Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/28

 Férfi NB I. B Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
11.02/28 18:15Óbudai KaszásokEKE Eger KOK65-74 (15-28, 13-17, 25-15, 12-14)Lövei László, Kruk Melinda
  Csarnok: III. kerületi Sporttelep - 1033 Budapest Rádl árok utca 1.
 Női Amatőr NB I. Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/28 16:00Szegedi Kosárlabda EgyletMTK-Budapest76-50 (19-9, 21-19, 16-13, 20-9)Földi László, Simon Tamás
  Csarnok: Etelka sori csarnok - 6723 Szeged Etelka sor
 Férfi NB II. Közép A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/28 19:30Újpest-MTBKGDSE-Szigetszentmiklós85-49 (19-3, 17-23, 23-11, 26-12)Szilágyi Bálint, Győrfy Ruben
  Csarnok: Babits Mihály Gimnázium - 1049 Budapest Tóth Aladár utca 16-18.
 Férfi NB II. Közép B csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
18.02/28 19:15Ford Ivanics - Budafok II.Darazsak Oldboys90-69 (22-14, 20-21, 25-18, 23-16)Kozma Balázs, Hegedűs Roland
  Csarnok: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola - 1223 Budapest, Rákóczi út 16.
 NB I. B Zöld csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
11.02/28 20:00Óbudai Kaszások U20EKE Eger KOK U2096-99 (31-20, 16-27, 23-28, 20-15, 6-9)Gruber Nikolett, Szőts Dávid
  Csarnok: III. kerületi Sporttelep - 1033 Budapest Rádl árok utca 1.
 Fiú Junior, Rájátszás, Alsóház, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/28 19:0074-77 (11-22, 18-9, 19-26, 26-20)Németh Patrik, Nagy-Pál Petra
  Csarnok: Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet - 2040 Budaörs Ifjúság utca 6.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/28 15:30Pápai KCSoproni Sportiskola/B83-44 (26-5, 14-11, 15-9, 28-19)Sebesi Gábor, Fülöp András
  Csarnok: -
0.02/28 17:00Nyíregyházi Sportcentrum/BNyíregyházi Kék Cápák64-32 (24-4, 8-8, 18-10, 14-10)Kéri István, Balogh Kristóf
  Csarnok: -
0.02/28 18:00AKMÉ Körmendi TörpördögökSoproni Tigrisek97-66 (25-14, 31-14, 16-18, 25-10),
  Csarnok: -
0.02/28 18:00Félegyházi TSISZEDEÁK/B73-55 (16-14, 19-8, 13-14, 25-19),
  Csarnok: -
 Fiú Kadett, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/28 15:30Szombathelyi SI KA/BAlba Fehérvár/B80-88 (24-22, 15-24, 20-18, 21-24),
  Csarnok: -
0.02/28 15:30Nyíregyházi Sportcentrum/BTiszaújvárosi Phoenix KK85-48 (34-12, 22-11, 17-12, 12-13),
  Csarnok: -
0.02/28 15:45Békéscsabai KKBékési SZSK59-33 (16-10, 11-8, 18-7, 14-8)Bere Márton, Váczi Mihály
  Csarnok: -
0.02/28 17:15Vásárhelyi Kosársuli/BMezőberényi KK102-65 (14-11, 19-20, 33-15, 36-19),
  Csarnok: -
0.02/28 17:45Békési SZSKBékéscsabai KK39-64 (13-17, 7-15, 11-14, 8-18)Bere Márton, Váczi Mihály
  Csarnok: -
0.02/28 18:15Kosárlabda Akadémia Pécs/BKaposvári KK84-82 (19-21, 23-26, 18-19, 24-16),
  Csarnok: -
 Borsod-Abaúj-Zemplén Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
13.02/28 18:00Szerencs VSESátoraljaújhely TK101-91 (16-18,23-21,28-21,34-31)Takács Zoltán, Sörlei Attila
  Csarnok: Hunyadi Általános Iskola -
 Hajdú-Bihar Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/28 18:30Hajdúhadházi KKHajdúböszörményi TE77-61 (26-6,16-24,10-18,25-13)Torzsa Péter, Nemes Gábor
  Csarnok: Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola - 4242 Hajdúhadház Bocskai tér 14.
 Somogy Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
10.02/28 24:00Táncsics TKKCIFA KSE20-0 (-, -, -, -),
  Csarnok: Táncsics Gimnázium Sportcsarnok - 7400 Kaposvár Bajcsy Zsilinszky utca 17.
13.02/28 24:00Zrínyi KETamási Dámok20-0 (-, -, -, -),
  Csarnok: Táncsics Gimnázium - 7400 Kaposvár Bajcsy Zsilinszky utca 17.
 Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
10.02/28 18:00NyKK EötvösSunshine NYIKSE JuniorZalai Ákos, Scholtz Zoltán
  Csarnok: Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium - 4400 Nyíregyháza Ungvár sétány. 12.
 Vas Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
2.02/28 20:45Deck Bistro SEKőszegi SE48-60 (11-13,10-14,19-8,8-25)Pál Balázs, Kiss Márton
  Csarnok: SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája - 9700 Szombathely Rohonci út 1.
 Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/28 19:00KVSE KÉMÉNYEKSzázhalombattai KSE - Pedagógus104-38 (23-5,23-15,20-13,38-5)Lázár Zs. György, Czupi Márton
  Csarnok: Jókai Mór Gimnázium - 2900 Komárom Táncsics Mihály utca 32.
 Pest Megye - Leány Serdülő - Nagy Csilla Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
4.02/28 16:30Nagykőrösi Sólymok KEZiccer KS78-15 (23-7, 17-2, 18-2, 20-4)Kovács András dr., Vigh Balázs
  Csarnok: Jókai Mór Általános Iskola - 1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.
 Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/28 19:30Monor SE - Szedd ki!OSE Oroszlányok68-63 (18-14, 13-21, 15-12, 22-16)Krékity Kornél, Vigh Balázs
  Csarnok: Szterényi József Sportcsarnok - 2200 Monor Ipar utca 2.
 JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Fiú Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/28 17:30Karcag NagykunMezőtúri Ref. Koll. - Túri DSE85-39 (26-7, 7-14, 25-7, 27-11)Pál Szabó Sándor, Gyenge Gábor
  Csarnok: Nagykun Református Gimnázium - 5300 Madarasi út 1.
 Amerikai Iskolák Kupája Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/28 16:15MSB BICSBBenke Balázs, Németh Kitti
  Csarnok: Amerikai Nemzetközi Iskola 1. pálya - 2094 Nagykovácsi Nagykovácsi út 4.