Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/11

 Férfi NB I. A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
20.02/11 18:00JP Auto - JKSESzolnoki Olaj KK70-74 (16-15, 19-24, 15-19, 20-16)Kapitány Gellért, Praksch Péter
  Csarnok: Belvárosi Általános Iskola - 5100 Jászberény Bercsényi Miklós utca 11.
 Férfi NB I. B Piros csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
19.02/11 18:00Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KCPVSK-Kronosz Kiadó76-82 (18-19, 17-22, 23-17, 18-24)Boros Tamás, Horváth Alajos
  Csarnok: Széchenyi István Egyetemi csarnok - 9026 Győr Egyetem tér 1.
 Férfi NB I. B Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/11 18:00Salgótarjáni KSEDEAC U2382-68 (14-24, 29-13, 19-16, 20-15)Nagy Viktor, Sentényi Barna
  Csarnok: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok - 3100 Salgótarján Kassai sor 54.
 Női Amatőr NB I. Piros csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/11 17:00Csata Diáksport EgyesületKiss Lenke KS114-72 (31-30, 29-23, 28-12, 26-7)Válé Flórián, Kruk Melinda
  Csarnok: Csata utcai Általános Iskola - 1135 Budapest Csata utca 20.
15.02/11 17:00Kecskeméti Kosárlabda ClubAluinvent DVTK Miskolc U2378-67 (14-21, 13-18, 23-14, 28-14)Csabai-Kaskötő Brigitta, Szilágyi Bálint
  Csarnok: Bolyai János Gimnázium - 6000 Kecskemét Irinyi utca 49.
 Női Amatőr NB I. Fehér csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/11 13:00Tatai SEZTE NKK II.93-55 (29-15, 23-15, 24-11, 17-14)Bagi Bálint, Lövei László
  Csarnok: Vaszary János Általános Iskola - 2890 Tata Országgyűlés tér 4.
 Női Amatőr NB I. Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/11 15:00Dávid Kornél KABajai Női Kosárlabda Klub100-78 (22-23, 27-25, 28-15, 23-15)Major Ádám, Oláh Márk
  Csarnok: Alba Regia Sportcsarnok - 8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.
15.02/11 16:00FONTI TRANS-Petőfi SEBKG DSE Szigetszentmiklós43-76 (9-18, 10-23, 13-17, 11-18)Lövész Csaba, Fleischmann Krisztián
  Csarnok: PTE-ÁOK Mozgástani Intézet - 7632 Pécs Jakabhegyi út 6.
 Férfi NB II. Nyugati csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/11 15:00Atomerőmű SERicsilla Sport75-79 (26-13, 15-22, 18-20, 16-24)Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor
  Csarnok: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok - 7030 Paks Gesztenyés utca 2.
15.02/11 16:30Soproni Tigrisek KESzombathelyi Egyetemi SE79-63 (20-24, 17-11, 21-16, 21-12)Sebesi Gábor, Vajda Balázs
  Csarnok: Belvárosi Sportcsarnok - 9400 Sopron Csengery utca 30-32.
15.02/11 17:00DunaújvárosMarcali VSzSE77-78 (20-26, 17-14, 24-23, 16-15)Kaposi Renátó, Magyari Viktor
  Csarnok: Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna - 2400 Dunaújváros Táncsics Mihály utca 1/a.
 Férfi NB II. Közép B csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/11 17:00Százhalombattai KSESZPA-Cserpes Trudi70-92 (16-24, 16-15, 24-25, 14-28)Józsa A. Junior, Hartai Tamás
  Csarnok: Százhalombattai Sportcsarnok - 2440 Százhalombatta Vasút utca 41.
16.02/11 17:45Kandó FSCFord Ivanics - Budafok II.78-90 (16-25, 22-19, 24-27, 16-19)Gorka Szabolcs, Gaál Norbert
  Csarnok: Lónyay Református Gimnázium - 1092 Budapest Kinizsi utca 1-7.
16.02/11 18:30GEAC - Szent István EgyetemDarazsak Oldboys73-59 (11-12, 23-17, 19-15, 20-15)Gaál István, Németh Patrik
  Csarnok: Egyetemi Sportcsarnok - 2100 Gödöllő Páter Károly utca 1.
16.02/11 18:30TFSEELTE-BEAC Újbuda52-74 (9-25, 21-18, 17-17, 5-14)Horváth Csongor, Oláh Márk
  Csarnok: TF E-terem - 1123 Budapest Alkotás út 44.
 NB I. A csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
20.02/11 15:15JP Auto - JKSE U20Szolnoki Olaj KK U2047-93 (8-26, 21-26, 10-24, 8-17)Fehérvári Gergely, Gyenge Gábor
  Csarnok: Belvárosi Általános Iskola - 5100 Jászberény Bercsényi Miklós utca 11.
 NB I. B Piros csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
19.02/11 15:30Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20PVSK-Kronosz Kiadó U2075-90 (27-22, 12-20, 18-25, 18-23)Pohl Balázs, Erős Florentina
  Csarnok: Széchenyi István Egyetemi csarnok - 9026 Győr Egyetem tér 1.
 Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/11 16:0089-79 (26-20, 24-20, 24-18, 15-21)Tóth Kálmán, Herczeg Ágoston
  Csarnok: Nagy Lajos Gimnázium - 9700 Szombathely Dózsa György utca 4.
