Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/23

 Férfi NB I. B Piros csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
19.02/23 17:00Vásárhelyi KosársuliHOYA-Pannon Egyetem VeszprémKovács Nimród, Radnóti Miklós
  Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.
 Férfi NB I. B Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
19.02/23 18:00EKE Eger KOKDEAC U23Mészáros Balázs dr., Lengyel Ádám
  Csarnok: Eszterházy Csarnok - 3300 Eger Leányka utca 6.
19.02/23 18:00Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda KlubMAFC II.Pozsonyi László, Balogh Gyula
  Csarnok: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok - 3580 Tiszaújváros Teleki Blanka út 6.
19.02/23 19:00Ford Ivanics-BudafokSalgótarjáni KSEBoros Tamás, Szakáll István dr.
  Csarnok: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok - 1222 Budapest Promontor utca 89/a.
 Férfi NB II. Keleti csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/23 18:00Mezőberényi KKPRIMA SE II.,
  Csarnok: Molnár Miklós Sportcsarnok - 5650 Mezőberény Luther tér 1.
17.02/23 18:00Gyulai Color KESunshine-NYIKSE,
  Csarnok: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok - 5700 Gyula Ajtóssy Albert út 2.
 Férfi NB II. Nyugati csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/23 19:00Ricsilla SportPTE-PEAC,
  Csarnok: Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg - 8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.
17.02/23 19:00Siófoki KosársuliSzombathelyi Egyetemi SE,
  Csarnok: Krúdy Gyula Szakképző Iskola - 8600 Siófok Koch Róbert utca 8.
17.02/23 19:30Soproni Tigrisek KEMarcali VSzSE,
  Csarnok: Belvárosi Sportcsarnok - 9400 Sopron Csengery utca 30-32.
 Férfi NB II. Közép A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
18.02/23 19:00Monori SEBudapesti Honvéd U23,
  Csarnok: Szterényi József Sportcsarnok - 2200 Monor Ipar utca 2.
 Férfi NB II. Közép B csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/23 19:30Kandó FSCKözgáz SC és DSK/B,
  Csarnok: Lónyay Református Gimnázium - 1092 Budapest Kinizsi utca 1-7.
18.02/23 20:00TFSEMAFC-Csepel,
  Csarnok: TF E-terem - 1123 Budapest Alkotás út 44.
 NB I. B Piros csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
19.02/23 19:15Vásárhelyi Kosársuli U20HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20,
  Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.
 NB I. B Zöld csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
19.02/23 16:30Ford Ivanics-Budafok U20Salgótarjáni KSE U20,
  Csarnok: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok - 1222 Budapest Promontor utca 89/a.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/23 18:00Dombóvári Kosársuli KEDunaújvárosi Sárkányok,
  Csarnok: -
0.02/23 20:00Szombathelyi Sportiskola KASoproni Sportiskola/B,
  Csarnok: -
 Fiú Kadett, Rájátszás, Felsőház Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
2.02/23 15:30,
  Csarnok: Alba Regia Sportcsarnok - 8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.
 Fiú Kadett, Rájátszás, Alsóház, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/23 17:30,
  Csarnok: Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma - 9400 Sopron Ferenczy János utca 1-3.
 Fiú Serdülő Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/23 16:30PVSK-Panthers/AOSE Lions/A,
  Csarnok: Széchenyi Gimnázium - 7632 Pécs Koller utca 4.
0.02/23 18:15MAFC/AKörmendi Törpördögök,
  Csarnok: Széchenyi Gimnázium - 7632 Pécs Koller utca 4.
 Borsod-Abaúj-Zemplén Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
12.02/23 18:00Club 96 TiszaújvárosMiskolci Egyetem,
  Csarnok: Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium - 3580 Tiszaújváros Munkácsy utca 13.
 Csongrád Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
7.02/23 19:00FreestyleMiami Vice Házmester,
  Csarnok: Radnóti Miklós Gimnázium - 6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.
 Fejér Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/23 19:45VárpalotaKonstruktorBéndek Gábor, Poór Tamás
  Csarnok: Gál Gyula Városi Sportcsarnok - 8100 Várpalota Fehérvári utca 9.
 Hajdú-Bihar Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/23 18:30Hajdúböszörményi TEMikepércsi KSE,
  Csarnok: Középkerti Általános Iskola - 4220 Hajdúböszörmény Erdélyi-Lippai sarok
 Jász-Nagykun-Szolnok Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
1.02/23 19:15Tiszakécske VSESzolnoki Egyesült Királyság,
  Csarnok: Tiszakécske Városi Sportcsarnok - 6060 Tiszakécske Templom tér 3.
 Somogy Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
13.02/23 19:00Meló-Diák KKTüskevári SE,
  Csarnok: Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium - 7400 Kaposvár Zárda utca 2.
 Zala Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/23 19:00Kertvárosi KommandóKanizsa KK,
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
15.02/23 20:15Kertvárosi LSCRebels,
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
 Budapest, Regionális Kiemelt Férfi Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/23 20:45MAFC MartosKKS,
  Csarnok: Őrmezei utcai Általános Iskola - 1112 Budapest Menyecske utca 2.
 Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/23 19:30Miklósi KékRókák KEJátékvezetők,
  Csarnok: Miklóssy János Sportközpont - 6090 Kunszentmiklós Erzsébet tér 5.
 Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/23 20:45BKGDSESzentendrei KSE U21,
  Csarnok: Batthyány Kázmér Gimnázium - 2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-14.
 Pest Megye - Leány Kadett - Veres László Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/23 16:15Dunakeszi KiscicákNagykőrösi Sólymok KE,
  Csarnok: Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola - 2120 Dunakeszi Posta utca 5.
 Veszprém Megye U16 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/23 18:30Fűzfői AKPápai KC,
  Csarnok: Rády József Sportcsarnok - 8174 Balatonkenese Táncsics Mihály utca 27.