Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/24

 Női NB I. A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
18.02/24 16:00BEAC ÚjbudaCMB CARGO UNI GyőrGál János, Goda László
  Csarnok: Gabányi László Sportcsarnok - 1116 Budapest Hauszmann Alajos utca 5.
18.02/24 18:00Atomerőmű KSC SzekszárdVasas AkadémiaÁdám József, Balog György
  Csarnok: Szekszárd Városi Sportcsarnok - 7100 Szekszárd Keselyűsi út 3.
18.02/24 18:00MTK-BudapestPINKK-Pécsi 424Fodor Attila, Rácz Zsolt
  Csarnok: MTK Kosárlabda Csarnok - 1122 Budapest Acsády Ignác utca 3.
18.02/24 18:00PEAC-PécsSopron BasketCziffra Csaba, Benczur Tamás
  Csarnok: Lauber Dezső Sportcsarnok - 7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10.
18.02/24 19:15Aluinvent DVTK MiskolcZTE Női Kosárlabda KlubPapp Péter, Praksch Péter
  Csarnok: Generali Aréna - 3530 Miskolc Görgey Artúr utca 19.
 Férfi NB I. B Piros csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
19.02/24 16:00Budapesti Honvéd SECalle Pubfood BékésJurák Krisztián, Sentényi Barna
  Csarnok: Simon János Kosárlabda Csarnok - 1134 Budapest Dózsa György út 53.
19.02/24 16:00Tehetséges Fiatalok Basketball PlayersKnipl Kft. Bonyhádi KSENagy Viktor, Gaál István
  Csarnok: Sport 11 Sportcentrum - 1112 Budapest Kánai út 2.
19.02/24 17:00MTK TörökbálintNyíregyháza Blue SharksSurányi Gábor, Bagi Bálint
  Csarnok: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium - 2045 Törökbálint Óvoda utca 6.
19.02/24 17:00Nagykőrösi Sólymok KEOSE LionsVida Béla, Varga Zoltán
  Csarnok: Kossuth Lajos Általános Iskola - 2750 Nagykőrös Kinizsi utca 4.
 Férfi NB I. B Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/24 16:00DEAC U23SMAFCSallai István, Gergely Csaba
  Csarnok: Oláh Gábor utcai sportcsarnok - 4032 Debrecen Oláh Gábor utca 5.
19.02/24 18:00Bajai Bácska FKEBKG-Príma SEMaár Gábor, Reisz Péter
  Csarnok: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja - 6500 Baja Duna utca 33.
19.02/24 18:00Óbudai KaszásokMotax-Pápai KCGelencsér György, Major Ádám
  Csarnok: III. kerületi Sporttelep - 1033 Budapest Rádl árok utca 1.
 Női Amatőr NB I. Piros csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/24 16:00DEAC DSIELTE FortisDrenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária
  Csarnok: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma - 4029 Debrecen Csengő utca 4.
 Női Amatőr NB I. Fehér csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/24 18:00MAFCSzombathelyi EgyetemKruk Melinda, Czupi Márton
  Csarnok: Lónyay Református Gimnázium - 1092 Budapest Kinizsi utca 1-7.
 Férfi NB II. Keleti csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/24 16:00Szolnoki Olaj KKDEAC II.,
  Csarnok: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok - 5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
 Férfi NB II. Nyugati csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/24 15:00Atomerőmű SEDombóvári KSE,
  Csarnok: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok - 7030 Paks Gesztenyés utca 2.
17.02/24 19:00Zalaegerszegi KKKozármisleny-FONTI-FIVE-Petőfi SE,
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
 Férfi NB II. Közép A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
18.02/24 16:00Ziccer KSBikák KK U23,
  Csarnok: Jókai Mór Általános Iskola - 1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.
18.02/24 17:00BLF KKFerencváros Szabadidős SE,
  Csarnok: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem - 1151 Budapest Bogáncs utca 51-53.
18.02/24 18:00Újpest-MTSzentendrei KSE,
  Csarnok: Babits Mihály Gimnázium - 1049 Budapest Tóth Aladár utca 16-18.
 Férfi NB II. Közép B csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
18.02/24 17:00Malév SCMAFC Martos,
  Csarnok: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum - 1185 Budapest Nagyszalonta utca 25.
 NB I. B Piros csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
19.02/24 13:30Budapesti Honvéd SE U20Calle Pubfood Békés U20,
  Csarnok: Simon János Kosárlabda Csarnok - 1134 Budapest Dózsa György út 53.
