Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kelet
 NYIKSE  
 Mezőberényi KK.  
2017/10/20 19:00
Férfi NB II. Kelet
 Vásárhelyi Kos.  
 Szolnoki Olaj  
2017/10/20 20:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dunaújváros  
 MOGAAC  
2017/10/20 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 Kap.  
 Dombóvár  
2017/10/20 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 PTE-PEAC  
 SZOESE  
2017/10/20 20:00
Férfi NB II. Közép A
 FSzSE  
 BLF KK  
2017/10/20 20:20
Fiú Junior, Nyugat
 Körmendi Törpö.  
 Budaörsi DSE/A.  
2017/10/20 20:00
Fiú Junior, Regionális
 SZEDEÁK/B  
 Félegyházi TSI.  
2017/10/20 18:15
Fiú Kadett, Regionális
 Budaörsi DSE  
 MAFC/B  
2017/10/20 19:00
Leány Junior
 Zalaegerszegi  
 Szombathelyi S.  
2017/10/20 15:00
Leány Junior
 BEAC-Újbuda KA.  
 Kiss Lenke KS  
2017/10/20 17:10
Leány Kadett, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 Kecskeméti KA/.  
2017/10/20 15:00
Leány Kadett, Regionális
 Szeged KE  
 Mez?berényi KK.  
2017/10/20 15:00
Leány Kadett, Regionális
 BEAC -Újbuda K.  
 Kiss Lenke KS  
2017/10/20 15:30
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Mez?berényi KK.  
2017/10/20 17:00
Leány Kadett, Regionális
 Szeged KE  
 Félegyházi TSI.  
2017/10/20 17:00
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Ti.  
 SZEDEÁK Karoli.  
2017/10/20 14:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Ezüstr.  
 SZEDEÁK Dózsa  
2017/10/20 15:45
Férfi NB II. Kelet - 2017/2018



   Műsor - 2017.09.22.    
Dátum Hazai Vendég Eredm. Legjobb dobók
09.22, P.  Ceglédi KE  DEAC II. 81 - 56 ill.
   Csarnok: Ceglédi Városi Sportcsarnok - 2700 Cegléd Rákóczi út 33.


   Műsor - 2017.09.29.    
Dátum Hazai Vendég Eredm. Legjobb dobók
09.29, P.  Békési SZSK U23  BKGDSE-Csongrád 127 - 48 NAGY 16, PIUKOVICS 8 ill. FEKETE 4,
   Csarnok: Szegedi Kis István Református Gimnázium - 5630 Békés, Petőfi Sándor u. 11.
09.29, P.  MEAFC II.  Mezõberényi KK 76 - 84 ill.
   Csarnok: Miskolci Egyetem, Körcsarnok - 3515 Miskolc Egyetemváros
09.29, P.  Vásárhelyi Kosársuli II.  Szentesi Kosárlabda Klub 91 - 76 ill.
   Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.


   Műsor - 2017.09.30.    
Dátum Hazai Vendég Eredm. Legjobb dobók
09.30, Szo.  Békéscsabai KK  Gyulai Color KE 96 - 77 ill.
   Csarnok: Lencsési Általános Iskola és AMI - 5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1.


   Műsor - 2017.10.02.    
Dátum Hazai Vendég Eredm. Legjobb dobók
10.02, H.  DEAC Campusfesztivál 2018.  Szolnoki Olaj KK 112 - 79 ill.
   Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.


   Műsor - 2017.10.05.    
Dátum Hazai Vendég Eredm. Legjobb dobók
10.05, Cs.  Sunshine-NYIKSE  PRIMA SE II. 88 - 47 ill.
   Csarnok: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma - 4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.


   Műsor - 2017.10.06.    
Dátum Hazai Vendég Eredm. Legjobb dobók
10.06, P.  Békéscsabai KK  Ceglédi KE 64 - 89 ill.
   Csarnok: Lencsési Általános Iskola és AMI - 5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1.


   Műsor - 2017.10.11.    
Dátum Hazai Vendég Eredm. Legjobb dobók
10.11, Sze.  Ceglédi KE  MEAFC II. 89 - 67 ill.
   Csarnok: Ceglédi Városi Sportcsarnok - 2700 Cegléd Rákóczi út 33.


   Műsor - 2017.10.12.    
Dátum Hazai Vendég Eredm. Legjobb dobók
10.12, Cs.  Sunshine-NYIKSE  BKGDSE-Csongrád 124 - 18 NYIRI 9, HORVÁTH 6 ill. FEKETE 5, FARAGÓ 3
   Csarnok: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma - 4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.


