Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/09

 Férfi NB I. A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
20.02/09 18:00Falco-Vulcano Energia KC SzombathelySopron KC114-109 (24-18, 20-30, 23-25, 23-17, 13-13, 11-6)Tőzsér Dénes, Söjtöry Tamás
  Csarnok: Arena Savaria - 9700 Szombathely Sugár út 18.
20.02/09 18:30Alba FehérvárKTE-Duna Aszfalt75-79 (14-16, 26-18, 15-18, 20-27)Cziffra Csaba, Török Róbert
  Csarnok: Alba Regia Sportcsarnok - 8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.
 Férfi NB I. B Piros csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/09 16:30Tehetséges Fiatalok Basketball PlayersMTK Törökbálint66-60 (17-9, 13-16, 20-14, 16-21)Hervay Tibor, Jurák Krisztián
  Csarnok: Sport 11 Sportcentrum - 1112 Budapest Kánai út 2.
18.02/09 17:00HOYA-Pannon Egyetem VeszprémNagykőrösi Sólymok KE87-78 (17-22, 27-13, 19-23, 24-20)Gelencsér György, Maár Gábor
  Csarnok: Vetési Albert Gimnázium - 8200 Veszprém Kemecse utca 1.
19.02/09 17:30MEAFCVasas Akadémia74-75 (26-14, 18-21, 14-17, 16-23)Balogh Gyula, Gergely Csaba
  Csarnok: Miskolci Egyetem, Körcsarnok - 3515 Miskolc Egyetemváros
 Női Amatőr NB I. Piros csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/09 18:45TFSESzolnoki MÁV Sportegyesület77-31 (19-6, 18-2, 14-10, 26-13)Czupi Márton, Hartai Tamás
  Csarnok: TF E-terem - 1123 Budapest Alkotás út 44.
 Férfi NB II. Keleti csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/09 19:30Szentesi Kosárlabda KlubSzolnoki Olaj KK67-81 (21-17, 14-20, 19-23, 13-21)Simon Tamás, Tóth Mihály
  Csarnok: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok - 6600 Szentes Jövendő utca 1. 
15.02/09 20:00Vásárhelyi Kosársuli II.PRIMA SE II.125-84 (37-12, 29-24, 31-28, 28-20)Varga Zoltán, Kovács Gergely
  Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.
15.02/09 20:30Ceglédi KEBékéscsabai KK89-64 (22-17, 20-12, 25-10, 22-25)Drenyovszki Dániel, Fehérvári Gergely
  Csarnok: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) - 2700 Cegléd Rákóczi út 33.
 Férfi NB II. Nyugati csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/09 19:00Kaposvári KEKozármisleny-FONTI-FIVE-Petőfi SE67-45 (20-11, 22-10, 12-11, 13-13)Fleischmann Krisztián, Danka Péter
  Csarnok: Táncsics Gimnázium - 7400 Kaposvár Bajcsy Zsilinszky utca 17.
15.02/09 20:00PTE-PEACZalaegerszegi KK77-64 (23-19, 20-10, 18-13, 16-22)Bálind Attila, Péter Csaba
  Csarnok: PTE TTK Sportcsarnok - 7624 Pécs Ifjúság útja 6.
 Férfi NB II. Közép A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/09 20:20Ferencváros Szabadidős SEBikák KK U2346-68 (14-17, 8-11, 16-23, 8-17)Major Ádám, Lázár Zs. György
  Csarnok: Puskás Tivadar Távközlési Technikum - 1097 Budapest Gyáli út 22.
 Férfi NB II. Közép B csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/09 19:45Közgáz SC és DSK/BZuglói Sasok113-66 (30-13, 29-15, 36-20, 18-18)Sentényi Barna, Kozma Balázs
  Csarnok: Lónyay Református Gimnázium - 1092 Budapest Kinizsi utca 1-7.
 NB I. A csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
20.02/09 15:00Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20Sopron KC U2084-51 (19-11, 28-11, 13-15, 24-14)Esztergályos Róbert, Tóth Kálmán
  Csarnok: Arena Savaria - 9700 Szombathely Sugár út 18.
20.02/09 15:30Alba Fehérvár U20KTE-Duna Aszfalt U2068-103 (8-19, 13-28, 24-26, 23-30)Molnár Tamás, Tóth Bence
  Csarnok: Alba Regia Sportcsarnok - 8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.