19.02/24 18:30Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20Bonyhádi KSE U20,
  Csarnok: Sport 11 Sportcentrum - 1112 Budapest Kánai út 2.
19.02/24 19:00Nagykőrösi Sólymok KE U20OSE Lions U20,
  Csarnok: Kossuth Lajos Általános Iskola - 2750 Nagykőrös Kinizsi utca 4.
19.02/24 19:15MTK Törökbálint U20Nyíregyháza Blue Sharks U20,
  Csarnok: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium - 2045 Törökbálint Óvoda utca 6.
 NB I. B Zöld csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
19.02/24 15:30Óbudai Kaszások U20Motax-Pápai KC U20,
  Csarnok: III. kerületi Sporttelep - 1033 Budapest Rádl árok utca 1.
19.02/24 16:00Bajai Bácska FKE U20Zsíros Akadémia U20,
  Csarnok: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja - 6500 Baja Duna utca 33.
 Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/24 14:30,
  Csarnok: Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely - 7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2.
0.02/24 15:30,
  Csarnok: Nagy Lajos Gimnázium - 9700 Szombathely Dózsa György utca 4.
 Fiú Junior, Rájátszás, Alsóház, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/24 16:00,
  Csarnok: 1-es számú Általános Iskola - 2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/24 93:0Szentesi KKSZEDEÁK/B,
  Csarnok: -
0.02/24 11:00BLF KKBudapesti Honvéd/B,
  Csarnok: -
0.02/24 14:00Újpest-MT/AVasas Akadémia/B,
  Csarnok: -
0.02/24 16:00Szentendrei KSEBikák KK,
  Csarnok: -
 Fiú Kadett, Rájátszás, Felsőház Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
2.02/24 14:00,
  Csarnok: Őrmezei utcai Általános Iskola - 1112 Budapest Menyecske utca 2.
2.02/24 18:00,
  Csarnok: Nagy Lajos Gimnázium - 9700 Szombathely Dózsa György utca 4.
 Fiú Serdülő Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/24 93:0PVSK-Panthers/AKörmendi Törpördögök,
  Csarnok: Széchenyi Gimnázium - 7632 Pécs Koller utca 4.
0.02/24 11:15OSE Lions/AMAFC/A,
  Csarnok: Széchenyi Gimnázium - 7632 Pécs Koller utca 4.
0.02/24 15:30Körmendi TörpördögökOSE Lions/A,
  Csarnok: Széchenyi Gimnázium - 7632 Pécs Koller utca 4.
0.02/24 17:15MAFC/APVSK-Panthers/A,
  Csarnok: Széchenyi Gimnázium - 7632 Pécs Koller utca 4.
 Jász-Nagykun-Szolnok Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
13.02/24 15:00Szolnoki MÁV SESzolnoki Egyesült Királyság,
  Csarnok: Zöld Ház - 5000 Szolnok Karczag L. utca 2.
4.02/24 18:00Szolnoki Olaj KK U19Karcagi SE,
  Csarnok: Tiszaligeti Sportcsarnok - 5000 Szolnok Tiszaliget
 Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/24 10:00Hernádi KA U21Hernádi KA,
  Csarnok: Hernád-Pusztavacs Közös Fenntartású Általános Iskola - 2376 Hernád Fő utca 150.
0.02/24 15:20PSZSE-Green DevilsPAFC BASKET U21,
  Csarnok: Pásztói Dózsa György Általános Iskola - 3060 Pásztó Nagymező utca 36.
 Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/24 11:00Monor SESzekszárdi Sólymok,
  Csarnok: József Attila Gimnázium - 2200 Monor Ady Endre utca 12-14.
0.02/24 15:00Szekszárdi SólymokGödöllői Sportklub,
  Csarnok: Petőfi Sándor Általános Iskola - 2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.
0.02/24 16:00PARTHUS KSZAlbertirsai SE,
  Csarnok: Máriaremete-Hidegkúti Ökomenikus Általános Iskola - 1028 Budapest Községház utca 8-10.
 Pest Megye - Leány Kadett - Veres László Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/24 17:00Gödöllői SportklubDunakeszi Kiscicák,
  Csarnok: Petőfi Sándor Általános Iskola - 2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.
 Békés Megye U11 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/24 00:00Békéscsabai KK U11/2 vegyesGyulai Sportiskola U11/2,
  Csarnok: -
0.02/24 00:00Békéscsabai KK U11/3 vegyesGyulai Sportiskola U11/2,
  Csarnok: -
0.02/24 00:00Gyulai Sportiskola U11/2Békéscsabai KK U11/2 vegyes,
  Csarnok: -