   Műsor - 2017.10.13.    
Dátum Hazai Vendég Eredm. Legjobb dobók
10.13, P.  Mezõberényi KK  Békési SZSK U23 70 - 55 ill.
   Csarnok: Molnár Miklós Sportcsarnok - 5650 Mezőberény Luther tér 1.
10.13, P.  DEAC II.  DEAC Campusfesztivál 2018. 72 - 102 ill.
   Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.
10.13, P.  MEAFC II.  Gyulai Color KE 111 - 61 ill.
   Csarnok: Miskolci Egyetem, Körcsarnok - 3515 Miskolc Egyetemváros


   Műsor - 2017.10.15.    
Dátum Hazai Vendég Eredm. Legjobb dobók
10.15, V.  Szolnoki Olaj KK  Szentesi Kosárlabda Klub 95 - 60 MOLNÁR 9, KÓKAI 8 ill. VUJADINOVIC 25, MILENKOVIC 9
   Csarnok: Tiszaligeti Sportcsarnok - 5000 Szolnok Tiszaliget
10.15, V.  PRIMA SE II.  Vásárhelyi Kosársuli II. 92 - 71 ill.
   Csarnok: G4 Sportcsarnok - 4030 Debrecen Gizella utca 4.


   Műsor - 2017.10.18.    
Dátum Hazai Vendég Eredm. Legjobb dobók
10.18, Sze.  DEAC Campusfesztivál 2018.  Békéscsabai KK 126 - 83 ill.
   Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.


   Műsor - 2017.10.20.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
10.20, P.  Sunshine-NYIKSE  Mezõberényi KK 19:00 Takács Zoltán, Marton Péter
   Csarnok: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma - 4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.
10.20, P.  Vásárhelyi Kosársuli II.  Szolnoki Olaj KK 20:00 Kátay Csaba András, Kovács Gergely
   Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.


   Műsor - 2017.10.21.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
10.21, Szo.  PRIMA SE II.  BKGDSE-Csongrád 16:30 Zalai Ákos, Molnár Péter Zoltán
   Csarnok: G4 Sportcsarnok - 4030 Debrecen Gizella utca 4.


   Műsor - 2017.10.22.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
10.22, V.  Békési SZSK U23  Gyulai Color KE 17:00 Simon Tamás, Fekete Csaba
   Csarnok: Szegedi Kis István Református Gimnázium - 5630 Békés, Petőfi Sándor u. 11.
10.22, V.  Szentesi Kosárlabda Klub  DEAC II. 17:30 Arató Balázs, Komáromi Péter
   Csarnok: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok - 6600 Szentes Jövendő utca 1. 


   Műsor - 2017.10.25.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
10.25, Sze.  DEAC II.  Szolnoki Olaj KK 19:30 Lónáth László, Sörlei Attila
   Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.
10.25, Sze.  MEAFC II.  DEAC Campusfesztivál 2018. 19:30 Tóth Kitti, Káré Gergő
   Csarnok: Miskolci Egyetem, Körcsarnok - 3515 Miskolc Egyetemváros


   Műsor - 2017.10.27.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
10.27, P.  Sunshine-NYIKSE  Gyulai Color KE 19:30
   Csarnok: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma - 4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.


   Műsor - 2017.10.28.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
10.28, Szo.  Békéscsabai KK  Szentesi Kosárlabda Klub 17:00
   Csarnok: Lencsési Általános Iskola és AMI - 5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1.


   Műsor - 2017.10.29.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
10.29, V.  Vásárhelyi Kosársuli II.  BKGDSE-Csongrád 16:00
   Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.
10.29, V.  PRIMA SE II.  Mezõberényi KK 16:30
   Csarnok: G4 Sportcsarnok - 4030 Debrecen Gizella utca 4.
10.29, V.  Békési SZSK U23  Ceglédi KE 17:00
   Csarnok: Szegedi Kis István Református Gimnázium - 5630 Békés, Petőfi Sándor u. 11.


   Műsor - 2017.11.03.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
11.03, P.  Sunshine-NYIKSE  Ceglédi KE 19:30
   Csarnok: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma - 4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.
11.03, P.  MEAFC II.  Békéscsabai KK 19:30
   Csarnok: Miskolci Egyetem, Körcsarnok - 3515 Miskolc Egyetemváros


   Műsor - 2017.11.10.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
11.10, P.  DEAC Campusfesztivál 2018.  Békési SZSK U23 18:00
   Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.
11.10, P.  Mezõberényi KK  BKGDSE-Csongrád 18:30
   Csarnok: Molnár Miklós Sportcsarnok - 5650 Mezőberény Luther tér 1.
11.10, P.  Békéscsabai KK  Szolnoki Olaj KK 19:30
   Csarnok: Lencsési Általános Iskola és AMI - 5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1.
11.10, P.  Vásárhelyi Kosársuli II.  DEAC II. 20:30
   Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.


