Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/22

 Férfi NB II. Közép A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
18.02/22 18:45Közgáz SC és DSK/ABudaörsi DSE100-67 (25-10, 24-24, 28-21, 23-12)Lázár Zs. György, Gaál Norbert
  Csarnok: Lónyay Református Gimnázium - 1092 Budapest Kinizsi utca 1-7.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/22 15:00Szerencs VSETiszaújvárosi Phoenix KK90-71 (-, -, -, -)Lónáth László, Sörlei Attila
  Csarnok: -
0.02/22 17:20Kaposvári KKAtomerőmű SE91-63 (23-13, 22-23, 20-17, 26-10)Mérei Áron,
  Csarnok: -
 Egyed Mihály - Baranya Megyei Férfi Bajnokság Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/22 18:30Mohácsi Torna Egylet 1888PTE ÁOK Petőfi SE76-65 (11-15,15-13,22-20,28-17)Fleischmann Krisztián, Märcz Péter
  Csarnok: Mohács Városi Sportcsarnok - 7700 Mohács Sport utca 1.
 Fejér Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/22 19:10Dunaújvárosi SárkányokTech Lingua78-106 (14-30,23-21,27-29,14-26)Pécsi Zsolt, Szőcs Péter
  Csarnok: Széchenyi Gimnázium - 2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.
 Hajdú-Bihar Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/22 18:15Ziccer TigrisekNyíradonyi VVTK47-105 (10-32,8-20,15-36,14-17)Kokas Sándor, Rinyu Péter
  Csarnok: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma - 4029 Debrecen Csengő utca 4.
 Jász-Nagykun-Szolnok Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
5.02/22 19:30Karcagi SELehel Kosársuli67-75 (16-18,15-14,14-20,22-23)Fehérvári Gergely, Pál Szabó Sándor
  Csarnok: Karcag Városi Sportcsarnok - 5300 Karcag Kálvin utca 6.
 Budapest, Regionális Kiemelt Férfi Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/22 18:50Budafok/ABLF Palota/A75-60 (26-17,16-12,20-13,13-18)Major Ádám, Simon Kristóf
  Csarnok: Kempelen Farkas Gimnázium - 1223 Budapest Közgazdász utca 9-11.
0.02/22 20:00Budai XI. ÖregfiúkÖreg Kaszások79-62 (15-14,19-11,19-15,26-22)Goda László, Nepp László
  Csarnok: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület - 1123 Budapest Kis János altábornagy utca 42.
0.02/22 20:20Toldy Vízivárosi HódokBudafok/B73-64 (16-23,15-13,15-21,27-7)Lövei László, Matics Sándor
  Csarnok: Toldy Ferenc Gimnázium - 1015 Budapest Donáti utca 28.
 Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/22 18:00Bikák KKEsztergomi KE U18118-41 (29-8, 32-9, 26-8, 31-16)Németh Patrik, Jurászik László
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
 Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/22 20:00Nagykőrösi Sólymok KEMonor SE - Szedd ki!45-99 (18-31, 6-21, 10-19, 11-28)Nagy-Pál Petra, Belák Zoltán
  Csarnok: Rákóczi Általános Iskola - 2750 Nagykőrös Kecskeméti utca 39-41.
 Pest Megye - Leány Kadett - Veres László Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/22 18:15Miklósi KékGólyákDunakeszi Kiscicák51-57 (7-8, 9-18, 14-17, 21-14)Gyurka Tamás, Németh Kitti
  Csarnok: Miklóssy János Sportközpont - 6090 Kunszentmiklós Erzsébet tér 5.
 JNSZ Előkészítő (U11) Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/22 17:00Tiszai KisvirágokSzolnoki Rókák43-37 (10-4, 11-11, 10-11, 12-11)Zahorán Kitti Mária, Farkas János
  Csarnok: Verseghy Ferenc Gimnázium - 5000 Szolnok Tisza park 1.
 JNSZ Mini (U10) Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
3.02/22 16:00Lehel Kosársuli - BSzolnoki Sasok18-124 (4-41, 5-31, 5-23, 4-29)Mile Gábor,
  Csarnok: Rákócz úti Általános Iskola -
13.02/22 16:30Pityke MinikKarcagi SE Tigrisek105-9 (32-0, 20-6, 17-0, 36-3)Drenyovszki Dániel, Szabó László
  Csarnok: Petőfi Sándor Általános Iskola - 2750 Nagykőrös Vadas utca 2.
 Békés Megye U11 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/22 16:15Gyulai Sportiskola U11/1Békéscsabai KK U11/1 fiú23-48 (6-13,6-17,1-10,10-8),
  Csarnok: -