Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/23

 Férfi NB I. B Piros csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
19.02/23 17:00Vásárhelyi KosársuliHOYA-Pannon Egyetem Veszprém75-80 (28-21, 17-18, 13-23, 17-18)Kovács Nimród, Radnóti Miklós
  Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.
 Férfi NB I. B Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
19.02/23 18:00EKE Eger KOKDEAC U2386-76 (28-20, 16-20, 15-20, 27-16)Mészáros Balázs dr., Sallai István
  Csarnok: Eszterházy Csarnok - 3300 Eger Leányka utca 6.
19.02/23 19:00Ford Ivanics-BudafokSalgótarjáni KSE81-69 (21-14, 22-18, 19-17, 19-20)Surányi Gábor, Pécsi Zsolt
  Csarnok: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok - 1222 Budapest Promontor utca 89/a.
 Férfi NB II. Keleti csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/23 18:00Mezőberényi KKPRIMA SE II.107-100 (22-35, 18-11, 20-21, 30-23, 17-10)Simon Tamás, Tóth Mihály
  Csarnok: Molnár Miklós Sportcsarnok - 5650 Mezőberény Luther tér 1.
17.02/23 20:00Gyulai Color KESunshine-NYIKSE51-114 (6-28, 17-30, 9-26, 19-30)Varga Zoltán, Borgula György
  Csarnok: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok - 5700 Gyula Ajtóssy Albert út 2.
 Férfi NB II. Nyugati csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/23 19:00Ricsilla SportPTE-PEAC86-93 (26-22, 24-22, 23-31, 13-18)Sabáli László, Magyari Tibor
  Csarnok: Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg - 8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.
17.02/23 19:00Siófoki KosársuliSzombathelyi Egyetemi SE44-106 (16-24, 8-24, 8-24, 12-34)Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
  Csarnok: Krúdy Gyula Szakképző Iskola - 8600 Siófok Koch Róbert utca 8.
17.02/23 19:30Soproni Tigrisek KEMarcali VSzSE100-51 (28-14, 30-12, 18-21, 24-4)Sebesi Gábor, Vajda Balázs
  Csarnok: Belvárosi Sportcsarnok - 9400 Sopron Csengery utca 30-32.
 Férfi NB II. Közép B csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/23 19:30Kandó FSCKözgáz SC és DSK/B63-84 (19-21, 18-21, 15-19, 11-23)Józsa A. Junior, Czupi Márton
  Csarnok: Lónyay Református Gimnázium - 1092 Budapest Kinizsi utca 1-7.
18.02/23 20:00TFSEMAFC-Csepel69-68 (11-16, 25-20, 20-15, 13-17)Gaál István, Németh Patrik
  Csarnok: TF E-terem - 1123 Budapest Alkotás út 44.
 NB I. B Piros csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
19.02/23 19:15Vásárhelyi Kosársuli U20HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20101-79 (27-22, 31-14, 25-26, 18-17)Bartucz Csaba László, Czékmán Csaba
  Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.
 NB I. B Zöld csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
19.02/23 16:30Ford Ivanics-Budafok U20Salgótarjáni KSE U20115-44 (26-10, 31-12, 37-11, 21-11)Rózsavölgyi Alexandra, Paulus Bence Máté
  Csarnok: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok - 1222 Budapest Promontor utca 89/a.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/23 18:00Dombóvári Kosársuli KEDunaújvárosi Sárkányok78-46 (23-8, 20-6, 11-22, 24-10),
  Csarnok: -
0.02/23 20:00Szombathelyi Sportiskola KASoproni Sportiskola/B88-50 (32-15, 18-14, 24-16, 14-5),
  Csarnok: -
 Fiú Kadett, Rájátszás, Felsőház Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/23 15:30116-72 (24-20, 37-18, 25-17, 30-17),
  Csarnok: Alba Regia Sportcsarnok - 8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.
 Fiú Kadett, Rájátszás, Alsóház, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/23 17:3085-61 (28-19, 20-20, 21-11, 16-11),
  Csarnok: Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma - 9400 Sopron Ferenczy János utca 1-3.
 Fiú Kadett, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/23 15:00AjkaIfjú Sólymok/A49-72 (14-19, 13-17, 8-14, 14-22),
  Csarnok: -
0.02/23 17:00Beszterce KKPityke KSE77-64 (22-15, 20-14, 15-12, 20-23),
  Csarnok: -
0.02/23 17:30Soproni TigrisekOSE Lions/A62-98 (20-31, 4-20, 17-26, 21-21),
  Csarnok: -
 Fiú Serdülő Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/23 16:30PVSK Nemzeti Akadémia/AOSE Lions/A56-50 (15-10, 17-12, 11-13, 13-15),
  Csarnok: Széchenyi Gimnázium - 7632 Pécs Koller utca 4.