   Műsor - 2017.11.11.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
11.11, Szo.  PRIMA SE II.  Gyulai Color KE 18:30
   Csarnok: G4 Sportcsarnok - 4030 Debrecen Gizella utca 4.


   Műsor - 2017.11.12.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
11.12, V.  Szentesi Kosárlabda Klub  MEAFC II. 17:30
   Csarnok: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok - 6600 Szentes Jövendő utca 1. 


   Műsor - 2017.11.15.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
11.15, Sze.  MEAFC II.  Szolnoki Olaj KK 19:30
   Csarnok: Miskolci Egyetem, Körcsarnok - 3515 Miskolc Egyetemváros
11.15, Sze.  Ceglédi KE  PRIMA SE II. 20:30
   Csarnok: Ceglédi Városi Sportcsarnok - 2700 Cegléd Rákóczi út 33.


   Műsor - 2017.11.17.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
11.17, P.  Mezõberényi KK  Vásárhelyi Kosársuli II. 18:30
   Csarnok: Molnár Miklós Sportcsarnok - 5650 Mezőberény Luther tér 1.
11.17, P.  Sunshine-NYIKSE  DEAC Campusfesztivál 2018. 19:00
   Csarnok: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma - 4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.


   Műsor - 2017.11.18.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
11.18, Szo.  Békési SZSK U23  Szentesi Kosárlabda Klub 17:00
   Csarnok: Szegedi Kis István Református Gimnázium - 5630 Békés, Petőfi Sándor u. 11.
11.18, Szo.  Békéscsabai KK  DEAC II. 17:00
   Csarnok: Lencsési Általános Iskola és AMI - 5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1.
11.18, Szo.  Gyulai Color KE  BKGDSE-Csongrád 18:00
   Csarnok: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok - 5700 Gyula Ajtóssy Albert út 2.


   Műsor - 2017.11.22.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
11.22, Sze.  Ceglédi KE  BKGDSE-Csongrád 20:30
   Csarnok: Ceglédi Városi Sportcsarnok - 2700 Cegléd Rákóczi út 33.


   Műsor - 2017.11.24.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
11.24, P.  Mezõberényi KK  Gyulai Color KE 18:30
   Csarnok: Molnár Miklós Sportcsarnok - 5650 Mezőberény Luther tér 1.
11.24, P.  DEAC II.  MEAFC II. 19:30
   Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.


   Műsor - 2017.11.25.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
11.25, Szo.  PRIMA SE II.  DEAC Campusfesztivál 2018. 18:00
   Csarnok: G4 Sportcsarnok - 4030 Debrecen Gizella utca 4.


   Műsor - 2017.11.26.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
11.26, V.  Vásárhelyi Kosársuli II.  Békéscsabai KK 16:00
   Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.
11.26, V.  Szolnoki Olaj KK  Békési SZSK U23 16:00
   Csarnok: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok - 5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
11.26, V.  Szentesi Kosárlabda Klub  Sunshine-NYIKSE 17:30
   Csarnok: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok - 6600 Szentes Jövendő utca 1. 


   Műsor - 2017.12.01.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
12.01, P.  DEAC Campusfesztivál 2018.  BKGDSE-Csongrád 18:00
   Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.
12.01, P.  Sunshine-NYIKSE  Szolnoki Olaj KK 19:00
   Csarnok: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma - 4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.


   Műsor - 2017.12.02.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
12.02, Szo.  Vásárhelyi Kosársuli II.  Gyulai Color KE 18:00
   Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.


   Műsor - 2017.12.03.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
12.03, V.  Békési SZSK U23  DEAC II. 17:00
   Csarnok: Szegedi Kis István Református Gimnázium - 5630 Békés, Petőfi Sándor u. 11.
12.03, V.  Szentesi Kosárlabda Klub  PRIMA SE II. 17:30
   Csarnok: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok - 6600 Szentes Jövendő utca 1. 


   Műsor - 2017.12.05.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
12.05, K.  Szolnoki Olaj KK  PRIMA SE II. 19:00
   Csarnok: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok - 5000 Szolnok Tiszaligeti sétány


   Műsor - 2017.12.06.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
12.06, Sze.  Ceglédi KE  Mezõberényi KK 20:30
   Csarnok: Ceglédi Városi Sportcsarnok - 2700 Cegléd Rákóczi út 33.


