Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/14

 Férfi NB I. A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
20.02/14 18:00DEACKaposvári KK83-89 (17-30, 25-15, 21-21, 20-23)Cziffra Csaba, Jakab László
  Csarnok: Oláh Gábor utcai sportcsarnok - 4032 Debrecen Oláh Gábor utca 5.
 Férfi NB I. B Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
18.02/14 18:00Bajai Bácska FKEEKE Eger KOK78-73 (19-18, 15-15, 23-20, 21-20)Gelencsér György, Vadász Csaba
  Csarnok: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja - 6500 Baja Duna utca 33.
18.02/14 19:30Sopron KC-SportiskolaAlba Fehérvár75-67 (26-16, 21-24, 17-9, 11-18)Surányi Gábor, Tóth Kálmán
  Csarnok: NOVOMATIC Aréna - 9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
 Férfi NB II. Keleti csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/14 20:30MEAFC II.Ceglédi KE94-116 (20-28, 23-18, 20-33, 31-37)Zalai Ákos, Molnár Péter Zoltán
  Csarnok: Miskolci Egyetem, Körcsarnok - 3515 Miskolc Egyetemváros
 NB I. A csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
20.02/14 15:15DEAC U20Kaposvári KK U2067-82 (16-21, 19-30, 20-14, 12-17)Tóth Kitti, Kokas Sándor
  Csarnok: Oláh Gábor utcai sportcsarnok - 4032 Debrecen Oláh Gábor utca 5.
 NB I. B Zöld csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
18.02/14 16:00Bajai Bácska FKE U20EKE Eger KOK U2074-88 (18-18, 21-27, 17-25, 18-18)Csallóközi Gábor, Szőke Bence
  Csarnok: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja - 6500 Baja Duna utca 33.
 Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
8.02/14 20:00Szombathelyi Egyetemi SportegyesületPTE-EMES Petőfi SE105-68 (24-20, 27-16, 30-16, 24-16)Magyari Tibor, Lipics László
  Csarnok: Egyetemi Sportcsarnok - 9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
 Leány egyetemi bajnokság, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
9.02/14 19:15Miskolci EgyetemELTE BEAC68-72 (20-19, 18-19, 18-14, 12-20)Takács Zoltán, Bene Szilárd
  Csarnok: Miskolci Egyetem, Körcsarnok - 3515 Miskolc Egyetemváros
1.02/14 19:30Szegedi RSCEKE EVSI119-31 (32-8, 39-10, 27-9, 21-4)Vadász Csaba, Kovács Gergely
  Csarnok: SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok  - 6725 Szeged Topolya sor 3
 Fiú Junior, Rájátszás, Alsóház, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/14 18:3084-68 (24-18, 17-18, 20-15, 23-17),
  Csarnok: Kaszások Sportcsarnok - 1037 Budapest Rádl árok utca 1.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/14 16:30Gyulai SIBékéscsabai KK41-66 (12-21, 9-20, 15-15, 5-10)Tóth Tamás, Váczi Mihály
  Csarnok: -
0.02/14 17:30Újpest-MT/ABudafoki KK81-30 (24-7, 19-8, 18-11, 22-4),
  Csarnok: -
0.02/14 18:00Félegyházi TSISzentesi KK58-63 (13-23, 18-8, 14-18, 13-14),
  Csarnok: -
 Győr-Moson-Sopron Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
9.02/14 20:40RothETIK Nyílászárók46-39 (5-7,10-16,16-9,15-7)Rudasits Ákos, Herczeg Ágoston
  Csarnok: NOVOMATIC Aréna - 9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
 Jász-Nagykun-Szolnok Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
13.02/14 20:00Szolnoki Baglyok SESzolnoki Olaj KK U1986-65 (18-19,24-22,17-10,27-14)Fodor Attila, Zahorán Kitti Mária
  Csarnok: Kőrösi Csoma Általános Iskola - 5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.
 Budapest, Regionális Kiemelt Férfi Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/14 20:15Hidegkúti KKStudent SE74-81 (18-24,22-17,21-24,13-16)Matics Sándor, Magyar Zoltán
  Csarnok: Lónyay Református Gimnázium - 1092 Budapest Kinizsi utca 1-7.
 Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/14 18:45Váci ReménységMonor SE30-102 (7-20, 13-26, 4-31, 6-25)Vigh Balázs, Agócs Gábor
  Csarnok: Piarista Gimnázium - 2600, Vác Konstantin tér 6,
 Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/14 18:45PAFC BASKETNagymaros120-38 (36-7, 24-14, 34-9, 26-8)Győrfy Ruben,
  Csarnok: Paduai Szent Antal Iskola - 2081 Piliscsaba Béla király út 72.