Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/07

 Férfi NB I. A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
20.02/07 18:00Pécsi VSK-VEOLIAMAFC93-69 (22-22, 28-18, 22-12, 21-17)Benczur Tamás, Farkas Gábor
  Csarnok: Lauber Dezső Sportcsarnok - 7623 Pécs Dr. Veress Endre utca 10.
 Férfi NB I. B Piros csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
9.02/07 19:00Budapesti Honvéd SEVásárhelyi Kosársuli81-76 (14-25, 16-19, 26-16, 25-16)Surányi Gábor, Esztergályos Róbert
  Csarnok: Simon János Kosárlabda Csarnok - 1134 Budapest Dózsa György út 53.
 Férfi NB I. B Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/07 19:00SMAFCBajai Bácska FKE94-75 (29-18, 23-18, 19-17, 23-22)Szalai Zsolt, Tóth Kálmán
  Csarnok: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok - 9400 Sopron Ady Endre utca 5.
 Férfi NB II. Keleti csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/07 20:15Szolnoki Olaj KKDEAC Campusfesztivál 2018.93-69 (17-17, 19-19, 36-12, 21-21)Földi László, Fekete Csaba
  Csarnok: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok - 5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
 Férfi NB II. Közép A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/07 19:15Monori SEKözgáz SC és DSK/A71-61 (24-10, 19-17, 18-14, 10-20)Czupi Márton, Nagy-Pál Petra
  Csarnok: Szterényi József Sportcsarnok - 2200 Monor Ipar utca 2.
 Férfi NB II. Közép B csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/07 19:15Ford Ivanics - Budafok II.SZPA-Cserpes Trudi69-81 (30-22, 18-19, 9-14, 12-26)Matics Sándor, Makay Dániel
  Csarnok: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola - 1223 Budapest, Rákóczi út 16.
 NB I. A csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
20.02/07 15:30Pécsi VSK-VEOLIA U20MAFC U2086-70 (24-21, 22-23, 20-14, 20-12)Szalóki Bence, Farkas Péter Gábor
  Csarnok: Lauber Dezső Sportcsarnok - 7623 Pécs Dr. Veress Endre utca 10.
 NB I. B Zöld csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/07 16:45SMAFC U20Bajai Bácska FKE U20103-69 (37-20, 22-12, 28-15, 16-22)Rokob Krisztián, Herczeg Ágoston
  Csarnok: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok - 9400 Sopron Ady Endre utca 5.
 Leány egyetemi bajnokság, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
7.02/07 19:15Miskolci EgyetemNyíregyházi Egyetemi Sportegyesület122-26 (44-4, 23-10, 27-8, 28-4)Lónáth László, Sörlei Attila
  Csarnok: Miskolci Egyetem, Körcsarnok - 3515 Miskolc Egyetemváros
 Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/07 17:3084-76 (16-22, 26-16, 21-24, 21-14)Sallai István, Káré Gergő
  Csarnok: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája - 4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 12.
 Fiú Junior, Rájátszás, Alsóház, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/07 18:3080-81 (24-24, 19-15, 24-18, 13-24)Kozma Balázs, Jankovics Viktor
  Csarnok: Kaszások Sportcsarnok - 1037 Budapest Rádl árok utca 1.
 Fiú Kadett Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/07 15:30Alba Fehérvár/BZalakerámia ZTE KK/A85-96 (13-19, 19-18, 22-31, 31-28)Lázár Zs. György, Krékity Kornél
  Csarnok: -
 Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
7.02/07 17:15Nyíregyházi Kék Cápák U18NyKK Eötvös34-110 (14-32,6-21,4-30,10-27)Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán
  Csarnok: Szent Miklós Görögkat. Iskola -
7.02/07 19:00ContinentalNyíregyházi Kék Cápák46-44 (11-10,13-11,8-12,14-11)Zalai Ákos, Koncz János
  Csarnok: Zelk Zoltán Általános Iskola -
 Vas Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/07 18:20Szombathelyi SI KA U18/BVépi Kosárlabda Csapat47-62 (15-16,12-13,11-16,9-17)Csák Máté Károly, Tóth Szabolcs
  Csarnok: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium - 9700 Szombathely Bolyai János utca 11.
14.02/07 20:45Deck Bistro SEBüki TK68-57 (16-14,11-8,22-11,19-24)Forrai Sámuel, Pál Balázs
  Csarnok: SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája - 9700 Szombathely Rohonci út 1.
 Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/07 20:00Hatvan KKPAFC BASKET U2174-46 (20-18, 18-11, 19-8, 17-9)Krékity Kornél, Vigh Balázs
  Csarnok: Kodály Zoltán Általános Iskola - 3000 Hatvan Géza fejedelem utca 2.
 Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/07 18:45Váci ReménységKLIKK Zsiráfok SE45-58 (13-8, 11-22, 10-11, 11-17)Belák Zoltán, Antoni Márk
  Csarnok: Piarista Gimnázium - 2600, Vác Konstantin tér 6,
 Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/07 17:00Monor SETatabányai Kenguruk Kosárlabda Club53-48 (15-8, 13-16, 15-10, 10-14)Győrfy Ruben, Porkoláb Mercédesz
  Csarnok: Jászai Mari Általános Iskola - 2200 Monor Jászai Mari tér 1.
 Amerikai Iskolák Kupája Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/07 16:30MSB ABISB39-38 (14-7, 6-10, 11-14, 8-7)Kovács András dr., Németh Kitti
  Csarnok: Amerikai Nemzetközi Iskola 1. pálya - 2094 Nagykovácsi Nagykovácsi út 4.
0.02/07 16:30MSG ABISB24-2 (9-0, 13-2, 2-0, 0-0)Szájer József, Cselóczki Mátyás
  Csarnok: Amerikai Nemzetközi Iskola 1. pálya - 2094 Nagykovácsi Nagykovácsi út 4.