Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/20

 Férfi NB I. B Piros csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
18.02/20 17:00Vasas AkadémiaTehetséges Fiatalok Basketball Players,
  Csarnok: Sport 11 Sportcentrum - 1112 Budapest Kánai út 2.
 Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
9.02/20 19:30Mosonmagyaróvár Széchenyi EgyetemTFSESebesi Gábor, Vajda Balázs
  Csarnok: UMF ARÉNA - 9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
9.02/20 20:00BME-MAFCPTE-PEACSzakáll István dr., Németh Patrik
  Csarnok: Tüske csarnok - 1. terem - 1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.
 Leány egyetemi bajnokság, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
9.02/20 18:20EKE EVSIKözgáz SC és DSKBene Szilárd, Sörlei Attila
  Csarnok: Szilágyi Erzsébet Gimnázium - 3300 Eger Ifjúság utca 2.
 Leány egyetemi bajnokság, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
7.02/20 20:30PTE-EMES Petőfi SEBME-MAFCMintál Csaba, Fleischmann Krisztián
  Csarnok: Kozármislenyi Sportcsarnok - 7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.
 Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/20 18:30,
  Csarnok: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája - 4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 12.
 Fiú Junior, Rájátszás, Alsóház, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/20 18:00,
  Csarnok: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok - 9400 Sopron Ady Endre utca 5.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/20 17:15OSE LionsGyőri KC,
  Csarnok: -
0.02/20 18:30Fűzfői AKBonyhádi KSE,
  Csarnok: -
0.02/20 18:45Békéscsabai KKFélegyházi TSI,
  Csarnok: -
0.02/20 19:00Gödöllői SKSzázhalombattai KSE,
  Csarnok: -
 Egyed Mihály - Baranya Megyei Férfi Bajnokság Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/20 20:15Mecsek SE ÖregfiúkPTE ÁOK Petőfi SE,
  Csarnok: Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma - 7621 Pécs Széchenyi tér 11.
 Fiú Kadett, Rájátszás, Alsóház, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
1.02/20 17:15,
  Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.
 Győr-Moson-Sopron Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
10.02/20 20:40All Star BowlingPh. D.,
  Csarnok: NOVOMATIC Aréna - 9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
 Fejér Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/20 20:10Fehérvár ExpressAlba FehérvárFekete László, Borsos Miklós
  Csarnok: MKOSZ Sportcentrum - Székesfehérvár, Ligetsor
 Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
9.02/20 18:15Nyíregyházi Kék CápákSunshine NYIKSE Junior,
  Csarnok: Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium - 4400 Nyíregyháza Epreskert utca 64.
 Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/20 18:50Monor SE Old-ikKLIKK Zsiráfok SEGyurka Tamás,
  Csarnok: Szterényi József Sportcsarnok - 2200 Monor Ipar utca 2.
 JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Fiú Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/20 15:00Szolnok PálfySzolnoki MÁV SE vk.,
  Csarnok: ÉPFA (Konstantin u.) - 5000 Szolnok Konstantin utca
 JNSZ Mini (U10) Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
8.02/20 16:00Szecska BikákLehel Kosársuli - B,
  Csarnok: Széchenyi körút-i Általános Iskola - 5000 Szolnok Széchenyi körút 10.