Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/28

 Férfi NB I. B Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
11.02/28 18:15Óbudai KaszásokEKE Eger KOK,
  Csarnok: III. kerületi Sporttelep - 1033 Budapest Rádl árok utca 1.
 Női Amatőr NB I. Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/28 16:00Szegedi Kosárlabda EgyletMTK-Budapest,
  Csarnok: Etelka sori csarnok - 6723 Szeged Etelka sor
 Férfi NB II. Közép A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/28 19:30Újpest-MTBKGDSE-Szigetszentmiklós,
  Csarnok: Babits Mihály Gimnázium - 1049 Budapest Tóth Aladár utca 16-18.
 Férfi NB II. Közép B csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
18.02/28 19:15Ford Ivanics - Budafok II.Darazsak Oldboys,
  Csarnok: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola - 1223 Budapest, Rákóczi út 16.
 NB I. B Zöld csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
11.02/28 20:00Óbudai Kaszások U20EKE Eger KOK U20,
  Csarnok: III. kerületi Sporttelep - 1033 Budapest Rádl árok utca 1.
 Leány egyetemi bajnokság, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/28 19:30Szegedi RSCELTE BEAC,
  Csarnok: SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok  - 6725 Szeged Topolya sor 3
 Fiú Junior, Rájátszás, Alsóház, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/28 19:00,
  Csarnok: Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet - 2040 Budaörs Ifjúság utca 6.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/28 15:30Pápai KCSoproni Sportiskola/B,
  Csarnok: -
0.02/28 18:00AKMÉ Körmendi TörpördögökSoproni Tigrisek,
  Csarnok: -
0.02/28 18:00Félegyházi TSISZEDEÁK/B,
  Csarnok: -
 Borsod-Abaúj-Zemplén Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
13.02/28 18:00Szerencs VSESátoraljaújhely TK,
  Csarnok: Hunyadi Általános Iskola -
 Hajdú-Bihar Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/28 18:30Hajdúhadházi KKHajdúböszörményi TE,
  Csarnok: Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola - 4242 Hajdúhadház Bocskai tér 14.
 Heves Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
1.02/28 20:00Hatvan KKEKE U23,
  Csarnok: Kodály Zoltán Általános Iskola - 3000 Hatvan Géza fejedelem utca 2.
 Somogy Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
10.02/28 24:00Táncsics TKKCIFA KSE,
  Csarnok: Táncsics Gimnázium Sportcsarnok - 7400 Kaposvár Bajcsy Zsilinszky utca 17.
9.02/28 24:00Táncsics TKKHenger KK,
  Csarnok: Táncsics Gimnázium Sportcsarnok - 7400 Kaposvár Bajcsy Zsilinszky utca 17.
13.02/28 24:00Zrínyi KETamási Dámok,
  Csarnok: Táncsics Gimnázium - 7400 Kaposvár Bajcsy Zsilinszky utca 17.
14.02/28 24:00CIFA KSEMonok SE I.,
  Csarnok: Táncsics Gimnázium - 7400 Kaposvár Bajcsy Zsilinszky utca 17.
 Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
10.02/28 17:15Nyíregyházi Kék Cápák U18Continental,
  Csarnok: Szent Miklós Görögkat. Iskola -
 Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/28 19:00KVSE KÉMÉNYEKSzázhalombattai KSE - Pedagógus,
  Csarnok: Jókai Mór Gimnázium - 2900 Komárom Táncsics Mihály utca 32.
 Pest Megye - Leány Serdülő - Nagy Csilla Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
4.02/28 16:30Nagykőrösi Sólymok KEZiccer KS,
  Csarnok: Jókai Mór Általános Iskola - 1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.
 Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/28 19:00Monor SE - Szedd ki!OSE Oroszlányok,
  Csarnok: József Attila Gimnázium - 2200 Monor Ady Endre utca 12-14.
 JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Fiú Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/28 17:30Karcag NagykunMezőtúri Ref. Koll. - Túri DSE,
  Csarnok: Nagykun Református Gimnázium - 5300 Madarasi út 1.