0.02/23 18:15MAFC/AKörmendi Törpördögök86-38 (26-5, 21-7, 25-15, 14-11),
  Csarnok: Széchenyi Gimnázium - 7632 Pécs Koller utca 4.
 Győr-Moson-Sopron Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
10.02/23 19:30DevilsMS-Club40-63 (12-14,12-13,7-18,9-18)Rokob Krisztián, Tóth Bence
  Csarnok: NOVOMATIC Aréna - 9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
 Borsod-Abaúj-Zemplén Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
12.02/23 18:00Club 96 TiszaújvárosMiskolci Egyetem86-69 (25-18,18-21,23-15,20-15)Bene Szilárd, Sörlei Attila
  Csarnok: Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium - 3580 Tiszaújváros Munkácsy utca 13.
 Csongrád Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
7.02/23 19:00FreestyleMiami Vice Házmester67-41 (18-11,18-8,15-6,16-16),
  Csarnok: Radnóti Miklós Gimnázium - 6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.
 Fejér Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/23 19:45VárpalotaKonstruktor85-58 (24-14,14-17,23-10,24-17)Béndek Gábor, Poór Tamás
  Csarnok: Gál Gyula Városi Sportcsarnok - 8100 Várpalota Fehérvári utca 9.
 Hajdú-Bihar Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/23 18:30Hajdúböszörményi TEMikepércsi KSE55-44 (13-11,18-9,12-5,12-19)Hegedűs Imre, Torzsa Péter
  Csarnok: Középkerti Általános Iskola - 4220 Hajdúböszörmény Erdélyi-Lippai sarok
 Jász-Nagykun-Szolnok Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/23 19:00Törökszentmiklósi KSECeglédi KE II.63-70 (18-17,14-16,14-13,17-24)Zahorán Kitti Mária, Kovács Csaba
  Csarnok: Bercsényi Gimnázium - 5200 Törökszentmiklós Almásy út 1.
1.02/23 19:15Tiszakécske VSESzolnoki Egyesült Királyság43-80 (10-19,11-26,13-19,9-16)Szabó László, Pál Szabó Sándor
  Csarnok: Tiszakécske Városi Sportcsarnok - 6060 Tiszakécske Templom tér 3.
 Komárom-Esztergom Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/23 18:15Komáromi VSE Kémények U23Tatabányai Kenguruk KC76-78 (13-22, 10-20, 24-19, 29-19)Bognár Tibor, Magyari Viktor
  Csarnok: Jókai Mór Gimnázium - 2900 Komárom Táncsics Mihály utca 32.
0.02/23 19:45Komáromi VSE BasketbullsKomáromi VSE Kémények35-69 (9-25, 4-8, 16-15, 6-21)Magyari Viktor, Bognár Tibor
  Csarnok: Jókai Mór Gimnázium - 2900 Komárom Táncsics Mihály utca 32.
 Somogy Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
13.02/23 19:00Meló-Diák KKTüskevári SE70-100 (16-26,14-21,18-23,22-30)Csapó Gábor, Deák Zsuzsanna
  Csarnok: Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium - 7400 Kaposvár Zárda utca 2.
 Zala Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/23 19:00Kertvárosi KommandóKanizsa KK63-27 (19-4,15-11,10-10,19-2)Németh Sándor, Kocsis Tamás
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
15.02/23 20:15Kertvárosi LSCRebels73-46 (23-6,11-16,19-8,20-16)Németh Sándor, Kocsis Tamás
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
 Budapest, Regionális Kiemelt Férfi Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/23 20:45MAFC MartosKKS81-76 (26-11,15-26,21-24,19-15)Goda László, Pohánka Balázs
  Csarnok: Őrmezei Általános Iskola - 1112 Budapest Menyecske utca 2.
 Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/23 20:45BKGDSESzentendrei KSE U2161-54 (13-12, 14-13, 16-12, 18-17)Belák Zoltán, Gombos Ádám
  Csarnok: Batthyány Kázmér Gimnázium - 2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-14.
 Pest Megye - Leány Kadett - Veres László Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/23 16:15Dunakeszi KiscicákNagykőrösi Sólymok KE81-18 (23-6, 14-5, 14-5, 30-2)Gyurkovics István, Kovács András dr.
  Csarnok: Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola - 2120 Dunakeszi Posta utca 5.