   Műsor - 2017.12.08.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
12.08, P.  Mezõberényi KK  DEAC Campusfesztivál 2018. 18:30
   Csarnok: Molnár Miklós Sportcsarnok - 5650 Mezőberény Luther tér 1.
12.08, P.  DEAC II.  Sunshine-NYIKSE 19:30
   Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.
12.08, P.  Vásárhelyi Kosársuli II.  MEAFC II. 20:00
   Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.


   Műsor - 2017.12.09.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
12.09, Szo.  Békéscsabai KK  Békési SZSK U23 17:00
   Csarnok: Lencsési Általános Iskola és AMI - 5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1.
12.09, Szo.  Ceglédi KE  Gyulai Color KE 18:00
   Csarnok: Ceglédi Városi Sportcsarnok - 2700 Cegléd Rákóczi út 33.


   Műsor - 2017.12.10.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
12.10, V.  Szentesi Kosárlabda Klub  BKGDSE-Csongrád 17:30
   Csarnok: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok - 6600 Szentes Jövendő utca 1. 


   Műsor - 2017.12.13.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
12.13, Sze.  PRIMA SE II.  DEAC II. 21:00
   Csarnok: G4 Sportcsarnok - 4030 Debrecen Gizella utca 4.


   Műsor - 2017.12.15.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
12.15, P.  Sunshine-NYIKSE  Békéscsabai KK 19:00
   Csarnok: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma - 4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.


   Műsor - 2017.12.16.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
12.16, Szo.  Szolnoki Olaj KK  BKGDSE-Csongrád 17:00
   Csarnok: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok - 5000 Szolnok Tiszaligeti sétány


   Műsor - 2017.12.17.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
12.17, V.  DEAC Campusfesztivál 2018.  Gyulai Color KE 16:00
   Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.
12.17, V.  Békési SZSK U23  MEAFC II. 17:00
   Csarnok: Szegedi Kis István Református Gimnázium - 5630 Békés, Petőfi Sándor u. 11.
12.17, V.  Szentesi Kosárlabda Klub  Mezõberényi KK 17:30
   Csarnok: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok - 6600 Szentes Jövendő utca 1. 


   Műsor - 2017.12.20.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
12.20, Sze.  Ceglédi KE  Vásárhelyi Kosársuli II. 20:30
   Csarnok: Ceglédi Városi Sportcsarnok - 2700 Cegléd Rákóczi út 33.


   Műsor - 2018.01.07.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
01.07, V.  PRIMA SE II.  MEAFC II. 16:30
   Csarnok: G4 Sportcsarnok - 4030 Debrecen Gizella utca 4.


   Műsor - 2018.01.12.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
01.12, P.  Mezõberényi KK  Szolnoki Olaj KK 18:30
   Csarnok: Molnár Miklós Sportcsarnok - 5650 Mezőberény Luther tér 1.
01.12, P.  DEAC II.  BKGDSE-Csongrád 19:30
   Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.
01.12, P.  MEAFC II.  Sunshine-NYIKSE 19:30
   Csarnok: Miskolci Egyetem, Körcsarnok - 3515 Miskolc Egyetemváros
01.12, P.  Ceglédi KE  DEAC Campusfesztivál 2018. 20:30
   Csarnok: Ceglédi Városi Sportcsarnok - 2700 Cegléd Rákóczi út 33.


   Műsor - 2018.01.13.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
01.13, Szo.  Békéscsabai KK  PRIMA SE II. 17:00
   Csarnok: Lencsési Általános Iskola és AMI - 5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1.
01.13, Szo.  Gyulai Color KE  Szentesi Kosárlabda Klub 18:00
   Csarnok: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok - 5700 Gyula Ajtóssy Albert út 2.


   Műsor - 2018.01.14.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
01.14, V.  Vásárhelyi Kosársuli II.  Békési SZSK U23 16:00
   Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.
01.14, V.  Ceglédi KE  Szentesi Kosárlabda Klub 18:00
   Csarnok: Ceglédi Városi Sportcsarnok - 2700 Cegléd Rákóczi út 33.


   Műsor - 2018.01.19.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
01.19, P.  Sunshine-NYIKSE  Békési SZSK U23 19:00
   Csarnok: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma - 4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.
01.19, P.  DEAC II.  Mezõberényi KK 19:30
   Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.


   Műsor - 2018.01.20.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
01.20, Szo.  BKGDSE-Csongrád  Békéscsabai KK 17:00
   Csarnok: Hódmezővásárhelyi SZC Sághy Mihály Szakgimnázium - 6640 Csongrád Gyöngyvirág utca 18.
01.20, Szo.  Szolnoki Olaj KK  Gyulai Color KE 17:30
   Csarnok: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok - 5000 Szolnok Tiszaligeti sétány


   Műsor - 2018.01.24.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
01.24, Sze.  MEAFC II.  BKGDSE-Csongrád 19:30
   Csarnok: Miskolci Egyetem, Körcsarnok - 3515 Miskolc Egyetemváros
01.24, Sze.  Ceglédi KE  Szolnoki Olaj KK 20:30
   Csarnok: Ceglédi Városi Sportcsarnok - 2700 Cegléd Rákóczi út 33.


