Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/22

 Férfi NB II. Közép A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
18.02/22 18:45Közgáz SC és DSK/ABudaörsi DSELázár Zs. György, Gaál Norbert
  Csarnok: Lónyay Református Gimnázium - 1092 Budapest Kinizsi utca 1-7.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/22 15:00Szerencs VSETiszaújvárosi Phoenix KK,
  Csarnok: -
0.02/22 17:20Kaposvári KKAtomerőmű SE,
  Csarnok: -
0.02/22 18:30Kanizsa KKPápai KC,
  Csarnok: -
0.02/22 19:00Budafoki KKÚjpest-MT/A,
  Csarnok: -
 Egyed Mihály - Baranya Megyei Férfi Bajnokság Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/22 18:30Mohácsi Torna Egylet 1888PTE ÁOK Petőfi SE,
  Csarnok: Mohács Városi Sportcsarnok - 7700 Mohács Sport utca 1.
 Győr-Moson-Sopron Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
10.02/22 20:40DevilsMS-Club,
  Csarnok: NOVOMATIC Aréna - 9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
 Fejér Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/22 19:10Dunaújvárosi SárkányokTech LinguaPécsi Zsolt, Szőcs Péter
  Csarnok: Széchenyi Gimnázium - 2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.
 Hajdú-Bihar Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/22 18:15Ziccer TigrisekNyíradonyi VVTK,
  Csarnok: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma - 4029 Debrecen Csengő utca 4.
 Jász-Nagykun-Szolnok Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
5.02/22 19:30Karcagi SELehel Kosársuli,
  Csarnok: Karcag Városi Sportcsarnok - 5300 Karcag Kálvin utca 6.
 Budapest, Regionális Kiemelt Férfi Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/22 18:50Budafok/ABLF Palota/AMajor Ádám, Simon Kristóf
  Csarnok: Kempelen Farkas Gimnázium - 1223 Budapest Közgazdász utca 9-11.
0.02/22 20:00Budai XI. ÖregfiúkÖreg KaszásokGoda László, Nepp László
  Csarnok: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület - 1123 Budapest Kis János altábornagy utca 42.
0.02/22 20:20Toldy Vízivárosi HódokBudafok/BLövei László, Matics Sándor
  Csarnok: Toldy Ferenc Gimnázium - 1015 Budapest Donáti utca 28.
 Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/22 18:00Bikák KKEsztergomi KE U18Németh Patrik,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
 Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/22 20:00Nagykőrösi Sólymok KEMonor SE - Szedd ki!Nagy-Pál Petra, Gyurka Tamás
  Csarnok: Rákóczi Általános Iskola - 2750 Nagykőrös Kecskeméti utca 39-41.
 Pest Megye - Leány Kadett - Veres László Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/22 18:15Miklósi KékGólyákDunakeszi KiscicákGyurkovics István, Németh Kitti
  Csarnok: Miklóssy János Sportközpont - 6090 Kunszentmiklós Erzsébet tér 5.
 JNSZ Előkészítő (U11) Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/22 17:00Tiszai KisvirágokSzolnoki Rókák,
  Csarnok: Verseghy Ferenc Gimnázium - 5000 Szolnok Tisza park 1.
 JNSZ Mini (U10) Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
3.02/22 16:00Lehel Kosársuli - BSzolnoki Sasok,
  Csarnok: Rákócz úti Általános Iskola -
13.02/22 16:30Pityke MinikKarcagi SE Tigrisek,
  Csarnok: Petőfi Sándor Általános Iskola - 2750 Nagykőrös Vadas utca 2.
 Békés Megye U11 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/22 16:15Gyulai Sportiskola U11/1Békéscsabai KK U11/1 fiú,
  Csarnok: -
 Veszprém Megye U16 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/22 17:30Tapolca VSE 1.Pápai KC,
  Csarnok: Kazinczy Ferenc Tagintézmény - 8300 Tapolca Kazinczy tér 4.