Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/12

 Férfi NB II. Közép B csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
11.02/12 19:20Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SEDarazsak Oldboys84-92 (27-21, 25-30, 18-22, 14-19)Szilágyi Bálint, Nepp László
  Csarnok: Sport 11 Sportcentrum - 1112 Budapest Kánai út 2.
 Fiú egyetemi bajnokság, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
12.02/12 15:30Debreceni EgyetemDebreceni Medikus SE104-95 (36-19, 21-28, 29-24, 18-24)Kisházi Béla, Kokas Sándor
  Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.
12.02/12 19:20ELTE BEACNyíregyházi Egyetemi Sportegyesület48-84 (11-30, 15-18, 11-21, 11-15)Lövei László, Kruk Melinda
  Csarnok: Tüske csarnok - 1. terem - 1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.
12.02/12 19:30Szegedi RSCKözgáz SC és DSK47-76 (20-17, 3-17, 15-16, 9-26)Nyilas István, Tóth Cecília
  Csarnok: SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok  - 6725 Szeged Topolya sor 3
11.02/12 20:00NKE SEMiskolci Egyetem49-87 (15-15, 10-26, 10-26, 14-20)Makrai Márton, Szájer József
  Csarnok: Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka - 1118 Budapest Mányoki út 9.
 Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
8.02/12 19:30SMAFCMosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem91-56 (16-16, 28-12, 22-21, 25-7)Rokob Krisztián, Rudasits Ákos
  Csarnok: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok - 9400 Sopron Ady Endre utca 5.
8.02/12 20:15TFSEBME-MAFC78-61 (24-19, 17-16, 20-10, 17-16)Gaál István, Józsa A. Junior
  Csarnok: TF E-terem - 1123 Budapest Alkotás út 44.
8.02/12 20:20Veszprémi Egyetemi SCPTE-PEAC47-71 (19-15, 11-11, 8-29, 9-16)Sebesi Gábor, Rácz István
  Csarnok: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok - 8200 Veszprém Egyetem utca 10.
 Leány egyetemi bajnokság, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
8.02/12 16:00Nyíregyházi Egyetemi SportegyesületKözgáz SC és DSK16-140 (4-43, 4-33, 2-34, 6-30)Molnár Péter Zoltán, Káré Gergő
  Csarnok: Nyíregyházi Főiskola - 4400 Nyíregyháza Sóstói utca 31/b.
 Leány egyetemi bajnokság, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
6.02/12 20:30PTE-EMES Petőfi SETFSE46-110 (14-27, 12-27, 7-18, 13-38)Danka Péter, Szalóki Bence
  Csarnok: Kozármislenyi Sportcsarnok - 7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.
6.02/12 20:45BME-MAFCSzombathelyi Egyetemi Sportegyesület53-76 (11-12, 16-11, 11-23, 15-30)Gyurka Tamás, Hegedűs Roland
  Csarnok: Tüske csarnok - 1. terem - 1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.
 Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/12 18:2064-36 (14-15, 11-10, 12-9, 27-2)Pohánka Balázs, Gaál Norbert
  Csarnok: Vasas Pasaréti Sportcentrum - 1026 Budapest Pasaréti út 11-13.
 Fiú Junior, Rájátszás, Alsóház, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/12 18:0078-84 (21-22, 17-21, 21-15, 19-26)Németh Patrik, Gyurka Tamás
  Csarnok: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium - 2045 Törökbálint Óvoda utca 6.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/12 17:15Vásárhelyi KosársuliSzolnoki Olaj KK84-94 (19-26, 20-21, 25-20, 20-27)Bartucz Csaba László, Czékmán Csaba
  Csarnok: -
0.02/12 17:45Budafoki KKBudapesti Honvéd/B74-62 (20-14, 19-12, 14-19, 21-17)László Zsolt, Rózsavölgyi Alexandra
  Csarnok: -
0.02/12 18:00Dunaújvárosi SárkányokVUKE - Veszprém20-0 (-, -, -, -)Tóth Bence, Horváth András
  Csarnok: -
0.02/12 20:30Budaörsi DSE/BBKGDSE59-44 (19-14, 14-6, 7-12, 19-12)Vigh Balázs, Gombos Ádám
  Csarnok: -
 Győr-Moson-Sopron Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
9.02/12 20:40TigrisekBarátok39-44 (12-11,10-9,6-9,11-15)Boros Tamás, Szabó Bálint
  Csarnok: NOVOMATIC Aréna - 9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
 Fejér Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/12 19:10Vasöntöde KCFehérvár Express73-82 (15-23,15-19,17-17,26-23)Borsos Miklós, Fekete Csilla
  Csarnok: MKOSZ Sportcentrum - Székesfehérvár, Ligetsor
16.02/12 20:10VadmalacokVárpalota86-51 (23-12,10-14,31-15,22-10)Molnár Tamás, Kocsis József
  Csarnok: MKOSZ Sportcentrum - Székesfehérvár, Ligetsor
 Jász-Nagykun-Szolnok Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/12 20:15Ceglédi KE II.Lehel Kosársuli70-69 (18-22,14-18,21-8,17-21)Drenyovszki Dániel, Szabó László
  Csarnok: Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola - 2700 Cegléd Széchenyi út 16/c.
 Komárom-Esztergom Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/12 18:20Tatabányai Kenguruk KCEsztergomi KKE49-74 (11-14, 12-18, 12-20, 14-22),
  Csarnok: -
 Zala Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/12 19:00Lenti KKRicsilla Sport66-48 (10-11,14-21,21-14,21-2)Török Róbert, Németh Sándor
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
14.02/12 20:15Laza CsuklóKertvárosi LSC68-47 (13-16,20-8,17-12,18-11)Török Róbert, Kocsis Tamás
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
14.02/12 21:30Zalaegerszegi KK IIEBG SE81-53 (15-17,27-12,26-11,13-13)Németh Sándor, Kocsis Tamás
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
 Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/12 18:15Miklósi KékRókák KEEsztergomi KE U1656-45 (12-13, 15-16, 13-8, 16-8)Krékity Kornél, Jurászik László
  Csarnok: Miklóssy János Sportközpont - 6090 Kunszentmiklós Erzsébet tér 5.
 JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Fiú Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/12 13:00Szolnoki Sportcentrum/C vk.Túrkeve Ványai DSE57-53 (14-14, 10-15, 19-9, 14-15)Rácz Zsolt, Fenyvesi Zénó
  Csarnok: Ványai Ambrus SZKI - 5420 Túrkeve József Attila utca 23.