   Műsor - 2018.01.26.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
01.26, P.  Gyulai Color KE  DEAC II. 19:45
   Csarnok: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok - 5700 Gyula Ajtóssy Albert út 2.
01.26, P.  Vásárhelyi Kosársuli II.  Sunshine-NYIKSE 20:00
   Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.
01.26, P.  DEAC Campusfesztivál 2018.  Szentesi Kosárlabda Klub 20:00
   Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.


   Műsor - 2018.01.27.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
01.27, Szo.  Békéscsabai KK  Mezõberényi KK 17:00
   Csarnok: Lencsési Általános Iskola és AMI - 5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1.


   Műsor - 2018.01.28.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
01.28, V.  Békési SZSK U23  PRIMA SE II. 17:00
   Csarnok: Szegedi Kis István Református Gimnázium - 5630 Békés, Petőfi Sándor u. 11.


   Műsor - 2018.02.02.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
02.02, P.  Mezõberényi KK  MEAFC II. 18:30
   Csarnok: Molnár Miklós Sportcsarnok - 5650 Mezőberény Luther tér 1.
02.02, P.  DEAC II.  Ceglédi KE 19:30
   Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.
02.02, P.  Gyulai Color KE  Békéscsabai KK 20:00
   Csarnok: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok - 5700 Gyula Ajtóssy Albert út 2.


   Műsor - 2018.02.03.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
02.03, Szo.  BKGDSE-Csongrád  Békési SZSK U23 17:00
   Csarnok: Hódmezővásárhelyi SZC Sághy Mihály Szakgimnázium - 6640 Csongrád Gyöngyvirág utca 18.


   Műsor - 2018.02.04.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
02.04, V.  Szentesi Kosárlabda Klub  Vásárhelyi Kosársuli II. 17:30
   Csarnok: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok - 6600 Szentes Jövendő utca 1. 


   Műsor - 2018.02.07.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
02.07, Sze.  Szolnoki Olaj KK  DEAC Campusfesztivál 2018. 19:00
   Csarnok: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok - 5000 Szolnok Tiszaligeti sétány


   Műsor - 2018.02.09.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
02.09, P.  DEAC Campusfesztivál 2018.  DEAC II. 18:00
   Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.
02.09, P.  Vásárhelyi Kosársuli II.  PRIMA SE II. 20:00
   Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.
02.09, P.  Ceglédi KE  Békéscsabai KK 20:30
   Csarnok: Ceglédi Városi Sportcsarnok - 2700 Cegléd Rákóczi út 33.


   Műsor - 2018.02.10.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
02.10, Szo.  Békési SZSK U23  Mezõberényi KK 17:00
   Csarnok: Szegedi Kis István Református Gimnázium - 5630 Békés, Petőfi Sándor u. 11.
02.10, Szo.  Gyulai Color KE  MEAFC II. 18:00
   Csarnok: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok - 5700 Gyula Ajtóssy Albert út 2.
02.10, Szo.  BKGDSE-Csongrád  Sunshine-NYIKSE 18:00
   Csarnok: Hódmezővásárhelyi SZC Sághy Mihály Szakgimnázium - 6640 Csongrád Gyöngyvirág utca 18.


   Műsor - 2018.02.11.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
02.11, V.  Szentesi Kosárlabda Klub  Szolnoki Olaj KK 17:30
   Csarnok: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok - 6600 Szentes Jövendő utca 1. 


   Műsor - 2018.02.14.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
02.14, Sze.  MEAFC II.  Ceglédi KE 20:30
   Csarnok: Miskolci Egyetem, Körcsarnok - 3515 Miskolc Egyetemváros


   Műsor - 2018.02.16.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
02.16, P.  Mezõberényi KK  Sunshine-NYIKSE 18:30
   Csarnok: Molnár Miklós Sportcsarnok - 5650 Mezőberény Luther tér 1.
02.16, P.  Szolnoki Olaj KK  Vásárhelyi Kosársuli II. 19:00
   Csarnok: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok - 5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
02.16, P.  Békéscsabai KK  DEAC Campusfesztivál 2018. 19:30
   Csarnok: Lencsési Általános Iskola és AMI - 5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1.
02.16, P.  Gyulai Color KE  Békési SZSK U23 19:45
   Csarnok: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok - 5700 Gyula Ajtóssy Albert út 2.