 Fiú Junior, Rájátszás, Alsóház, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/11 11:0089-79 (18-23, 18-21, 21-11, 15-17, 17-7)Rácz Zsolt, Kovács Csaba
  Csarnok: Tiszavirág Aréna - 5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány 2.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/11 13:00Atomerőmű SEBajai Bácska FKE103-80 (27-9, 27-21, 30-26, 19-22)Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
  Csarnok: -
0.02/11 14:00Zsíros Akadémia KőbányaVasas Akadémia/B60-109 (11-36, 21-30, 18-17, 10-26)Tahin András, Bárány Levente
  Csarnok: -
0.02/11 16:00SZEDEÁK/BGyulai SI69-48 (18-13, 15-8, 25-12, 11-15)Nyilas István, Kovács Gergely
  Csarnok: -
0.02/11 17:00Békési SzSKVásárhelyi Kosársuli104-83 (30-20, 25-22, 29-16, 20-25)Papy Zsolt, Bere Márton
  Csarnok: -
 Fiú Kadett Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/11 14:00Újpest-MT/ANyíregyházi Sportcentrum/A60-82 (11-17, 16-13, 20-24, 13-28)Józsa A. Junior, Gaál Norbert
  Csarnok: -
0.02/11 17:00Zalakerámia ZTE KK/AAlba Fehérvár/B90-73 (26-15, 24-8, 18-35, 22-15)Benedek Zoltán, Lovas Péter
  Csarnok: -
0.02/11 17:30AKMÉ Körmendi TörpördögökELITE Basket Törökbálint73-65 (20-11, 21-14, 17-16, 15-24)Esztergályos Róbert, Szalai Zsolt
  Csarnok: -
 Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/11 16:00KLIKK Zsiráfok SESzentendrei KSE37-100 (12-16, 6-30, 12-25, 7-29)Nagy-Pál Petra, Vigh Balázs
  Csarnok: Kiskunlacháza Iskola Tornacsarnok - 2340 Kiskunlacháza Munkácsy tér 1.
0.02/11 16:00Esztergomi KE U18Albertirsai SE78-84 (12-21, 22-13, 19-24, 25-26)Czupi Márton, Belák Zoltán
  Csarnok: Dobó Katalin Gimnázium - 2500 Esztergom Bánomi út 8.
 Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/11 10:00Gödöllői SportklubPSZSE - Kisördögök63-52 (14-16, 13-16, 12-10, 24-10)Stoller Balázs, Krékity Kornél
  Csarnok: Petőfi Sándor Általános Iskola - 2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.
0.02/11 10:00Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubPAFC BASKET55-72 (11-18, 12-22, 14-18, 18-14)Kovács András dr., Novák Bence
  Csarnok: Éltes Mátyás Általános Iskola - 2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.
0.02/11 11:00Dunaújvárosi Egyetem DSEZiccer KS82-76 (26-17, 14-19, 28-18, 14-22)Gyurka Tamás, Gyurkovics István
  Csarnok: Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna - 2400 Dunaújváros Táncsics Mihály utca 1/a.
 Pest Megye - Gyermek - B. Domokos Irma Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
4.02/11 90:0Monor SE - ASzentendrei KSE23-61 (6-17, 7-26, 4-8, 6-10)Horváth Csongor,
  Csarnok: Jászai Mari Általános Iskola - 2200 Monor Jászai Mari tér 1.
4.02/11 10:30Monor SE - BSzentendrei KSE30-70 (2-19, 19-23, 6-14, 3-14)Horváth Csongor,
  Csarnok: Jászai Mari Általános Iskola - 2200 Monor Jászai Mari tér 1.
4.02/11 11:00KLIKK Zsiráfok SEAlbertirsai SE30-36 (5-14, 10-12, 15-4, 0-6)Nagy-Pál Petra, Vigh Balázs
  Csarnok: Kiskunlacháza Iskola Tornacsarnok - 2340 Kiskunlacháza Munkácsy tér 1.
4.02/11 12:00Monor SE - ATatabányai Kenguruk Kosárlabda Club30-36 (5-14, 10-12, 15-4, 0-6)Horváth Csongor,
  Csarnok: Jászai Mari Általános Iskola - 2200 Monor Jászai Mari tér 1.
4.02/11 12:30KLIKK Zsiráfok SEBLF Palota59-86 (13-20, 21-25, 18-19, 7-22)Nagy-Pál Petra, Vigh Balázs
  Csarnok: Kiskunlacháza Iskola Tornacsarnok - 2340 Kiskunlacháza Munkácsy tér 1.
4.02/11 13:30Monor SE - BTatabányai Kenguruk Kosárlabda Club37-56 (4-20, 12-12, 11-12, 10-12)Horváth Csongor,
  Csarnok: Jászai Mari Általános Iskola - 2200 Monor Jászai Mari tér 1.
4.02/11 14:00BLF PalotaKLIKK Zsiráfok SE11-106 (2-22, 5-29, 2-32, 2-23)Vigh Balázs, Németh Kitti
  Csarnok: Kiskunlacháza Iskola Tornacsarnok - 2340 Kiskunlacháza Munkácsy tér 1.