Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/13

 Férfi NB II. Nyugati csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/13 20:15Kozármisleny-FONTI-FIVE-Petőfi SEAtomerőmű SE79-66 (19-19, 15-23, 18-15, 27-9)Fleischmann Krisztián, Földvári Tamás
  Csarnok: Kozármislenyi Sportcsarnok - 7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.
 Férfi NB II. Közép A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/13 19:30Ziccer KSBudapesti Honvéd U2372-100 (21-27, 22-31, 19-23, 10-19)Oláh Márk, Magyar Zoltán
  Csarnok: Jókai Mór Általános Iskola - 1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.
 Fiú egyetemi bajnokság, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
12.02/13 19:30EKE EgerNKE SE87-45 (13-13, 25-13, 31-16, 18-3)Lónáth László, Sörlei Attila
  Csarnok: Eszterházy Csarnok - 3300 Eger Leányka utca 6.
 Leány egyetemi bajnokság, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
6.02/13 17:45SZKA Egyetemi U25PTE-PEAC67-27 (19-7, 13-5, 17-3, 18-12)Surányi Gábor, Sebesi Gábor
  Csarnok: Széchenyi István Egyetemi csarnok - 9026 Győr Egyetem tér 1.
 Fiú Junior, Rájátszás, Alsóház, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/13 18:0063-60 (17-20, 16-16, 15-9, 15-15),
  Csarnok: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok - 9400 Sopron Ady Endre utca 5.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/13 19:30VUKE - VeszprémDombóvári Kosársuli KE52-91 (14-22, 10-23, 21-28, 7-18),
  Csarnok: -
 Horváth Judit - Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/13 17:15KSC SzekszárdPTE ÁOK Petôfi SE68-45 (17-8,19-14,20-10,12-13)Domokos Lörinc, Villányi János
  Csarnok: Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Kar - 7100 Szekszárd Rákóczi utca 1.
.02/13 18:30PINKK JuniorPVSK Ötye61-51 (15-17,11-12,10-11,25-11)Lovász Balázs, Märcz Péter
  Csarnok: Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka - 7629 Pécs Dobó István utca 93.
 Győr-Moson-Sopron Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
8.02/13 20:40MS-ClubPh. D.80-33 (19-1,16-11,20-11,25-10)Kovács Zoltán Sop, Wischy Péter
  Csarnok: NOVOMATIC Aréna - 9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
 Csongrád Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
6.02/13 19:00Universitas ÖregfiúkMonstars83-59 (26-22,15-8,18-14,24-15),
  Csarnok: ​Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme - 6724 Szeged Kodály tér 1.
 Fejér Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/13 20:10Alba FehérvárDunaújvárosi Sárkányok69-76 (12-25,20-8,12-25,25-18)Pécsi Zsolt, Tóth Bence
  Csarnok: MKOSZ Sportcentrum - Székesfehérvár, Ligetsor
 Budapest, Regionális Kiemelt Férfi Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/13 20:45Józsefvárosi KC/AMaccabi VAC97-50 (29-14,15-12,27-9,26-15)Gaál István, Kozma Balázs
  Csarnok: Szent Benedek Gimnázium - 1083 Budapest Práter utca 11.
 Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/13 18:30KLIKK Zsiráfok SEHernádi KA U21,
  Csarnok: Kiskunlacháza Iskola Tornacsarnok - 2340 Kiskunlacháza Munkácsy tér 1.
0.02/13 19:20Monor SE Old-ikNagykőrösi Sólymok KE67-70 (12-18, 22-18, 19-24, 14-10)Gyurka Tamás, Magda János
  Csarnok: Szterényi József Sportcsarnok - 2200 Monor Ipar utca 2.
 Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/13 18:30Bikák KKAlbertirsai SE138-69 (38-18, 32-17, 23-14, 45-20)Jurászik László, Novák Bence
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
 Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/13 16:00Miklósi KékRókák KESzázhalombattai KSE Batta Boys46-75 (14-20, 17-18, 8-14, 7-23)Krékity Kornél, Németh Patrik
  Csarnok: Baksay Sándor Református Gimnázium - 6090, Kunszentmiklós Kálvin tér 17.
0.02/13 17:45Dunaújvárosi Egyetem DSEMonor SE56-70 (16-17, 16-15, 14-24, 10-14)Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz
  Csarnok: Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna - 2400 Dunaújváros Táncsics Mihály utca 1/a.
 Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/13 18:15Miklósi KékGólyákNagykőrösi Sólymok KE61-84 (15-24, 11-20, 22-24, 13-16)Krékity Kornél, Németh Patrik
  Csarnok: Miklóssy János Sportközpont - 6090 Kunszentmiklós Erzsébet tér 5.
0.02/13 19:10DMTK Haraszti SasokGödöllői Sportklub60-50 (20-9, 12-11, 15-16, 13-14)Horváth Csongor, Stoller Balázs
  Csarnok: Németh Imre Általános Iskola - 1148 Budapest Lengyel utca 23.
0.02/13 19:30OSE OroszlányokMonor SE - Szedd ki!43-54 (8-6, 18-20, 5-12, 12-16)Czupi Márton, Kovács Róbert
  Csarnok: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok - 2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.
 JNSZ Mini (U10) Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
7.02/13 17:00Szolnoki SasokPityke Minik67-39 (14-8, 26-10, 10-12, 17-9)Farkas János, Mile Gábor
  Csarnok: Kőrösi Csoma Általános Iskola - 5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.
 Amerikai Iskolák Kupája Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/13 16:30JV BoysBritannicaLázár Zs. György, Gombos Ádám
  Csarnok: Amerikai Nemzetközi Iskola 1. pálya - 2094 Nagykovácsi Nagykovácsi út 4.