   Műsor - 2018.02.17.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
02.17, Szo.  BKGDSE-Csongrád  PRIMA SE II. 18:00
   Csarnok: Hódmezővásárhelyi SZC Sághy Mihály Szakgimnázium - 6640 Csongrád Gyöngyvirág utca 18.


   Műsor - 2018.02.18.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
02.18, V.  DEAC II.  Szentesi Kosárlabda Klub 16:00
   Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.


   Műsor - 2018.02.21.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
02.21, Sze.  DEAC Campusfesztivál 2018.  MEAFC II. 19:30
   Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.
02.21, Sze.  Ceglédi KE  Békési SZSK U23 20:30
   Csarnok: Ceglédi Városi Sportcsarnok - 2700 Cegléd Rákóczi út 33.


   Műsor - 2018.02.23.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
02.23, P.  Mezõberényi KK  PRIMA SE II. 18:00
   Csarnok: Molnár Miklós Sportcsarnok - 5650 Mezőberény Luther tér 1.
02.23, P.  BKGDSE-Csongrád  Vásárhelyi Kosársuli II. 19:00
   Csarnok: Hódmezővásárhelyi SZC Sághy Mihály Szakgimnázium - 6640 Csongrád Gyöngyvirág utca 18.


   Műsor - 2018.02.24.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
02.24, Szo.  Szolnoki Olaj KK  DEAC II. 16:00
   Csarnok: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok - 5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
02.24, Szo.  Gyulai Color KE  Sunshine-NYIKSE 18:00
   Csarnok: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok - 5700 Gyula Ajtóssy Albert út 2.


   Műsor - 2018.02.25.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
02.25, V.  Szentesi Kosárlabda Klub  Békéscsabai KK 17:30
   Csarnok: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok - 6600 Szentes Jövendő utca 1. 


   Műsor - 2018.02.27.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
02.27, K.  Szolnoki Olaj KK  MEAFC II. 19:00
   Csarnok: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok - 5000 Szolnok Tiszaligeti sétány


   Műsor - 2018.02.28.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
02.28, Sze.  PRIMA SE II.  Sunshine-NYIKSE 19:00
   Csarnok: G4 Sportcsarnok - 4030 Debrecen Gizella utca 4.


   Műsor - 2018.03.02.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
03.02, P.  BKGDSE-Csongrád  Mezõberényi KK 18:00
   Csarnok: Hódmezővásárhelyi SZC Sághy Mihály Szakgimnázium - 6640 Csongrád Gyöngyvirág utca 18.
03.02, P.  DEAC II.  Vásárhelyi Kosársuli II. 19:30
   Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.
03.02, P.  Gyulai Color KE  PRIMA SE II. 20:00
   Csarnok: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok - 5700 Gyula Ajtóssy Albert út 2.
03.02, P.  Ceglédi KE  Sunshine-NYIKSE 20:30
   Csarnok: Ceglédi Városi Sportcsarnok - 2700 Cegléd Rákóczi út 33.


   Műsor - 2018.03.03.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
03.03, Szo.  Szolnoki Olaj KK  Békéscsabai KK 17:00
   Csarnok: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok - 5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
03.03, Szo.  DEAC Campusfesztivál 2018.  Vásárhelyi Kosársuli II. 17:30
   Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.


   Műsor - 2018.03.04.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
03.04, V.  Békési SZSK U23  DEAC Campusfesztivál 2018. 17:00
   Csarnok: Szegedi Kis István Református Gimnázium - 5630 Békés, Petőfi Sándor u. 11.
03.04, V.  MEAFC II.  Szentesi Kosárlabda Klub 18:00
   Csarnok: Miskolci Egyetem, Körcsarnok - 3515 Miskolc Egyetemváros


   Műsor - 2018.03.06.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
03.06, K.  PRIMA SE II.  Ceglédi KE 19:00
   Csarnok: G4 Sportcsarnok - 4030 Debrecen Gizella utca 4.


   Műsor - 2018.03.09.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
03.09, P.  DEAC Campusfesztivál 2018.  Sunshine-NYIKSE 18:00
   Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.
03.09, P.  DEAC II.  Békéscsabai KK 19:30
   Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.


   Műsor - 2018.03.10.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
03.10, Szo.  BKGDSE-Csongrád  Gyulai Color KE 17:00
   Csarnok: Hódmezővásárhelyi SZC Sághy Mihály Szakgimnázium - 6640 Csongrád Gyöngyvirág utca 18.
03.10, Szo.  Vásárhelyi Kosársuli II.  Mezõberényi KK 18:00
   Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.


