)


   Műsor - 2018.05.09.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
Ed.05.09, Sze.  Szolnoki Olaj KK U19  Szolnoki Baglyok SE     17:30   Gál János, Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
 CS: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok (5000 Szolnok Tiszaligeti sétány)


   Műsor - 2018.05.10.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
Ed.05.10, Cs.  Szolnoki Egyesült Királyság  Ceglédi KE II.     19:30   Rácz Zsolt, Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
 CS: Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
5-8. h.05.10, Cs.  Karcagi SE  Lehel Kosársuli     19:30   Fodor Attila, Farkas János, Szabó László
 CS: Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag József Attila utca 1.)


   Műsor - 2018.05.11.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
5-8. h.05.11, P.  Szolnoki MÁV SE  Törökszentmiklósi KSE     18:30   Fehérvári Gergely, Farkas János, Szabó László
 CS: Széchenyi körút-i Általános Iskola (5000 Szolnok Széchenyi körút 10.)
Ed.05.11, P.  Ceglédi KE II.  Szolnoki Egyesült Királyság     18:45   Fodor Attila, Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
 CS: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) (2700 Cegléd Rákóczi út 33.)


   Műsor - 2018.05.16.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
Ed.05.16, Sze.  Szolnoki Baglyok SE  Szolnoki Olaj KK U19     20:00   Gál János, Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
 CS: Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)


   Műsor - 2018.05.17.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
5-8. h.05.17, Cs.  Lehel Kosársuli  Karcagi SE     19:30   Drenyovszki Dániel, Fehérvári Gergely, Pál Szabó Sándor
 CS: Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.)


   Műsor - 2018.05.18.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
5-8. h.05.18, P.  Törökszentmiklósi KSE  Szolnoki MÁV SE     19:00   Drenyovszki Dániel, Szőcs Béla, Szabó László
 CS: Bercsényi Gimnázium (5200 Törökszentmiklós Almásy út 1.)


   Műsor - 2018.05.20.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
Ed.05.20, V.  Szolnoki Egyesült Királyság  Ceglédi KE II.     14:30   Fodor Attila, Rácz Zsolt, Kovács Csaba
 CS: Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)


   Műsor - 2018.05.23.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
3. h.05.23, Sze.  Szolnoki Baglyok SE  Ceglédi KE II.     20:00   Fodor Attila, Rácz Zsolt, Drenyovszki Dániel
 CS: Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)


   Műsor - 2018.05.24.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
5. h.05.24, Cs.  Lehel Kosársuli  Törökszentmiklósi KSE     19:30   Gál János, Fodor Attila, Pál Szabó Sándor
 CS: Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.)


   Műsor - 2018.06.01.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
5. h.06.01, P.  Törökszentmiklósi KSE  Lehel Kosársuli     19:00   Szőcs Béla, Pál Szabó Sándor, Szabó László
 CS: Bercsényi Gimnázium (5200 Törökszentmiklós Almásy út 1.)


   Műsor - 2018.06.03.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
D.06.03, V.  Szolnoki Egyesült Királyság  Szolnoki Olaj KK U19     11:00   Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla (Bernáth András)
 CS: Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)


   Műsor - 2018.06.08.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
3. h.06.08, P.  Ceglédi KE II.  Szolnoki Baglyok SE     18:50   Rácz Zsolt, Fehérvári Gergely, Pál Szabó Sándor (Bernáth András)
 CS: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) (2700 Cegléd Rákóczi út 33.)


   Műsor - 2018.06.09.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
D.06.09, Szo.  Szolnoki Olaj KK U19  Szolnoki Egyesült Királyság     15:00   Gál János, Drenyovszki Dániel, Szőcs Béla (Balogh László)
 CS: Tiszaligeti Sportcsarnok (5000 Szolnok Tiszaliget)


   Műsor - 2018.06.10.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
7. h.06.10, V.  Szolnoki MÁV SE  Karcagi SE     13:30   Szőcs Béla, Farkas János, Gyenge Gábor
 CS: Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag József Attila utca 1.)
7. h.06.10, V.  Karcagi SE  Szolnoki MÁV SE     15:00   Szőcs Béla, Farkas János, Gyenge Gábor
 CS: Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag József Attila utca 1.)


   Műsor - 2018.06.18.    
F Dátum Hazai Vendég Idôpont     Játékvezetők és MKOSZ Ellenőr
7. h.06.18, H.  Szolnoki MÁV SE  Karcagi SE     19:30   Fodor Attila, Zahorán Kitti Mária, Szabó László
 CS: Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag József Attila utca 1.)





Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok