Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/15

 Férfi NB II. Közép A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/15 20:00Közgáz SC és DSK/ABKGDSE-Szigetszentmiklós82-63 (21-17, 19-15, 22-22, 20-9)Sentényi Barna, Kruk Melinda
  Csarnok: Lónyay Református Gimnázium - 1092 Budapest Kinizsi utca 1-7.
17.02/15 20:30Budaörsi DSEKeresztúri Központi Sportsuli DSE86-100 (27-23, 23-28, 15-32, 21-17)Nagy-Pál Petra, Gyurka Tamás
  Csarnok: Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet - 2040 Budaörs Ifjúság utca 6.
17.02/15 20:45Józsefvárosi KCMonori SE107-90 (18-18, 30-25, 32-31, 27-16)Czupi Márton, Németh Patrik
  Csarnok: Szent Benedek Gimnázium - 1083 Budapest Práter utca 11.
 Fiú Junior, Rájátszás, Alsóház, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/15 19:0090-89 (19-23, 18-29, 24-20, 29-17),
  Csarnok: Széchenyi Gimnázium - 7632 Pécs Koller utca 4.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/15 17:30Pápai KCSzombathelyi Sportiskola KA,
  Csarnok: -
0.02/15 17:30Soproni TigrisekOSE Lions,
  Csarnok: -
0.02/15 17:30Bajai Bácska FKEKaposvári KK,
  Csarnok: -
0.02/15 18:30Kanizsa KKSoproni Sportiskola/B,
  Csarnok: -
0.02/15 18:30Kecskeméti KALehel Kosársuli,
  Csarnok: -
0.02/15 18:30Egri VSI KOKSzerencs VSE57-69 (14-16, 14-19, 18-19, 11-15),
  Csarnok: -
 Fiú Kadett, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/15 16:00Hajdúhadházi KKNyíradonyi VVTK,
  Csarnok: -
0.02/15 18:00Nyíradonyi VVTKHajdúhadházi KK,
  Csarnok: -
 Győr-Moson-Sopron Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
9.02/15 20:40Ph. D.DevilsRokob Krisztián, Herczeg Ágoston
  Csarnok: NOVOMATIC Aréna - 9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
 Borsod-Abaúj-Zemplén Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
11.02/15 18:30Sátoraljaújhely TKMiskolci Egyetem,
  Csarnok: Városi Sportcsarnok - 3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.
 Fejér Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/15 20:10Tech LinguaÔsfehérvár73-67 (18-18,27-7,18-20,10-22)Kocsis József, Horváth Andreász
  Csarnok: Bory Jenő Általános Iskola - 8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.
 Hajdú-Bihar Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/15 19:30Debreceni 12-ekHajdúböszörményi TEHegedűs Imre, Rinyu Péter
  Csarnok: Bocskai István Általános Iskola - 4242 Hajdúhadház Szilágyi Dezső utca 2-4
14.02/15 19:45DEAC ÖregfiúkDIFE KKFülöp Ádám, Nemes Gábor
  Csarnok: Tóth Árpád Gimnázium - 4024 Debrecen Szombathy István utca 12.
14.02/15 19:50Mikepércsi KSEZiccer Tigrisek II.Kisházi Béla, Kokas Sándor
  Csarnok: Tóth Árpád Gimnázium - 4024 Debrecen Szombathy István utca 12.
 Jász-Nagykun-Szolnok Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/15 20:15Ceglédi KE II.Karcagi SE84-78 (21-18,17-15,23-22,23-23)Farkas János, Gyenge Gábor
  Csarnok: Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola - 2700 Cegléd Széchenyi út 16/c.
 Vas Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
11.02/15 18:45Büki TKSzombathelyi Egyetemi Sportegyesület57-53 (13-16,16-5,17-18,11-14)Németh András, Magyar Gyöngyi
  Csarnok: Bük Városi Sportcsarnok - 9737 Bük Eötvös utca 11.
12.02/15 19:45COSMOS HOME9700.hu Ingatlaniroda46-50 (16-13,11-16,13-8,6-13)Forrai Sámuel, Csák Máté Károly
  Csarnok: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium - 9700 Szombathely Bolyai János utca 11.
 Budapest, Regionális Kiemelt Férfi Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/15 20:20Toldy Vízivárosi HódokMAFC MartosBagi Bálint, Pohánka Balázs
  Csarnok: Toldy Ferenc Gimnázium - 1015 Budapest Donáti utca 28.
 Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/15 20:15Gödi SEPAFC BASKET85-57 (26-14, 10-8, 23-20, 26-15)Szájer József, Kovács Róbert
  Csarnok: Huzella Tivadar Általános Iskola - 2131 Göd Petőfi Sándor utca 48.
 Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/15 18:00Bikák KKGödöllői Sportklub126-66 (33-13, 33-12, 32-19, 28-22)Győrfy Ruben, Szájer József
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
 Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/15 18:00Százhalombattai KSE Batta BoysFerences DSE79-57 (22-9, 23-18, 13-18, 21-12)Krékity Kornél, Jurászik László
  Csarnok: Széchenyi István Sz.K.I és Gimn - 2440 Százhalombatta Iskola utca 3.
 Pest Megye - Leány Kadett - Veres László Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/15 18:15Miklósi KékGólyákGödöllői Sportklub86-17 (22-5, 14-4, 29-4, 21-4)Lázár Zs. György, Antoni Márk
  Csarnok: Miklóssy János Sportközpont - 6090 Kunszentmiklós Erzsébet tér 5.
 JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Fiú Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/15 15:00Karcag Varró vk.Karcag NagykunDrenyovszki Dániel, Szőcs Béla
  Csarnok: Varró SZKI - 5300 Karcag Varró utca 8.
 JNSZ Előkészítő (U11) Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/15 17:00Szecska Szöcskék vk.Mezőtúri Ref. Koll. - Túri DSESzpiró Balázs, Mezei Tibor
  Csarnok: Széchenyi körút-i Általános Iskola - 5000 Szolnok Széchenyi körút 10.
 JNSZ Mini (U10) Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
2.02/15 17:00Pityke MinikLehel Kosársuli - BMile Gábor, Gyenge Gábor
  Csarnok: Petőfi Sándor Általános Iskola - 2750 Nagykőrös Vadas utca 2.
 Veszprém Megye U16 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/15 16:30Pápai KCFűzfői AK,
  Csarnok: Pápa Városi Sportcsarnok - 8500 Pápa Várkert utca 4.
 Amerikai Iskolák Kupája Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/15 16:30AISBGGIS57-27 (10-7, 12-7, 19-5, 16-8)Gyurkovics István,
  Csarnok: Amerikai Nemzetközi Iskola 1. pálya - 2094 Nagykovácsi Nagykovácsi út 4.