   Műsor - 2018.03.11.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
03.11, V.  Szentesi Kosárlabda Klub  Békési SZSK U23 17:30
   Csarnok: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok - 6600 Szentes Jövendő utca 1. 


   Műsor - 2018.03.21.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
03.21, Sze.  MEAFC II.  DEAC II. 19:30
   Csarnok: Miskolci Egyetem, Körcsarnok - 3515 Miskolc Egyetemváros


   Műsor - 2018.03.23.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
03.23, P.  DEAC Campusfesztivál 2018.  PRIMA SE II. 18:00
   Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.
03.23, P.  BKGDSE-Csongrád  Ceglédi KE 19:00
   Csarnok: Hódmezővásárhelyi SZC Sághy Mihály Szakgimnázium - 6640 Csongrád Gyöngyvirág utca 18.
03.23, P.  Sunshine-NYIKSE  Szentesi Kosárlabda Klub 19:00
   Csarnok: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma - 4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.


   Műsor - 2018.03.24.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
03.24, Szo.  Békéscsabai KK  Vásárhelyi Kosársuli II. 17:00
   Csarnok: Lencsési Általános Iskola és AMI - 5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1.
03.24, Szo.  Gyulai Color KE  Mezõberényi KK 18:00
   Csarnok: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok - 5700 Gyula Ajtóssy Albert út 2.


   Műsor - 2018.03.25.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
03.25, V.  Békési SZSK U23  Szolnoki Olaj KK 17:00
   Csarnok: Szegedi Kis István Református Gimnázium - 5630 Békés, Petőfi Sándor u. 11.


   Műsor - 2018.04.06.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
04.06, P.  Mezõberényi KK  Ceglédi KE 18:30
   Csarnok: Molnár Miklós Sportcsarnok - 5650 Mezőberény Luther tér 1.
04.06, P.  BKGDSE-Csongrád  DEAC Campusfesztivál 2018. 19:00
   Csarnok: Hódmezővásárhelyi SZC Sághy Mihály Szakgimnázium - 6640 Csongrád Gyöngyvirág utca 18.
04.06, P.  DEAC II.  Békési SZSK U23 19:30
   Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.
04.06, P.  Békéscsabai KK  MEAFC II. 19:30
   Csarnok: Lencsési Általános Iskola és AMI - 5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1.


   Műsor - 2018.04.07.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
04.07, Szo.  Szolnoki Olaj KK  Sunshine-NYIKSE 16:00
   Csarnok: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok - 5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
04.07, Szo.  PRIMA SE II.  Szentesi Kosárlabda Klub 16:30
   Csarnok: G4 Sportcsarnok - 4030 Debrecen Gizella utca 4.
04.07, Szo.  Gyulai Color KE  Vásárhelyi Kosársuli II. 18:00
   Csarnok: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok - 5700 Gyula Ajtóssy Albert út 2.


   Műsor - 2018.04.10.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
04.10, K.  PRIMA SE II.  Szolnoki Olaj KK 19:00
   Csarnok: G4 Sportcsarnok - 4030 Debrecen Gizella utca 4.


   Műsor - 2018.04.13.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
04.13, P.  DEAC Campusfesztivál 2018.  Mezõberényi KK 18:00
   Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.
04.13, P.  Sunshine-NYIKSE  DEAC II. 19:00
   Csarnok: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma - 4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.
04.13, P.  MEAFC II.  Vásárhelyi Kosársuli II. 19:30
   Csarnok: Miskolci Egyetem, Körcsarnok - 3515 Miskolc Egyetemváros
04.13, P.  Gyulai Color KE  Ceglédi KE 19:45
   Csarnok: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok - 5700 Gyula Ajtóssy Albert út 2.


   Műsor - 2018.04.14.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
04.14, Szo.  BKGDSE-Csongrád  Szentesi Kosárlabda Klub 17:00
   Csarnok: Hódmezővásárhelyi SZC Sághy Mihály Szakgimnázium - 6640 Csongrád Gyöngyvirág utca 18.


   Műsor - 2018.04.15.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
04.15, V.  Békési SZSK U23  Békéscsabai KK 17:00
   Csarnok: Szegedi Kis István Református Gimnázium - 5630 Békés, Petőfi Sándor u. 11.


