Név:
E-mail:
Műsor - 2018/06/02

 Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
3_1_3_Final.06/02 18:30Tehetséges Fiatalok Basketball PlayersVasas Akadémia67-66 (17-23, 16-18, 16-15, 18-10)Tőzsér Dénes, Söjtöry Tamás
  Csarnok: Sport 11 Sportcentrum - 1112 Budapest Kánai út 2.
 Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
2_1_3_Eleventh.06/02 17:45Motax-Pápai KCFalco KC Szombathely U2374-69 (19-11, 19-16, 14-24, 22-18)Nagy Viktor, Józsa A. Junior
  Csarnok: Pápa Városi Sportcsarnok - 8500 Pápa Várkert utca 4.
3_4_2_7thplace.06/02 18:30MAFC II.Sopron KC-Sportiskola77-74 (15-16, 13-16, 24-24, 25-18)Balog György, Jurák Krisztián
  Csarnok: Gabányi László Sportcsarnok - 1116 Budapest Hauszmann Alajos utca 5.
 Férfi NB II. Keresztjáték Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
2.06/02 18:00Újpest-MTSunshine-NYIKSE69-64 (14-24, 18-12, 17-17, 20-11)Hervay Tibor, Lövei László
  Csarnok: Babits Mihály Gimnázium - 1049 Budapest Tóth Aladár utca 16-18.
 Amatőr Női NB, rájátszás az 1-9. helyért Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
12.06/02 16:00Szegedi Kosárlabda EgyletTatabányai Kosárlabda Club74-55 (23-13, 20-9, 18-14, 13-19)Kovács Nimród, Bálind Attila
  Csarnok: Etelka sori csarnok - 6723 Szeged Etelka sor
 Amatőr Női NB, helyosztók a 19-26. helyért Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
12.06/02 18:00MAFCMTK-Budapest69-62 (27-13, 23-15, 11-21, 8-13)Kruk Melinda, Lázár Zs. György
  Csarnok: Lónyay Református Gimnázium - 1092 Budapest Kinizsi utca 1-7.
 Amatőr Női NB, helyosztók a 10-18. helyért Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
1.06/02 12:00Tatai SEPINKK SE70-76 (16-26, 24-15, 21-15, 9-20)Győrfy Ruben, Nagy-Pál Petra
  Csarnok: Vaszary János Általános Iskola - 2890 Tata Országgyűlés tér 4.
1.06/02 16:00DEAC DSIPEAC-Pécs-Pingvinek68-51 (21-12, 16-10, 16-11, 15-18)Makrai Márton, Tóth Kitti
  Csarnok: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma - 4029 Debrecen Csengő utca 4.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.06/02 13:00MEAFC/BNyíradonyi VVTK104-12 (22-2, 30-3, 19-3, 33-4)ifj. Marton Péter, Bene Szilárd
  Csarnok: -
0.06/02 14:30Nyíradonyi VVTKMEAFC/B11-133 (2-35, 0-26, 5-28, 4-44)Sörlei Attila, Molnár Krisztián
  Csarnok: -
 Fiú Kadett, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.06/02 10:00MEAFC/BNyíradonyi VVTK132-6 (20-0, 35-0, 30-5, 47-1)Bene Szilárd, Marton Péter
  Csarnok: -
0.06/02 11:30Nyíradonyi VVTKMEAFC/B6-132 (0-28, 0-28, 0-20, 6-36)Sörlei Attila, Molnár Krisztián
  Csarnok: -
0.06/02 17:00PAFC BasketTFSE/A85-70 (23-12, 21-17, 21-29, 20-12),
  Csarnok: -
 Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.06/02 10:00Miklósi KékRókák KESzentendrei KSE59-52 (15-14,20-11,6-13,18-14)Czupi Márton, Gombos Ádám
  Csarnok: Miklóssy János Sportközpont - 6090 Kunszentmiklós Erzsébet tér 5.
0.06/02 12:15Gödi SEKVSE KÉMÉNYEK51-63 (7-17,15-18,13-9,16-19)Menyhárt Ferenc, Novák Bence
  Csarnok: Miklóssy János Sportközpont - 6090 Kunszentmiklós Erzsébet tér 5.
0.06/02 15:30Szentendrei KSEGödi SE63-58 (13-16,23-16,16-12,11-14)Gombos Ádám, Novák Bence
  Csarnok: Miklóssy János Sportközpont - 6090 Kunszentmiklós Erzsébet tér 5.
0.06/02 17:45Miklósi KékRókák KEKVSE KÉMÉNYEK51-61 (4-14,18-12,15-18,14-17)Menyhárt Ferenc, Czupi Márton
  Csarnok: Miklóssy János Sportközpont - 6090 Kunszentmiklós Erzsébet tér 5.