 NB I. B Piros csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/09 19:00Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20MTK Törökbálint U2063-104 (22-30, 13-25, 8-31, 20-18)Gaál István, Szőts Dávid
  Csarnok: Sport 11 Sportcentrum - 1112 Budapest Kánai út 2.
18.02/09 19:00HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20Nagykőrösi Sólymok KE U2060-75 (13-23, 15-10, 14-24, 18-18)Prieger Mihály, Kiss István
  Csarnok: Vetési Albert Gimnázium - 8200 Veszprém Kemecse utca 1.
19.02/09 19:30MEAFC U20Vasas Akadémia U2073-83 (26-19, 12-25, 17-20, 18-19)Sörlei Attila, Molnár Krisztián
  Csarnok: Miskolci Egyetem, Körcsarnok - 3515 Miskolc Egyetemváros
 Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/09 16:2081-72 (26-22, 16-22, 17-15, 22-13),
  Csarnok: Tóth Árpád Gimnázium - 4024 Debrecen Szombathy István utca 12.
 Fiú Junior, Rájátszás, Alsóház, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/09 15:1583-45 (24-16, 13-20, 26-4, 20-5),
  Csarnok: Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok - 8900 Zalaegerszeg Stadion út 3.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/09 20:00Szombathelyi Sportiskola KAKanizsa KK76-69 (24-18, 13-19, 16-21, 23-11),
  Csarnok: -
 Fiú Kadett Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/09 17:30Nyíregyházi Sportcentrum/AÚjpest-MT/A86-58 (21-13, 18-13, 20-24, 27-8)Bács Csaba, Nemes Gábor
  Csarnok: -
 Borsod-Abaúj-Zemplén Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
5.02/09 18:00Club 96 TiszaújvárosSzerencs VSE77-71 (13-18,20-19,26-15,18-19)Jobbágy István, Tolnai János
  Csarnok: Eötvös József Gimnázium - 3580 Tiszaújváros Munkácsy utca 13.
 Csongrád Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
6.02/09 19:00Noname RutinFreestyle58-49 (9-18,13-17,24-10,12-4),
  Csarnok: Radnóti Miklós Gimnázium - 6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.
 Hajdú-Bihar Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
13.02/09 18:30Hajdúböszörményi TEDEAC Öregfiúk48-51 (13-17,16-18,13-3,6-13)Torzsa Péter, Rinyu Péter
  Csarnok: Középkerti Általános Iskola - 4220 Hajdúböszörmény Erdélyi-Lippai sarok
 Jász-Nagykun-Szolnok Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/09 19:15Tiszakécske VSELehel Kosársuli52-80 (11-22,13-20,13-19,15-19)Zahorán Kitti Mária, Gyenge Gábor
  Csarnok: Tiszakécske Városi Sportcsarnok - 6060 Tiszakécske Templom tér 3.
 Komárom-Esztergom Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/09 18:15Komáromi VSE KéményekTatai SE89-63 (32-15, 22-16, 18-15, 17-17),
  Csarnok: -
0.02/09 19:45Komáromi VSE BasketbullsOroszlányi SE Spartans40-85 (17-25, 4-18, 10-23, 9-19),
  Csarnok: -
 Vas Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/09 19:15Vasi Kosár Klub9700.hu Ingatlaniroda54-44 (8-14,21-7,10-10,15-13)Esztergályos Róbert, Tóth Kálmán
  Csarnok: SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája - 9700 Szombathely Rohonci út 1.
14.02/09 19:15BC OladSárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE55-29 (13-13,11-1,14-8,17-7)Magyari Tibor, Németh András
  Csarnok: Kanizsai Dorottya Gimnázium - 9700 Szombathely Aréna utca 10.
14.02/09 20:45Vasvári Kosárlabda Sport EgyesületKőszegi SE42-56 (5-17,12-8,17-17,8-14)NAGY ZOLTÁN, Tóth Gábor Balázs
  Csarnok: Kardos László Általános Iskola Városi Sportcsarnok - 9800 Vasvár József Attila utca 23 - 25.
 Zala Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
13.02/09 19:00EBG SEKanizsa KK37-67 (2-17,7-15,13-18,15-17)Horváth Alajos, Szalai Zsolt
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
13.02/09 20:15Egerszeg Air CraftRebels66-48 (22-9,10-12,21-12,13-15)Horváth Alajos, Szalai Zsolt
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.