   Műsor - 2018.04.20.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
04.20, P.  BKGDSE-Csongrád  Szolnoki Olaj KK 18:00
   Csarnok: Hódmezővásárhelyi SZC Sághy Mihály Szakgimnázium - 6640 Csongrád Gyöngyvirág utca 18.
04.20, P.  Mezõberényi KK  Szentesi Kosárlabda Klub 18:30
   Csarnok: Molnár Miklós Sportcsarnok - 5650 Mezőberény Luther tér 1.
04.20, P.  DEAC II.  PRIMA SE II. 19:30
   Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.
04.20, P.  Békéscsabai KK  Sunshine-NYIKSE 19:30
   Csarnok: Lencsési Általános Iskola és AMI - 5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1.
04.20, P.  MEAFC II.  Békési SZSK U23 19:30
   Csarnok: Miskolci Egyetem, Körcsarnok - 3515 Miskolc Egyetemváros
04.20, P.  Vásárhelyi Kosársuli II.  Ceglédi KE 20:00
   Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.


   Műsor - 2018.04.21.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
04.21, Szo.  Gyulai Color KE  DEAC Campusfesztivál 2018. 18:00
   Csarnok: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok - 5700 Gyula Ajtóssy Albert út 2.


   Műsor - 2018.04.26.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
04.26, Cs.  BKGDSE-Csongrád  DEAC II. 19:00
   Csarnok: Hódmezővásárhelyi SZC Sághy Mihály Szakgimnázium - 6640 Csongrád Gyöngyvirág utca 18.


   Műsor - 2018.04.27.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
04.27, P.  Sunshine-NYIKSE  MEAFC II. 19:00
   Csarnok: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma - 4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.
04.27, P.  Szolnoki Olaj KK  Mezõberényi KK 19:00
   Csarnok: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok - 5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
04.27, P.  DEAC Campusfesztivál 2018.  Ceglédi KE 19:30
   Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.


   Műsor - 2018.04.29.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
04.29, V.  Békési SZSK U23  Vásárhelyi Kosársuli II. 17:00
   Csarnok: Szegedi Kis István Református Gimnázium - 5630 Békés, Petőfi Sándor u. 11.
04.29, V.  Szentesi Kosárlabda Klub  Gyulai Color KE 17:30
   Csarnok: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok - 6600 Szentes Jövendő utca 1. 
04.29, V.  PRIMA SE II.  Békéscsabai KK 18:00
   Csarnok: G4 Sportcsarnok - 4030 Debrecen Gizella utca 4.


   Műsor - 2018.05.04.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
05.04, P.  Mezõberényi KK  DEAC II. 18:30
   Csarnok: Molnár Miklós Sportcsarnok - 5650 Mezőberény Luther tér 1.
05.04, P.  Békéscsabai KK  BKGDSE-Csongrád 19:30
   Csarnok: Lencsési Általános Iskola és AMI - 5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1.
05.04, P.  MEAFC II.  PRIMA SE II. 19:30
   Csarnok: Miskolci Egyetem, Körcsarnok - 3515 Miskolc Egyetemváros
05.04, P.  Vásárhelyi Kosársuli II.  DEAC Campusfesztivál 2018. 20:00
   Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.


   Műsor - 2018.05.06.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
05.06, V.  Békési SZSK U23  Sunshine-NYIKSE 17:00
   Csarnok: Szegedi Kis István Református Gimnázium - 5630 Békés, Petőfi Sándor u. 11.
05.06, V.  Szentesi Kosárlabda Klub  Ceglédi KE 17:30
   Csarnok: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok - 6600 Szentes Jövendő utca 1. 
05.06, V.  Gyulai Color KE  Szolnoki Olaj KK 18:00
   Csarnok: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok - 5700 Gyula Ajtóssy Albert út 2.


   Műsor - 2018.05.11.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
05.11, P.  BKGDSE-Csongrád  MEAFC II. 18:00
   Csarnok: Hódmezővásárhelyi SZC Sághy Mihály Szakgimnázium - 6640 Csongrád Gyöngyvirág utca 18.
05.11, P.  Mezõberényi KK  Békéscsabai KK 18:30
   Csarnok: Molnár Miklós Sportcsarnok - 5650 Mezőberény Luther tér 1.
05.11, P.  Sunshine-NYIKSE  Vásárhelyi Kosársuli II. 19:00
   Csarnok: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma - 4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.
05.11, P.  DEAC II.  Gyulai Color KE 19:30
   Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.
05.11, P.  Szolnoki Olaj KK  Ceglédi KE 19:30
   Csarnok: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok - 5000 Szolnok Tiszaligeti sétány


   Műsor - 2018.05.13.    
Dátum Hazai Vendég Időpont Játékvezetők
05.13, V.  PRIMA SE II.  Békési SZSK U23 16:30
   Csarnok: G4 Sportcsarnok - 4030 Debrecen Gizella utca 4.
05.13, V.  Szentesi Kosárlabda Klub  DEAC Campusfesztivál 2018. 17:30
   Csarnok: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok - 6600 Szentes Jövendő utca 1. 



Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok