Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/25

 Férfi NB I. B Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
19.02/25 14:00Falco KC Szombathely U23Sopron KC-SportiskolaBálind Attila, Csallóközi Gábor
  Csarnok: Arena Savaria - 9700 Szombathely Sugár út 18.
19.02/25 16:00Alba FehérvárSMAFCKéri István, Nyilas István
  Csarnok: Alba Regia Sportcsarnok - 8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.
 Női Amatőr NB I. Piros csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/25 17:00Csata Diáksport EgyesületAluinvent DVTK Miskolc U23Hartai Tamás, Makrai Márton
  Csarnok: Csata utcai Általános Iskola - 1135 Budapest Csata utca 20.
17.02/25 17:00Kecskeméti Kosárlabda ClubKiss Lenke KSDrenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária
  Csarnok: Bolyai János Gimnázium - 6000 Kecskemét Irinyi utca 49.
17.02/25 18:00TFSENyíregyházi KosársuliOláh Márk, Lázár Zs. György
  Csarnok: TF E-terem - 1123 Budapest Alkotás út 44.
 Női Amatőr NB I. Fehér csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/25 13:00Tatai SEAJKA - Cserpes TrudiCzupi Márton, Nagy-Pál Petra
  Csarnok: Vaszary János Általános Iskola - 2890 Tata Országgyűlés tér 4.
17.02/25 17:30ZTE NKK II.ELTE-BEAC ÚjbudaNémeth Patrik,
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
 Női Amatőr NB I. Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/25 13:00Dávid Kornél KAVasas AkadémiaBátovszky Zsolt, Oláh Márk
  Csarnok: Alba Regia Sportcsarnok - 8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.
17.02/25 16:00FONTI TRANS-Petőfi SEMTK-BudapestFleischmann Krisztián,
  Csarnok: PTE-ÁOK Mozgástani Intézet - 7632 Pécs Jakabhegyi út 6.
17.02/25 16:00Szegedi Kosárlabda EgyletPINKK SESimon Tamás, Tóth Mihály
  Csarnok: Etelka sori csarnok - 6723 Szeged Etelka sor
 Férfi NB II. Keleti csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/25 16:00BKGDSE-CsongrádVásárhelyi Kosársuli II.,
  Csarnok: Constantinum Sportcentrum - 6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.
17.02/25 17:30Szentesi Kosárlabda KlubBékéscsabai KK,
  Csarnok: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok - 6600 Szentes Jövendő utca 1. 
 Férfi NB II. Nyugati csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/25 16:00BKG-VMG DSEMOGAAC,
  Csarnok: Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok - 2030 Érd Széchenyi tér 1.
17.02/25 17:00DunaújvárosKaposvári KE,
  Csarnok: Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna - 2400 Dunaújváros Táncsics Mihály utca 1/a.
 Férfi NB II. Közép A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/25 15:30Budapesti Honvéd U23BLF KK,
  Csarnok: Simon János Kosárlabda Csarnok - 1134 Budapest Dózsa György út 53.
18.02/25 17:00Dunaharaszti MTKGödi SE,
  Csarnok: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium - 2330 Dunaharaszti Eötvös utca 52.
18.02/25 18:00MAFC BMEKeresztúri Központi Sportsuli DSE,
  Csarnok: Őrmezei utcai Általános Iskola - 1112 Budapest Menyecske utca 2.
18.02/25 20:00BKGDSE-SzigetszentmiklósJózsefvárosi KC,
  Csarnok: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok - 2310 Szigetszentmiklós Szebeni út 81.
 Férfi NB II. Közép B csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
18.02/25 14:30ELTE-BEAC ÚjbudaTehetséges Fiatalok - Basketball Players SE,
  Csarnok: ELTE Sportcsarnok - 1117 Budapest Bogdánfy Ödön utca 10/b.
18.02/25 15:00BKG-VeresegyházSZPA-Cserpes Trudi,
  Csarnok: Fabriczius József Általános Iskola - 2112 Veresegyház Fő út 77-79.
18.02/25 18:00Zuglói SasokSzázhalombattai KSE,
  Csarnok: Simon János Kosárlabda Csarnok - 1134 Budapest Dózsa György út 53.
 NB I. B Zöld csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
19.02/25 18:15Budaörsi DSE U20SMAFC U20,
  Csarnok: MKOSZ Sportcentrum - Székesfehérvár, Ligetsor
 Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/25 13:00,
  Csarnok: Vasas Pasaréti Sportcentrum - 1026 Budapest Pasaréti út 11-13.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/25 11:00Békési SzSKKecskeméti KA,
  Csarnok: -
0.02/25 17:00OSE LionsAKMÉ Körmendi Törpördögök,
  Csarnok: -
0.02/25 19:00Győri KCSoproni Tigrisek,
  Csarnok: -
 Fiú Kadett, Rájátszás, Felsőház Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
2.02/25 11:00,
  Csarnok: Simon János Kosárlabda Csarnok - 1134 Budapest Dózsa György út 53.
 Fiú Kadett, Rájátszás, Alsóház, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
2.02/25 16:00,
  Csarnok: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok - 1103 Budapest Kada utca 27-29.
 Fiú Kadett, Rájátszás, Alsóház, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/25 13:30,
  Csarnok: Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely - 7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2.
 Fiú Serdülő, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/25 10:00NYKK-Eötvös/BEgri VSI KOK/B,
  Csarnok: Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola - 4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.
0.02/25 10:00Soproni TigrisekVUKE - Veszprém/A,
  Csarnok: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok - 8200 Veszprém Egyetem utca 10.
0.02/25 12:00Sunshine NYIKSEDebreceni KA/C,
  Csarnok: Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola - 4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.
0.02/25 12:00Győri KCSzombathelyi Sportiskola KA/B,
  Csarnok: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok - 8200 Veszprém Egyetem utca 10.
0.02/25 14:00,
  Csarnok: Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola - 4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.
0.02/25 14:00,
  Csarnok: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok - 8200 Veszprém Egyetem utca 10.
0.02/25 16:00,
  Csarnok: Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola - 4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.
0.02/25 16:00,
  Csarnok: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok - 8200 Veszprém Egyetem utca 10.
 Veszprém Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
4.02/25 09:00Ajkai Utánpótlás SportegyesületBalatonfüred,
  Csarnok: Belvárosi Sportcsarnok - 8200 Veszprém Kádár utca 1.
4.02/25 10:15Várpalota KKTapolcai VSE,
  Csarnok: Belvárosi Sportcsarnok - 8200 Veszprém Kádár utca 1.
4.02/25 11:30Ajkai Utánpótlás SportegyesületVárpalota KK,
  Csarnok: Belvárosi Sportcsarnok - 8200 Veszprém Kádár utca 1.
4.02/25 12:45Tapolcai VSEBalatonfüred,
  Csarnok: Belvárosi Sportcsarnok - 8200 Veszprém Kádár utca 1.
4.02/25 14:00Petőfi SE-OOK PRESSPápa KC,
  Csarnok: Belvárosi Sportcsarnok - 8200 Veszprém Kádár utca 1.
4.02/25 15:15Fűzfői AKStart SE,
  Csarnok: Belvárosi Sportcsarnok - 8200 Veszprém Kádár utca 1.
4.02/25 16:30Petőfi SE-OOK PRESSFűzfői AK,
  Csarnok: Belvárosi Sportcsarnok - 8200 Veszprém Kádár utca 1.
4.02/25 17:45Start SEPápa KC,
  Csarnok: Belvárosi Sportcsarnok - 8200 Veszprém Kádár utca 1.
 Budapest, Regionális Kiemelt Férfi Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/25 19:00DMTK Haraszti SasokHidegkúti KK,
  Csarnok: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola - 2330 Dunaharaszti Eötvös utca 52.
 Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/25 12:00NagymarosHatvan KK,
  Csarnok: Kismarosi Sportcsarnok - 2623 Kismaros Liget utca 1
0.02/25 18:00HSE - U23Bikák KK U21,
  Csarnok: Sport 11 Sportcentrum - 1112 Budapest Kánai út 2.
 Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/25 16:00Esztergomi KE U18Monor SE,
  Csarnok: Dobó Katalin Gimnázium - 2500 Esztergom Bánomi út 8.
0.02/25 16:00Váci ReménységSzentendrei KSE,
  Csarnok: Piarista Gimnázium - 2600, Vác Konstantin tér 6,
 Pest Megye - Leány Serdülő - Nagy Csilla Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
4.02/25 10:00Óbudai KaszásokNagykőrösi Sólymok KE,
  Csarnok: III. kerületi Sporttelep - 1033 Budapest Rádl árok utca 1.